Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یکی از دوستان من دیروز نسخه PS4 اش در دبی رسید ، یک ساعتی دیشب پیشش بودم

گرافیک بازی نسبت به اون چیزی که در E3 دیدید کلا متفاوته ، فکر اون رو از سر مبارک بیرون کنید
رانندگی در بازی خیلی مبتدیانیست ، انگار داری یک آجر چپ و راست می کنی، و این که ماشینی که توش سوار بودیم رو هر چه قدر به در و دیوار و ماشین های دیگه می زدیم چیزیش نمی شد :-??
ذر کل فیزیک ماشین ها راضی کننده نیست الاخصوص زمان برخورد و عکس العمل برخورد
کله مبارک رو می ندازی پایین سوار ماشین می شی نه لازمه شیشه و قفلش رو بشنکی نه هیچی :-??
فضا و اتمسفر شهر و بازی به طرز عجیبی شبیه GTA اه
در قسمتی که من دیدم هک در بازی بیشتر بازی با دوربین و دکمه زنی بود ، هی از این ور می پری اون ور،برای هک نهایت یک مدار مانندی برات به نمایش در میومد که شبیه Plumber بود و البته زمان دار که باید در زمانی حلش می کردی :-??
پلیسش توی رانندگی مثل GTA می مونه یعنی همینجوری خودشونو می زنن بهت تا به F بری اما بحث سر اینه که کلا به F نمره ماشینت ، حداقل ما هر کاری کردیم توی رانندگی به F نرفت :-??
در بازی های این سبکی عرف بر اینه که شما وقتی می دویید بعدش خسته می شید سرعت راه رفتنتون برای مدتی افت می کنه تا دوباره نفس بالا بیاد بدویید ، اما توی این مثل مرد کلا می تونید باهاش بدویید گور بابای خستگی و تنفس \m/ شایدم من فکر می کردم داشتم می دوییدم اما راه می رفتم :-??
چند قسمت Mini Game مانند در بازی وجود داره که این ربات عنکبوتی اش چیز باحالیه بهت یک سری ماموریت ساده می ده باید توی محوطه کوچیکی انجامشون بدی
سرعت Loading خوبه
فریم ریت قابل قبوله

بیشتر از این نشد در طول این یک ساعت بازی رو بررسی کنم

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

گرافیک بازی نسبت به اون چیزی که در E3 دیدید کلا متفاوته ، فکر اون رو از سر مبارک بیرون کنید
رانندگی در بازی خیلی مبتدیانیست ، انگار داری یک آجر چپ و راست می کنی، و این که ماشینی که توش سوار بودیم رو هر چه قدر به در و دیوار و ماشین های دیگه می زدیم چیزیش نمی شد :-??
کله مبارک رو می ندازی پایین سوار ماشین می شی نه لازمه شیشه و قفلش رو بشنکی نه هیچی :-??
در قسمتی که من دیدم هک در بازی بیشتر بازی با دوربین و دکمه زنی بود ، هی از این ور می پری اون ور،برای هک نهایت یک مدار مانندی برات به نمایش در میومد که شبیه Plumber بود و البته زمان دار که باید در زمانی حلش می کردی :-??
پلیسش توی رانندگی مثل GTA می مونه یعنی همینجوری خودشونو می زنن بهت تا به F بری اما بحث سر اینه که کلا به F نمره ماشینت ، حداقل ما هر کاری کردیم توی رانندگی به F نرفت :-??
در بازی های این سبکی عرف بر اینه که شما وقتی می دویید بعدش خسته می شید سرعت راه رفتنتون برای مدتی افت می کنه تا دوباره نفس بالا بیاد بدویید ، اما این مثل مرد کلا می تونید باهاش بدویید گور بابای خستگی و تنفس \m/ شایدم من فکر می کردم داشتم می دوییدم اما راه می رفتم :-??
چند قسمت Mini Game مانند در بازی وجود داره که این ربات عنکبوتی اش چیز باحالیه بهت یک سری ماموریت ساده می ده باید توی محوطه کوچیکی انجامشون بدی
سرعت Loading خوبه
فریم ریت قابل قبوله

بیشتر از این ننشد در طول این یک ساعت بازی رو بررسی کنم

تعداد ماشینای تو خیابانها کمه؟

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
807
نام
behrooz

در بازی های این سبکی عرف بر اینه که شما وقتی می دویید بعدش خسته می شید سرعت راه رفتنتون برای مدتی افت می کنه تا دوباره نفس بالا بیاد بدویید ، اما این مثل مرد کلا می تونید باهاش بدویید گور بابای خستگی و تنفس \m/ شایدم من فکر می کردم داشتم می دوییدم اما راه می رفتم :-??
سرعت Loading خوبه
فریم ریت قابل قبوله

بیشتر از این نشد در طول این یک ساعت بازی رو بررسی کنم

اگر این جور که شما میگی باشه واقعا از پیش خرید بازی متاسفم
یوبی سافت دروغ گو ترین شرکتی هست که به عمرم دیدم

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
433
نام
سياوش
دوستان مي تونن live stream ign رو از twich هم تماشا كنن
Twitch
دارن نسخه ps4 رو هم بازي ميكنن .....ايني كه اينا دارن بازي مي كنن كه گرافيكش خيلي خوب به نظر مياد .
تا اين جا كه من ديدم توي اين live stream بازي هم جزييات خيلي خوبي داره هم فيز يكش خيلي خوبه مثلا تو يه صحنه چراغ راهنمايي يه چهار راه رو هك كرد ماشين ها خيلي طبيعي و جالب با هم تصادف كردن و بعد از تصادف هم همه ماشين صدمه ديدن و هر كدوم ميزان صدمه اي كه ديده بود با اون يكي فرق ميكرد يكيشون كه قشنگ سپرش كنده شد يكي ديگه هم كاپوت كنده شد وهم شيشه هاش خورد شد و ....
تو شب و هنگام بارون اومدن گرافيكش خيلي عالي بود و بعدش وقتي صبح شد تلولو نور خورشيد خيلي خوب بود .
ولي خب با توجه به همين live stream يه مقدار گرافيك بازي نسبت به نمايش e3 2012 افت كرده ولي بازم خيلي خوبه .

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دیشب کله live stream از ign نگاه کردم
خلوتی ندیدم اصلا. اکثریت موقع ها 10 تا ماشین توی صحنه دیده میشد و خیابون هم ادمها بودن
اینم لینکه کله استریم 5 ساعت:/watch?v=bJuLJqvVxLk
گرافیک هم واقعا عالی و بالا بود.
نقشه بازی هم اصلا کوچیک نبود. خیلی جاهای مختلف برای داخل شدن داره .

کلا بقیشم چیزی نمیگم تا براتون spoil نشه اگر نمیخواید ببینید. من که واقعا خوشم اومد. بازیش فوق القعاده dynamic به نظر میرسه.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اگر این جور که شما میگی باشه واقعا از پیش خرید بازی متاسفم
یوبی سافت دروغ گو ترین شرکتی هست که به عمرم دیدم

بازی به نظر بازی بدی نمیاد ، مشکل اصلی اون نمایش E3 بود که نشون دادن ، اگر اون نمایش رو نادیده بگیرید بازی در کل بازی بدی نیست
یکمی این بخش Racing اش زیادی توی ذوق می زنه ، از هکینگشم من خوشم نیومد سادست خیلی

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
دوستان مي تونن live stream ign رو از twich هم تماشا كنن
Twitch
دارن نسخه ps4 رو هم بازي ميكنن .....ايني كه اينا دارن بازي مي كنن كه گرافيكش خيلي خوب به نظر مياد .

به نظر منم بازی گرافیکش روی ps4 واقعا خوبه :> ولی انگار هندلینگ ماشینها خیلی ابتدایی هستش

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من يه جورايي ذوب در ولايت جي تي اي ٥ بودم و جز بهترين بازي هاي عمرم قلمدادش كردم و واقعا زندگي كردم باهاش.. منتها اونموقع ايران بودم كل بازي با ١٥ هزار تومن سر و تهش جمع شد( بدون احتساب ٥٥ تومن يو اس بي )
حالا اينارو گفتم بچه ها ببينم ميرزه به نظرتون برم ٦٠ دلار بي زبون پاي اين بازي بدم بعد اخرشم پشيمون بگم جي تي اي وي باحالتر بود؟!

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
من يه جورايي ذوب در ولايت جي تي اي ٥ بودم و جز بهترين بازي هاي عمرم قلمدادش كردم و واقعا زندگي كردم باهاش.. منتها اونموقع ايران بودم كل بازي با ١٥ هزار تومن سر و تهش جمع شد( بدون احتساب ٥٥ تومن يو اس بي )
حالا اينارو گفتم بچه ها ببينم ميرزه به نظرتون برم ٦٠ دلار بي زبون پاي اين بازي بدم بعد اخرشم پشيمون بگم جي تي اي وي باحالتر بود؟!

خوب صبر کن ببین نظرات چیه.من خودم برا این بازی میخواستم Ps4 بگیرم امروز می رم برا360 رو میخرم ببینم چجوریه اصلا مبارزه یا نه!

Sent from my HTC One using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر