X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
@ مهدی

20 تا آخرش بود؟! :-/ 280 تا دیگه هست ها! :D

Anyway....

Bayonetta And Ammy :d

:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,960
میخواستم به Ada رای بدم چون خیلی قدیمی تر بود میشناختمش ولی با دیدن پست 9134 به بانو رای دادم :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
همینطوری ادامه بدید سایت تا چند دقیقه دیگه فیلتـر خواهد شد.:D:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
توروخدا مراعات کنید آقا مرتضی این کارها جای جذب مشتری برای نظرسنجی برادران محترم ارتباطات رو مصمّم می کنه تا سایت رو شکربند کنند!!!اینا منتظر یه بهونه اند انقدر خوششون میاد سایت های گیمو شکربند کنند.کلّاً از فضایل بانو بگید جای اینکه آلبومشو باز کنید!!!نینا ویلیام هم همینطور نسبتآ بازم ایدا وونگ رو میشه کاریش کرد جید و چون لی(چرا لی چگونه لی) هم مشکلی ندارند در کل

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان مجبورم یه اخطار بدم. همه تون میدونین ما در محدودیت هستیم. پس خواهشا اسباب بسته شدن تاپیک و فیلطر شدن سایت رو مهیا نکنین. حواستون به پستایی که میدین باشه و عکس های که خودتون میدونین رو به هیچ وجه نذارین.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یعنی خوشم میاد مستر امیر آکیبا که اینقد می گفت به چان لی رأی بدین خودش رأی نداده :| :D
جمعش کنین بابا :D نظر سنجی از نظر من باطله! از همون اول هم معلوم بود ایدا می بیره! چهار تا کاراکتر هم سطح خودش می ذاشتین لااقل که اینقدر اختلاف ور نمی داشت :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
یعنی خوشم میاد مستر امیر آکیبا که اینقد می گفت به چان لی رأی بدین خودش رأی نداده :| :D
جمعش کنین بابا :D نظر سنجی از نظر من باطله! از همون اول هم معلوم بود ایدا می بیره! چهار تا کاراکتر هم سطح خودش می ذاشتین لااقل که اینقدر اختلاف ور نمی داشت :D
من توی 4 جبهه فعالیت میکنم :-" رایمم برای کسی هست که بتونه بایونتا رو حذف کنه :-" :-" :-" شما Chun-Li رو نزدیک کنید به بایونتا، منم با تمام قوا بهش رای میدم :-" ( کلا هرکی شانسش برای دومی بیشتر باشه من طرف اونم >:) )

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
این یکی گروه خیلی داغونه. فکر نکنم کلا 100 تا رای بیارن. همه شون (به جز Ada و حدودا Bayonetta) فن پسند نیستند که طرفدار های از جان گذشته داشته باشن (Bayonetta که بسیار Hater پسنده:d). بین Jade و Nina و Bayonetta موندم (جدا جید و نینا گناه دارن اصلا رای نمیارن). فقط اگه یکی از کاراکتر ها احتمال اینکه بتونه Ada رو حذف کنه رو داشته باشه به اون رای میدم>:) وگرنه هیچی (کلا جیل تنها کاراکتر RE هست که ارزش جون دادن داره بقیه شون Meh). پس تا آخرین لحظه به هیچ کس رای نمیدم و منتظرم میمونم ببینم چی میشه.
سارا که واسش افت داره با اینا رقابت کنه,هرچی باشه محبوب ترین و مخوفترین ویلین تو تاریخ کل بازیها هست!!!(طبق نظرسنجی گیم اسپات):d
واسه اون به شخصه برنامه های ویژه ای دارم!!!>:)
این ایدا رو که واقعا میخوام سر به تنش نباشه,خیلی نامرد و ناجوانمرده!!:d
سارا کجاش Villain هست. دختر به اون خوبی. برای جیمی احمق انقدر میجنگه:d به نظر من اون بزرگ ترین Super Hero حال حاضره:d اون چند میلیارد نفری رو هم که کشته فدای سرش:d
جدا توی این گروه مینداختینش جوری بقیه ی کارکتر ها (مخصوصا Ada) رو تیکه پاره میکرد که دیگه توی نظر سنجی های بعدی هم نزارینش:d
-------------------------------------------------------------------------------------
راستی الآن یادم اومد این Ada که بیشتر Villain هست تا Hero. چرا توی این گروهه؟ درسته حالا دو سه جا نذاشته لیون به درک واصل بشه ولی خیلی موذی و ناجوانمرد تشریف داره و به نظر من باید نه تازه توی Villain ها، توی Super Villain ها میزاشتینش:d

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
38591118293911607594.jpg

به خدا این همه هیت رو تبدیل به انرژی مثبت می کردین الان کاراکتر محبوبتون اول بود!

@princeofpersia777744

اصلا کی گفته طراحی کاراکتر Bayo و کلا طراحی هنری کل بازی واقع گرایانه ست؟ :-/ قرار بود واقع گرایانه باشه اصلا؟ :-/ توی بقیه بازی ها طراحی شخصیت ها کاملا واقع گرایانه ست؟ :-/ مثلا شما وقتی Street Fighter بازی می کنین به طراحی شخصیت ها گیر میدین؟ :-/ یا Dishonored؟ :-/ Bayonetta (بازی) هم مثل همه ی بازی ها یه نوع طراحی هنری و طراحی شخصیت خاص خودش رو داره که اگه بازی کنین متوجه میشین.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Bayonetta The Game --------> Awsome
Lady Bayonetta ---------> Awful
[2]
:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
رایم رو به رایگان میفروشم...:d

دوتاشون شناسن ولی بقیه حکم unknown رو دارن...بگین به کی رای بدم؟؟؟؟؟¿¿¿¿¿

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
رایم رو به رایگان میفروشم...:d

دوتاشون شناسن ولی بقیه حکم unknown رو دارن...بگین به کی رای بدم؟؟؟؟؟¿¿¿¿¿

یعنی الآن من بگم به بایونتا رای بده به بایونتا رای میدی؟:dاگر اینطوریه به بایونتا رای بده.

- - -ویرایش - - -

من چندروز نبودم خبری از تاپیک ندارم...!بیوگرافی داشتیم؟؟
بله داشتیم.
بیوگرافی ها:

Bayonetta
Chun Li
Ada Wong
Nina Williams (این بیشتر یه مقاله جامع از داستان Tekken هست که همه شخصیت ها توش حضور دارن)

بیوگرافی Jade رو هم فکر کنم آریا مرحوم نوشته بود که متاسفانه بن شده و فعلا بهش دسترسی نداریم.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یعنی الآن من بگم به بایونتا رای بده به بایونتا رای میدی؟:dاگر اینطوریه به بایونتا رای بده.

- - -ویرایش - - -

بله داشتیم.
بیوگرافی ها:

Bayonetta
Chun Li
Ada Wong
Nina Williams (این بیشتر یه مقاله جامع از داستان Tekken هست که همه شخصیت ها توش حضور دارن)

بیوگرافی Jade رو هم فکر کنم آریا مرحوم نوشته بود که متاسفانه بن شده و فعلا بهش دسترسی نداریم.

چرا که نه...:d خودمم تصمیم داشتم ب بانو رای بدم چون بقیشون الآن که فهمیدم کیان ارزش رای ندارن...:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یک عدد رأی بفروش میرسد :d
اولین کسی که این پستو نقل قول کنه به هر گزینه ای که بگه میرم رأی میدم :d

ویرایش :
رأی به Bayonetta داده شد! :|:|:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر