Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .

تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:
بدون شک اشتباه می‌کنه؛ چون اساتید بازی سنتر تشخیص دادن که بازی روی Next Gen Console ها مثل Low روی PC می‌مونه :bighug:
اساتید بازی سنتر رو 1080 و 60 فریم نظر داده بودن نه رو 900 و 30 فریم استاد امیرحسین >:)
بازی سنتر یه قطبه فقط هنوز کشف نشده ... بعله :d

بدون شک اشتباه می‌کنه؛ چون اساتید بازی سنتر تشخیص دادن که بازی روی Next Gen Console ها مثل Low روی PC می‌مونه :bighug:
نه ... اشتباه کردی. گفته بودن Very Low . :d

Watch_Dogs on PS4/Xbox One’s Graphics Same as High settings on PC; 4 GB RAM Might Run the PC Version | DualShockers
توی توییترش گفته
First of all we learn that the next generation console version of the game will have the same graphical fidelity of the PC version at high settings (of course this doesn’t involve frame rate and resolution, but just the quality of the visuals themselves).
" اول از همه اینکه نسخه های کنسولی نسله بعدی از نظر گرافیکی با high نسخه pc یکسان هستند ( البته این شامل وضوح تصویر و فریم ریت نمیشه و فقط گرافیک بازی هست "
بیشتر همون بود که انتظاره خودم میرفت
گفته بودم یا high هست با بین med-high
با این اوصاف باید cool باشه نسخه Next gen هم روی هم رفته

ظاهرا Pre load بازی به زودی شروع میشه
توی استوره من امروز نگاه کردم دیدم حجمش رو زدن ... 21.9gb .
سونی توی Playstation Knowlage نوشته بود Pre-Load کردن بازیها با Destiny شروع میشه.یه خارجی هم با یه ایجنت سونی چت کرده بود ایجنته گفته بوده برای Watch Dogs این قابلیت در دسترس نیست و ناشران باید اجازه بدن تا بازیهاشون Pre-Load بشه که یوبیسافت این اجازه رو نداده

نکنه اتظار داشتی کارگردان بازی بگه ماست من ترشه ؟ =))

خب معلومه میگه در حد High هست
اما چیزی که ما دیدیم کاملا وضحه که در هد مدیوم هم نیس

نکنه اتظار داشتی کارگردان بازی بگه ماست من ترشه ؟ =))

خب معلومه میگه در حد High هست
اما چیزی که ما دیدیم کاملا وضحه که در هد مدیوم هم نیس
دوستان دیگر توجه کنید که این دوستمون پیامبر هستن و بهشون زودتر الهام شده که بازی رو کنسول های نسل بعد در حد Medium هم نیست.
من که ایمان آوردم شما رو نمی‌دونم.

سونی توی Playstation Knowlage نوشته بود Pre-Load کردن بازیها با Destiny شروع میشه.یه خارجی هم با یه ایجنت سونی چت کرده بود ایجنته گفته بوده برای Watch Dogs این قابلیت در دسترس نیست و ناشران باید اجازه بدن تا بازیهاشون Pre-Load بشه که یوبیسافت این اجازه رو نداده
درسته اتقافا الان خبرش رو اینجا دیدم که pre load نخواهد داشت D:
Watch Dogs Will Not Be Available For Pre-Load on the PS4
باید اجازه بدن دیگه ... حجمه بازیا خیلی بالاست . حداقل 2 روز قبل بدن که همه روزه لانچ بتونن خوده بازی و multi رو امتحان کنن.

دوستان دیگر توجه کنید که این دوستمون پیامبر هستن و بهشون زودتر الهام شده که بازی رو کنسول های نسل بعد در حد Medium هم نیست.
من که ایمان آوردم شما رو نمی‌دونم.

من نسخه ps4 رو گرفتم و راضی نبودم
و اینکه روی مدیوم کمتر هست رو از روی اون نمایش e3 میگم که گفته بودن با 2 تا 680 اجرا شده

یه Fan Film جدید دیگه از بازی اومده.
درباره اون مینی گیم اس که یه چیزی میزاره تو گوشش بعد وارد یه دنیای پر از زامبی و رباز میشه:
97364868223173614251.jpg

مدت: 2دقیقه
دانلود با کیفیت 720p
اینم لینک You_Tube برا نسخه 1080p
لینک

آخرین ویرایش:
بازم اگه کنسول high ، pc چیزی داره به اسم ultra که خیلی بالاتره از اونورم رو کنسول ررولوشن هم 1080 نیست و ps4 900
هست . ولی بازم نسخه کنسولی عالیه به نظرم high هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or