Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .

تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:
آقا رفتم تو Twitch تو شبکه IGN داشتن نسخه ی PS4 رو لایو بازی میکردن، اشک تو چشام جاری شد ))))): خیلی گرافیکش قشنگ بود، ایدن با باتوم چه باحال میزنه D:

خدا کنه ماموریتهای بازی تکراری نباشن :(
نمی دونم چرا فکر می کنم ماموریتهای تکراری داره یه چیزی مثل ac1 که از اول تا اخر بازی راه می افتاد دنبال اینو اون :d
بازی به نظر بازی بدی نمیاد ، مشکل اصلی اون نمایش E3 بود که نشون دادن ، اگر اون نمایش رو نادیده بگیرید بازی در کل بازی بدی نیست
یکمی این بخش Racing اش زیادی توی ذوق می زنه ، از هکینگشم من خوشم نیومد سادست خیلی
یارو با موتور زد به ماشین پرت نشد پایین :| road rash از این طبیعی تر به نظر می اومد :p هکینگشم که میگی خوب نیست اینجوری باشه 50 درصد بازی تعطیله .....

آخرین ویرایش:
دیگه واقعا تناقض به اوج خودش رسیده . تا دیروز عکس و تریلرا تناقض داشتن الان هم نظرات. بازی قرص و محکم نیست .
کلا من سعی میکنم نظراتو نخونم و خودم ببینم چیه چون خیلی متضاده .

آخرین ویرایش:
دوستان یه سوال بپرسم فحش نمی دید؟ :d :">
فرق بین نسخه x360 با ps4 از لحاظ گرافیکی و فریم ریت به خصوص فریم ریت چقدره؟ در حد 200 تومن هست؟
من با این حرفت نابود شدم!! |: تو بازی رو روی PC بگیر روی Low اجرا کن عکس بگیر، بعد اگه PS4 داری با اونم عکس بگیر (اگه نداشتی از نت بگیر) بعد مقایسه کن ! به همین راحتی! فکر کنم روی ایکس باکس 30 فریم باشه !

دوستان یه سوال بپرسم فحش نمی دید؟ :d :">
فرق بین نسخه x360 با ps4 از لحاظ گرافیکی و فریم ریت به خصوص فریم ریت چقدره؟ در حد 200 تومن هست؟

با پول فرقشو نشون بدیم؟؟:d
روی هر دو 30 هستش. از لحاظ گرافیکی خب مسلما ps4 خیلی بهتره. مقایسه شون کار مسخره ایه. ( No offence bro )

نمیدونم چرا از توی نظرات احساس میکنم کسایی که کلا نمیتونن بازی رو تجربه کنن یا روی x360 فقط میتونن تجربه کنن و دستشون به نسخه ی ps4 نمیرسه سعی دارن بازی رو بکوبن و از چشم بقیه بندازن با چندتا جمله ای که از خودشون در اوردن ! من که اصلا این نظارت برام مهم نیستش.دیروز هم گیم پلی ps4 رو دیدم و هم x360 رو . خداییش روی ps4 که خیلی عالی بود از همه لحاظ هم گرافیک و هم غیره.
به زودی من نسخه ی ps4 رو تجربه میکنم و میام نظره حقیقی رو میگم بهتون.در ضمن نمره های بازی و نظر منتقدها هم مشخص گره همه چیز هست.

دوستان اگه کسی بازی کرده بیاد نظر بده.....یعنی تو این سایت هنوز کسی بازی رو نگرفته.......میخواستم ببینم اگه ارزش دارم واسه ps4 بگیرم...اگر نه که رو همون ps3 بازی کنم..............

بازی به نظر بازی بدی نمیاد ، مشکل اصلی اون نمایش E3 بود که نشون دادن ، اگر اون نمایش رو نادیده بگیرید بازی در کل بازی بدی نیست
یکمی این بخش Racing اش زیادی توی ذوق می زنه ، از هکینگشم من خوشم نیومد سادست خیلی
Assassins Creed هم تو قسمت دومش بود که ایده هاش به خوبی پیاده شد و شکوفا شد بازی.
این بازی رو هم باید بهش فرصت داد مطمئنا تو قسمت دومش مثل آساسین خیلی بهتر بشه(از نظر پیاده سازی ایده ها)

نمیدونم چرا از توی نظرات احساس میکنم کسایی که کلا نمیتونن بازی رو تجربه کنن یا روی x360 فقط میتونن تجربه کنن و دستشون به نسخه ی ps4 نمیرسه سعی دارن بازی رو بکوبن و از چشم بقیه بندازن با چندتا جمله ای که از خودشون در اوردن ! من که اصلا این نظارت برام مهم نیستش.دیروز هم گیم پلی ps4 رو دیدم و هم x360 رو . خداییش روی ps4 که خیلی عالی بود از همه لحاظ هم گرافیک و هم غیره.
به زودی من نسخه ی ps4 رو تجربه میکنم و میام نظره حقیقی رو میگم بهتون.در ضمن نمره های بازی و نظر منتقدها هم مشخص گره همه چیز هست.

من پی اس 4 دارم و اتفاقا فیفا هم رد کردم رفت چند روز پیش تا وقتی واچ داگز بیاد بتونم بگیرمش . ولی حقیقت اینه بازی مشکلات زیادی داره و خیـــــــــلی شاخ نیست از بعضی نظرها .
دوستان دیگه هم بچه که نیستن این 5 ساله ها حسود بازی در بیارن ، با چیزایی که دیدن میان میگن .. دروغشون چیه ؟! :)

منم ویدیوی IGN رو دیدم ، اوج مسخرگی اینجاست خیلی راحت سوار ماشین میشی :| حداقل یه شیشه بشکون :| :d بقیه بازی هم که خوب بود :d
دزدگیر ماشین رو هک می‌کنه و قفل رو باز می‌کنه؛ شیشه واسه چی بشکونه؟! :دی
من تنها مشکلم این ـه که ایدن با نگاه کردن به طرف می‌تونه درآمد، نام و نام خانوادگی و... رو بفهمه :| خب چی رو هک می‌کنه که این ها رو می‌فهمه؟! :|

دزدگیر ماشین رو هک می‌کنه و قفل رو باز می‌کنه؛ شیشه واسه چی بشکونه؟! :دی
من تنها مشکلم این ـه که ایدن با نگاه کردن به طرف می‌تونه درآمد، نام و نام خانوادگی و... رو بفهمه :| خب چی رو هک می‌کنه که این ها رو می‌فهمه؟! :|
دقیقا کی این کارو انجام میداد ؟ :-/ تو ویدیو داشت میدویید یکدفعه یه ماشین پیدا کرد و خیلی راحت سوارش شد بدون این که کاری کرده باشه :| :-??

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or