WWE 2K15 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی 4 برابر نسخه قبل انیمیشن داره و ظبط شده واسش .
یک بخشی به نام carrer mode داره که همون my carrer تو nba2k هست که فقط روی نسل بعد قابل انجام است و نسل قبل نداده
این بخش رو .

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
حدودا 7 ، 8 صبح بعد از شو تموم شدن شو اطلاعات جدید منتشر میشه .
ترجمه قسمت Story Mode revealed, Career Mode confirmed تا نیم ساعت دیگه تموم میشه و قرار میگیره .

- - -ویرایش - - -

|| WWE 2K15 : Story Mode revealed, Career Mode confirmed ||

مطابق آخرین گفته های شرکت IGN بازی WWE 2K15 در این سری 2 سری مود دارد .

استوری مود بخشی است که در WWE 2K14 با عنوان 30Year Wrestlemania و در W13 با عنوان Attiude Era بود .

در بازی WWE 2K15 این بخش دارای دو قسمت می باشد که قسمت اول در مورد به درگیری های تاریخی و حماسی تاریخ دبلیو دبلیو ای مانند درگیری استون کلد و د راک ، کین و آندرتیکر و می باشد .

بخش دوم با توجه به موفقیت های مود 30 سال رسلمنیا WWE 2K15 ظاهرا قسمتی با مضمونی تو این مایه ها به بازی اضافه میشه .

علاوه بر این برای بهبودی خاطرات کمپانی WWE علاوه بر این ها برای بهبودی خاطرات کمپانی WWE بالاخره شما (طرفداران) با یک حالت حرفه ایی از سبک بازی کشتی کج روبرو خواهید شد.تمام کارهایی که هر سوپراستاری در کریر خود انجام داده است را میتوانید مشاهده کنید.این حالت طبیعی را در بازی NBA 2K 14 نیز قابل مشاهده میباشد و حالا این کیفیت را ما سازگار با بازی WWE2K 14 خواهیم دید.
درحالی که من فکر نمیکنم که با NBA زیاد جور در بیاد زیرا فقط در بازی بسکتبال ما شاهد توپ و تور و شخصیت های بازی هستیم که زیاد حرکات خاصی ندارند ولی در WWE ما میتوانیم این سبک و کیفیت بازی را عملی کنیم جوری که تمام تماشاچیان و شوپراستارها حتی وسایل (میز – صندلی و...)واقعی به نظر بیاد و گامی بزرگ برای کمپانی هستش.البته ما سعی داریم هر سوپر استار را جزئ به جزئش را دقیق درست کنیم و البته نمیدانم با این کیفت آیا کنسول های PS3 و XBOX 360 برای این بازی قابل استفاده هستند یا نه.
مهم نیست که شما چه فکر میکنید و خیال میکنید که ساده است ولی ما فقط 50 روز برای ثبت حرکتای هر کشتی گیر وقت گذاشتیم.ما سعی داریم که در این بازی تمام امضاهای کشتی گیران را به طور دیجیتالی عرضه کنیم ولی هنوز قطعی نیستش و بازی WWE 2K 14 با استقبال چشم گیری که داشت ما را حیرت زده کرد و من اعلام میکنم که در بازی WWE 2K15 برابر از لحاظ همه چی بهتر از بازی WWE 2K14 خواهد شد و امیدواریم بتونیم که تم های زیبایی از این بازی برای موبایل هم آماده کنیم تا همان چیزی که حقمان است را بدست آوریم.

|| دوستان توجه داشته باشید این متن توسط تیم ترجمه اسکای دبلیو دبلیو ای ترجمه شده و اختصاصی بازی سنتر می باشد ||

لطفا بدون ذکر منبع کپی نکنید ...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
2925f97bc13a.png

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بودالاس: trust n1 درسته که مدتها از مسابقات دور بودی و ذهنت توی قدیم مونده، ولی این درست شدنیه. میتونی بازم از مسابقات لذت ببری. آل یو هَو تو دو، ایز بــــــولــــیو:d

شیکمش خیلی باحاله. بعد از مسابقه که دورِ رینگ می‌دوئه، تا زیر زانوش کِش میاد!:d

یک سوال تو چند سالته ؟ مطمئنم بالای 20 نیستی
ربطی به عقب موندگی ذهن من در گذشته نداره عزیزم تو باید بدونی کشتی کچ چی هست . این ورزش خاص همش اینترتیمنت و سیرک و اینا نیست اگر تو الان ازش لذت میبری جون این واسه نسل تو هست شما چشمت باز کردی به این دنیای رستلینگ کیا را دیدی؟ فاندانگو و . آل یو هَو تو دو، ایز بــــــولــــیو و همینا که خودت میگی
اینها را ما نمیتوینم قبول کنیم چون این ادمها زمان ما بودن هولک هوگن استینگ گلدبرگ استیو استین راک تیکر ریک فلایر و ... فکر میکنم یکم کشتی کج میدونستی میفهمیدی که اینها قابل مقایسه با هم نیستند
پس این ذهن من نیست که در گذشته مونده این کشتی کج هست که در زمان حال مرده

- - -ویرایش - - -

من اولش عکس سینا را که دیدم فکر کردم واقعیه بزرگترشو دیدم باورم نشد فوق الاده طبیعی هست اصلا هم شبیه میمون نیست و دقیقا خودشه اگر شکل میمونه خودش این شکلیه کلا حال کردم اما 100 % این گرافیک 360 نست روی One هست

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
:|
اون حرفو که من نزدم:| بو دالاس زده بهت:|
وگرنه که من از وقتی به دنیا اومدم جزو اولین بازیهایی که میکردم کشتی کچ رسلمنیا بود و از هموندموقع هم با آندرتیکر بازی میکردم تا همین الان:|
بد نیست یه نگاهی به کتابهای دوران مدرسه تون بندازید. درس زبان فارسی بلکه با علائم نگارشی آشنایی پیدا کنید:|

الان مثلا کودی رودز تبدیل شده به استار داست که مثلا بشه گلداستِ امروز:| ولی بجز چرت و پرت گویی کاری که نمیکنه هیچ، گلداست رو هم از اون وجه ای که داشت انداخته:|

از وقتی امورد سازمانو دادن دست تریپل اچ، گند خورد به کل سازمان. علت گند خوردگیشم خودش همیشه و همه جا داره جار میزنه: بِست فور بیزنس:|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همین یه عکس میعرضه به کل wwe2k14 :|

خداییش عکس اغوا کننده ای هست با ادم حرف میزنه ، منی که فکر خرید نسل بعد نداشتم الان به فکر افتادم
این گرافیک طراحی گلدبرگ جون میداد خیلی عالی میشد ..
منتظریم احتمال زیاد اگه تا این هفته خبری نشه تا 10 روز دیگه همه راستر ها منتشر و اوج گرافیک مشخص میشه.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان عزیز توجه کنید این عکسا و تریلر ها و اطلاعات که منتشر میشه تایید شده برای کنسول Ps4 و Xone هستا لطفا دلتون رو خوش نکنید چون خود سازنده گفته برای کنسول های Ps3 و X360 بازی Wwe2k14 که آپدیت شده رو عرضه میکنیم دقیقا بازی های دیگه مثل Fifa هم به همین شکل هستن و این عکس ها و اطلاعات رو اکثرا برو روی Ps4 میدن. پس بهتره دست بکار شید و یک Ps4 بخرید.

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
:|
از وقتی امورد سازمانو دادن دست تریپل اچ، گند خورد به کل سازمان. علت گند خوردگیشم خودش همیشه و همه جا داره جار میزنه: بِست فور بیزنس:|

مگه امور دست ترپیل اچ افتاده ؟
تو فکر می کنی همه کاره اونه؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
صاحاب اونجا نشده خوشبختانه، ولی تصمیمات رو اون و زن داغونتر از خودش میگیرن!
خود وینس مک من از وقتی باسنش مثلا شکست، دیگه پیداش نشد و یهو تریپل اچ شد زمام دار امور!

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
صاحاب اونجا نشده خوشبختانه، ولی تصمیمات رو اون و زن داغونتر از خودش میگیرن!
خود وینس مک من از وقتی باسنش مثلا شکست، دیگه پیداش نشد و یهو تریپل اچ شد زمام دار امور!

تصمیمات فکر می کنی دست ترپیله:|
یک درصد هم به این فکر نکن
والا قضیه طولانیه حال ندارم توضیح بدم برات
....................................................................................
عکس که عالی بود فقط یه مشکل هست که shaboolin بالا گفت
کسی می تونه منبع معتبری از حرف آقا سپهر shaboolin بیاره؟؟
اگه اونجوری باشه بدبخت شدیم
لااقل فقط تو گرافیک فرق کنه نه این که مود ی نداشته باشه یا گیمپلی فکر کنه

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
لااقل فقط تو گرافیک فرق کنه نه این که مود ی نداشته باشه یا گیمپلی فکر کنه[/QUOTE]

منم این حرف رو شنیدم ، ولی اینجوری نبود که کلا بازی فرق نکنه . گفته بودن که گرافیک بازی خیلی زیاد شده در حدی که ps3 و xbox 360 نمیتونن ساپورت کنن .

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
لااقل فقط تو گرافیک فرق کنه نه این که مود ی نداشته باشه یا گیمپلی فکر کنه

منم این حرف رو شنیدم ، ولی اینجوری نبود که کلا بازی فرق نکنه . گفته بودن که گرافیک بازی خیلی زیاد شده در حدی که ps3 و xbox 360 نمیتونن ساپورت کنن .[/QUOTE]

گفته شده مود MyCrear تو نسل قدیم نیستند وفقط تو نسل تازه هستند

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
منم این حرف رو شنیدم ، ولی اینجوری نبود که کلا بازی فرق نکنه . گفته بودن که گرافیک بازی خیلی زیاد شده در حدی که ps3 و xbox 360 نمیتونن ساپورت کنن .

گفته شده مود MyCrear تو نسل قدیم نیستند وفقط تو نسل تازه هستند[/QUOTE]

آره این که قطعی هم شد .
عمرمون سوخت پای کنسول نسل هفتم واسه بازی کردن یه بازی کشتی کج خوب ، حالا که دارن به بازی سر و سامون میدن میخوان واسه نسل هفتم ادیت شده بازی قبلی رو بدن بیرون :-s ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خـــــــدا
خدا کنه این خبر درست نباشه .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گفته شده مود MyCrear تو نسل قدیم نیستند وفقط تو نسل تازه هستند

آره این که قطعی هم شد .
عمرمون سوخت پای کنسول نسل هفتم واسه بازی کردن یه بازی کشتی کج خوب ، حالا که دارن به بازی سر و سامون میدن میخوان واسه نسل هفتم ادیت شده بازی قبلی رو بدن بیرون :-s ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خـــــــدا
خدا کنه این خبر درست نباشه .[/QUOTE]
دیر یا زود باید به فکر خرید نسل بعد بور و اینم واقعیته همچسن مدل سازی و گرافیکی قابل اجرا تو نسل هفتم نیست .
من یادمه زمانی که ps2 داشتم و بازی واسه نسل بعد میومد جسرت میخوردم کم کم دیگه کلا به ps2 اهمیت نمیدادن و خیلی ویژگی ها مثل شکستن میز و غیب نشدن و گرافیک بالا گفتن فقط روی 360 و ps3 قابل اجراس . فاصله زیاده بین دو نسل حداقل تو گرافسک که مشخصه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر