Valve: ویندوز 8 به سقوط ماکروسافت سرعت می‌بخشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Newell.jpg

Gabe Newell رییس شرکت Valve در آخرین مصاحبه خود اعلام داشته که کار کردن در یک شرکت کوچک و مستقل را به کار در یک شرکت بزرگ ترجیح داده و هنوز هم احساس خوبی نسبت به ویندوز 8 ندارد.
وی در مصاحبه با NY Times می‌گوید که تریجح می‌دهد شرکت Valve از بین برود ولی هرگز موقعیتی پیش نیاید که بگویند: "بیاید یک شرکت بزرگ را برای پشتیبانی مالی از خود پیدا کنیم و پس از دو یا سه سال به قرارداد خود پایان دهیم."
آقای Newell همچنین تنفر خود از ویندوز 8 را بار دیگر ابراز داشته و بر این باور است که به دست گیری بازار با سیستم عامل جدیدی که از سوی ماکروسافت عرضه شده، سرعت سقوط آن ها را بیشتر خواهد کرد. وی در این مورد می‌گوید: "ما به ماکروسافت می‌گوییم که تمام شکست هایی که در مقابل چالش های اقتصادی داشته اید را درک می‌کنیم ولی کپی کردن کارهای Apple نه تنها سقوط شما را کند نخواهد کرد، بلکه به آن سرعت بیشتری می‌بخشد."
منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
valve از اول معلوم بود طرف mac رو میگیره و با اپل رابطه نزدیکی داره حرفش درسته
الان یه چیز میگم همه میگن فنم ولی این آقا دیگه زیادی پیاز داغش رو زیاد کرده. یه جورایی هدف اولش پایین کشیدن مایکرو نیست، به طور خیلی غیر مستقیم هدفش بالا کشیدن مک هست. البته به نظر من که الان به چشم خیلیا با این پست فن به حساب میام​
اینطور نیست مک واقعا عالیه از هر نظر فقط دست کم گرفته شده امنیت خیلی خوبی داره و.. همه بازیساز ها دارند از ویندوز 8 انتقاد میکنند

آخرین ویرایش:

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
چرا هیچ کس به 8 خوش بین نیست ؟ خدا به داد پی سی گیمر ها برسه دیگه بهونه هاشون جور شده.:|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
الان یه چیز میگم همه میگن فنم ولی این آقا دیگه زیادی پیاز داغش رو زیاد کرده. یه جورایی هدف اولش پایین کشیدن مایکرو نیست، به طور خیلی غیر مستقیم هدفش بالا کشیدن مک هست. البته به نظر من که الان به چشم خیلیا با این پست فن به حساب میام

valve از اول معلوم بود طرف mac رو میگیره و با اپل رابطه نزدیکی داره حرفش درسته

اینطور نیست مک واقعا عالیه از هر نظر فقط دست کم گرفته شده امنیت خیلی خوبی داره و.. همه بازیساز ها دارند از ویندوز 8 انتقاد میکنند

حتی یه کلمه هم از خوب و بد بودن مک و وین 8 نگفتم!!!

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دیگه دارن زیادی از حد اپل رو بزرگش میکنن!!
هنوز هم من مایکروسافت رو کامل به اپل ترجیح میدم!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این توپول یادش رفته Valve ُ استیم ار صدقه سر مایکروسافت شدن این !
پ.ن:PS فن ها بشتابید تا تنور داغ است !

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من نمیدونم چرا اینقدر این شرکت از ویندوز 8 بد تعریف میکنه . در صورتی که خیلی بهتر از 7 عمل کرده
فن بازش شرکت valve هم معلوم شد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من منتظرم بیاد Win 8 و بعدن درباره منتقدین و ... قضاوت کنم ، فن بوی های هر دو جناح رو هم ولشون کنیم بهتره .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
تا طرف گفت داره از اپل تقلید میکنه ملت میگن طرف مک رو گرفته!
آخه یکی نیست بگه که گیمینگ رو مک در درجه آخر اهمیت قرار داره....

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
عمو گیب چقدر شاکی هست :D قبلا هم انتقاد کرده بود از Win 8. آقا اصلا بی خیال ویندوز، کلا بیا طرف کنسول، شدیدا استقبال میشه :D :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نیوول کلا تو فاز انتقادیه! (قضیه ی PS3 و بد و بیراه و بعدش Portal 2 رو که یادتونه! :-" :D)

خیلی انتقاد ها از win 8 زیاد شده.... حالا بیاد ببینیم چیه اصلا حرف حسابش!:D

پ.ن: قیافه ی نیوول توی این عکس یه جوریه که انگار می خواد بره کل مایکروسافت رو نابود کنه! :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
این توپول یادش رفته Valve ُ استیم ار صدقه سر مایکروسافت شدن این !
پ.ن:PS فن ها بشتابید تا تنور داغ است !
حاجی بیخیال. بر عکس گفتی.
همونه استیمه که ویندوز رو سیستم عامل PC Gamer ها کرده.
خلاصش اینکه Steam = PC Gaming ==> نبود Steam روی ویندوز = پریدن گیمر ها از این سیستم عامل.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
همه بازیساز ها دارند از ویندوز 8 انتقاد میکنند
کدوم همه بازی ساز ها ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-/
در ضمن Win 8 هیچ ارتباطی به Apple نداره ، من Fan هیچ شرکتی نیستم اما این بروبکس Valve هم دارن رسما چرت پرت میگن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Gaben هم هر چند وقت یبار یه گیری به یه شرکت میده :D

البته با اینکه به نظر من این ویندوز جدید مایکرو با گیمینگ خیلی‌ خیلی‌ سازگار نیست ولی‌ بازم امیدوارم win8 Valve را ساپورت کنه، چون اگه بخواد win 8 رو ساپورت نکنه Pc gaming رو ویندوز (یا حداقل رو win8) نابود می‌شه. no one likes that!
اما این بروبکس Valve هم دارن رسما چرت پرت میگن
از Valve که فقط Gabe صحبت می‌کنه ، بقیه ساکت هستن! :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
ماکروسافت سقوط کنه؟؟؟:eek:
THE END OF THE WORLD IS REALY COMING
پ.ن:هیچ چیزی به معنای کلمه هیچ چیز نمیتونه جایگزین ویندوز بشه کاری به صنعت گیم ندارم کلی میگم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر