Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تا چقدر اميد داشته باشيم كه بازي مثل تريلر نسخه پي سي باشه؟
والا اون چیزایی که تو اون تریلر بود فک برانداز بود :D ! فیزیک و ... اصلا یه چیز عجیبی بود ! ولی بازم فکر نمیکنم اول نسلی تفاوتشون خیلی زیاد باشه !

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
احتمال ميدن فرقشون داخل رزوليشن باشه بيشتر، چون يادمه اون تريلر قبليه كه اومده بود كه بعدن كاشف به عمل اومد ماله ps4 مثل همين بود تقريبا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
احتمال ميدن فرقشون داخل رزوليشن باشه بيشتر، چون يادمه اون تريلر قبليه كه اومده بود كه بعدن كاشف به عمل اومد ماله ps4 مثل همين بود تقريبا
رزولیشن چی ؟ خوده بازی رو ubi تایید کرد 1080 هست ....
یه سری افکتهای خاص از طرفه nvidia روی بازی سوار شده که خب طبیعتا اونا رو روی کنسول نمیارن . خوده Ubi هم گفته بود که نسخه pc خیلی عالیه . احتمالا یه گزینه برای جمعیت بیشتر هم توی Pc باشه چون اصلا محدودیت توی پروسه نداره ....
اما فکر میکنم نسخه کنسولی هم عالی بشه
من خودم نسخه کنسولی رو میخرم روی Pc هم میدانلودم D:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
رزولیشن چی ؟ خوده بازی رو ubi تایید کرد 1080 هست ....
یه سری افکتهای خاص از طرفه nvidia روی بازی سوار شده که خب طبیعتا اونا رو روی کنسول نمیارن . خوده Ubi هم گفته بود که نسخه pc خیلی عالیه . احتمالا یه گزینه برای جمعیت بیشتر هم توی Pc باشه چون اصلا محدودیت توی پروسه نداره ....
اما فکر میکنم نسخه کنسولی هم عالی بشه
من خودم نسخه کنسولی رو میخرم روی Pc هم میدانلودم D:
4k منظورشه احتمالا :D ( :| )
نمیدونم چرا ننوتشم ولی تو همون تریلر یه فیزیک باحالیو نشوون میدن که آدم باهاش کیف میکنه :D یکی هم تو بخش پی سی نوشته بود چاله های خیابون بعد بارون پر آب میشن :D ! اگه درست فرموده باشن این میشه فرق پی سی و کنسول :-" :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
4k منظورشه احتمالا :D ( :| )
نمیدونم چرا ننوتشم ولی تو همون تریلر یه فیزیک باحالیو نشوون میدن که آدم باهاش کیف میکنه :D یکی هم تو بخش پی سی نوشته بود چاله های خیابون بعد بارون پر آب میشن :D ! اگه درست فرموده باشن این میشه فرق پی سی و کنسول :-" :D
D:
واقعا اجرا کردن این بازی روی 4K هم با اون System Recommendation که زده روی max setting یه سیستم غول میخواد ×_×
این رو نمیدونم
اما توی تریلره اخره یه مورده Horizon based AO بود و یک مورده دیگه که الان فراموش کردم از طرفه Nvidia روی نسخه Pc سوار شده که فکر میکنم بیشتر HBAO تاثیره زیادی ( البته ممکنه فرقش اونقدرها هم نباشه ) توی محاصبه سایه ها داشته باشه به نسبت کنسول . در مورده بخشه فیزیکی نمیدونم ... باید بیشتر برم دنبالش . اما بیاد معلوم میشه
اما بازم معمولا اوله نسلی هنوز اونقدر بین pc , کنسول فرقی نیست. یه طرفش اینکه تا بیان با کنسول اشنا بشن و یه سری افکتهای دیگه رو بتونن بهینه سازی کنن طول میکشه. دیگه توی سوار کردن انواع اقسام افکتها توی pc مشکلی ندارن
اما فکر کنم نسخه 4 بازی کلا چیزه تر و تمیزه نزدیک به Pc در بیاد .
حالا تا عرضه بشه 100% اون Digital Foundry دست به کار میشه D:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقای Jonathan Morin اطلاعات جالبی درباره ی نسخه ی Xbox One این عنوان و دیگر جزئیات بازی منتشر کرده است:

من تنها می توانم بگویم که نسخه Xbox one را بازی کرده ام و همه چیز آن عالی می باشد. نرخ فریم ریت این نسخه ثابت است و کیفیت عالی نیز دارا می باشد.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^
بازی تاخیر نداره و در تاریخی که مشخص شده، عرضه میشه
این مقاله مصاحبه‌ایه با رئیس استدیوی Ubisoft Massive که در حال ساخت بازی The Division هستند
David Polfeldt گفته تاخیر Watch Dogs ( که برای چند ماه پیش بود ) پیغام مهمی به این صنعته
و اینکه گاهی اوقات باید بین کیفیت و زمان یکی رو انتخاب کرد که کیفیت برنده‌اس

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
^ دوست عزیز یک دور خبر رو مطالعه کنید، بعد لینک بگذارید

بازی تاخیر نداره و در تاریخی که مشخص شده، عرضه میشه
این مقاله مصاحبه‌ایه با رئیس استدیوی Ubisoft Massive که در حال ساخت بازی The Division هستند
David Polfeldt گفته تاخیر Watch Dogs ( که برای چند ماه پیش بود ) پیغام مهمی به این صنعته
و اینکه گاهی اوقات باید بین کیفیت و زمان یکی رو انتخاب کرد که کیفیت برنده‌اس
برای اینکه سوء تفاهمی پیش نیاد
من خودم جزو اعضای فعال کلوب طرفداران یوبیسافت با مدیریت خردمندانـه جناب پرنس میباشم :-" :d
ولی احیانا این آقا تو متن مصاحبه اشاره نکردن که پارسال راکستار این پیغام مهم رو به صنعت داد ?!

ubisoft gives journalists free nexus 7 tablet at watch dogs event
یوبیسافت تو همایش پاریس به منتقدان عزیز که اونجا حضور داشتن تبلت هدیـه داده !
بعضی هاشون گفتن که تبلت رو قبول نکردن ، بعضی ها گفتن بخشیدن به خیریـه ،
بعضی ها هم گفتن که نامردها به ما تبلت ندادن فقط یه تیشرت دادن :d
فکر کنم دسته آخر از اونا باشن که خوب نمره میدن :-"

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
^^^
یکی از بچه ها هم چندماه پیش یه تاپیک خبری زده بود که محتواش این بود که نسخه 1 پویا ترینه :-"
فکر کنم تریلر نسخه 1 نشون نمیدن که غافلگیرمون کنن :D ( آخرش اپیک فیل نشیم صلوات :| :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر