PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,608
آقا یه چیزی هم من بگم به اون دوستانی که از زمان کم بازی شاکی بودن. اگر هم بازی حتی حدود 9 - 10 ساعت طول بکشه، به نظرم اونقدری ارزش تکرار داره که آدم بخواد 3 -4 بار دیگه بازی کنه. چون با انتخاب های مختلف نتیجه بازی عوض میشه و تصمیمات مختلف روی روند بازی تاثیر میذاره. کلا به نظرم برید باهاش حال کنید و گیر الکی هم ندید :d بازیه خیلی دِلی به نظر میاد :d
من منظورم این بود که داستان بازی تو 10 ساعت هست
هنوز نمیدونم بازی تو چند ساعت تموم میشه

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
من منظورم این بود که داستان بازی تو 10 ساعت هست
هنوز نمیدونم بازی تو چند ساعت تموم میشه
آره داداش منظورتو گرفتم ولی مثل اینکه (اونطور که بچه ها گفتن) کلا مدت زمان تموم کردن بازی هم همین حدوداست :d

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
آقا من الان review سایت ign رو دیدم :-o بابا خداییش دیگه چی میخوایید؟ برف و یه کلبه دورافتاده و سرد خونه و یه عده teen ager که دنبال تیریپ ریختن هم هستن و یک (یا چند ) روانی که دنبالتونن........... خداییش هر چقدر هم کلیشه باشه ولی فاز میده.
یه پارت 20 دقیقه ای از اول بازی رو دیدم خداییش استرس گرفته بودم.
به جان خودم آخر بازی یهو مشخص میشه دقیقا عین خود این تیپ فیلم ها، این روانیه که دنبالمونه یکی از خودمونه :d حالا ببین کی گفتم :d

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
تبریک میگم تو این سبک این نمره خیلی عالیه:d
اقا بازی رو فردا بالاخره میگیرم دل تو دلم نیست واقعا سبک مورد علاقمه و عاشق این سبکم رسما!:x
فقط ظاهرا داستان بیش از حد کلیشه ایی بوده چون تو بیشتر نقدا جزو نکات منفی به حساب اومده

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
عزیزان صحنه هم داره؟ هر مدلش ؟اونا که تجربش کردن و دیدن میشه بگن بهم ؟چون واسم مهمه فقط خودم نیستم که میبینم .بغل دستمم یه فضول نشسته:d

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
اقا نه کاری به گرافیک دارم نه صدا نه اتمسفر نه پایان بازی فقط یکی بیاد بگه حوله میفته یا نه اگه میفته برم بازی رو بخرم:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
منم امروز بازیو گرفتم و حدودا نصف بازیو رفتم . Until Dawn سبکی داره که قبلا در بازیهای کیج دیده بودیم اما نکته ای که باعث تمایزش شده و فکر می کنم خیلی هم به مثبت بودن نقد ها کمک کرده اینه از ایده های جانبی برای عمیق کردن تجربه تعاملی خوب استفاده کرده . مثل Life Is Strange بازی از تئوری اثر پروانه ای تاثیر گرفته و از این نظر حتی بهتر از Life Is Strange عمل کرده و نوع بکار گیری این تئوری در بازی خیلی عالی انجام شده و واقعا تجربه بازی از اون چیزی که تصور میشد عمیق تره .

داستان بازی در حد خودش خوبه ، ساختار فیلمنامه مثل یک فیلم سینمایی میمونه ، یک سوم اولش بیشتر به شناخت کاراکتر ها می گذره و این بخش ممکنه کمی هم خسته کننده باشه اما از یک سوم میانی بازی اوج میگیره .

8 شخصیت در بازی وجود داره که هر کدوم یک ویژگی رفتاری دارن و کاملا براساس سلیقه ای که دارید ممکنه با یک سریاشون حال کنید با یک سری ها هم نه ! مثلا به شخصه از شخصیت جسیکا واقعا بدم اومد و لحظه شماری می کردم یه اتفاقی براش بیوفته دیگه صداش نشنوم :D

تک تک تصمیمات در مسیر گیم پلی تاثیر ویژه ای دارن . در انتخاب تصمیمات هم بشدت خلاقیت به خرج دادن و ممکنه همه چیز اونطور که نشون میده نباشه ! حالا خودتون برید و تجربه کنید بهتره .

گرافیک بازی OKیــه . طراحی چهره ها که در این سبک حرف اول میزنه عالی انجام شده ، گرافیک محیط هم نمیشه گفت در حد بازیهای خوش کلاس نسل هشتمه اما از نظر من مناسبه .

در کل Until Dawn بازی نیست که وقتی تجربه کنید بگید جزو "بهترین" بازیهای سال براتون بوده اما فکر می کنم بعد از تجربش بتونید ادعا کنید یکی از متفاوت ترین تجربه های گیمینگ شما بوده و به نظرم وجود این عناوین لازمه .

اینم یک سری تصویر از بازی که کیفیتش طبق معمول 30% از اون چیزی که هست پایینتره :

Until_Dawn™_20150826021617.jpg

Until_Dawn™_20150825173540.jpg

Until_Dawn™_20150825173948.jpg

Until_Dawn™_20150826011734.jpg

Until_Dawn™_20150826012200.jpg

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اقا نه کاری به گرافیک دارم نه صدا نه اتمسفر نه پایان بازی فقط یکی بیاد بگه حوله میفته یا نه اگه میفته برم بازی رو بخرم:d
فقط کسانی که پیش خرید کردن حوله واسشون میفته :d یه ایمیل اومد برام بعد پیش خرید نوشته بود این هم پاداش شما برای اعتماد به ما :d (Towel Edition)

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,271
نام
Mansour
فقط کسانی که پیش خرید کردن حوله واسشون میفته :d یه ایمیل اومد برام بعد پیش خرید نوشته بود این هم پاداش شما برای اعتماد به ما :d (Towel Edition)
وای وای کاش منم پیش خرید میکردم تا از این جایزه ارزنده بهره ببرم:d
دادا (حوله ادیشن) مبارکت باشه:))=))

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
آقا من بیشتر جلو رفتم و فهمیدم واقعا بازی تکه و خیلی شبیه heavy raine
واقعا همه چیه بازی خوب کار شده و تکتک تصمیمات بازی تاثیر گذارند.
حداقل هر کی بازی کنه 2 3 بار بازیو تموم میکنه:-*

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
من 2دلم بازی رو بخرم یا نه اخه نمیدونم چرا به دوربین بازی حس خوبی ندارم.دوربینش مثل رزیدنت اویل 2 یا 3 هست نه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر