X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یادش بخیر... عجب بازی ای بود...
منکه همیشه خوراکم این بود تا بدو بدو برم تو کافه که اون دختره :-* Me
:d

---------- نوشته در 12:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

رفقای Nariko دوست... انتخاب کاراکتر ها رو فعلاً بیخیال شید... یه نگاه به نتیجه ی نظرسنجی بندازید...
چرا داره اینجوری میشه...؟
این Bayonetta یها اومدن سر ما رو گرم انتخاب کاراکتر کردن و دارن زیرآبی میرن....

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
آقا شد 100000 ریال !!!! (البته بازم شوخی کردم) یک جوان مرد/زن یک رای دیگه بده به بایونتا مساوی شیم !!! دو تا شد که نور النوره !!!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آقا شد 100000 ریال !!!! (البته بازم شوخی کردم) یک جوان مرد/زن یک رای دیگه بده به بایونتا مساوی شیم !!! دو تا شد که نور النوره !!!
همین دیگه... پس زیر سر توئه که رای های Bayonetta فضایی رفت بالا...

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
پرچم بيونتا داره ميره بالا يواش يواش.

به جون خودم اگه HS انحصاري سوني نبود الان راي ناريكو نصف اين هم نبود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
شهاب اون اولین پستاش در مورد این نظرسنجی چیز خوبی گفته بود که مهم نیست کی مقابل Bayonetta هستش!
کلا این بشر برای خیلیا نفرت انگیزه :d من خودمم تو پست اول گفتم! اگر رای منفی داشتیم،منفی میدادم بهش اصلا :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

اِ... سهیل جان اشتباه نمی کنی...؟
اگر HS انحصار PS3 نبود که الان Bayonetta نابود شده بود... خوبه Bayonetta برای X-360 هم اومده و تقریباً نصف Gamer ها هم فقط X-360 دارن... الان Bayonetta را دو گروه می شناسن... X-360 و PS3 داران... اما Lady Nariko رو چی... فقط گروه PS3 بازا میشناسنش...
شک نکن اگه HS هم برای X-360 میومد الان Bayonetta ـتون ناپدید شده بود...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
اِ... سهیل جان اشتباه نمی کنی...؟
اگر HS انحصار PS3 نبود که الان Bayonetta نابود شده بود... خوبه Bayonetta برای X-360 هم اومده و تقریباً نصف Gamer ها هم فقط X-360 دارن... الان Bayonetta را دو گروه می شناسن... X-360 و PS3 داران... اما Lady Nariko رو چی... فقط گروه PS3 بازا میشناسنش...
شک نکن اگه HS هم برای X-360 میومد الان Bayonetta ـتون ناپدید شده بود...

بحث اينجاست كه عاشقان PS3 كاري به شخصيت پردازي واينجور چيزها ندارن كه اسم PS3 فقط در ميون باشه كافيه.:d

دوروز نيست كه به سايت اومدم يك عمر:d اينجا بودم كلا اين سايت و اعضاشو ميشناسم ميدونم جو چطوريه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

1- شمشیر بهشتی 2007 اینا و اون اوایل اومد انحصاری هم بود پس خیلی راحت میشه فهمید با اون اوضاع تغییر قیمت بازی از نسل قبل به این نسل و تعداد دارندگان ps3 کسانی که این عنوان رو تجربه کردن چقدر کم بوده ! اونم وقتی که با اون قیمت بازیها بین کلی بازی رنگارنگ باید یکی دو تا انتخاب می کردن ! ولی بیونتا همین 2 سال پیش اومده و عالم و آدم بازی کردنش :D
2- بیوگرافی های هر دو رو ببین ! یعنی واقعاً اون داستان ناریکو شایسته ی رای بیشتر نیست که به انحصاری بودن وصلش میکنی ؟ :D
----------------------
نکته : به طرز تابلویی رای های غیر قانونی داره میره بالا :D چند روز بود زیر نظر داشتم اینجا رو قشنگ به ازای هر رای ای که به ناریکو داده میشد 2 رای به بیونتا اضافه میشد ! الانم ماشاا... به ازای هر1 رای 10 رای شده :| جمع ـش کنید آقا :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بحث اينجاست كه عاشقان PS3 كاري به شخصيت پردازي واينجور چيزها ندارن كه اسم PS3 فقط در ميون باشه كافيه.:d

واقعا نمیدونم این چه فازیه تو سایت راه افتاده ، مخصوصا در مورد PS فن ها ...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

دوروز نيست كه به سايت اومدم يك عمر:d اينجا بودم كلا اين سايت و اعضاشو ميشناسم ميدونم جو چطوريه.
;)
عزیزمی...
اولاً که راجع به PS3 خُب باید حق بدی دیگه...
کلاً این کنسول یه چیز دیگست که اصلاً فرای تصور بسیاری از دوستانه...
من خودم با هر دو کنسول دارم بازی می کنم و تفاوت هاشون رو لمس می کنم سهیل جان...
در ضمن من نمی دونم که تو HS بازی کردی یا نه... ولی مطمئناً بازی نکردی. از اونجایی که میگی یه عمر اینجایی و با جو آشنایی، پس مطمئناً کاملاً با داستان سرایی وشخصیت پردازی آشنا هستی. و برای همین میگم بازی نکردی HS رو... چون اونجوری Nariko رو خوب می شناختی...
:p

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا یعنی چی؟ آخه خودتون خجالت نمیکشین اینقدر ضایع رایهاتون میره بالا؟ لااقل یه خورده اروم اروم پیش برین! من الان اومدم نتیجه نظر سنجی رو دیدم دوباره یه رای به بایونتا اضافه شد! خجالت بکشین!!! D:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب دستتون درد نکنه ! کلی یوزر جدید با پست های زیر 10 تا ! مرسی بابت تِر زدن به نظر سنجی !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نصر و من الله و فتح و قریب، مرگ بر ناریکو مردم فریب.

شکستش داریم میدیم. برو بیو جان برو :D!
خب دستتون درد نکنه ! کلی یوزر جدید با پست های زیر 10 تا ! مرسی بابت تِر زدن به نظر سنجی !
چشت در آد.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
2- بیوگرافی های هر دو رو ببین ! یعنی واقعاً اون داستان ناریکو شایسته ی رای بیشتر نیست که به انحصاری بودن وصلش میکنی ؟ :D
شدیداً تایید میشه...
----------------------
نکته : به طرز تابلویی رای های غیر قانونی داره میره بالا :D چند روز بود زیر نظر داشتم اینجا رو قشنگ به ازای هر رای ای که به ناریکو داده میشد 2 رای به بیونتا اضافه میشد ! الانم ماشاا... به ازای هر1 رای 10 رای شده :| جمع ـش کنید آقا :D
منم از دیشب دارم این نکته رو فریاد میزنم احسان... ولی کو گوش شنوا...

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:52 PM ارسال شده بود ----------

نصر و من الله و فتح و قریب، مرگ بر ناریکو مردم فریب.
حالا مثلاً Bayonetta الان خیلی محجبه ـست ...
همون حرکات موزون آخر بازی رو یادت بنداز شهاب...

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
شد 10000000 ریال (البته همچنان دارم شوخی میکنم) به همه کسانی که به بایونتا رای دادند میگویم از حسن سلیقه شما بسیار ممنونم!!!! بلاخره بایونتا زد جلو البته برای پیروزی باید یه 7-8 تایی دیگه رای داشته باشیم (ستاد طرفداران بایونتا ) همان طور که میبینید همه چیز سازماندهی شده است !!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر