Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
یه سوال دیگه این قضیه SongSneak هارو چطوری حلش کنم؟ تا حالا 13 تا پیدا کردم بقیه اش رو از کجا پیدا کنم؟
تو سطح شهر که به دنبال مراحل فرعی هستی ادمهارو هک کن به خودی خود تا انجام مراحل بازی اینم 23 تراکش اوکی میشه و ترافیش رو میگیری یه راحی هم هست میتونی بری تو فروشگاهایی که موزیک در حال پخش هست و با app sound shake
(نمیدونم اسم رو درست گفتم یا نه ) موزیکهارو پیدا کنی
البته خودم از این روش استفاده نکردم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

واي از درينكش
کاملا درسته

Last edited by a moderator:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوست عزیز من به رستورانا و مغازه ها میرم ولی اونجا که نرم افراز گوشی رو روشن میکنم یه آهنگی رو پیدا میکنه ولی اون تعداد SongSneak ها زیاد نمیشه همون رو 13 مونده.

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
gududa4a.jpg

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
یه توصیه به همه داداش ای گل می کنم اگه ایپسیلونی به رافیک اهمیت میدید بازی رو نگیرید همه می تونن پست های من از اون اول E3 2012رو ببینند که کاملا نشون میداد من فن سرسخت بازی هستم ولی بازی واقعا داغون و... بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه توصیه به همه داداش ای گل می کنم اگه ایپسیلونی به رافیک اهمیت میدید بازی رو نگیرید همه می تونن پست های من از اون اول E3 2012رو ببینند که کاملا نشون میداد من فن سرسخت بازی هستم ولی بازی واقعا داغون و... بود
نظره و انالیز Digital Foundry چیزه دیگه ای میگفت :|

البته نظره شخصی مهمه :bighug:

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
شما بازي رو روي ٤ انجام داديد و انقدر گرافيك رو داغون معرفي ميكنيد ؟ من تا الان بتل ٤ كيلزون اينفيمس و واچ رو بازي كردم گرافيكش از نظر من حقيقت از اوناي ديگه بالاتره اينفيمس در حركت اصلا در حد واچ نيست اينطور جوو دادن ها باعث ميشه يكي از بازي هاي خوب سال رو تخريب كنيد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

مهندس من بازیو پلات کردم چرا داغونیتی رو تو بازی ندیدم ؟ یکی از بهترین گرافیکا رو داره ! نظر شخصیتونو به کسی هیچوقت تحمیل نکنید :)

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
مردونه این تکسچر و کیفیت خوب بود ؟؟؟؟؟؟ نه دیگه واقعا داری ببخشید جناب wolf ولی داری بی فکر نظر میدی خداییش در حد تریلر ها بود یانه؟؟؟نصف اونا چی؟؟؟ گرافیک مثل اسپایدر من 2 بود بهترین گرافیک مثلا در کنار I:FF وRyseو forza ,killzone,deadrising ؟؟؟ همه اینا از واچ سر بودن battle هم همینطور عزیز من منم که نگفتم بازی کلا داغونه من گفتم اصلا گرافیک نداره که کاملا هم درسته چون شما بازی رو اگه ذره دقت به آسفالت که الان جزو element های ساده بازیها هست اونم کیفیت نداره چ برسه بقی اش دوستانی ام که هنوز بازی نکردند بخرند بعد بیان ببینن به حرفف من می رسن یانه البته دوستان شاید شما فقط گیم پلی و دادستان دوست دارید پس بهترین بازی سال که نه قرن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مردونه این تکسچر و کیفیت خوب بود ؟؟؟؟؟؟ نه دیگه واقعا داری ببخشید جناب wolf ولی داری بی فکر نظر میدی خداییش در حد تریلر ها بود یانه؟؟؟نصف اونا چی؟؟؟ گرافیک مثل اسپایدر من 2 بود بهترین گرافیک مثلا در کنار I:FF وRyseو forza ,killzone,deadrising ؟؟؟ همه اینا از واچ سر بودن battle هم همینطور عزیز من منم که نگفتم بازی کلا داغونه من گفتم اصلا گرافیک نداره که کاملا هم درسته چون شما بازی رو اگه ذره دقت به آسفالت که الان جزو element های ساده بازیها هست اونم کیفیت نداره چ برسه بقی اش دوستانی ام که هنوز بازی نکردند بخرند بعد بیان ببینن به حرفف من می رسن یانه البته دوستان شاید شما فقط گیم پلی و دادستان دوست دارید پس بهترین بازی سال که نه قرن
شمام از اون تیپها هستی که فقط گرافیک رو توی Texture میبینی ؟؟؟؟
Digital Foundry رو مطالعه کردی ؟ به صورت رسمی حرفشون واقعا قابله قبول هست. توی انالیزه توضیح داده بود که یه سری Geometry ها عوض شده و محل خورشید تغییر کرده یه سری افکتها رو برداشتن و جاش چیزهای دیگه گذاشتن که بازم نوشته بود قشنگ کیفیت بصری بازی در حده همون دمو عالی هست ..... حالا اینکه build بازی فرق کرده مسعله چیزه دیگه هست ....
Texture هاش بدن ؟؟؟؟

Spider man 2 ؟ چرا اخه یه جوری بحث میکنید که اصلا نشه منطقی بحث کرد ؟

کلی سیستم فیزیکی و اب و هوی dynamic و فیزیکه باد و درختها و animation های مردم و انفجارها و نورپردازی بازی توی روز و شب و جزییات طراحی شده توی مجیط شهری و ..... توی بازی هست که توی هیچ کدوم از بازیهای open world حاضر و یا حتی همین Infamous هم نبوده به نظره من....

البته دوستان شاید شما فقط گیم پلی و دادستان دوست دارید پس بهترین بازی سال که نه قرن
یعنی شما بازی رو فقط برای گرافیکش میخری ؟ جالبه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

اگه عکسای اسپایدرمن 2 و واچ داگزو کنار هم بذارم و اسپایدر من 2 بهتر بود خداشاهده 1 سال بازیسنتر نمیام :)
شما بازی رو اگه ذره دقت به آسفالت که الان جزو element های ساده بازیها هست اونم کیفیت نداره
سر همین آسفالتش من چندتا عکس انداختم تو شب و روز ـه بازی ، بهترین کیفیتو داره ، دقت کردید که بارون میاد تموم میشه آب رو زمین جمع میشه :) ؟ و به مرور زمان بخار میشه :) ؟
ایمان دارم رو نسل 7 درحد 10دقیقه بازیش کردی:)

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
دوستان حالت داستانی بازی رو تموم کردم
ولی کد پشت کاور بازی رو وارد نکردم
اگر وارد کنم چه حالتایی اضافه میشه؟
اصولا حالت داستانیش بیشتر میشه؟
Sent from my Nokia Lumia 620

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان حالت داستانی بازی رو تموم کردم
ولی کد پشت کاور بازی رو وارد نکردم
اگر وارد کنم چه حالتایی اضافه میشه؟
اصولا حالت داستانیش بیشتر میشه؟
Sent from my Nokia Lumia 620
یه دست لباس سفید با 2 یا 3 مرحله اضافی میشه(دقیقا یادم نیست)
کلا زیاد جدیش نگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر