X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بیونتا رای آورد رفتیم گفتیم ملت بیان رای بدن. آره آقا پولم دادیم. زیاد هم دادیم به عشق بیونتا به تک تک کاربرا پول دادیم بیان رای بدن. مشکلش چیه؟
خجالت بکشید بخدا. یه شخصیت هم رای میاره انقدر فشار میاره که انگ میزنید به همه اون آدما... اینجا هم به هر حال تاپیکی از این انجمنه دیگه! فرقی با اصلش نداره.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
زیاد هم دادیم به عشق بیونتا به تک تک کاربرا پول دادیم بیان رای بدن. مشکلش چیه؟
مشکلش اینه شهاب جان...
خُب مصیبتا به منم پول میدادید دیگه، عین یک کیلو خیار Nariko رو می فروختم و به Bayonetta رای می دادم...
اراده ی قوی و شخصیت پردازی و این حرفا کیلو چند، تو این دوره زمونه پوله که حرف اول رو میزنه...
:d
U guys WISH
LOYALTY TO THE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEND
خجالت بکشید بخدا. یه شخصیت هم رای میاره انقدر فشار میاره که انگ میزنید به همه اون آدما... اینجا هم به هر حال تاپیکی از این انجمنه دیگه! فرقی با اصلش نداره.
خداییش شهاب قبول کن دیگه، یه جور ناجوری رای های Bayonetta بالا رفت... حالا من نمیگم شخص خاصی این کار رو کرده، ولی خداییش قضیه بو داره دیگه...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه عقل سلیم حکم میکنه همه چیز با منطق سنجیده بشه ! وقتی انواع و اقسام بیوگرافی و ... گذاشته میشه و یه سری چیزها جزو بدیهیات هست ولی نتیجه ی عکس داره عقل حکم میکنه اون کار ادامه نداشته باشه ! وقتی بحث رای جمع کردن باشه بیوگرافی و مقاله و ... رو چیکار میخواد !
اگه بنا رای جمع کردنه بیوگرافی و اینا هم نمی تونه توش تاثیر بذاره ! ما خجالت کشیدیم و میریم بقیه بمونن حال کنن .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره قضیه بو داره. مـــوساد یحتمل پول داده یا دستش تو کاره. باید بگیم یکی بیاد ته توش رو در بیاره. شرلوک رو بیاریم یا کاراگاه علوی :D؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,026
من هم یادم رفت اعلام کنم رای من Nariko ست:|قبل از بیوگرافی گذاشتن به Bayonetta رای دادم:|(البته هیچ کدوم رو نمیشناسم و بازی هاشون رو بازی نکردم:d)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
ما خجالت کشیدیم و میریم بقیه بمونن حال کنن .
احسان وا بده بابا، این بچه بازیا چیه که میگی نمیمونی... تو نباشی که Biography بذاره...؟
ماها که میدونیم برنده ی واقعی کیه...
-------
بچه ها خجالت بکشید.... اون Narikoی مرحوم دستش از دنیا کوتاست... در حقش این کارا رو نکنید...
:p

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بیونتا رای آورد رفتیم گفتیم ملت بیان رای بدن. آره آقا پولم دادیم. زیاد هم دادیم به عشق بیونتا به تک تک کاربرا پول دادیم بیان رای بدن. مشکلش چیه؟

شکلک نمیذاری یعنی قاطی کردی:d
Bayonetta
Nariko
زور بزنین امشب دیگه تمومه:d
به نظر من به جای حرف زدن باید یه کاری کرد :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان وا بده بابا، این بچه بازیا چیه که میگی نمیمونی... تو نباشی که Biography بذاره...؟
ماها که میدونیم برنده ی واقعی کیه...
-------
بچه ها خجالت بکشید.... اون Narikoی مرحوم دستش از دنیا کوتاست... در حقش این کارا رو نکنید...
کماکان کنار بچه ها هستم بیوگرافی هم مخلص همتون هستم ولی دیگه توی نظرسنجی ها شرکت نمی کنم ! سر رافائل هم یه بنده خدایی همین کار رو کرد ولی مرد بود اومد گفت دارم رای جمع میکنم اینجا یه عده وجود اعلام اینکار رو هم ندارن ! رای ها یهو 7-8 تا زیاد شد و ناریکو رو رد کرد گفتن رای جمع نکردیم و طبیعی بوده ما میگیم باشه قبول اون 7-8 رای در عرض 5 دقیقه کاملاً معقول و طبیعی بوده ! بعد رای ها روی 63 یا 64 ثایت موند نیم ساعت یا یه ساعت همینجوری بود ! تا وقتی که ناریکو باز شروع به رای آوردن کرد باز رای های بیونتا کنتور انداختنش شروع شد ! اینا همش طبیعیه ها ! ما چشم نداریم ببینیم ! و گرنه همش طبیعیه ! به نظر من برای نظر سنجی های بعدیتون با آریا در میون بذارید مثلاً واسه نظر سنجی و اینا اگه تونستن در آینده محدودیت بذارن مثلاً یوزرهای جدید یا مثلاً زیر 100 پست نتونن شرکت کنن یا یه همچین چیزی که شاهد این رای های باطله نباشیم !

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
کماکان کنار بچه ها هستم بیوگرافی هم مخلص همتون هستم ولی دیگه توی نظرسنجی ها شرکت نمی کنم ! سر رافائل هم یه بنده خدایی همین کار رو کرد ولی مرد بود اومد گفت دارم رای جمع میکنم اینجا یه عده وجود اعلام اینکار رو هم ندارن ! رای ها یهو 7-8 تا زیاد شد و ناریکو رو رد کرد گفتن رای جمع نکردیم و طبیعی بوده ما میگیم باشه قبول اون 7-8 رای در عرض 5 دقیقه کاملاً معقول و طبیعی بوده ! بعد رای ها روی 63 یا 64 ثایت موند نیم ساعت یا یه ساعت همینجوری بود ! تا وقتی که ناریکو باز شروع به رای آوردن کرد باز رای های بیونتا کنتور انداختنش شروع شد ! اینا همش طبیعیه ها ! ما چشم نداریم ببینیم ! و گرنه همش طبیعیه ! به نظر من برای نظر سنجی های بعدیتون با آریا در میون بذارید مثلاً واسه نظر سنجی و اینا اگه تونستن در آینده محدودیت بذارن مثلاً یوزرهای جدید یا مثلاً زیر 100 پست نتونن شرکت کنن یا یه همچین چیزی که شاهد این رای های باطله نباشیم !
احسان بی خیال شو... منم میدونم به خدا... ولی چه میشه کرد. این جور چیزا همیشه بوده و هست و خواهد بود، خودمون تو مقیاس بزرگترش رو شاهدیم دیگه...
ولی اگه بخوای اعصاب خودت رو توی اینجا هم دیگه خورد کنی که نمیشه که... ما داریم از اون دنیای بیرون فرار میکنیم که اینجا شاد باشیم، توی اتمسفری که همه چیزش با وجود خودمون جوره. نذار برات خراب شه جو اینجا...
منو ببین :d برای من مهمه که Nariko عملاً نه علناً پیروز این میدونه...
واسه همین بی خیال، خودتو ناراحت نکن بابا رفیق من...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان بی خیال شو... منم میدونم به خدا... ولی چه میشه کرد. این جور چیزا همیشه بوده و هست و خواهد بود، خودمون تو مقیاس بزرگترش رو شاهدیم دیگه...
ولی اگه بخوای اعصاب خودت رو توی اینجا هم دیگه خورد کنی که نمیشه که... ما داریم از اون دنیای بیرون فرار میکنیم که اینجا شاد باشیم، توی اتمسفری که همه چیزش با وجود خودمون جوره. نذار برات خراب شه جو اینجا...
منو ببین :d برای من مهمه که Nariko عملاً نه علناً پیروز این میدونه...
واسه همین بی خیال، خودتو ناراحت نکن بابا رفیق من...

امیر منو بهتر میشناسه ! رو یه سری چیزا خیلی حساسم ! تا به حالت طبیعی برگردم زمان میبره :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بچه همين جور ادامه بديد داره بدجور جواب ميده مثل اينكه .:d
يكم خودزني ها رو بيشتر و گير دادن ها رو به راي هاي بايونتا تا حد ماكسيموم بالا ببريد كه ناريكو داره راي هاش بيشتر ميشه . :d

هنوز نميدونند ما از اونا بد تريم :>:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
امیر منو بهتر میشناسه ! رو یه سری چیزا خیلی حساسم ! تا به حالت طبیعی برگردم زمان میبره :biggrin1:
فعلا که ساعت احسان خراب شده هرچی زمان میگزره به حالت طبیبعی بر نمیگرده :d روز به روزم اوضاعش داره وخیم تر میشه :d !

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
این همه با هم دعوا کردن آخرش هم رای ها تقریبا مساوی شدن.
چقد زندگی رو سخت میگیرین

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
این همه با هم دعوا کردن آخرش هم رای ها تقریبا مساوی شدن.
چقد زندگی رو سخت میگیرین
دعوا نمی کردیم که... مجادله بود...
تازشم، دعوا (همون مجادله) سر همین تعداد رای ها بود...
خواهر Bayonetta امدادهای غیبی داشتند. ظرف مدت 5 دقیقه شونصدتا رای به ایشون اضافه شد...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر