Valve: ویندوز 8 به سقوط ماکروسافت سرعت می‌بخشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Newell.jpg

Gabe Newell رییس شرکت Valve در آخرین مصاحبه خود اعلام داشته که کار کردن در یک شرکت کوچک و مستقل را به کار در یک شرکت بزرگ ترجیح داده و هنوز هم احساس خوبی نسبت به ویندوز 8 ندارد.
وی در مصاحبه با NY Times می‌گوید که تریجح می‌دهد شرکت Valve از بین برود ولی هرگز موقعیتی پیش نیاید که بگویند: "بیاید یک شرکت بزرگ را برای پشتیبانی مالی از خود پیدا کنیم و پس از دو یا سه سال به قرارداد خود پایان دهیم."
آقای Newell همچنین تنفر خود از ویندوز 8 را بار دیگر ابراز داشته و بر این باور است که به دست گیری بازار با سیستم عامل جدیدی که از سوی ماکروسافت عرضه شده، سرعت سقوط آن ها را بیشتر خواهد کرد. وی در این مورد می‌گوید: "ما به ماکروسافت می‌گوییم که تمام شکست هایی که در مقابل چالش های اقتصادی داشته اید را درک می‌کنیم ولی کپی کردن کارهای Apple نه تنها سقوط شما را کند نخواهد کرد، بلکه به آن سرعت بیشتری می‌بخشد."
منبع

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
گرچه علاقه اي به گذاشتن عكس و گيف ندارم ولي اين عكس رو نگاه كنيد و بعد در مورد نظراتي كه ميدين فكر كنيد خواهشا تا اينقدر پست بي محتوا نبينيم

fanboy-anatomy.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا دوست شما حاظر نیست کار کنه چه ربطی به بقیه و بازار داره؟ مگه دوست شما وحی منزله؟!

نه اما اینکه نمیره پی ویندوز فون لنگ زدن کار رو نشون میده!
کسی هم نمیتون وحی منزل باشه،وحی منزل مالِ حرف و این هاست
تازه شما خودت هم که ios کاری!

هنوز خیلی ها فرق ویندوز فون و ویندوز موبایل رو نمیدونن.
صد در صد درسته!!!

من نمیدونم شما چرا اینقدر داری الکی اعصاب خودتو خورد میکنی!؟!؟؟
آقا هر کی به یه چیزی تو دنیا الکترونیک اعتقاد داره دیگه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نه اما اینکه نمیره پی ویندوز فون لنگ زدن کار رو نشون میده!
کسی هم نمیتون وحی منزل باشه،وحی منزل مالِ حرف و این هاست
تازه شما خودت هم که ios کاری!

صد در صد درسته!!!

من نمیدونم شما چرا اینقدر داری الکی اعصاب خودتو خورد میکنی!؟!؟؟
آقا هر کی به یه چیزی تو دنیا الکترونیک اعتقاد داره دیگه
خوب آخه من متوجه نمیشم چون دوست شما نمیره سمتش پس یه جای کار میلنگه؟! حالا منی که رفتم سمتش کجام میلنگه؟
هیچ کس هم اعصابش خورد نیست. فقط وقتی پست های بی محتوا میبینیم خود به خود اعصاب آدم یه لرزه ای میگیره به خودش. فعلا که از بحث سهام بازار و ... رسیدیم به فن بوی بودن.

منم قبلا iOS کار بودم، قبل اون هم آندروید کار بودم، قبلش هم ویندوز موبایل کار بودم، قبل اون هم سیمبین و ... کار بودم. چه فرقی میکنه مگه از چی استفاده میکنی؟! حدود 6 ماهه که اومدم سمت ویندوز فون منتها یادم میره که بردارم از پروفایم که به لطف شما امشب برش میدارم.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دقیقا موافقم اصلا موفق نمیشه مخصوصا با اون ظاهرش

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
پول به این بابا بدجور مزه که و عضویت در باشگاه میلیاردها بدجوری بهش حال داده. الانم که میخواد یه پاپاسی به ماکروسافت بده جونش داره از دماغش بیرون میاد.

همچین یه پاپاسی هم نیست 20 درصد سهم فروشه

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اگه اینطوره فکر کنم Win Store شکست بخوره!هیچ ادم عاقلی نمیاد تو این آشفته بازار فروش بازی ها رو PC(در حد کنسول ها فروش ندارن خو!)20 درصد از فروشو بدن ماکرو!
مگه اینکه اجباری در کار باشه که بگه بازی هاتون رو این پلتفرم باید رو این فروشگاه عرضه بشن!همچین چیزی هم فکر نکنم باشه:D
دقیقا موافقم اصلا موفق نمیشه مخصوصا با اون ظاهرش
فکر کنم اگه گیبن بفهمه بعضیا فکر کردن به خاطر ظاهر وین 8 موفق نمیشه میاد حمایت میکنه از ویندوز 8:D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از طرف دیگه آمارها داره نشون میده هر روز استقبال بازار جهانی به سمت فروش کامپیوترهای قابل حمل و تبلت ها بیشتر میشه و از خیلی وقت پیش آمار فروششون از PCها و کامپیوترهای شخصی جلو زده.نکته جالب اینجاست که تقریبا به جزء لپ تاپ ها (که سوای مک بوک های اپل که هر سال فروششون رویایی تر میشه آمار فروششون داره پایین تر میاد به خاطر هجوم تبلت ها به بازار!) ماکروسافت هیچ نفوذ و قدرتی تو این بخش نداره!گوگل و اپل جایی رو هدف گرفتن که از قبل میدونستن دنیا داره به سمتش میره.حالا این ماکروسافته که باید برای این بازار (به نظرم بازار اصلی در آینده) و گرفتن سهم با آندروید و ios بجنگه...
ویندوز 8 به نظرم آغاز تغییرات ماکروس برای مقابله مستقیم با اپل و گوگل.موفقیت یا عدم موفقیت این سیستم عامل تو بازار سیستم عامل های همراه (لپ تاپ ها - موبایل ها و تبلت ها ) میتونه خیلی چیزها رو مشخص کنه و به نظر من این تاریخ جزو مهم ترین روزهای کاریه شرکت ماکروسافته.

بعد اونوقت شما فکر میکنی وقتی ویندوز 8 میاد روی تبلت ها با اون امکانات که همون pc هست اونوقت شرکتهای مختلف میرن طرف سیستم عامل های دیگه ؟ من از الان پیشبینی میکنم که همین سامسونگ و asus و یا همین نوکیا و dell ,....... چه چیزی را تو بازار رقم میزنن !
اهان ! زمان مشخص میکنه که روی همین تبلت ها که مایکروسافت به معنی واقعی با surface که سیستم عامل pc را میاره رو تبلت بعد اونوقت میشه به راحتی له شدن سیستم عامل های دیگه را فقط نزاره کرد اونقدر به این حرفم مطمئن هستم که از همین الان پیشبینی میکنم اونم فاصله ی یبسیار بسیار نزدیک !
بعد اونوقت چهره بعضی ها دیدنی میشه البته حرفهای دیگران کاملا قابل پیشبینی هست وقتی این اتفاق افتاد .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خوب آخه من متوجه نمیشم چون دوست شما نمیره سمتش پس یه جای کار میلنگه؟! حالا منی که رفتم سمتش کجام میلنگه؟

:((
من کی گفتم که اگه یکی بره سمتش یه جای کارش میلنگه!؟!؟؟!~x(حرف تو دهن آدم میزارید:D
من گفتم اون چیزی که دارن میدن دستِ ملت یه جای کارش میلنگه،نگفتم که هرکی بره ویندوز فون استفاده کنه داره اشتباه میکنه که

به هر حال این بحث ما هم یه جورایی خیلی به حرف استاد ربطی نداره
دیگه شرمنده اگه رو مختون مسابقات اسب دوانی برگزار کردیم:bye:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بعد اونوقت شما فکر میکنی وقتی ویندوز 8 میاد روی تبلت ها با اون امکانات که همون pc هست اونوقت شرکتهای مختلف میرن طرف سیستم عامل های دیگه ؟ من از الان پیشبینی میکنم که همین سامسونگ و asus و یا همین نوکیا و dell ,....... چه چیزی را تو بازار رقم میزنن !
اهان ! زمان مشخص میکنه که روی همین تبلت ها که مایکروسافت به معنی واقعی با surface که سیستم عامل pc را میاره رو تبلت بعد اونوقت میشه به راحتی له شدن سیستم عامل های دیگه را فقط نزاره کرد اونقدر به این حرفم مطمئن هستم که از همین الان پیشبینی میکنم اونم فاصله ی یبسیار بسیار نزدیک !
بعد اونوقت چهره بعضی ها دیدنی میشه البته حرفهای دیگران کاملا قابل پیشبینی هست وقتی این اتفاق افتاد .
امیدوارم قدرت له کردنش یکم از ویندوز فون بیشتر باشه=))
طرف گوشی معرفی میکنه فرداش 20% سهام شرکتش سقوط میکنه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
شما اگه به سیستم‌های آنلاین مجانی خودت رو محدود نمی‌کردی، تخفیف‌های 50 درصدی و بیشتری که هر روز، هر هفته و البته مناسبت‌های خاص(مثل همین بازگشایی مدارس) توی لایو وجود داره رو می‌دیدی و بهتر می‌تونستی قضاوت کنیم.
در جریانش هستم. ولی همچنان به گرد پای استیم هم نمی رسه از نظر تخفیف و این چیزا.
ویندوز 8 به سقوط مایکروسافت سرعت میبخشد یا کاربران بازیسنتر از همه دنیا بیشتر میفهمند آیا؟
گیب نویل هم رفت زیر سوال؟
هیچ کدام. ولی مسلما 360 فن های بازیسنتر از همه بیشتر میفهمن.
از گیب نویل گنده ترش هم میبرن زیر سوال. فعلا برادران Houser و Ken levine و یه تعداد معدود دیگه ای موندن که اونها هم دیر یا زود میرن زیر سوال.
ویندوز فون الان خیلی وقته افتاده رو خط گل به سر زدن منتهی کسانی که اصلا نمیدونن امکانات این سیستم عامل چیه و یه بار هم تستش نکردن این حرفا رو خیلی راحت میتونن بگن.
ما که هر جا رو نگاه میکنیم Android, iOS, Android, iOS, Android, iOS...
امکاناتش هرچی میخواد باشه فعلا هنوز جوجه ـست در مقابل Android و iOS.
اون گل ها رو هم حتما به سر 360 فن ها زده وگرنه ما که ندیدیم...
چهره ی شما دیدنی تر میشه اگر این پیش بینیتون مثل بقیه ی پیش بینی های دوستانتون باشه ;):)
بوکمارک میکنیم بعدا بدرد میخوره.

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
وارد بحث دوست ندارم بشم.ولی نمیدونم اینا چه خصومتی با این ماکرو بدبخت پیدا کردن.اون از حرف های کارمک اینم از حرف های گیب نویل.

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371

یادش بخیر جوک تر ازشماهاشم اون اوایل که برتری مطلق فروش ps2 نسبت به XBOX را مشاهده مینمودن، اظهار فضل مینمودن که 360 عمرا بتونه کاری از پیش ببره جلوی این النوم التنينه(:d)، که متاسفانه دوستان بعد مشاهده ی نتیجه آن نبرد، به قدری مصتاصل شده اند که کارشان به جایی رسیده که باید درحالی که PC محترمشان با سیستم عامل مایکرو بالا میاد، جلوی همین سیستم عامل با پرویی تمام ار نابودیش سخن وری میفرمایند. (باور کن یه 360 ارزش این کارای کودکانه رو نداره. >:d)

از گیب نویل گنده ترش هم میبرن زیر سوال. فعلا برادران Houser و Ken levine و یه تعداد معدود دیگه ای موندن که اونها هم دیر یا زود میرن زیر سوال.
بله همین دیروز پریروز بود که دو تا کوچه اون ورتر، آقا زاده ورداشته بودن بکل شرکت بتسدا رو زیر سوال برده بودن که اقا چرا بلد نیستی بازی بسازی.:-s ( البته بتسدا که شرکتی نیست، فقط تو این نسل سه تا از بازی هاش Goty شدن، همــــــــــین!!! LooooooooooooooL)

پ.ن: حداقلش درسته که اینجا دو سه تا بچه یه چیزی به گیپ پروندن اما به هر حال نمیشه این کار مسخره گیپ که برای پول بیشتر داره این حرکات خنده دار رو انجام میده نادیده گرفت. اما این که ادم بیاد یه شرکتی چون یتسدا رو که داره تمام تلاش رو میکنه، اما به علت ضعف کنسول تلاشش نتیجه نمیده رو یگه بلد نیستن بازی بسازه دیگه واقعا بسی جای LoL داره.:|

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
ترولِ دوستداران مایکروسافت توی تاپیک های سونی، ترول دوستداران سونی توی تاپیک های مایکروسافت، ترول هر دو گروه در تاپیک های نینتندو، بعد با این وجود میخوان این وسط یه نفر حرف منطقی هم بزنه!
فن های سونی بتسدا رو آدم نمیدونن، فن های MS کارمک و نوول، فن های هر دو گروه میاموتو رو. توی بازی سنتر تمام شرکت ها (هر چقدر هم صاحب سبک باشن) به درد نخور، نفهم، آشغال و پول پرستن!
جالب تر اینجاست که اگه کسی با این دو گروه مخالفت کنه، بسته به زمان و مکان، فن و ترول سونی، فن و ترول مایکروسافت ویا گیک طرفدار لینوکس شناخته میشه.
اینجا خدا کوجیماست و ایشون مقدسن و اشتباه نمیکنن، بیل گیتس و استیو جابز نابغه هستن، گوگل بهترین شرکت دنیا و بهترین شرکت در زمینه ی احترام به کاربره! LOL!
اینجا بلیزارد یا دزده، یا بهترین شرکت بازی سازی، سونی یا دزده یا خدای صنعت بازی، مایکروسافت یا پول پرسته یا بهترین سرکت دنیا در خدمات به کاربران!
اینجا نمیشه کوجیما، بیل گیتس، کارمک و هاوارد رو نقد کرد، چون بلاخره یه بلایی سرت میاد!!!

بابا بسه. بیاین به جای دعوا و ترول کردن یه بار درست و منطقی بحث کنیم، چرا نوول از ویندوز 8 انتقاد میکنه (تنها جوابتون نباشه چون پول پرسته) چرا کارمک از X360 بیشتر خودش میاد (فقط نباشه چون از مایکروسافت پول گرفته). امیدوارم این دعواهای غیر منطقی (و متاسفانه بچه گانه) تموم بشه و بازی سنتر بعد از مدت ها بشه یه جایی که کاربرها منطقی بحث میکنن و به هم احترام میزارن. ببینیم چی میشه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما که هر جا رو نگاه میکنیم Android, iOS, Android, iOS, Android, iOS...
اون گل ها رو هم حتما به سر 360 فن ها زده وگرنه ما که ندیدیم...
blah blah blah :-@

کی میخوای بزرگ شی نمیدونم که همه چی رو به چشم 360 و PS3 نبینی

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر