X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
در راستای عکسهای احسان باید بگم که اولین بار این لارا بوده که به Nathan ابراز علاقه کرده!:d
این عکس از اولین سکانس آشنایی این دو با همدیگه گرفته شده!!!:d
b1dgykmmdx8kqkngetl.jpg

همونطوری که در عکس بعدی میبینید این لارا بوده که اولین خیز رو برداشته و به سمت Nathan شیرجه رفته تا اونو در آغوش بگیره!!!!!

y4h18odq87pvnr7k2pzv.jpg

بعد از این اتفاق اطلاع دقیقی از این دو گل نوشکفته در دسترس نیست اما شایعات حاکی از اینه که این دو دارن به خوبی و خوشی به ماجراجویی هاشون در کنار همدیگه ادامه میدن!!!:d (عکسهای زیر)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نخیر عزیزم این اول نیت بوده که با چشم های هیزش لارا رو دید میزده :D

51312622384667387954.jpg

و طبق اون چیزی هم که گفتم :

15638720034988603838.jpg

هر چقدر هم بخواد توجیه کنه راه نداره :D حقیقت اینه که نیت بی هویته :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
@ Black Tear
یعنی خدا بود :d

---
@بقیه :d
من تمام عکس ها رو رسما تکذیب میکنم! اول این رو بگم به احسان که نیت همه جوره از لارا سرتره! این عکس هایی هم که میزاری شایعست :d
این رو هم بگم که نیت فقط و فقط به النا علاقه داره! یعنی به کس دیگه ای ابراز علاقه کنه میزنم میکشمش( اول U2 نزدیک بود ترورش کنم :d )
در کل تنها کسی که با نیت خواهد بود و نیت هم همیشه با او خواهد بود النا میباشد :d و هیچوقت این 2 تا رو نمیتونید از هم جدا کنید :d بله بله بله! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ امیر :
بله همون اول یو 2 دیدیم چقدر وفادار بود :D کم مونده بود ... :D توی یو 3 هم که با هم قهر بودن :D تابلو بود نیت سر النا هَوو آورده دیگه :D همیشه پای یک لارا در میان است :D
--------------
خب یه سری عکس دیگه بذارم حال بیایید :D یه سری مقایسه برای شباهت چهره هست :D چهره های مشابه لارا رو ببینید و بعد چهره های مشابه نیت رو بعد تا می تونید بخندید :D اسپویل ها رو دونه دونه باز کنید :D
خب اول لارا
این از چهره های مشابه ـش :
اینم با کمی گیریم برای ایفای نقش :D
حالا نیت !
این شخصیت های مشابه :))
اینم با کمی گیریم برای ایفای نقش !!!
-------------------
خدا لعنتت کنه احسان
yahoo_4.gif
ترکیدم!
امشب فکر کنم از کل سال 90 بیشتر خندیدم! از سر شب تا الان همش در حال خندیدن میباشم
yahoo_4.gif

در مورد اول U2 ! یکم دیگه نداشت دیگه،شد آنچه که نباید میشد
yahoo_4.gif

ولی در کل نیت به النا وفاداره!
yahoo_4.gif
اون اول U2 رو فاکتور بگیریم،بقیش وفادار بوده دیگه!
yahoo_4.gif
بعد اینکه در کل توی 2 معلوم بود چند وقتی میشه هم دیگه رو ندیدن
yahoo_4.gif
بنده خدا تک و تنها ...
yahoo_4.gif

اصلا مقایسه میزاشتید نیت VS النا!
yahoo_4.gif
در این حالت نیت له میشد رسما
yahoo_4.gif
وفاداری رو بی خیال لارا رو بچسب :D اول یو 3 هم معلوم بود نیت یه خیانتایی کرده که با هم قهر بودن :D
آقا نظر سنجی چرا اینجوریه ؟! گویا لارا فن ها الان خواب ـن ! البته منطقیه :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
خدا لعنتت کنه احسان :d ترکیدم!
امشب فکر کنم از کل سال 90 بیشتر خندیدم! از سر شب تا الان همش در حال خندیدن میباشم :d
در مورد اول U2 ! یکم دیگه نداشت دیگه،شد آنچه که نباید میشد :d
ولی در کل نیت به النا وفاداره! :d اون اول U2 رو فاکتور بگیریم،بقیش وفادار بوده دیگه! :d بعد اینکه در کل توی 2 معلوم بود چند وقتی میشه هم دیگه رو ندیدن :d بنده خدا تک و تنها ... :d
اصلا مقایسه میزاشتید نیت VS النا! :d در این حالت نیت له میشد رسما :d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
@ امیر حسین:
بله چقدر هم که نیت وفاداره!:d تا اونجایی که من یادم میاد حتی به Lightning هم رحم نکرده!:d ...یه سری داشت مخشو میزد!!:d:d

PS3-Long-Live-Play.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ امیر حسین:
بله چقدر هم که نیت وفاداره!:d تا اونجایی که من یادم میاد حتی به Lightning هم رحم نکرده!:d ...یه سری داشت مخشو میزد!!:d:d

PS3-Long-Live-Play.jpg
همینجوری مدرک پشت مدرک :D فک کنم یه خورده دیگه بگذره نیت در حال زدن مُخ معشوقه ی این امیر آکیبا هم دیده بشه :D
matedsnakemeryl.jpg_2D00_610x0.jpg

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ببین ببین ببین ببین. :|
لارا از ناتان تازه به دوران رسیده عقب افتاده. :|
آخه چرا با رای دروغ و الکی ناتان رو کشیدین جلو؟ ها؟ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
@بقیه بازم :d
اونجا که مخ نمیزد چرا همچین میکنید باهاش؟ :d داشتند بحث ها فلسفی میکردن! نمیشه که مثل لال ها بشینه یک گوشه :d بله...بله :d
نخیر اون قهر کردنشونم ربطی به اون فکر و خیال هایی که تو ذهنته نیست :d بچه خوبیه نیت :d

بزنم بکشمت/ چرا همچین میکنی با معشوقه ی ما؟ :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب میبینم بدون اجازه من نظر سنجیو عوض کردین!!!)x:d
خب من به لارا رای دادم چون ناتان نسخه مذکر لارا هست!
کپی پیست از لارا + یه اسم جدید به نام Uncharted
یکی از محبوبترین زن های دنیای گیم و صد البته مشهور.
کلا لارا یه دونه باشه! کفشای سفید پاشه!

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
@Chuji
شما پارسال خوب سینه جر میدادی واسه نیت؟ چی شد ؟ هنوزم فن بازی هستی؟ ;;) مشخصه
اون بچه های بالایی هم جواب ندارن منم عادت ندارم پست هر کسی رو جواب بدم توی اکثر سایتا وضعیت حلبی مشخصه وضعیت دکتر هم مشخصه (رجوع شود به نظر سنجی معتبرترین سایت تاریخ یعنی اسغات و اه اه اعظم ای جی ان!)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
به به... این یعنی نظرسنجی و به چالش کشیدن!!!!!!
اما یه کم به شحصیت لارا توهین شده که با نیتان مقایسه شده :D
لارا خانوم یه دونه باشه... رو دست نداره... این نیتان هم که باو بچه بوده زیاد توم رایدر بازی میکرده واسه همین الان جو گیر شده ;)

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
خب میبینم بدون اجازه من نظر سنجیو عوض کردین!!!)x:d
خب من به لارا رای دادم چون ناتان نسخه مذکر لارا هست!
کپی پیست از لارا + یه اسم جدید به نام Uncharted
یکی از محبوبترین زن های دنیای گیم و صد البته مشهور.
کلا لارا یه دونه باشه! کفشای سفید پاشه!

چه ربطی داره ؟ یعنی اینجوری لارا هم نسخه مونث ایندیاناجونزه ؟! این دلیل نمیشه تو سبک موفق ادونچر فقط یک نفر به دلیل قدمتش حتما بهتر از شخصیت های دیگه باشه !!
نیما شعر نو رو آورد ولی ما تجلی این سبک رو در کارهای سهراب سپهری میبینیم !! (ببخشید که این مثال رو زدم ولی کاملا مربوط به همین موضوع میشه !)
یا مثلا بیای بگی چون کال آف خوارز تو سبک وسترن قدیمی تر و با سابقه تر از رد دد هست پس " توماس و ری " سرتر از "جان مارستون" هستن !!
البته هرکس نظرشخصی خودش رو داره واین هم یه نظرسنجی هست و کسی قصد تحمیل نظر خودش رو نداره :)

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اولا بگم که من متاسفانه، متاسفانه PS3 ندارم ولی به زودی یکی میگیرم که قطعا یکی از دلایل اصلیش آنچارتد و شخص شخیص ناتان دریک هستش ...
و نکته دیگه بگم که من کاراکتر ایندیانا جونز رو می پرستم ... محبوبترین شخصیت سینمایی منه و میدونم که از همه لحاظ، تا حتی چهره که اگه توجه کنید چهره ناتان شبیه خود هریسون فورده (بازیگر ایندیانا جونز) ...

indiana-jones.vs.nathan-drake.jpg

در ضمن، تا حالا هرچی تریلر از آنچارتد بوده دانلود کردم و تا حدودی این شخصیت رو میشناسم و به همین دلیل بازی نکرده اینقدر عاشقشم چون یه خصلتی من دارم ... یا از یکی خوشم نمیاد و یا اگه خوشم بیاد عاشقش میشم ... ناتان هم جزو اون دسته ای هستش که عاشقشم و به زودی با سری آنچارتد میرم باهاش صفا سوتی ...
و در نکته مقابل ... با عرض پوزش از طرفداران این ضعیفه من اصلا ازش خوشم نمیاد! آخه تو رو چه به این ماجراجویی ها ... با اون قیافت و اندامت سعی در گمراه کردن مردان داری ... :d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر