X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان تو خودت با فرهنگ ژاپنی آشنایی داری! :D طنز همینه دیگه! :D یعنی بیونتا حتما باید بیاد جک تعریف کنه که طنز واضح بشه؟ :D

پ.ن: جالبه شخصیت های DOA مورد قبول همه هستن، اما بیونتا نه! :D

آخه طنز حد و مرز داره نه اینکه مثلاً من بیام یه دختر با سر و وضع داغون بکشم بذارم تو تاپیک بگم طنزه :D آره جاهایی که بیونتا با خودش بقیه رو به مسخره میگیره طنزه ولی اونجایی که یادت بیاد داره یه قطره آب می چکه و زوم میکنه اون دیگه طنز نیست ! :D
شخصیت های DOA رو هم کسی نمیگه طنزه :D هدف بالا بردن روحیه ی جوانان فایتینگ بازه :D وقتی طرف رو با لباس پلی بوی ول میدن اون وسط این دیگه طنز نیست :D بعد اونا باز یه قیافه ای دارن این که دیگه :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آخه طنز حد و مرز داره نه اینکه مثلاً من بیام یه دختر با سر و وضع داغون بکشم بذارم تو تاپیک بگم طنزه :D آره جاهایی که بیونتا با خودش بقیه رو به مسخره میگیره طنزه ولی اونجایی که یادت بیاد داره یه قطره آب می چکه و زوم میکنه اون دیگه طنز نیست ! :D
شخصیت های DOA رو هم کسی نمیگه طنزه :D هدف بالا بردن روحیه ی جوانان فایتینگ بازه :D وقتی طرف رو با لباس پلی بوی ول میدن اون وسط این دیگه طنز نیست :D

=)) خوب احسان طنز همون لحظه و قیافه ی Luka ست دیگه! :D خدایی قیافه رو داشتی؟! =)) یه چیزی تو این مایه ها: :o

:D

از نظز من، یه قسمت از طنز همین Explicit بودنشه. وگرنه طنز معمولی که مزه نداره! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
=)) خوب احسان طنز همون لحظه و قیافه ی Luka ست دیگه! :D خدایی قیافه رو داشتی؟! =)) یه چیزی تو این مایه ها: :o

:D

از نظز من، یه قسمت از طنز همین Explicit بودنشه. وگرنه طنز معمولی که مزه نداره! :D

این دیگه خود فلانه :D آقا بی خیال خدایی خسته شدم هر دفعه این منحرف توی نظرسنجی هست کلی صفحه فقط سر این بحث میره جلو :D
یه کلام لیدی کاملاً سر تره :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا بی خیال خدایی خسته شدم هر دفعه این منحرف توی نظرسنجی هست کلی صفحه فقط سر این بحث میره جلو :D
یه کلام لیدی کاملاً سر تره :D

قسمت های بولد شده:

قبول ندارم.
قبول ندارم [2] :D

اتفاقا من می خواستم بحث همینطوری پیش بره تا Bayonettaphobia ی عده ی کثیری از کاربرای BC درست بشه. :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
میگین که بیونتا در بازی به خوبی شخصیت پردازی کاملی رو نشون میده و ما علاقه هاش رو می دونم و خیلی کم به عنوان یه وسیله به کار می رم ولی من با این نظر کاملا مخالفم. شما از بیشتر طرفدارای بایونتا می تونین بپرسین، این کاراکتر ظاهر کاملا زنانه و حتی فراتر از اون!!! رو داره اما لیدی رو شما می بینین لباس ساده ای رو پوشیده که دختران دبیرستانی می پوشن بدون اینکه جذابیت ظاهری داشته باشه، لیدی خشک و خشن در حدی نیست که نشه باهاش ارتباط برقرار کرد، لیدی سرد و خشنه چون مادرش رو کشتن!!! داره میره واسه انتقام ! مطمئنا شما از چنین شخصیتی انتظار ندارین که شاد و شنگول باشه یا با دانته شوخی کنه!
این یه قسمت حرف Devil-Girl رو دیدم و یه نگاهکی هم به پست بقیه گفتم یه توضیح بدم روشن شید :D
اینکه مثلا بیونتا اندامش خیلی گنده و ورقلمبیده هست اصلا نشانه سکــســـــی بودنش نیست بلکه به نظر میاد این یه نگاه مانگایی و جاپنی به این قضیه هست که این چیزا رو گنده میکنن که بیشتر به چشم بیاد و الا واضحه که بیونتا واقعا جذابیتی نداره و اگرم بخواد داشته باشه بیشتر جنبه خنده داره تا جذابیت جنــــسی. اصلا من صحنه قطره رو یادم میاد میزنم زیر خنده.
در مقابل قیافه و طرز لباس پوشیدن لیدی فوق العاده جذاب و سکــسی است. بچه مدرسه ای؟! چون شرت پوشیده بچه مدرسه ایه؟
biggrin1.gif
طراح این شخصیت فوق العاده عمل کرده و با وجود اینکه برهنگی زننده ای نداره با یه تیپ و لباس معمولی بی نهایت جذاب و کلاس بالا در اومده و یه وقار خاصی داره نسبت به کاراکتر های زن دیگه توی بازی ها. یکی از معدود کاراکتر های زن بازی هست که این شخصیت پردازی رو داشته و اینقدر هم خوب در اومده. خشونت و حس انتقامی که توی چهرش هست باعث شده چند برابر جذابیتش افزایش پیدا کنه.همین لباس سفیدی که پوشیده رو با لباسی که توی شماره 4 می پوشه مقایسه کنید متوجه میشید که چه ریزه کاری هایی توی طراحیش اعمال شده .این دو تا لباس اصلا قابل قیاس با هم نیستن با وجود اینکه شماره 4 برهنگیش بیشتره

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این یه قسمت حرف Devil-Girl رو دیدم و یه نگاهکی هم به پست بقیه گفتم یه توضیح بدم روشن شید :D
اینکه مثلا بیونتا اندامش خیلی گنده و ورقلمبیده هست اصلا نشانه سکــســـــی بودنش نیست بلکه به نظر میاد این یه نگاه مانگایی و جاپنی به این قضیه هست که این چیزا رو گنده میکنن که بیشتر به چشم بیاد و الا واضحه که بیونتا واقعا جذابیتی نداره و اگرم بخواد داشته باشه بیشتر جنبه خنده داره تا جذابیت جنــــسی. اصلا من صحنه قطره رو یادم میاد میزنم زیر خنده.
در مقابل قیافه و طرز لباس پوشیدن لیدی فوق العاده جذاب و سکــسی است. بچه مدرسه ای؟! چون شرت پوشیده بچه مدرسه ایه؟ :biggrin1: طراح این شخصیت فوق العاده عمل کرده و با وجود اینکه برهنگی زننده ای نداره با یه تیپ و لباس معمولی بی نهایت جذاب و کلاس بالا در اومده و یه وقار خاصی داره نسبت به کاراکتر های زن دیگه توی بازی ها. یکی از معدود کاراکتر های زن بازی هست که این شخصیت پردازی رو داشته و اینقدر هم خوب در اومده. خشونت و حس انتقامی که توی چهرش هست باعث شده چند برابر جذابیتش افزایش پیدا کنه. تا همین مقدار فکر کنم توضیح کامل باشه چون ادامه بدم بحث زیادی تخصصی میشه اون موقع ممکنه اتفاقات بدی بیفته :D
البته برای بیونتا کوه هم ردیف نکردن که بخواهیم اونجوری حساب کنیم :D توی مانگا و انیمه هم درسته اینجوری میکشن ولی اصلاً به این شدت مورد توجه و زوم قرارش نمیدن مگر اینکه اون انیمه هن... باشه که تکلیفش معلومه :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
خیلی عجیبه بایونتا جلوی ناریکو که 10 تای لیدی شخصیت داشت اون همه رای آورد!!!! ولی الان؟!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
This is How We Fire Up our Motorcycles:

39493161946959417444.gif

:d :d :d

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
در مقابل قیافه و طرز لباس پوشیدن لیدی فوق العاده جذاب و سکــسی است. بچه مدرسه ای؟! چون شرت پوشیده بچه مدرسه ایه؟ :biggrin1: طراح این شخصیت فوق العاده عمل کرده و با وجود اینکه برهنگی زننده ای نداره با یه تیپ و لباس معمولی بی نهایت جذاب و کلاس بالا در اومده و یه وقار خاصی داره نسبت به کاراکتر های زن دیگه توی بازی ها. یکی از معدود کاراکتر های زن بازی هست که این شخصیت پردازی رو داشته و اینقدر هم خوب در اومده. خشونت و حس انتقامی که توی چهرش هست باعث شده چند برابر جذابیتش افزایش پیدا کنه.همین لباس سفیدی که پوشیده رو با لباسی که توی شماره 4 می پوشه مقایسه کنید متوجه میشید که چه ریزه کاری هایی توی طراحیش اعمال شده .این دو تا لباس اصلا قابل قیاس با هم نیستن با وجود اینکه شماره 4 برهنگیش بیشتره

خب دقیقا شما داری حرف منو می زنی :D داری میگی لیدی جذابیتش بیشتر ، چرا ؟ چون اخلاقش و شخصیت پردازیش جذاب بود چون در نگاه اول شما ظاهر آن چنانی ازش نمی بینی فقط یه چشم لنگه به لنگه می بینی وقتی کم کم با اخلاقش آشنا شدی ظاهرش هم توجهت رو جلب می کنه !!!

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب اینم از بیوگرافی! :D متاسفانه چون امروز عازم سفر هستم، خیلی با عجله نوشتمش. اگه غلط املایی یا مشکل دیگه ای دیدین، به بزرگواری خودتون ببخشید. :D راستی، چون احسان جان قبلا زحمت قسمت داستان بیوگرافی بیونتا رو کشیده بودن، من کمتر به این قسمت پرداختم. در هر حال امیدوارم خوشتون بیاد. :D

=================================================================================

جایی از بازی Bayonetta به Luka می گه:"اگه یکی رو بخوام که برام بیوگرافی بنویسه، مطمئنا تو انتخاب اولم نیستی!" مثل اینکه من انتخاب اول بیونتا هستم!

66843343627066517538.jpg

Bayonetta Biography

از سالها پیش، دنیا به دو گروه تقسیم شده بود، نور و تاریکی. Luman Sages نماینده ی نور، روشنایی و آسمان بود و Umbra Witches نماینده ی تاریکی و جهنم. 500 سال پیش، پیوندی شوم و ممنوعه بین این دو گروه باعث بوجود اومدن جنگی پایان ناپذیر و ابدی شد. عشق، یه Luman Sage و Umbra Witch رو به هم پیوند داده بود. اما این پیوند به معنی پیوند این دو گروه نبود. با شکستن عهد بین این دو گروه هرج و مرج هر دو گروه رو فرا گرفت. فرزند ناپاک این پیوند، نه یهUmbra Witch خالص بود و نه یه Luman Sage خالص. با این حال او به عنوان یک ساحره در میان Umbra Witch ها و به عنوان یه کودک نا خواسته، در رنج و سختی بزرگ شد. اون کودک Bayonetta بود. سالها بعد از این اتفاق، Jeanne، دوست دوران کودکی Bayonetta، برای بدست آوردن بالا ترین مقام میان ساحران، Bayonetta رو به عنوان رقیب خودش در مسابقه نهایی انتخاب کرد. Jeanne موفق به شکست دادن Bayonetta شد و اونو توی تابوتی در قعر یه دریاچه زندانی کرد. 500 سال بعد، روزنامه نگاری معروف به نام Antonio Redgrave ، بعد از تحقیق و مطالعه ی بسیار در مورد جنگ تاریخی و پایان ناپذیر بین این دو گروه، تابوتی که Bayonetta در آن زندانی شده بود رو پیدا و اقدام به باز کردن آن می کنه. بلافاصله بعد از باز شدن تابوت، آنتونیو کشته می شه، لوکا، پسر آنتونیو از اون روز Bayonetta رو قاتل پدرش می دونه و همیشه و هرجا به دنبال اونه. بیست سال بعد از بیداری، Bayonetta به دنبال پیداکردن حقایق مربوط به گذشته ش ـه که توسط خبرچینش، انزو (Enzo)، خبر هایی از نیمه ی دیگر جواهری که داره رو بدست میاره. انزو به Bayo میگه که اون جواهر آخرین بار در شهری به نام Vigrid دیده شده.

بیونتا برای سر در آوردن از گذشته ش به سمت Vigrid حرکت می کنه. در اوایل سفرش لوکا رو می بینه که هنوز به فکر انتقام گرفتن از بیونتاست. بعد از صحبت با لوکا، بیونتا راهش رو به سمت Sunrise Valleys ادامه میده. توی راهش با Jeanne ملاقات می کنه که در حال حرف زدن با Temperantia (یکی از غولاخر های بازی) هست. اینجا یه مبارزه بینJeanne و Bayonetta اتفاق میفته و بیونتا قابلیت Panther Within رو بدست میاره. بعد از مبارزه، Jeanne ناپدید میشه و بیونتا به راهش ادامه میده. مدتی بعد بیونتا با یه دختر بچه ی کوچیک ملاقات می کنه به نام Cereza. Cereza بیونتا رو مادر خودش می دونه! بیونتا تصمیم می گیره به Cereza کمک کنه تا توی Vigrid بهش آسیبی نرسه (به شرطی اینکه گریه نکنه! :D اگه یه قطره کوچیک اشک بریزه باید تنهایی گریه کنه! :D ) بعد از ملاقات با Cereza، بیونتا دوباره لوکا رو می بینه. لوکا فکر می کنه بیونتا اینبار پدر و مادرCereza رو کشته و اونو جادو کرده! لوکا Cereza رو میگیره و از بیونتا دور میشه، اما توسط گروهی از فرشته ها بهش حمله میشه. خوشبختانه بیونتا به موقع میرسه و اونا رو نجات میده. بیونتا، لوکا و Cereza با هم همسفر میشن تا به جزیره ی Isla Del Sol (جزیره ی خورشید) برن تا قضیه رو یک بار برای همیشه تموم کنن. تو جزیره ی Isla Del Sol، بیونتا دوباره با Jeanne می جنگه Jeanne گذشته ی بیونتا رو براش توضیح میده و بهش میگه که بیونتا در واقع همون "چشم چپ" دنیاست. با کمک Jeanne، بیونتا به Father Balder (پدرش) می رسه. اینجا مشخص میشه که Father Balder قاتل پدر لوکا و باعث و بانی این همه بدبختی بوده. در واقع اون می خواسته با زنده کردن Jubileus قبیله ی Lumen Sage رو به مقام پادشاهی دنیا برسونه. بعد از جنگیدن و شکست خوردن Balder مقابل بیونتا، آخرین تلاش اش رو برای زنده کردن Jubileus انجام میده که موفق هم میشه. در آخر هم بیونتا با کمک Jeanne، موفق میشه Queen Shiba (یا Queen of Sheba) رو احضار کنه و Jubileus شکست بده، و با انداختنش توی خورشید برای همیشه نابودش کنه!
پایان! :D

. از نظر ظاهری، Bayo یه زن زیبا و قد بلنده با موهای مشکی (با مدل Bee-Hive!) و چشمان خاکستریه. اگه بخوایم واقعیت رو بگیم، باید بگیم که بیونتا لباس نداره! بلکه موهای جادوییش (که تبدیل به انواع و اقسام هیولا های جهنمی هم میشه!) براش به صورت یه لباس در اومده. نقش و نگار روی لباس بیونتا هم شامل یک گل زر میشه. همچنین Bayo یک جفت دستکش سفید هم داره که طراحی شو کامل می کنه. کفش های خاکستری بیونتا این قابلیت رو دارن که هر سلاح گرم و سردی می تونه بهشون وصل بشه. Bayo یه عینک بسیار زیبا هم داره که به شکل پروانه طراحی شده. همچنین Umbra Watch هم به لباسش متصله که تاریخ تولدش رو نشون می ده و نگه دارنده ی جواهر "چشم چپ" هست. به موهای Bayo چهار تا علامت فلزی متصل هست که سه تای اونا هلال ماه و چهارمی علامت قبیله ی Umbra هست. به روبان قرمز هم به موهاش وصله که طولش تا پاهاش می رسه و به زبان شیطانی روش چیزهایی نوشته (آخر بیوگرافی می گم چه چیزی نوشته!) و در آخر بازی هم یک گل Rosemary هم روی موهاشه.همونطور که قبلا اشاره کردم، بیونتا یک ساحره ست. ساحره ها هم به جادوی سیاه (که توی بازی با عنوان "هنر های سیاه" بهش اشاره می شه) دسترسی دارن. یکی از قابلیت های مهم Bayo ، قابلیت Witch Time یا کند کردن زمانه. همچنین Bayo می تونه بین بعد های مختلف حرکت کنه (بین دنیای انسان ها و Pergaturio) و وقتی ماه کامل باشه روی دیوار (یا هر سطحی ) راه بره (Witch Walk). بیونتا می تونه برای کشتن دشمناش، وسایل قرون وسطایی که برای شکنجه استفاده می شدن احضار کنه. بیونتا توی حالت Beast Within می تونه تبدیل به حیوانات مختلف بشه. و البته می تونه با انگشت وسطش موتوسیکلت روشن کنه! بیونتا یه شخصیت خاصه، همه ی چیز هایی که گفتم باعث میشه خیلی ها دوست اش داشته باشن و خیلی ها هم نه.....

Trivia

• نام Bayonetta و چهار اسلحه ی اصلیش (Scarborough Fair) هر دو از یک شعر قدیمی انگلیسی برداشته شده.
  • به جز نام بیونتا و Cereza، بقیه ی اسم ها از افسانه های اسکاندیناوی گرفته شده. نکته ی جالب اینجاست که اسم های خوب برای نقش های بد بازی و اسم های بد برای نقش های خوب بازی استفاده شده!
  • گربه ها تنها موجوداتی هستند که در طول بازی به حضور Bayo در دنیای انسانها و Pergeturio واکنش نشون نمی دن و ازش "نمی ترسن". (در طول بازی، Bayo با اینکه توی یه بعد دیگه ست اما می تونه روی دنیای انسانها هم تاثیر بذاره).
  • اگه روی فرشته های معمولی ای که روی زمین افتادن Torture Attack اجرا کنین، یه قبر روی سرشون میوفته، اگه به دقت روی قبر رو بخونین روش نوشته : "DMC"
  • هیولایی که بیونتا آخر بازی ظاهر می کنه تا Jubelius رو بکشه، اسمش Queen of Sheba هست. Queen of Sheba همون "ملکه ی صبا"ست.
  • شخص هیدکی کامیا، کارگردان Bayonetta و DMC1 توی یه مصاحبه گفته اگه روزی بیونتا و دانته با هم مبارزه کنن، بیونتا می تونه دانته رو شکست بده.
  • جایی در بازی، بیونتا می گه:"Let’s Rock, Baby!" این درواقع یه اشاره به دانته ست. دانته توی DMC1 وقتی بازی شروع می شد این جمله رو می گفت.
  • توی فلش بک های بازی، لباس بیونتا با بقیه ی Umbra Witch ها فرق داره. این می تونه به دلیل قوی تر بودن بیونتا باشه یا شاید به این خاطر باشه که بیونتا به عنوان یه فرزند ناخواسته و جدا از بقیه بزرگ شده.
  • توی بازی، تعدای مرحله ی مخفی (شبیه بهSecret Mission های DMC) وجود داره به نام Alfiem. اگه تمام Alfiem هارو به پایان برسونین، یه مرحله به نام The Lost Chapter آزاد می شه. توی این مرحله بیونتا Pose ـی شبیه به Pose ـه Trish توی لوگوی DMC1 می گیره.
  • توی مرحله ی 3 وقتی بیونتا روی پشت یه فرشته روی مواد مذاب موج سواری می کنه(!) یه جمله میگه: "Dancin’-a-go-go, Baby!" این درواقع یه اشاره به Viewtiful Joe ست.
  • ساعتی که روی لباس بیونتاست، اعداد 14111219 رو نشون می ده. این اعداد درواقع تاریخ تولد بیونتاست. 19 دسامبر 1411.
  • در ابتدای بازی، رهبر قبیله ی Umbra، بیونتا رو به عنوان "کودک ناپاک" خظاب می کنه، اینطور به نظر می سه که بیونتا برای زدگی کردن بین این دو قبیله حق انتخاب داشته و به خواسته ی Balder یک Umbra Witch شده تا Balder بتونه روش اختیار کامل داشته باشه و ازش برای بیدار کردن Jubelius استفاده کنه.
  • روبان های موی بیونتا به شدت بلند هستن. وقتی بیونتا یه روبان از موهاش جدا می کنه و به Cereza می ده، روبان یه دفعه کوچیک می شه و البته مدل موی بیونتا هم به هم نمی خوره!
  • این که بیونتا می تونه با موهاش حمله کنه بر می گرده به یک باور قدیمی در مورد جادوگران که در اروپای قرون وسطی رواج داشته. در قرون وسطی تصور می شده که جادوگر ها با موهاشون جادو می کنن و زنایی که موهای بلند دارن بیشتر در معرض خطر نیروی های شیطانی هستن.
  • اگه به سایه ی بیونتا نگاه کنین می تونین بال های پروانه ایش رو ببینین.
  • توی دمویی که قبل از مبارزه با Fortitudo پخش می شه، بیونتا می گه:" Flock-Off, Feather Face!" این هم یک اشاره ی دیگه به دانته ست. دانته توی DMC1 قبل از مبارزه با Griffon اینو بهش می گه.
  • روی روبان بلند بیونتا به زبان شیطانی به صورت پشت سر هم نوشته:"Bayonetta".
  • توی حالت Beast Within، وقتی بیونتا راه می ره پشت سرش و به جای ردپا، از زمین گل رز سیاه رشد می کنه. این یه اشاره به بازی Okami و شخصیت Amaterasu هست.
  • هیدکی کامیا توی یه مصاحبه به این موضوع اشاره کرده که دلیلش برای انتخاب لهجه ی انگلیسی برای بیونتا این بوده که ساحره ها یک افسانه ی اروپایی هستن.
  • در مراحل ابتدایی ساخت بازی قرار بود نسخه ی "نوجوان" بیونتا توی بازی باشه که به دلایلی این اتفاق نیوفتاد.
  • 19 دسامبر امسال، بیونتا 601 ساله می شه!
  • توی بازی، شما هیچ وقت، هرگز، نمی تونین بیونتا رو بدون عینکش ببینید. تنها لحظه ای هم که بیونتا عینکش رو برای تمیز کردن در میاره، صورتش نشون داه نمی شه. کامیا توی یه مصاحبه به نقل از یکی از اعضای گروه سازنده گفته بود:" For Bayonetta, her glasses are like her underwear: never let yourself be seen without them" (دوستان شرمنده ترجمه ی این جمله مقدور نبود!)
  • اگه توی بازی به یه دیوار پشت سر هم شلیک کنید، بیونتا اولین حرف اسمش یعنی حرف B و یه قلب رو با گلوله رو دیوار می کشه!
  • وقتی بیونتا با رژ لب روی صورت لوکا نقاشی می کشه، یه دایره می کشه که علامت Amaterasu شخصیت بازی Okami هست.

در آخر هم:

95173248113699076554.gif

قربون همه تون! >:d< :D

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
Bayonetta :x

20091030-bayonetta-hair02.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرتضی عالی بود خسته نباشی :D
فقط اینجا یک انتقاد دارم :D اون عکس سر در متن چیه ؟ :D اگر بیونتا توی خود بازی اون شکلی بود من دنیای گیم رو می بوسیدم میذاشتم کنار :D یه چیزی تو مایه های کت وومن RISES تشریف دارن ایشون تا بیونتا :D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بسیار ممنون بابت بیوگرافی!

مرتضی عالی بود خسته نباشی :D
فقط اینجا یک انتقاد دارم :D اون عکس سر در متن چیه ؟ :D اگر بیونتا توی خود بازی اون شکلی بود من دنیای گیم رو می بوسیدم میذاشتم کنار :D یه چیزی تو مایه های کت وومن RISES تشریف دارن ایشون تا بیونتا :D
از گردن به پایین حرف شما درسته! :d ولی از گردن به بالاش رو تو بازی داشتیم! >:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرتضی، درجه شکستتون با دیدن نظر سنجی، از به سختی به فاجعه ارتقا پیدا کرد>:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر