X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه احسان فصلی کار میکنه و الانم فصل طرفداری از x360 و مخالف های ps3 هست:d

من اون فصل احسان رو بیشتر دوست دارم :| الان رو این دور مزخرف هست :|:d
Lady مگه انحصاری Xbox بود ما خبر نداشتیم ؟ :-/ وحید دوباره رفتی تئوری/توهم توطئه ؟ :D

حیف که BC پیام های بازدیدکننده ها رو پاک میکنه وگرنه بهتون نشون میدادم که این حرفای احسان ربطی به PS3 و X360 نداره :D

احسان از اون Lady فن های قدیمیه >:d

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مگه نیست ؟!
biggrin1.gif
تازه من میگم قبل از تیفا خفن ترینه
yahoo_6.gif

yahoo_7.gif

نه
yahoo_4.gif
تازه خود تیفا هم باید بیاد با چند نفر دیگه باس فایت مشتی داشته باشه،که باز هم اول نمیشه
yahoo_15.gif

هم اکنون از سفر دارم پست میدم!
biggrin1.gif

عجق به بانو چی کار که نمیکنه
از تلفن عمومی هم میان حمایت خودشون رو اعلام میکنن
yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
هم اکنون از سفر دارم پست میدم! :D

مرتضی عالی بود خسته نباشی :D
فقط اینجا یک انتقاد دارم :D اون عکس سر در متن چیه ؟ :D اگر بیونتا توی خود بازی اون شکلی بود من دنیای گیم رو می بوسیدم میذاشتم کنار :D یه چیزی تو مایه های کت وومن RISES تشریف دارن ایشون تا بیونتا :D

ممنون! >:d< :D
احسان دنیای گیم رو ببوس بذار کنار! :D چون اول بازی وقتی بیونتا توی تابوته یه همچین ماسکی روی صورتش داره! :D

مرتضی، درجه شکستتون با دیدن نظر سنجی، از به سختی به فاجعه ارتقا پیدا کرد>:d
ما کاراکترمون خاصه >:d< بله!>:d< قبلا هم گفتم، اینا شکست نیست، پیروزی مطلقه! :D :D :D برو صفحه های قبلی رو بگرد ببین چقدر در مورد بیونتا بحث کردیم >:d< همین برام کافیه! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اهم اوهوم :D در حین صحبت کردن در مورد خانوم ما لطفاً نهایت ادب و احترام رو رعایت کنید :D

====================
ممنون! >:d< :biggrin1:
احسان دنیای گیم رو ببوس بذار کنار! :biggrin1: چون اول بازی وقتی بیونتا توی تابوته یه همچین ماسکی روی صورتش داره! :biggrin1:
من با ماسکش چیکار دارم منظورم سایز لب و چشم و سایر مخلفات صورت بود :D در یک کلام منظورم این بود بیونتا عمراً به زیبایی اون عکس نیست :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من با ماسکش چیکار دارم منظورم سایز لب و چشم و سایر مخلفات صورت بود :D در یک کلام منظورم این بود بیونتا عمراً به زیبایی اون عکس نیست :D

خیلی هم هست ;;) حیف که الان به آرشیوم دسترسی ندارم وگرنه چارتا عکس آپلود می کردم....... خودت می دیدی زیبایی رو! ;;) :D سایت هم به دنبالش شیلتر میشد ;;) :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی هم هست ;;) حیف که الان به آرشیوم دسترسی ندارم وگرنه چارتا عکس آپلود می کردم....... خودت می دیدی زیبایی رو! ;;) :D سایت هم به دنبالش شیلتر میشد ;;) :D
مرتضی من که به آرشیوم دسترسی دارم سعی میکنم در برابر این خواسته-م مقاومت کنم;;) چیزی که مشخصه اینه که در کتیبه های کهن و نقاشی های روی دیوارهای غارها اشکالی مبنی بر نابودی 3گانه تو کشیده شده که هر یک از دیگری سخت تر بودن;;)
ولی یه چیزی که واضحه و نمیشه انکارش کرد، اینه که بایونتا تقریبا یه بازی گمنامه. ولی DMC رو حداقل هر کسی یه شماره شو بازی کرده.
دلیل دومش اینه که بایونتا خیلی همذات پنداری ایجاد نمیکنه ولی لیدی (هر چند منم ازش خوشم نمیاد) شخصیتش بیشتر به واقعیت نزدیکه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من مثل همیشه معترضم:D
علی مگه آواتارت به واقعت نزدیکه!؟مگه کسی باش همذات پنداری میکنه!؟ (حالا به غیر از 2تا از بچه های فروم ;)) که کسی نمدونه کین:D )یا ایضاً حضرت امضات
flirtysmile3.gif

Cross-Over.full.252470.jpg
;;)
کلود رو میگی؟ کلود که بحثش جداست...
یه تار موشو به این منحرف نمیدیم
yahoo_4.gif
کلا سکوت کلود تو چش و چالم
yahoo_6.gif

اون امضام هم شوخی نکن بحث ناموسی میشه. سارا کریگان رو الان ببینی سر ضرب حس همذات پنداری درِت ایجاد میشه. حتی شده به زور
yahoo_4.gif

کلاً کاراکتر جاپونی رو که نباید باش همذات پنداری کرد باید کردش تو گوش و حلق بینی+چشم:D
شوخی!؟!؟من با احدی تو این زمینه ها شوخی ندارم!!!
yahoo_62.gif
من خودم جیم رینورم چی میگی باو!؟:D آخر Wings of Liberty یادته!؟اون من بودم
yahoo_5.gif

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی مگه آواتارت به واقعت نزدیکه!؟مگه کسی باش همذات پنداری میکنه!؟ (حالا به غیر از 2تا از بچه های فروم ;)) که کسی نمدونه کین:D )یا ایضاً حضرت امضات
flirtysmile3.gif

Cross-Over.full.252470.jpg
;;)
کلود رو میگی؟ کلود که بحثش جداست...
یه تار موشو به این منحرف نمیدیم:d کلا سکوت کلود تو چش و چالم>:d<
اون امضام هم شوخی نکن بحث ناموسی میشه. سارا کریگان رو الان ببینی سر ضرب حس همذات پنداری درِت ایجاد میشه. حتی شده به زور:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
آخ جون ! تاپیک مورد علاقه خودم! >:d< .... بالاخره خودمو رسوندم!:d
بچه ها یه چند وقتی رو خیلی نمیرسم بیام اینجا حرکات تبلیغاتی بزنم! :d ، ولی حمایت و ساپورت خود را همه جوره از این تاپیک( و اون تاپیک بغلیه جدیدالاحداث !) اعلام مینمایم!:d

همون جو فان و دوستانه و در عین حال حرفه ای رو حفظ کنید ، تا من بعدا بیام همه کاسه کوزه هاتونو بهم بزنم!!!!>:):d

پ.ن : رأی به بانو Lady داده شد :x:d:shrewd:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
علی مگه آواتارت به واقعت نزدیکه!؟مگه کسی باش همذات پنداری میکنه!؟ (حالا به غیر از 2تا از بچه های فروم ;)) که کسی نمدونه کین:D )
:| :| :|
چی میگی
biggrin1.gif
نکنه کلود واقعیه!؟
yahoo_7.gif
مگه باقی شخصیت های دنیای گیم واقعی ـن ؟ :-/ :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پ.ن : رأی به بانو Lady داده شد
yahoo_8.gif
yahoo_4.gif
shrewd.gif

yahoo_29.gif
کیان تو هم ما رو نا امید کردی
yahoo_12.gif

چی میگی:D نکنه کلود واقعیه!؟:-/
مگه باقی شخصیت های دنیای گیم واقعی ـن ؟
yahoo_7.gif
biggrin1.gif

خب دیگه من هم که داشتم همین رو میگفتم:D
تا اسم کلود اومد برام کاتانا کشیدین:((
yahoo_17.gif
:((

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
لیدی شخصیت داره !!! خانم هستش !!! دنبال شیاطین هستش میدونه چیکار میکنه !!! با چه اعتماد بنفسی روبروی دانته قرار گرفت !!!! هراسی نداشت و احساساتی نبود ( بایونتا هم احساساتی نیست اما لیدی یک چیز دیگریست ):D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فاجعه ی اسفناک 64-35 رو تسلیت میگم :D به یه خواب چند هزار ساله ی دیگه دعوتتون می کنم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر