Watch Dogs | Xbox 360

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
سلام بچه ها الان دیسک یک رو برنر زدم دیسک دو هم فردا رایت می زنم
یک سوال الان من دیسک یک رو نصب کردم حدود 8 تا شد ولی وقتی دیسک رو اجراه کردم حدود 6 تا دیگه دیتا ریخت
الان 4 تا بیشتر جا ندارم دیسک دو چقدر فضا می خواد؟
اخه باید بازی پاک کنم که اونم لازم دارم.

مرسی
دیسک ۲ نیاز به نصب نداره.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام بچه ها الان دیسک یک رو برنر زدم دیسک دو هم فردا رایت می زنم
یک سوال الان من دیسک یک رو نصب کردم حدود 8 تا شد ولی وقتی دیسک رو اجراه کردم حدود 6 تا دیگه دیتا ریخت
الان 4 تا بیشتر جا ندارم دیسک دو چقدر فضا می خواد؟
اخه باید بازی پاک کنم که اونم لازم دارم.

مرسی

شما دیسک یک رو نباید دستی نصب میکردی اون رو پاک کن خودش دیتا بازی رو نصب میکنه و بعد دیسک دوم رو برای بازی استفاده میکنی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
کسایی که با "صحنه های +18" مشکل دارن! مواظب این دوربین ها که تو شهر هک میکنین باشن!!
همینا که هک میشه تو خونه مردم رو نشون میده!! یدونش که افتضاح بود.. آبروم رفت...
حالا این که خوبه!
اول بازی یه دوربینو هک میکنی برای آموزش(نزدیک مَتلی که Aidenتوشه) که یه زن و مرده افتادن به جونه هم بقل دیوار!
دیسک خراب بود از بازی اومد بیرون،دفعه ی بعد که هک کردم دوربینَرو 2 تا مرد داشتن لب میگرفتن از هم! =))
میخواستم عکس هم بگیرم ولی تا اومدم بجنبم رد شد!
پ.ن:ازین دست باگا زیاد داره بازی،حالا عکسِ چنتاشو میذارم.

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
دوستان من اکت2 مرحله 5 اینجا گیر کردم باید چیکار کنم؟
5frnpi1a1gidnfmqnbzj.jpg

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
کسایی که با "صحنه های +18" مشکل دارن! مواظب این دوربین ها که تو شهر هک میکنین باشن!!
همینا که هک میشه تو خونه مردم رو نشون میده!! یدونش که افتضاح بود.. آبروم رفت...
آها آره همون آقاهه که جدا شده و جلو لپ تاپ نشسته داره یه عمل قبیح انجام میده؟؟ =))
به داد بچش هم نمیرسه ؟

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
میتونید هاردتون رو ببرید پیش فروشنده و بدید براتون نصب کنه اونجا بعدا به راحتی از رو کنسول خودتون اجرا کنید.

الان نصب بازی زیاد واسم مهم نیست میخوام بدونم مشکل از کجاس.اگه کسی میدونه خواهشن کمک کنه

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
آها آره همون آقاهه که جدا شده و جلو لپ تاپ نشسته داره یه عمل قبیح انجام میده؟؟ =))
به داد بچش هم نمیرسه ؟
نه اون که من گفتم اول بازی بود :d
ولی دوربینای خونه ها که یه چیز دیگس اصن!
اینم یه نمونه از باگ هایی که گفتم
IMG_1761.jpg

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
منم بازی رو تموم کردم و بسیار لذت بردم :d

2 تا سوال:

1- الان من به آخرین لول رسیدم و Criminal Convoy رو تموم کرد ولی از Gang Hideout هام یدونش مونده.
الان یدونه Skill point میخوام تا اسکیل آخر رو باز کنم. اگه مرحله آخر Gang Hideout رو برم Skill point میده؟؟

2-
مرحله آخر بعد از اینکه ویروس هارو آپلود میکنیم ، گروه DeadSec یه چیزایی میگه. من دقیق گوش ندادم ولی فک کنم گفت بهمون 30 ثانیه وقت بده تا... !! چی گفتن دقیقا اونجا؟؟ :d

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
منم بازی رو تموم کردم و بسیار لذت بردم :d

2 تا سوال:

1- الان من به آخرین لول رسیدم و Criminal Convoy رو تموم کرد ولی از Gang Hideout هام یدونش مونده.
الان یدونه Skill point میخوام تا اسکیل آخر رو باز کنم. اگه مرحله آخر Gang Hideout رو برم Skill point میده؟؟

2-
مرحله آخر بعد از اینکه ویروس هارو آپلود میکنیم ، گروه DeadSec یه چیزایی میگه. من دقیق گوش ندادم ولی فک کنم گفت بهمون 30 ثانیه وقت بده تا... !! چی گفتن دقیقا اونجا؟؟ :d
dedsecدر واقع گروهی از بهترین هکر ها هستن که شیکاگو رو کنترل میکنن(برای نشون دادنِ ضعفِ CtOsاز جاهای مختلف بهش نفوذ میکنن) و Aidenکه یه هکر فوق العاده هست رو بین خودشون نپذیرفتن.آخر بازی بهش میگه 30 ثانیه به ما وقت بده تا یه حالت بکاپ بگیریم از سیستم که فقط ما بتونیم تو سیستم باشیم و کنترلش کنیم و اگه این کار رو بکنی از این به بعد ما سگ های نگهبانت میشیم!!که آیدن قبول نمیکنه و میگه خسته شدم از این مسخره بازیا.آخر بازی هم CtOs 2.0رو معرفی میکنه که مقدمه ای هست برای watch dogs 2.این چیزی بود که من فهمیدم :d

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
از اونجایی که من به داستان بازیها کوچک‌ترین اهمیتی نمی‌دم، فقط یه پرسش برام پیش اومده. آخرش اون یارو کیه که فرصت میده بکشیمش یا زندش بذاریم؟ قیافش آشنا نبود برام:-?

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
مقایسه‌های زیادی بین نسخه‌های این بازی از لحاظ گرافیکی انجام شده، اما این وسط یک سوال برای من پیش اومده و اون هم اینه که از لحاظ هوش مصنوعی نسخه ۳۶۰ چه اندازه با کامپیوتر و یا کنسول‌های نسل جدید فاصله داره، تعداد هوش‌های مصنوعی همزمان در بازی (مثلا آدم‌های توی خیابون) توی نسخه ۳۶۰ با بقیه فرق نداره؟ ممنون میشم اگه اطلاعات و یا لینک مستندی دارید قرار بدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر