X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اتفاقا بایونتا منو از جهاتی یاد Princess Peach می اندازه :D می دونی چرا ؟ پرنسس پیچ فقط یه نماد زیبای دختروونه بود که هیچ کاری بلد نبود و منتظر عمو سیبل (اشاره به ماریو :D ) بود تا بیاد و نجاتش بده حالا بایونتا درسته دو تا اسلحه ی عروسکی گرفته دستش ولی این ظاهر فوق زنانه ش ! :D به جای اینکه قدرتش رو نشون بده و مخاطب مبهوت قدرت این خانم بشه مبهوت B**by های ایشون میشه ! Am I wrong؟
یه نوع استفاده ی ابزاری از کاراکتر مونث که اکثر بازی سازا برای فروش بازیشون ازش بهره می برند کسی نمی پرسه داستان بایونتا چی بود و چه کرد و چه شد؟ گیمرها وقتی بهم می رسن فقط قسمت فیزیکش رو می بینن و جملاتی مثه اووف چه هیکلی و اینا رو بیشتر به کار می برن :D
در مقایسه ش می خوام لیدی رو بگم، کسی که در نگاه اول فقط چشمهای لنگه به لنگه ش نظرمون رو جلب می کنه و بعدش هم اون بازوکای خاصش و اون رفتار خشنش با دانته و نهایتا وقتی که باهاش آشنا شدی می تونی بگی چه خانم جذابی ! اینجا جذابیت رو واسه اخلاق و قدرتش یعنی چیزی که خود شما الان بهش اشاره کردی به کار می بری :D

من نمی گم یه کاراکتر مونث باید ظاهر مردونه داشته باشه، اتفاقا نظر شخصی من بر این که خوبه که یه کاراکترهای مونث ظاهر زنانه و زیباشون رو حفظ کنن و مشخص باشه که طرف زنه اما اینکه بخواد ازشون سواستفاده بشه و به جای قدرت و حرفه ای بودنش ظاهرش توجهت رو جلب کنه بحث جداست :D

یه سوال! :D تو خودت Bayonetta بازی کردی؟ :D اگه بازی کنی می بینی که کلا فضای بازی طوریه که نباید شخصیت بیونتا و کل بازی رو جدی بگیری. من وقتی می بینم خیلی ها در مورد مسائل Se*uality ـه بیونتا موضع میگیرن تعجب می کنم. یه جوری رفتار می کنن که انگار بیونتا با این لباس رفته تو سازمان ملل بیانیه خونده!:D فضای بازی و شخصیت پردازی بیونتا داد میزنه که: "من جدی نیستم!" کسی که "فن" بیونتا باشه و شخصیت پردازیش رو دوست داشته باشه، مطمئنا اون واکنش هایی که بهش اشاره کردی رو نداره. چون از همون لحظه ای که بیونتا برای اولین بار حرف می زنه و میگه:
"Do you na*ughty little angels deserve a good spanking?!" ؟ متوجه ی جو و فضای بازی میشه. کلا نمیشه تو یه مقاله شخصیت پردازی بیونتا رو تعریف کرد، چون اولا خیلی ها نسبت بهش هیت می ورزن (چون فکر می کنن بیونتا با ظاهرش بهشون توهین کرده! :D حالا بیونتا همچین قصدی داشته یا هیتر ها همچین چیزی رو برداشت کردن؟ چرا اصلا باید همچین فکری بکنن؟ نتیجه گیری رو به خودتون واگذار می کنم! :D) و ثانیا خیلی ها (باور کنین، خیلی ها! :D) اونقدر نسبت به شخصیت بیونتا (با دیدن کاور بازی) پس زمینه ی فکر بدی داشتن که تا بازی رو شروع کردن شخصیت بیونتا رو تو ذهنشون بلاک کردن و حتی بهش فرصت ندادن که سعی کنه تو ذهنشون جا باز کنه (You Get The Point) :D چرا؟ چون دوست داشتن شخصیتی با این ظاهر، به تیپ روشنفکری شون نمی خورد. "اگه این شخصیت رو دوست داشته باشن، روح پاک نیچه و ارسطو در موردشون چی فکر میکنه؟ آرمان های سقراط چی میشه؟ ایسم های خفن چی؟ کاراکتری که لباسش اونطوری اصلا به شخصیتشون نمی خوره. سازنده ها می خواستن ذهنشو منحرف کنن که با یاری های بقراط به نتیجه نرسیدن. مخصوصا ظهور همچین پدیده ای در سرزمینی مثل ژاپن که عجیبه نه؟....."

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
به نظرم Bayonetta رو باید با Anna Williams یا Catherine :| مقایسه می کردید. آخه بایونتا رو چه به Lady!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرتضی شما اون پالتوی دانته رو از منتها علیه سمت راست امضا سانسور کن تا لیدی فن ها غیرتی نشدن :D

.:Lady:.

کاربر سایت
Nov 15, 2012
12
نام
F
این آقای پوآرو شما هی داره والکینگ دد چند روزه بازی می کنه نمیذاره بیایم تو این مبحث بحث کنم:d آخر سر موفق شدم رای ما دو نفر از قبل مشخص بوده است.:x

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یه سوال! :D تو خودت Bayonetta بازی کردی؟ :D اگه بازی کنی می بینی که کلا فضای بازی طوریه که نباید شخصیت بیونتا و کل بازی رو جدی بگیری. من وقتی می بینم خیلی ها در مورد مسائل Se*uality ـه بیونتا موضع میگیرن تعجب می کنم. یه جوری رفتار می کنن که انگار بیونتا با این لباس رفته تو سازمان ملل بیانیه خونده!:D فضای بازی و شخصیت پردازی بیونتا داد میزنه که: "من جدی نیستم!" کسی که "فن" بیونتا باشه و شخصیت پردازیش رو دوست داشته باشه، مطمئنا اون واکنش هایی که بهش اشاره کردی رو نداره. چون از همون لحظه ای که بیونتا برای اولین بار حرف می زنه و میگه:
"Do you na*ughty little angels deserve a good spanking?!" ؟ متوجه ی جو و فضای بازی میشه. کلا نمیشه تو یه مقاله شخصیت پردازی بیونتا رو تعریف کرد، چون اولا خیلی ها نسبت بهش هیت می ورزن (چون فکر می کنن بیونتا با ظاهرش بهشون توهین کرده! :D حالا بیونتا همچین قصدی داشته یا هیتر ها همچین چیزی رو برداشت کردن؟ چرا اصلا باید همچین فکری بکنن؟ نتیجه گیری رو به خودتون واگذار می کنم! :D) و ثانیا خیلی ها (باور کنین، خیلی ها! :D) اونقدر نسبت به شخصیت بیونتا (با دیدن کاور بازی) پس زمینه ی فکر بدی داشتن که تا بازی رو شروع کردن شخصیت بیونتا رو تو ذهنشون بلاک کردن و حتی بهش فرصت ندادن که سعی کنه تو ذهنشون جا باز کنه (You Get The Point) :D چرا؟ چون دوست داشتن شخصیتی با این ظاهر، به تیپ روشنفکری شون نمی خورد. "اگه این شخصیت رو دوست داشته باشن، روح پاک نیچه و ارسطو در موردشون چی فکر میکنه؟ آرمان های سقراط چی میشه؟ ایسم های خفن چی؟ کاراکتری که لباسش اونطوری اصلا به شخصیتشون نمی خوره. سازنده ها می خواستن ذهنشو منحرف کنن که با یاری های بقراط به نتیجه نرسیدن. مخصوصا ظهور همچین پدیده ای در سرزمینی مثل ژاپن که عجیبه نه؟....."

نه بازی نکردم :D حرف حق می شنوم سکوت اختیار می کنم :D
ولی دیگه چه کنیم اینجا یه مشت فن گرل و فن بوی ریخته که فنن دیگه :D فن هم با منطق جور در نمیاد :D
ولی قانع شدم :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,366
نام
Matthew
بیخیال اینم از نظرسنجی دو تا بانوی متشخص :d

رای گیری میشه برای دو نفر بعدی ؟ یا همینطوری یکی میگه :d

من میگم » دیگه نمی گم :d
از الان بگمااااااااا نه دیگه از الان نمی گم خب:d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
بیخیال اینم از نظرسنجی دو تا بانوی متشخص :d

رای گیری میشه برای دو نفر بعدی ؟ یا همینطوری یکی میگه :d

من میگم Wesker با Nemsis :d

یا )Hitman , Snake )sam

دو روزه نظر سنجی برقراره :D
آخره هفته باید نظراتتون رو بگین :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته به عنوان یکی که بیونتا بازی کرده باید عرض کنم علاوه بر طنز در مورد چیز بیونتا این مسئله به صورت جدی هم نشون داده میشه و صرفا طنز نیست :D هست جاهایی که ملت قشنگ میرن توی بهت فلان جا و دوربین هم تا می تونه روی اونجا زوم میکنه یعنی واضح تر از این نمیشه گفت بابا بیا اینو ببین :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
البته به عنوان یکی که بیونتا بازی کرده باید عرض کنم علاوه بر طنز در مورد چیز بیونتا این مسئله به صورت جدی هم نشون داده میشه و صرفا طنز نیست :D هست جاهایی که ملت قشنگ میرن توی بهت فلان جا و دوربین هم تا می تونه روی اونجا زوم میکنه یعنی واضح تر از این نمیشه گفت بابا بیا اینو ببین :D
الان برید تو گوگل بزنید Bayonetta بعد بشینید عکس ها رو ببینید به این حرف بیشتر پی می‌برید:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نه بازی نکردم :D حرف حق می شنوم سکوت اختیار می کنم :D
ولی دیگه چه کنیم اینجا یه مشت فن گرل و فن بوی ریخته که فنن دیگه :D فن هم با منطق جور در نمیاد :D
ولی قانع شدم :D

برو بازی کن! :D داری بهترین HnS تاریخ رو از دست میدی! :D
لو رفته بودی. 4 ماه پیش عکس امضای من بود;;);))

بله می دونم! :| :D ماموریت منو باشکست مواجه کردی. :| Queen of Sheba رو فرستادم دنبالت! :| :D

p92416w4th4nfkj6si.jpg

البته به عنوان یکی که بیونتا بازی کرده باید عرض کنم علاوه بر طنز در مورد چیز بیونتا این مسئله به صورت جدی هم نشون داده میشه و صرفا طنز نیست
biggrin1.gif
هست جاهایی که ملت قشنگ میرن توی بهت فلان جا و دوربین هم تا می تونه روی اونجا زوم میکنه یعنی واضح تر از این نمیشه گفت بابا بیا اینو ببین

احسان تو خودت با فرهنگ ژاپنی آشنایی داری! :D طنز همینه دیگه! :D یعنی بیونتا حتما باید بیاد جک تعریف کنه که طنز واضح بشه؟ :D

پ.ن: جالبه شخصیت های DOA مورد قبول همه هستن، اما بیونتا نه! :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
hidekiRules.jpg
>:d<
همین الآن خودش بم sms زد گفت رایش Bayonettaــه:>

1182127-kamiyae3_hideki_kamiya___bayonetta.jpg
>:p>:p>:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرتضی الان Queen کدومشونه؟ یه ارتشن ماشالله

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر