X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اسنیک باهوش بود:-/ اگه باهوش بود 20 سال به بازیش نمی گرفتنش که آخر بفهمه قهرمان نبوده بلکه ضد قهرمان بودi در واقع بازیچه اصلی بوده کسی که از اصل ماجرا بی خبر بوده .
عذر می خوام این جمع بندی رو من نکردم من اصلا این بازی رو بازی نکردم یکی از دوستان بهم گفت

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
اسنیک باهوش بود:-/ اگه باهوش بود 20 سال به بازیش نمی گرفتنش که آخر بفهمه قهرمان نبوده بلکه ضد قهرمان بودi در واقع بازیچه اصلی بوده کسی که از اصل ماجرا بی خبر بوده .
هان؟ :-/
رسما شما کل داستان سری زیر سؤال بردیا... اینکه داستان بازی بود... بینم شما خودت متوجه همچین چیزی شده بودی که Snake داره به بازی گرفته میشه؟! تازه مبارزه با باسا و رکب زنیاش و مخفی بازیاش همگی جزوی از باهوشی محسوب میشه...;)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
میگم پست‌ها پاک شده یا بحث منحرف شده؟ :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
=))
رسما دلایل منو بردی زیر سوال امیر خان... ;)
شوخو کردم رفیق... آره خُب... ولی دلیل شماره یکم رو کسی بهش اشاره نکرده بود... ها...!!!
اما راجع به این حرفت...
یه ذره باید بهش شک کرد... آمار نظرسنجی رو ببین... :(
البته باید اعتراف کنم از وقتی دارم Remake بازی می کنم نظرم نسبت به Jill هم عوض شده...
اینجاست که میرسیم به ضد حال زدن Leon به Lady Ada. اوه اوه چه شود...
راست میگی خیلیا به جیل رای دادن
ولی من نظر شخصی خودمو نوشتم
یه دلیل بیار که ایدا دوست داشتنی نیست
خیلیا به خاطر خط داستانی به اون خانمه ببخشید گفتم اون خانمه منظورم خانم جیل بود رای دادن منم که گفتم خط داستانی اینجا مهم نیست یکی از لباس خوشش میاد یکی از مدل مو
میگم پست‌ها پاک شده یا بحث منحرف شده؟ :biggrin1:
بحث کلا منحرف شد رفت تو باقالیا=))

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon

یه دلیل بیار که موجود دوست داشتنی نیست
بابا کی گفت دوست داشتنی نیست...!!! چرا تهمت می زنی...؟ ;)

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

رفیق این بنده خدا که گفت بازی رو انجام نداده... از من خواست که جمع بندی کنم... من هم گفتم اگه بشه اسمی از من نیار که ایشون هم لطف کرد به من اشاره نکرد...
اگه این وسط مشکلی هست از منه...
بگذریم...
حالا شما رو چه حسابی می گی Snake باهوش نبوده؟ اصلاً جدای بازی، شک نکن یک مامور ویژه در این سطح صد در صد نیازمند هوش بالاست... در ضمن یه سر به سایت MGS Wiki بزن... می بینی که که درصد هوشش رو چند زدن... در ضمن فرض کنیم بازیش دادن Snake رو... مطمئن باش تو ماجراهایی که Snake درگیر بوده مسائل خیلی پیچیده تر از این حرف ها بود و البته فراموش نکن که Snake هم از همشون سربلند بیرون اومده...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
:))کی تهمت زد:))
یکی از قوانین تاپیکه نظرات رو به چالش بکشید
فکر کنم این کارو خوب بلدم
مشکل اینجاست که تو این مورد با هم، هم عقیده هستیم رفیق... اگه دوست داشتنی نبود که Leon همون نیم نگاه رو هم بهش نمی کرد ;)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان گویی مقایسه ای که این طور بین کاراکترها صورت میگیره مثل روز اول شرکت کننده ی زیادی نداره
پس بهتره که چند روزی نظر سنجی همین باقی بمونه
و به این سوال هم پاسخ بدید :
آیا دوست دارید تاپیک ادامه پیدا کنه ؟!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به نظر من که تاپیک بهتره ادامه پیدا کنه!!!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
کارشو ادامه بده
فقط صاحب تاپیک بیشتر حضور داشته باشه تا ما هر چند وقت یک بار مجبور نشیم یه پست اسپم بدیم تاپیک بیاد بالا

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
دوستان گویی مقایسه ای که این طور بین کاراکترها صورت میگیره مثل روز اول شرکت کننده ی زیادی نداره
پس بهتره که چند روزی نظر سنجی همین باقی بمونه
اتفاقا بر عکس... حالا که میبینی شرکت کنندگان این نظر سنجی دارن ته می کشن... باید کاراکترا رو عوض کنی... به نظر من باید تو انتخاب کاراکترا دقت بیشتری رو به خرج بدی که جنجالی تر باشن... یه مثال می زنم... درسته که من خودم هم با Snake و Big Boss موافقت کردم اما بعدش که فکر کردم دیدم اگه Snake رو با Sam Fisher روبرو می کردی...

اوف اوف اوف... چی میشد...

---------- نوشته در 08:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:55 AM ارسال شده بود ----------

و به این سوال هم پاسخ بدید :
آیا دوست دارید تاپیک ادامه پیدا کنه ؟!
در مورد این هم باید بگم که نفس تاپیک در کل جالبه اما فکر می کنم هنوز اونطور که باید جا نیفتاده. تو نظر سنجی اول که همه طرفدارای RE ریختن تو تاپیک، دلیلش این بود که خود شما تو این تاپیک فعالیتت زیاد بوده و همه در جریان بودن... همینطور در مورد Dante. اما در مورد Snake و Big Boss که من فکر میکردم تاپیک میره رو هوا و اینطور نشد ... فکر میکنی دلیلش چی بوده...؟ آیا طرفدارای این شخصیت کمه؟ به هیچ وجه... فقط مشکل این بود که افراد زیادی از این نظر سنجی خبر نداشتند... من یه سر رفتم تو تاپیک MGS... دیدم اونجا چه خبره!!! همینجوریش دارن به هم میپرن و بحث های داغ با هم می کنن... چه برسه به این که نظر سنجیت رو میدیدن.
به نظر من باید کارت رو ادامه بدی ولی با جدیت بیشتر و فعالیتت رو تو تاپیک های دیگه بیشتر کنی... اگر هم نه، حداقل تو تاپیک هایی که در مورد کاراکترای نظرسنجیت هستند، اطلاع رسانی کنی...

---------- نوشته در 09:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 AM ارسال شده بود ----------

راستی یادم رفت بگم، همچین هم شرکت کننده کم نبوده... الان که من دارم این پست رو می دم 47 نفر شرکت کردن تو این نظر سنجی جدید... ;)
فقط باید تاکید شه که دلایلشون رو هم بگن تا بچه ها با هم بحث کنن...

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دوستان با تشکر از شما و همکاریتون و نظرات ارزشمندتون
والاه یه تصمیمی گرفتم دوباره خواستم یه مشورتی با بچه های پایه ثابت این تاپیک بکنم آیا حاضرین این مقایسه ها به صورت tournoment انجام بشه ؟!
اگه هستین که شروع می کنیم اگر هم نه که به همین روال ادامه می دیم و خب نظر سنجی های جدید رو هم در کلوپهای مربوط به اون بازی یا کاراکتر مطرح می کنیم فقط یه نکته گفتین :
دلیلش این بود که خود شما تو این تاپیک فعالیتت زیاد بوده و همه در جریان بودن
خب بعله اون روزا کارای درسی هم کمتر بود و امتحان نداشتیم دلیل کمرنگ شدن حضور من در تاپیک هم همینه خب فصل امتحاناس دیگه ! ایشالاه امتحانا که تموم شد حتما دوباره تاپیک رو می بریم رو هوا فقط فکر می کنم اون موضوعی که با قرمز مشخص کردم و نظر یکی از دوستان هم بود جالب باشه ، موافقین ؟!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
دوستان با تشکر از شما و همکاریتون و نظرات ارزشمندتون
والاه یه تصمیمی گرفتم دوباره خواستم یه مشورتی با بچه های پایه ثابت این تاپیک بکنم آیا حاضرین این مقایسه ها به صورت tournoment انجام بشه ؟!
اگه هستین که شروع می کنیم اگر هم نه که به همین روال ادامه می دیم و خب نظر سنجی های جدید رو هم در کلوپهای مربوط به اون بازی یا کاراکتر مطرح می کنیم فقط یه نکته گفتین :

خب بعله اون روزا کارای درسی هم کمتر بود و امتحان نداشتیم دلیل کمرنگ شدن حضور من در تاپیک هم همینه خب فصل امتحاناس دیگه ! ایشالاه امتحانا که تموم شد حتما دوباره تاپیک رو می بریم رو هوا فقط فکر می کنم اون موضوعی که با قرمز مشخص کردم و نظر یکی از دوستان هم بود جالب باشه ، موافقین ؟!
تورنومنت فکر خوبیه ولی نیاز به یه برنامه ریزی بزرگ داره
من هستم

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آیا حاضرین این مقایسه ها به صورت tournoment انجام بشه ؟!
رفقا ببخشید که باید با این قضیه مخالفت کنم... مخصوصا شما امیر جان...
اما به نظر من اول بزارید همین آش اولی رو که درست کردیم از آب و گِل در بیاریم... بعد به فکر کارهای بزرگتر باشیم... درسته که ایده tournament خیلی جالبه، اما فعلا زوده...
آروم آروم... البته این نظر شخصیمه... هر چی بچه ها موافقت کنن، من حرفی ندارم...
;)

---------- نوشته در 12:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 PM ارسال شده بود ----------

1- من منظورم از تاپیک، این تاپیک نبود... منظورم تاپیک RE بود... ;)

2-
بی خیال دختر، یه گیمر کجا درس می خونه بره سر امتحان... من هم یه امتحان سخت پیش رو دارم به اسم "نقد ادبی" .... این درس همینجوریش یه کابوسه... چه برسه به اینکه استاد بگه از کتاب Lost Paradise نوشته John Milton فقط 2 تا سوال 5 نمره ای طرح می کنه که توش باید راجع به Plot و Theme و این جور چیزا بنویسیم...
منم به جای خوندن کتاب... RE: Remake رو با Jill تموم کردم تازه می خوام با Chris شروع کنم... ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر