Valve: ویندوز 8 به سقوط ماکروسافت سرعت می‌بخشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Newell.jpg

Gabe Newell رییس شرکت Valve در آخرین مصاحبه خود اعلام داشته که کار کردن در یک شرکت کوچک و مستقل را به کار در یک شرکت بزرگ ترجیح داده و هنوز هم احساس خوبی نسبت به ویندوز 8 ندارد.
وی در مصاحبه با NY Times می‌گوید که تریجح می‌دهد شرکت Valve از بین برود ولی هرگز موقعیتی پیش نیاید که بگویند: "بیاید یک شرکت بزرگ را برای پشتیبانی مالی از خود پیدا کنیم و پس از دو یا سه سال به قرارداد خود پایان دهیم."
آقای Newell همچنین تنفر خود از ویندوز 8 را بار دیگر ابراز داشته و بر این باور است که به دست گیری بازار با سیستم عامل جدیدی که از سوی ماکروسافت عرضه شده، سرعت سقوط آن ها را بیشتر خواهد کرد. وی در این مورد می‌گوید: "ما به ماکروسافت می‌گوییم که تمام شکست هایی که در مقابل چالش های اقتصادی داشته اید را درک می‌کنیم ولی کپی کردن کارهای Apple نه تنها سقوط شما را کند نخواهد کرد، بلکه به آن سرعت بیشتری می‌بخشد."
منبع

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
blah blah blah :-@

کی میخوای بزرگ شی نمیدونم که همه چی رو به چشم 360 و PS3 نبینی
همه چیز همینطور هست :) شما تا کی میخوای این مسئله رو کتمان کنی؟
میدونی، این افرادی که دارن اینجا سنگ ماکروسافت و سیستم عاملش رو به سینه میزنن همونایین که تو تاپیک های کیج حضور فعال دارن، همونایین که میگن اسنیک بشکه از کجاش در میاورد توش قایم میشد؟ همونایین که به کیلزون میگفتن لول زون، همونایین که به سونی میگن دزد و هزار تا مورد مشابه که میتونم برات لیست کنم.
البته و صد البته که اینا همش اتفاقیه و هیچ ربطی هم به 360 و PS3 نداره.
تو پست قبلیم هم منظورم از 360 فن شما نبودی.

در ضمن؛ اینجا انقدر از این آدم ها داریم که همه چیز رو به همین چشم میبینن و وضعشون 100 پله از من وخیم تره که اینکه من کی میخوام بزرگ شم در درجه ی آخر اهمیت قرار میگیره ;)
نمیخواستم تو این تاپیک همچین پستی بدم که به موضوع ربطی نداشته باشه ولی عاملش پست خودت بود که کاملا آف تاپیک و شخصی بود. پس توقع نداشته باش که من جواب ندم ;)

be kar

کاربر سایت
Apr 18, 2012
2
جوجرو آخر پاییز می شمارن ...
مایکروسافت گنده تر از این حرفاست

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شنیدین که میگن که قطار ایستا رو کسی کاری نداره ولی هرچقدر قطار با سرعت بیشتری به حرکت بیفته سنگ های بیشتری به سمتش پرتاب میشه......

یادم میاد اوائل نسل پیش که مایکرو داشت کنسولشو به بازار عرضه میکرد یه عده فن(اونزمان بازیسنتری وجود نداشت و اینا تجربه شخصی خودم هست) بهم میگفتن ای بابا حسین دلت خوشه ها..مایکرو پولش زیادی کرده معلوم نی چه غلطی میخاد بکنه؟بنده هم گفتم مایکرو با همین پولش که به قول شما معلوم نیست میخاد چه غلطی بکنه کاری میکنه که سونی چند وقت دیگه باید دنبالش بیفته..اونزمان شاید گفتنش حتی برای خودم سخت بود حالا ببینید عکس العمل مخاطبانم چه بود..در حد تیم ملی مسخره میکردن ولی کاریش نمیشه کرد..این جوگیریا و تعصبات بی مورد همیشه و هر زمان وجود داره...

من اصلا کاری به صحبتهای گیب ندارم چون اصلا با ویندوز8 کار نکردم ولی اینو مطمئن باشید مایکرو نه با این حرفها به روز سیاه میفته نه با طرفداری عده ای وضعش بهتر نمیشه..
اگر یه زمان ویندوز داغونی به اسم ویندوز ویستا عرضه کنن انقدر اونجا مخ دارن که بعدش با ویندوز 7 همه ذهنهای منفی رو پاک کنن..
حالا شما تا قیامت به مایکرو فحش بدید...هرچند که خودم انقدر دلم از کیفیت سخت افزاریش پره که اندازه نداره....

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
حالا نوبت بتسدا و Skyrim شد؟/:)
كسی اين شركت رو زير سوال نبرد، تو همون تاپيك مربوطه بخونيد Anarion و بقيه بچه ها گفتن "تيم برنامه نويسی" (برای كنسول PS3) خوبی ندارن بخاطر همين بازيشون روی PS3 مشكل داشته، وگرنه نمی شه وقتی 99 درصد بازی های مولتی راحت روی PS3 اجرا می شن اين بازی اينقدر مشكل داشته باشه و غيرقابل بازی باشه كلا...انتقادشون صد در صد منطقی بود، ترولی هم در كار نبود.
هيچ كس مثل شماها كل اين شركت رو ترول نكرد، همين طور بازياش رو، برخلاف اين تاپيك كه تو چند تا پست شاهد بوديم.
پ.ن: فلش بك می زنيد به گذشته آدم رو مجبور می كنيد جواب بده:D
ترولِ دوستداران مایکروسافت توی تاپیک های سونی، ترول دوستداران سونی توی تاپیک های مایکروسافت، ترول هر دو گروه در تاپیک های نینتندو، بعد با این وجود میخوان این وسط یه نفر حرف منطقی هم بزنه!
فن های سونی بتسدا رو آدم نمیدونن، فن های MS کارمک و نوول، فن های هر دو گروه میاموتو رو. توی بازی سنتر تمام شرکت ها (هر چقدر هم صاحب سبک باشن) به درد نخور، نفهم، آشغال و پول پرستن!
جالب تر اینجاست که اگه کسی با این دو گروه مخالفت کنه، بسته به زمان و مکان، فن و ترول سونی، فن و ترول مایکروسافت ویا گیک طرفدار لینوکس شناخته میشه.
اینجا خدا کوجیماست و ایشون مقدسن و اشتباه نمیکنن، بیل گیتس و استیو جابز نابغه هستن، گوگل بهترین شرکت دنیا و بهترین شرکت در زمینه ی احترام به کاربره! LOL!
اینجا بلیزارد یا دزده، یا بهترین شرکت بازی سازی، سونی یا دزده یا خدای صنعت بازی، مایکروسافت یا پول پرسته یا بهترین سرکت دنیا در خدمات به کاربران!
اینجا نمیشه کوجیما، بیل گیتس، کارمک و هاوارد رو نقد کرد، چون بلاخره یه بلایی سرت میاد!!!

بابا بسه. بیاین به جای دعوا و ترول کردن یه بار درست و منطقی بحث کنیم، چرا نوول از ویندوز 8 انتقاد میکنه (تنها جوابتون نباشه چون پول پرسته) چرا کارمک از X360 بیشتر خودش میاد (فقط نباشه چون از مایکروسافت پول گرفته). امیدوارم این دعواهای غیر منطقی (و متاسفانه بچه گانه) تموم بشه و بازی سنتر بعد از مدت ها بشه یه جایی که کاربرها منطقی بحث میکنن و به هم احترام میزارن. ببینیم چی میشه!
شما قبل نطق خطابه آتشين حقوق بشر و تساوی و... اول معنی ترول رو ياد بگير عزيزم.
بعدش چطور شما با اين تاريخ عضويت اينا رو می دونی؟
yahoo_5.gif
خاطرات دوران نخاع آيا؟:D
فن های سونی بتسدا رو آدم نمی دونن؟ ديگه معلوم شد كل حرفات فقط پوششيه برای اينكه اتهام الكی وارد كنی...
بقيه حرفات هم جو دادن برای متشنج جلوه دادن بحث بود، فكر نكن نمی دونيم ما...;)
ريپورت می ديد به جایی نمی رسيد دست به انجام چنين حركاتی نزنيد.

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
مایکروسافت از اون شرکت هایی هست که حتی اگه خارج بودم یا تو کشورم قانون کپی رایت وجود داشت محصولاتشو پایرت میکردم. :laughing:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
شما قبل نطق خطابه آتشين حقوق بشر و تساوی و... اول معنی ترول رو ياد بگير عزيزم.
بعدش چطور شما با اين تاريخ عضويت اينا رو می دونی؟;;) خاطرات دوران نخاع آيا؟:D
فن های سونی بتسدا رو آدم نمی دونن؟ ديگه معلوم شد كل حرفات فقط پوششيه برای اينكه اتهام الكی وارد كنی...
بقيه حرفات هم جو دادن برای متشنج جلوه دادن بحث بود، فكر نكن نمی دونيم ما...;)
ريپورت می ديد به جایی نمی رسيد دست به انجام چنين حركاتی نزنيد.
Good job MR.bond /clap

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چه بحث رو بیخودی کشش میدید ایشون یه کلام گفتن که راضی نیستن از سیستم عامل 8 چی شد کشید به PS3 و Xbo360 :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Good job MR.bond /clap
واقعا بعد خوندن اين پست چقدر تاسف خوردم برای خودم، و همه چيز رو از ديد PS می بينم، چون همين پست رو دارم با مرورگر PS3 می دم مثلا!:(
اين پست هایی كه به ثانيه نكشيده 10 تا لايك می خوره خيلی قشنگن و طبيعی لايك می خورن، يا الان بحث بين سونی و مايكرو بوده فن های PS حمله كردن و پست های هم رو لايك می كنن تند تند!
خيلی از همين فن های PS از ماكرو طرفداری كردن تو اين تاپيك مثل Red V، يعنی چون تو تاپيك های ديگه از بازی های انحصاری سونی طرفداری كرديم حق اين رو نداريم در مورد يه OS تو اين تاپيك نظر (موافق-مخالف) بديم؟:)
كی می خوايد تموم كنيد اين تئوری های توطئه رو؟
چه بحث رو بیخودی کشش میدید ایشون یه کلام گفتن که راضی نیستن از سیستم عامل 8 چی شد کشید به PS3 و Xbo360
biggrin1.gif
به علت تئوری توطئه!
يه نفر هم طرفداری از PS كرده باشه قبلا و اينجا بياد بگه حرف والو درسته می شه باند بازی و به گند كشيدن تاپيك و به بتسدا اينا هم ربط پيدا می كنه!
اينم از آخرين پستم تو اين تاپيك، واقعا برای يه عده كه هنوز پست اول زده نشده تئوری توطئه رو حس می كنن غير از تاسف خوردن كاری نمی شه كرد فكر كنم!

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
كسی اين شركت رو زير سوال نبرد، تو همون تاپيك مربوطه بخونيد Anarion و بقيه بچه ها گفتن "تيم برنامه نويسی" (برای كنسول PS3) خوبی ندارن بخاطر همين بازيشون روی PS3 مشكل داشته،
هيچ كس مثل شماها كل اين شركت رو ترول نكرد، همين طور بازياش رو، برخلاف اين تاپيك كه تو چند تا پست شاهد بوديم.

ما کی کل valve رو زیر سوال بردیم؟ ما و بقیه دوستان گفتیم valve رئیس خوبی ندارن;;)

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
واقعا بعد خوندن اين پست چقدر تاسف خوردم برای خودم، و همه چيز رو از ديد PS می بينم، چون همين پست رو دارم با مرورگر PS3 می دم مثلا!:(
اين پست هایی كه به ثانيه نكشيده 10 تا لايك می خوره خيلی قشنگن و طبيعی لايك می خورن، يا الان بحث بين سونی و مايكرو بوده فن های PS حمله كردن و پست های هم رو لايك می كنن تند تند!
خيلی از همين فن های PS از ماكرو طرفداری كردن تو اين تاپيك مثل Red V، يعنی چون تو تاپيك های ديگه از بازی های انحصاری سونی طرفداری كرديم حق اين رو نداريم در مورد يه OS تو اين تاپيك نظر (موافق-مخالف) بديم؟:)
كی می خوايد تموم كنيد اين تئوری های توطئه رو؟
ما که نفهمیدیم چی‌ گفتی‌ شما توطئه کردی؟ من توهم زدم؟:) یا چی‌؟ ولی‌ کلا GJ بابت اینکه افکار و اهداف شوم پشت این پست به ظاهر بیطرف رو رو کردی. از هر کسی‌ این کارها بر نمیاد.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
دوستان خواهشا دست از این اسپم دادن ور دارین همه قشرها از ناظم و تحریریه و کاربر عادی دارن اسپم میدن و دعوا میکنن نذارین پستهای درست حسابی مدفون بشه یه بدبختی مثله من که تازه این تاپیکو باز کرده مجبور شه 8 صفحه دری وری بخونه تا 3 4 تا پست درست حسابی پیدا کنه :|

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
پ.ن:PS فن ها بشتابید تا تنور داغ است !
عزیزان ps fan حرف از انحصار طلبی مایکروسافت نزنید، اگه به اون باشه انحصار طلبیش در مقابل اپل صفره
فقط سوال این جاست که چرا فنای سونی از صحبتای این خوشحال شدن
بنده به فن‌های سونی کاملا حق میدم دست به دامن Apple و ... بشن برای ترول مایکروسافت
توصیه به Ps فن ها : برید به همون کله کچل و سرزمین ناشناخته و گرافیک بین نسلی خودتون بچسبید ، دامن گووگل و لینوکس و مک و ول کنید میاد یک وقتی پایین همه شرمنده می شید ...
(باور کن یه 360 ارزش این کارای کودکانه رو نداره. >:d<)
خیلی جالبه. از اول تاپیک یه عده سعی داشتن با خود درگیری پای سونی و سونی فن و PS و PS فن رو به تاپیک باز کنن که آخر هم موفق نشدن. بعد حالا ما شدیم بچه ای که همه چیز رو به چشم PS3 و 360 میبینه :lol:

فردین خان اون موقع که این عزیزان این حرفها رو میزدن شما کجا بودی که بهشون بگی کی میخوان بزرگ بشن و همه چیز رو از چشم PS3 و 360 نبینن؟ یا شاید اون موقع صرف نمیکرده. نه؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همه چیز همینطور هست :) شما تا کی میخوای این مسئله رو کتمان کنی؟
میدونی، این افرادی که دارن اینجا سنگ ماکروسافت و سیستم عاملش رو به سینه میزنن همونایین که تو تاپیک های کیج حضور فعال دارن، همونایین که میگن اسنیک بشکه از کجاش در میاورد توش قایم میشد؟ همونایین که به کیلزون میگفتن لول زون، همونایین که به سونی میگن دزد و هزار تا مورد مشابه که میتونم برات لیست کنم.
البته و صد البته که اینا همش اتفاقیه و هیچ ربطی هم به 360 و PS3 نداره.
تو پست قبلیم هم منظورم از 360 فن شما نبودی.

در ضمن؛ اینجا انقدر از این آدم ها داریم که همه چیز رو به همین چشم میبینن و وضعشون 100 پله از من وخیم تره که اینکه من کی میخوام بزرگ شم در درجه ی آخر اهمیت قرار میگیره ;)
نمیخواستم تو این تاپیک همچین پستی بدم که به موضوع ربطی نداشته باشه ولی عاملش پست خودت بود که کاملا آف تاپیک و شخصی بود. پس توقع نداشته باش که من جواب ندم ;)
نخیر برادر من مشکل از سمت خود شماست که همرو به این دید میبینی. هر کی تو تاپیک دیوید کیج پست بده احمقه و 360 فنه. هر کی از هر چیز سونی انتقاد کنه 360 فنه وهیچی حالیش نیست. دیگه این بحث بیفایدست مثل تمامی بحث هایی که شما توشون شرکت کردی. وقتی میای به چند پست پایینتر دوستمون که گفته من هرجا باشم محصولات مایکروسافت رو پایرت میکنم، لایک میزنی، دیگه وضعیت این تاپیک و شما معلومه. امیدوارم قدرتی داشته باشم تا دیگه جواب شما رو ندم هیچ جا. هرچند سخته. موفق باشید.

ویرایش:
فردین خان اون موقع که این عزیزان این حرفها رو میزدن شما کجا بودی که بهشون بگی کی میخوان بزرگ بشن و همه چیز رو از چشم PS3 و 360 نبینن؟ یا شاید اون موقع صرف نمیکرده. نه؟
اینا تماما بازخورد نوشته های خود شما و هم جبهه هاتون هست. دیگه مثل روز روشن شده که شما هر جای حرفی از مایکروسافت باشه، چه درست و چه اشتباه، به خاطر لج بازی و تلافی کردن تاپیک های سونی، میرید و همه چی رو ترول میکنید و بحث رو به سمت بی منطقی و بیهودگی میکشید. لازم نیست که خودتون رو بشناسونید.

پ.ن: آخری پستتون رو هم بدید چون میخوام تاپیک رو قفل کنم. نمیخوام الان قفل کنم که بگید خودش حرفاش رو زد و نذاشت ما حرف بزنیم و بعدش برید تظاهرات راه بندازید.

فردین جان تو دیگه چرا بابا نمیدونم چرا شما همچی رو با هم قاطی میکنید آخه WIN چه ربطی به 360 و ماکروسافت و کیج و سونی هر خر دیگه ای داره بابا .
پست های قبلی رو بخونید لطفا من هیچی رو قاطی نکردم فقط میخوام جلوی قاطی شدن رو بگیرم. قفل شدن تاپیک هم تنها راهه و این کار تا زمانی که این جو مسخره توی سایت حاکم هست ادامه پیدا خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فردین جان تو دیگه چرا بابا نمیدونم چرا شما همچی رو با هم قاطی میکنید آخه WIN چه ربطی به 360 و ماکروسافت و کیج و سونی هر خر دیگه ای داره بابا .

من نمیدونم چرا اینجا اینجوری شده قبلا انیجا طرفدار بودن طرفدار اینجوری همچی رو نمیریختن تو دیگ هم بزنن بابا اینجوری باشه فردا نه میشه در مورد فیلم سونی صحبت کرد یا در مورد تکنولوژی های عالی دیگه ای که ماکروسافت درست کرده بابا انقدر همچی رو قاطی نکنید اینجوری باشه به خدا آدم دیگه نیاد سایت بهتره .

چیه بابا اینا یه مشت شرکتن از سونی بگیر تا ماکروسافت تا اپل تا .... دلیل نمیشه هر غلطی کردن ما چش بسته بگیم درسته یا خوبه یا در مورد همچی طرفداری بکنیم از انها به خدا این وضع نیست .

الان یکی هم چیزی بگه ربط بدیم به ... دیگه . به خدا گور بابا همشون باهم کردن . اینجا شده یا این طرفی یا اون طرفی چه وضعی هستش برای سایت درست کردین به خدا .

پست های قبلی رو بخونید لطفا من هیچی رو قاطی نکردم فقط میخوام جلوی قاطی شدن رو بگیرم. قفل شدن تاپیک هم تنها راهه و این کار تا زمانی که این جو مسخره توی سایت حاکم هست ادامه پیدا خواهد کرد.

کلا سایت همین شده به خدا . آخه با قفل کردن هم درست نمیشه این رو میبندی یک تاپیک دیگه شروع میشه . فکر کنم باید یک بخش دیگه جزو قوانین بزارن مدیران لطفا روی هم اسم نزارین و همچی رو PS3 و 360 و ماکروسافت و اپل و هر خر دیگه ای نبینین .

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اینا تماما بازخورد نوشته های خود شما و هم جبهه هاتون هست. دیگه مثل روز روشن شده که شما هر جای حرفی از مایکروسافت باشه، چه درست و چه اشتباه، به خاطر لج بازی و تلافی کردن تاپیک های سونی، میرید و همه چی رو ترول میکنید و بحث رو به سمت بی منطقی و بیهودگی میکشید. لازم نیست که خودتون رو بشناسونید.

پ.ن: آخری پستتون رو هم بدید چون میخوام تاپیک رو قفل کنم. نمیخوام الان قفل کنم که بگید خودش حرفاش رو زد و نذاشت ما حرف بزنیم و بعدش برید تظاهرات راه بندازید.
آها خیلی جالب شد.
اگه ما چیزی ضد ماکروسافت بگیم میشه بازخورد کارای خودمون و هم جبهه هامون و تلافی کردن و دیگران حق دارن بهمون PS فن و سونی فن و این چیزا نسبت بدن ولی اگه خودمون به افراد کاملا معلوم الحال ( تاکید میکنم رو اینکه اون افراد کاملا معلوم الحال هستن) بگیم 360 فن میشیم بچه ای که باید بزرگ بشه...

بیخیال فردین... همین حرفهایی که زدی رو مو به مو میتونم برا همه جبهه ای های خودت هم بزنم بدون کوچکترین تغییر. دیگه این حرفها رو برا من یه نفر نزن حداقل.

پ.ن: تشکر.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر