Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من میخوام اینو بخرم
اما یه گیم پلی 16 دقیقه ای ازش دیدم یکم ناامیدم کرد !
تو هنوز درگیر این قضیه ای :| :D ؟
بازیش شدیدا فان و جذابه و ماموریت فرعی هاشم خیلی خیلی سرگرم کننده هستند . یه سری ماموریت تصادفی هم بهت میده که اونا از استوری ـشم جذاب ترن :D !
بازم دیگه میل خودته ولی اگه نظر منو میخوای من میگم بخر

Sony Ps

کاربر سایت
Jun 24, 2014
23
کلا انلاینش خیلی باحاله طرفو هک میکنی میری تو یه ماشین قایم میشی دیشب همینجور شد یارو صد بار از کنار ماشین که توش بودم رد شد نفهمید بریده بودم از خنده.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو هنوز درگیر این قضیه ای :| :D ؟
بازیش شدیدا فان و جذابه و ماموریت فرعی هاشم خیلی خیلی سرگرم کننده هستند . یه سری ماموریت تصادفی هم بهت میده که اونا از استوری ـشم جذاب ترن :D !
بازم دیگه میل خودته ولی اگه نظر منو میخوای من میگم بخر

دیگه باشه میگیرم
بد بود من میدونم با تو !! :d

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
نه بابا بازى آكبنده! خيلى هم گرونه! اصلا دقيقاً از كدوم منو بايد زد؟ additional content>redeem code من از اينجا ميزنم
ببین این کاریو که من میگم بکن
نوشته های کد رو با حروف بزرگ بزن بعدش خط فاصله بینشون هم بزار
من اول همین طوری زدم نشد ولی این کارو کردم شد حالا شاید بازم نشه برا تو ولی امتحانش مجانیه

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
این 60 دقیقه گیمپلی اضافی رو کسی دانلود کرده ؟ حجمش چقدره ؟
چقدر مسخره اس که Expire Date داره مگه شیره که آخه تاریخ انقضا داره ؟
برای دانلود باید حتما پلاس داشته باشی یا نیازی به پلاس نیست برای دانلود این 60 دقیقه؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
برای دانلود باید حتما پلاس داشته باشی یا نیازی به پلاس نیست برای دانلود این 60 دقیقه؟
تاریخ انقضا که تا اکتبر هست کلی وقت هست
60 دقه رو بنده دانلود کردم که فقط 16 مگ بود که نمی دونم 60 دقیقه رو چطور تو 16 مگ جا دادن :-/ البته من یه 16 مگ دانلود کردم که رفت تا 16 و دوباره برگشت و یه بار دیگه 16 مگ دان کرد حالا نمی دونم بازی اینطوره یا ایراد از نت من بوده
خیر نیازی به پلاس نیست

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
اره من تمومش كردم ١٨ مگ هست ٤ تا ماموريت واسه دد سك انجام ميدي
براي دانلود هم به پلاس نيازي نداري اتومات دان ميشه فقط بايد قبلش بازي رو هم اپ كني

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
من همون اول کدها رو زدم ولی نفهمیدم چی چی بود.اون 60 دقیقه کجاش بود؟؟این نسخه ها که وارد شد همه یه نسخه خاصی بود اولش اس بود که ماموریتاش هم معلوم بود .یارو صدا کلفته که صورتش معلوم نبود .ولی این 60 مین رو نفهمیدم.

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
اره من تمومش كردم ١٨ مگ هست ٤ تا ماموريت واسه دد سك انجام ميدي
براي دانلود هم به پلاس نيازي نداري اتومات دان ميشه فقط بايد قبلش بازي رو هم اپ كني

از کجا باید این مراحل رو انتخاب کنم تا بتونم بازیش کنم. مراحل اصلی رو تموم کردم ولی این مراحل اضافی رو نتونستم بازیش کنم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان من تازه بازی رو خریداری کردم تو دفترچه که یه کدی هست که نوشته 60 دقیقه گیم پلی اضافی میخام بدونم این گیم پلی اضافی چی هست و چطور میشه کدش رو فعال کرد! سوال دوم من روی همه ی ماموریت فرعی که میرم پیغام not available رو میده؟ چطور باید انجامش بدم؟ مانندد کش ران و بخش های دیگه

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
دوستان من تازه بازی رو خریداری کردم تو دفترچه که یه کدی هست که نوشته 60 دقیقه گیم پلی اضافی میخام بدونم این گیم پلی اضافی چی هست و چطور میشه کدش رو فعال کرد! سوال دوم من روی همه ی ماموریت فرعی که میرم پیغام not available رو میده؟ چطور باید انجامش بدم؟ مانندد کش ران و بخش های دیگه
صفحه قبل رو یه نگاهی بندازید درباره کد ها توضیح دادن
برای ماموریت های فرعی منم همین مشکلو دارم البته جهت بالا رو بزنید از اسمارتفون میشه رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر