Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من تازه بازی رو خریداری کردم تو دفترچه که یه کدی هست که نوشته 60 دقیقه گیم پلی اضافی میخام بدونم این گیم پلی اضافی چی هست و چطور میشه کدش رو فعال کرد! سوال دوم من روی همه ی ماموریت فرعی که میرم پیغام not available رو میده؟ چطور باید انجامش بدم؟ مانندد کش ران و بخش های دیگه
در مورد این مشکل Not available بگم که هر وقت این پیغام رو دیدین شک نکنین یکی داره شما رو هک یا تعقیب میکنه ، چون در این حالت بازی اجازه ورود به مراحل رو نمیده . راه دیگه فهمیدن هکر ها هم استفاده از حالت Slow motion هست که اگه زمان اروم نشه و فقط اطراف صفحه رنگ ابی ببینین ، نشانه اینه که فرد دیگه تو بازی شما هست .
از منو استارت هم میتونین استفاده کنین که به این صورت اگر استارت زدین ولی مردم و ماشین های اطراف هنوز داشتن حرکت میکردن ، بازم نشونه Invader در بازی هست .

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68
سلام دوستان
مراحل اصلی بازی رو تموم کردم کد 60دقیقه گیم پلی رو وارد کردم 18مگ دانلود کردم بازی هم اپدیت کردم لباس مرحله اضافه شده ولی نمیدونم کجا باید برم این ماموریت ها رو انجام بدم!!! چیزی تو مپ مشخص نیست!!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
میخوام ببینم با 360 خیلی فرق داره و ارزشش رو داره ؟
از نظر گرافیک خیلی تفاوت داره و نسخه PS4 خیلی بازی روش دلنشین تر هست ولی شاهکار نیست

دوستان اینم بی جواب نزارید
باید ایکون ابی آسمانی توی بازی باشه که میتونه بری ولی اگرم نبود با انجام مراحل فرعی پیدا میشن تو نقشه

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بازی چرا افت فریم داره ؟!
مال شماها هم اینجوریه یا فقط من این مشکل رو دارم ؟!
بازیش که خیلی روانه ؟
یه موقعهای فقط زمانه شلوغی بیش از حد چند ثانیه افت فریم مشاهده میشه
ظاهرا یه مقداری گیر و تیک پیشتر گزارش شده بود ( اگر اشتباه نکنم ) طبیعیه .
اما performance بازی عالی هست. 30 قفل هست.

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
بله روون هست اما بعضی جاها افت فریم داره ، اما بر عکسه به جای اینکه توی محیط های باز و شلوغ افت فریم داشته باشه گاهی اوقات توی ساختمون ها و محیط های بسته افت فریم داره !

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
بله روون هست اما بعضی جاها افت فریم داره ، اما بر عکسه به جای اینکه توی محیط های باز و شلوغ افت فریم داشته باشه گاهی اوقات توی ساختمون ها و محیط های بسته افت فریم داره !
من که افت فریم نداشتم تا امروز سر یه ماموریت بود که یه گله پلیس :d افتادن دنبالم بعد منم ماشینم داغون یه عالمه دود میداد بیرون ماشین پلیسا هم داغون هی دود میدادن که یکم سنگین شده بود برا همین افت فریم داشت ولی در کل افت فریم اذیت کننده ای نداره

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
دوستاني كه مشكل پيدا كردن مراحل اختصاصي رو داريد وقتي اپديت اختصاصي رو با كدتون نصب كرديد يك ايكون الكترونيكي شكل كيبرد مجازي هست توي مپ اضافه ميشه بريد روش نوشته ctrl شروعش كنيد تا ٤ مرحله اختصاصي بازي شروع بشه به ترتيب اسمشون ctrl ' alt ' delete ' shut down هست.

- - -ویرایش - - -

ایدن کلا خیلی رو مخه هر جوریم که چرب میکنیش بازم .....نمیره
برای همینم تو نسخه بعدی شایعه شد که یوبی از یه شخصیت دیگه استفاده میکنه
سلام داداش شرمنده سوالم ربطي به تايپيك نداره ولي عكس امضات رو از كجا گيراوردي؟ منظورم همون اطلاعات اكانت psn هست

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستاني كه مشكل پيدا كردن مراحل اختصاصي رو داريد وقتي اپديت اختصاصي رو با كدتون نصب كرديد يك ايكون الكترونيكي شكل كيبرد مجازي هست توي مپ اضافه ميشه بريد روش نوشته ctrl شروعش كنيد تا ٤ مرحله اختصاصي بازي شروع بشه به ترتيب اسمشون ctrl ' alt ' delete ' shut down هست.

- - -ویرایش - - -

سلام داداش شرمنده سوالم ربطي به تايپيك نداره ولي عكس امضات رو از كجا گيراوردي؟ منظورم همون اطلاعات اكانت psn هست
سلام رفیق به پست زیر برو امار دستت میاد
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3293414

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر