WWE 2K15 | Xbox 360

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
همینجوریش از 2k خوشم نمیاد و بازیاش مفت برام نمی ارزه. ولی اگه توی این بازی روسف و بو دالاس نباشن، اصلا حال نمیده بازی کردنش:|

روسف اودریا، روسف ماچگا:d

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
همینجوریش از 2k خوشم نمیاد و بازیاش مفت برام نمی ارزه. ولی اگه توی این بازی روسف و بو دالاس نباشن، اصلا حال نمیده بازی کردنش:|

روسف اودریا، روسف ماچگا:d

به احتمال زیاد روسو ، بو دالاس ، آدام زین و ... رو دی ال سی میان .

ولی اینا به کنار من امیدوارم بازی هورنساگل و التوریتو رو هم داشته باشه :d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امشب بعد از مدتها raw نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که این همه مدت که من مسابقات را ندیدم چقدر به نفعم بود بهتر که ندیدم یک مشت استار مسخره امدن که فاندانگو در برابرشون شاهه
خیلی افتضاح بود مسابقات تو 2 تا 3 دقیقه اون هم مثل اب خوردن تموم میشد این رستلینگ نیست
واقعا باید امیدوار باشم راسترهای لجند بیشتری در نسخه جدید wwe2k15 ببینم وگرنه عمرا با این مسخره ها بازی نمیکنم این دیگه کی بود بودالس یا یه همچین چیزی نسل جدید باید اینجوری باشند؟!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امشب قراره اولین اطلاعات شامل : تریلر از گیم پلی بازی و اولین screen shots از داخل بازی منتشر شه
احتمالا در خلل راو منتشر میشه .

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
امشب قراره اولین اطلاعات شامل : تریلر از گیم پلی بازی و اولین screen shots از داخل بازی منتشر شه
احتمالا در خلل راو منتشر میشه .

آره تو خبرا اومده بود که اطلاعات مهمی از بازی تو راو این هفته رو به نمایش میذارن . سال قبل بازی با پک آندرتیکر هم منتشر شد . امسال پک وِیژه هالک هوگان رو داره .

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
امشب بعد از مدتها raw نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که این همه مدت که من مسابقات را ندیدم چقدر به نفعم بود بهتر که ندیدم یک مشت استار مسخره امدن که فاندانگو در برابرشون شاهه
خیلی افتضاح بود مسابقات تو 2 تا 3 دقیقه اون هم مثل اب خوردن تموم میشد این رستلینگ نیست
واقعا باید امیدوار باشم راسترهای لجند بیشتری در نسخه جدید wwe2k15 ببینم وگرنه عمرا با این مسخره ها بازی نمیکنم این دیگه کی بود بودالس یا یه همچین چیزی نسل جدید باید اینجوری باشند؟!

بودالاس: trust n1 درسته که مدتها از مسابقات دور بودی و ذهنت توی قدیم مونده، ولی این درست شدنیه. میتونی بازم از مسابقات لذت ببری. آل یو هَو تو دو، ایز بــــــولــــیو:d

شیکمش خیلی باحاله. بعد از مسابقه که دورِ رینگ می‌دوئه، تا زیر زانوش کِش میاد!:d

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
cdapy9chgwd9mv0yh2b8.jpg

اولین اسکرین شات از بازی WWE2K15

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در خصوص پست های اخیر دوستان عزیر:bighug:
جان سینا در واقعیت هم شبیه میمون هست:dعکس رو که دیدم برق از چشمم پرید.صورت جانی با ادم حرف میزنه.
از لحلظ گرافیک کم کم خیالم جمع میشه.
اطلاعات ساعت چند منتشر میشن؟تا اونموقع بیدار میمونم.
عکس به نظرم عالیه:bighug:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عکس رو با حالت بزرگ تر دیدم کیف کردم ، خیلی عالیه مدل سازی بدنش مخصوصا با ادم حرف میزنه انگار پوستش طبیعیه . خیلی خوبه .گام اول محکم برداشتن.
مال نسل هشتم دوستان فکر نکنید واسه نسل هفت هست
باید به فکر خرید ps4 باشم.

اطلاعات بازی توسط ign منتشر شده هم career mode و هم story mode بازی .

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
عکس با وضوح بالاتر :

6n2esmz9c0jlj6c6e3kr.jpg

دوستان فردا راس ساعت 8 اخبار و اطلاعات جدید از بازی قرار خواهد گرفت .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر