WWE 2K15 | Xbox 360

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
من فقط یه سوال از Yuke studio دارم

آخه بی معرفتا چرا جزئیات و کلا گرافیک استارها نسبت به 2007 و 2008 اینقدر پسرفت داشته ؟
گرافیک همه بازیها پیشرفت میکنه رفته رفته
این بازی پسرفت کرده

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دانیال جون منظورم تو یا شخص خاصی نبود
من به صورت کلی گفتم هر جور ساخته بشه این اتفاق میافته
مثال : ایا بازی فیفا با اون همه طرفدار تونسته نظر همه را به خودش جلب کنه ؟ درسته بازی خوبی هست اما بی نقص نیست هنوز وقتی داری بازی میکنی روی اعصابت پیاده روی میکنه گلهاش اوتش دوارش نوع بازیش همه مشکل داره و باگهای عجیب اما بازم مردم اونو میخرند
حالا بازی کشتی کجی که خود کمپانیش مسخره است و برای منی که 17 ساله دارم توی دنیای کشتی کج زندگی میکنم قابل قبول نیست از بازیش چه انتظاری باید داشت
من حتی الان تمیدونم کی قهرمانه و برام مهم نیست
چندین سال بعد از بازی wcw nitro سال 98 و wcw thunder 97 که تا سال 99 که بازی wcw mayhem ساخته شد اون هم با اون گرافیک من امسال 80 درصد به خواستم رسیدم
حالا میخوان بازی بسازن اصلا فیلم باشه اصلا خودشون باشن واسه من 1 تا 2 ماه بازی باری سرگرمی هست و تمام برمیگردم 2k14 بدون شک
فوقتی فکر میکنم میخوام دانیل برایان و شیمیس بازی کنم یا حتی سینا چه لدتی برام داره ؟
نمیدونم شاید به حاطر سن و سالمه و این کشتی کح مال نسل من نیست
شاید اونا امسال بازی wcw vs wwe گذاشتند تا ما هم حال کنیم در غیر اینصورت این یک بازی عادی هست واسه من

WCW VS WWE معرکه میشه ، گل کفتی . یه چیز دیگه هم میتونه داشته باشه ولی احتمالش خیلی کمه . استریک گلدبرگ ... مثل استریک تیکر که تو بازی قبلی بود ، ولی احتمالش کمه .
حالا چون Youks رو شوت کردن بیرون میتونیم امیدوار باشیم که بازی خوبی رو در آینده میبینیم .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه امسال نسخه های نسل بعد پیشرفت زیادی داشته باشه از نظر جزییات و تماشاگر ها و انیمیشن ها و خون و بازی های 5-5 و money in the bank 8 نفره
من شخصا کوچ میکنم به نسل بعد باید منتظر بمونم ببینم تا اکتبر چی میشه.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
8-| چون هالک هوگان تو این بازی هست فکر کنم قسمت داستانیش هول و هوشه همون رسلمنیا های اول بچرخه . البته شاید هم قسمت داستانی در مورده گروه NWO باشه .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حضور sting هم تو صفحه فیسبوک ریمی 2k تایید شد . فقط باید pre order کرد انگار تو نسخه های pre order هست . ولی میشه بدستش اورد
من چندجا خونده بودم حضور گلدبرگ امسال منتفی هست ولی از اون ور حضور افرادی مثل sid احتمالش بالا هست.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
|| بالاخره حضور " د ایکون " استینگ در بازی WWE 2k15 به طور رسمی تایید شد ||

7pt2bhqilqrhxir6802s.jpg
i16alw8y33dnx1pc2xk9.jpg

تریلیر هم منتشر شد که میتونید از این لینک دانلود کنید

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
|| بالاخره حضور " د ایکون " استینگ در بازی WWE 2k15 به طور رسمی تایید شد ||

7pt2bhqilqrhxir6802s.jpg
i16alw8y33dnx1pc2xk9.jpg

تریلیر هم منتشر شد که میتونید از این لینک دانلود کنید
صبح این تریلر دیدم اینطوری که گفتن فقط با preorder میشه استینگ رو داشت
از صبح تا حالا هر ساعت یکبار دارم این ویدیو رو میبینم
به زیبایی هر چه تمام تر تم سانگ استینگ رو که مال 1997 بوده ساختن
The Crow StinG

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واو چه خبر خوبی حالا منم واسه این بازی انگیزه دارم ای ول خدا کنه wcw vs wwe اتفاق بیافته

وقتی تریلر را دیدم مو به تنم سیخ شد خیلی لذت بردم من شخصا با توجه به اینکه استینگ توی tna نیست احتمال حضورش در wwe وجود داره اگر این اتفاق افتاد حتی من دوباره مسابقات wwe را نگاه میکنم

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
واو چه خبر خوبی حالا منم واسه این بازی انگیزه دارم ای ول خدا کنه wcw vs wwe اتفاق بیافته

وقتی تریلر را دیدم مو به تنم سیخ شد خیلی لذت بردم من شخصا با توجه به اینکه استینگ توی tna نیست احتمال حضورش در wwe وجود داره اگر این اتفاق افتاد حتی من دوباره مسابقات wwe را نگاه میکنم

شک نکن که داشتانی هول و هوش WCW میچرخه . چون کارکتر استینگ تو WCW رو هم ساختن . مطمئنم بازیه محشری میشه .

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من بدبخت چی کار کنم 3 تا 4 ماه نشستم راسترهای WCW را ساختم بد اون اتفاق مسخره افتاد سیوم خراب شد به لطف لایو توی 1 ماه و نیم همین دیشب تموم شد و 98 راستر را خیلی توپ ساختم خیلی هاشونم با کمک دوستان خارجیم برام عکس واققعیشونو گذاشتند مثل همین استینگ کلی هزینه کردم تا دی ال سی ها و لایوشم خریدم حالا میخوام تازه بشینم WCW بازی کنم که اوه 15 WWE2K داره میاد
یعنی دوباره اینکار را باید تکرار کنم ؟ دهنم سرویس شد به خدا
اما اگر بخوان WCW بسازن که احتمالا همینطوره باید رینگهاش و راسترهایی مثل گلدبرگ کوین نش و هالیود هولک هوگن را هم باید باشه وگرنه ارزشی نداره

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
من بدبخت چی کار کنم 3 تا 4 ماه نشستم راسترهای WCW را ساختم بد اون اتفاق مسخره افتاد سیوم خراب شد به لطف لایو توی 1 ماه و نیم همین دیشب تموم شد و 98 راستر را خیلی توپ ساختم خیلی هاشونم با کمک دوستان خارجیم برام عکس واققعیشونو گذاشتند مثل همین استینگ کلی هزینه کردم تا دی ال سی ها و لایوشم خریدم حالا میخوام تازه بشینم WCW بازی کنم که اوه 15 WWE2K داره میاد
یعنی دوباره اینکار را باید تکرار کنم ؟ دهنم سرویس شد به خدا
اما اگر بخوان WCW بسازن که احتمالا همینطوره باید رینگهاش و راسترهایی مثل گلدبرگ کوین نش و هالیود هولک هوگن را هم باید باشه وگرنه ارزشی نداره

3 ماه دیگه مونده ، بیشن قشنگ این 3 ماه رو با اینا که خودت ساختی بازی کن . مطمئنن ذیگه خسته میشی . بعدش w2k15 میاد .

zizizo

کاربر سایت
Sep 16, 2013
40
نام
مصطفی
فقط واسه حضور استینگ یه همچین تریلری ساختن o:-)

خیلی امیدوار شدم به این شماره ، درسته 14 هم به اسم 2k اومد ، ولی خداییش هیچ نقشی تو ساخت بازی نداشت :| این شماره ولی همه چی فرق میکنه :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
انسال خوراک شماست اقا فرشید ، sting و sycho sid و.. گلدبرگ احتمال 90 درصد حضورش منتفیه خودشم تو تویتترش گفته بود
احتمالا sting هم مثل wariorr شرطی داشته گذاشتن رو pre order ولی اتفاقا خوب شد ما که بدون هزینه و با سیو علی تریپل بعد از عرضه بازی
استینگ بدست میاریم .ولی نسخه جدیدش جالب نیست خیلی شبیه شادروان wariorr هست.
یک سر و شکلی به نسخه نسل بعد بدن ببینیم چجوریه من انتظار ی تریلر حماسی واسه نسخه های نسل بعد دارم و احتمال میدم تا gamescom رونمایی شه تریلری از بازی

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
با این حال که wcw در نهایت بازنده ی دوشنبه شبا شد.اما هنوزم سوپراستاراش جزو محبوب ترینهای کل تاریخن :استینگ - گلدبرگ و.... ببینین امروز تو شبکه های اجتماعی با خبر انتشار حضور The ICoN Sting در بازی جدید wwe چه شور و هیجانی به راه افتاده.
جالبی اونایی هم که مال اتیتیود ارا بودن اکثرا از همین wcw به اونجا رفتن . استیو آستین-جریکو-میک فولی و....
صد حیف که دیگه نه wcw هست و نه TNA اونقدری قدرتمند هستش که بتونه تبدیل به یک رقیب جدی برای wwe ّشه...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیدم تایپک خوابیده گفتم یکسری اخبار از بازی که تا الان یا در روزهای قبل منتشر شده رو ترجمه و با هم مرور کنیم . کم و کاستی دیدین به بزرگواریتون ببخشید
ابتدا حدود 20 روز پیش کنفرانسی بوده که شرکت 2k sport یکسری ویژگی های wwe 2k 15 رو به طور کلی نه جزیی معرفی کرده که با هم مرورش میکنیم
1- توسعه و همکاری: در نسخه 15 بازی شرکت visual concepts با نیرو های شرکت youkes به طور پیوسته در حال توسعه بازی بودن تا تجربه نسل بعد رو به بازی های wwe بیارن . تلاش میکنن تا بازی مثل فرانچیز nba برجسته شه visual concepts فرایند طراحی گیم پلی رو از ریشه بازیابی میکنه و متعهد هست به نواوری شبیه سازی بیشتر به واقعیت

2-پیشرفت گیم پلی : به طور قابل توجهی هسته گیم پلی بازی از طریق استفاده از کلید هاو دکمه های دسته بهبود پیدا کرده و پیشرفت های زیادی برای بالا بردن حق انتخاب در بازی داده شده .تکنولوژی جدید موشن کیچر پیشرفته برای انیمیشن ها استفاده شده که بزودی ازش رونمایی میشه.

3- سوپر استار های نسل بعدی :
در نسخه 15 بازی از فناوری سطح بالایی که در سری های بسکتبال شرکت بوده استفاده شده که این فناوری تمرکزش بر روی قسمت های سر و بدن و حرکات کشتی گیر ها که همون (امضاشون) برای ایجاد سطح بی سابقه ای از مدل سازی کشتی گیر ها هست . که این تکنولوژی فقط رو نسخه های نسل بعد پیاده سازی شده . نور و روشنایی که بر روی بدن استار های مرد و زن ایجاد میشد در نسخه های قبلی به طرز چشمگیری تغییر و بهبود پیدا کرده که به واقعی و طبیعی شدن بازی کمک کرده
4-عمق صوتی بازی پیشرفت گسترده داشته و تفسیر ها با کیفیت تر شده تا تجربه تلویزیونی بیشتر شبیه سازی کنه .در مقایسه با شماره های قبل بیش از پنج برابر خطوط صداها بیشتر شده .علاوه بر این، همه جلوه های صوتی در رینگ دوباره و از نو پیاده کردن تا به هیجان بیشتر بازی کمک کنه

خبر های کوتاه :
گلدبرگ در نسخه 15 حضور ندارد

جیم راس بر روی بخش صداگزاری نسخه 15کار نکرده. و حضور نداره .
امسال new game modes اضافه شده که در اینده نزدیک معرفی میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر