Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستانی که این بازی رو دارن نسخه ps4 مثل pc آپدیت و ماد داره یا patch؟
مثلا یکی از مشکلات عجیب این بازی نورپردازی و سایه اون بود که با یه پچ ساده تو pc حل شد.تو کنسول چطوره؟

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
اگه عکسای اسپایدرمن 2 و واچ داگزو کنار هم بذارم و اسپایدر من 2 بهتر بود خداشاهده 1 سال بازیسنتر نمیام :)

سر همین آسفالتش من چندتا عکس انداختم تو شب و روز ـه بازی ، بهترین کیفیتو داره ، دقت کردید که بارون میاد تموم میشه آب رو زمین جمع میشه :) ؟ و به مرور زمان بخار میشه :) ؟
ایمان دارم رو نسل 7 درحد 10دقیقه بازیش کردی:)

منظورم امیزینگ نبود منظور اسپایدی 2 هفت هشت سال پیشه:d

مدرک بازی کردن من رو 8

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
البته نمیشه رو گرافیکش مانور داد
یکی دو تا باگ (نصف یارو ميرفت تو زمین!) هم داشت
بنظرم گیم پلیش هم زیادی تکراری بود! در کل بد نبود

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بازی شدیدا پیشنهاد میشه

به نظرم واقعا سر گرم کننده و متنوع

جزئیات بازی هم خوبه

پیشنهاد میشه حتما تجربه کنید

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان یه سوال در دارم در مورد اون مرحله که با هلی کوپتر میره بالای یه منطقه بعد با هک کردن اون میشه از بالا منطقه رو دید بعد باید دقیقا چه کنم ؟

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
سلام دوستان یه سوال در دارم در مورد اون مرحله که با هلی کوپتر میره بالای یه منطقه بعد با هک کردن اون میشه از بالا منطقه رو دید بعد باید دقیقا چه کنم ؟

دو تا هدف باید پیدا کنی با دوربین هلی کوپتر بعد باید اونها ناک اوت کنی. یعنی یواش بری پیششون و بزنیشون تا بیهوش بشن بعد از منطقه فرار کنی. (نباید اونها رو بکشی. اگه هم نگهبانا دیدنت اون هدفا فرار می کنن و باید با ماشین دنبالشون بری که کارت سخت میشه)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دو تا هدف باید پیدا کنی با دوربین هلی کوپتر بعد باید اونها ناک اوت کنی. یعنی یواش بری پیششون و بزنیشون تا بیهوش بشن بعد از منطقه فرار کنی. (نباید اونها رو بکشی. اگه هم نگهبانا دیدنت اون هدفا فرار می کنن و باید با ماشین دنبالشون بری که کارت سخت میشه)

اقا ممنون هدف پیدا میکنم ولی چطوری بیهوش کنم میرم از پست با دایره میزنم طرفو نقش زمین میکنه :)) ولی بعد اسنایپر میبینه باز دوباره از اول میره

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اقا ممنون هدف پیدا میکنم ولی چطوری بیهوش کنم میرم از پست با دایره میزنم طرفو نقش زمین میکنه :)) ولی بعد اسنایپر میبینه باز دوباره از اول میره

اسنایپر رو اول کارشو یکسره کن بعد برو سراغ هدفت

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
Watch Dogs | PS4

دوستان حالت داستانی بازی رو تموم کردم
ولی کد پشت کاور بازی رو وارد نکردم
اگر وارد کنم چه حالتایی اضافه میشه؟
اصولا حالت داستانیش بیشتر میشه؟
Sent from my Nokia Lumia 620

يه لباس سفيد
چهار تا ميشن اضافه كه اگه تموم كنى يه باترى اضافه ميده
ميشن ها سه تاى اول شبيه fixer contract هاى interception ه (اونايى كه يه ماشينى هست بايد تعقيبش كنى فايل رو دانلود كنى) آخريه شبيه ميشن هاى كمپينه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر