PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
اون ده گیگ حجم اجرایی بازی. هستش یعنی ده گیگ رسید میتونی بازی اجرا بکنی و از اون به بعدش بک گراند دانلود میشه تا کامل بشه.

بعد دانلود ده گیگ چقد از بازی اجرا میشه؟
بعد که ده گیگ دانلود شد یعنی دوباره باقی حجمو نشون میده برا دانلود؟مثلا 28 گیگ باقی مونده؟
من به بازی ناامید نیستم...فقط یکم بدشانسی آورده که با متالگیر هم دوره شده عرضش

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
البته تو آپدیت جدید بک گراند نمیشه و بصوزت جدا تو همون قسمت اضافه میشه دیتا دانلود و میشه مستقیم دیدو پُزِش کرد .
بعد که ده گیگ دانلود شد یعنی دوباره باقی حجمو نشون میده برا دانلود؟مثلا 28 گیگ باقی مونده؟

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
first impressions بازی رو میخوندم اکثرا بد تعریف کردن.مخصوصا از داستان و دیالوگ ها . شدیدا توصیه میشه انتظارات رو بیارید پایین :d
متا 20 هم بشه میخرم.عاشق این سبک بازیم :d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
متالگیرم بازی میکنیم :d این دو تا دخلی با هم ندارن که میگن تو فروشو نقدشون تاثیر میزاره ، نه سبکشون ، نه گیم پلیشون ، حتی پلتفورماشون یکی مولتیه یکی انحصاری ، هیچیشون به هم شبیه نیست .
اجرا میشه . بعد یه قسمت دیتا توی دانلودات اضافه میشه که حجم باقیمونده رو مثل همین 10 گیگ میتونی ببینی باقیموندشو

اونایی که پری اردر کردن , بازی تم هم داره ؟؟
تو بازار رجین 1 اومده ؟
تم نداره ولی BONUS CHAPTER داره .

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
گفته که حدود 4 ساعت بازی کردم و عاشق بازیش شدم.
در ادامه میگه که من کلی بازی horror بازی کردم ولی UD کلا یک چیز دیگه هست کلی چیزای مختلف برای کشف کردن و پیدا کردن هست ولی گاهی اوقات کنترل عجیب غریب میشه که اونم دلیلش اینه که دوربین بازی یک جورایی ثابت هستولی دوربین بازی خیلی خوبه در ادامه هم گفته به خاطر دوربین همیشه دیدتون نسبت به محیط کامل نیست ولی به حدی میبینین زیاد نیست که احساستون رو تغییر بده.
با تشکر از @Bahram B
اوه اوه اینو خوندم هایپ زده شدم. با این که خیلیا از بازی تعریف نمیکنن اما نمیدونم چرا احساس میکنم شدید از بازی خوشم میاد :d میخواستم یه 1 هفته ای منتظر بشم تا قیمتش بیاد پایینا... :d الان Region 1 توی توپخونه هستش آیا؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
با دیدن نمرات بازی بی صبرانه منتظر اون دوستمون هستم که با دید بالای خودش این بازی را چرت میدونست و از مهمه مهم‌تر به کیج هم درس بازی سازی یاد میداد و البته فله‌ای هم خودش بلده از این بازی ها بسازه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
http://www.8pic.ir/images/qr8c6zxst0tzgeqp5pkg.jpg

اینم از بازی که امروز صبح گرفتمش .. واقعا بازیه خوبیه گرافیک خوبی داره . داستانش با اینکه کلیشه ایه ولی خوبه و قشنگ روایت میشه و یه چیزی که مهمه انتخاب هاست یه لحظه تصمیم اشتباه بگیری کارت تمومه به نظرم خوبه و ادرنالین منو برد بالا حال کردم

نمرشم به نظرم 8 خوبه واسش

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
یه درصد ، فقط یه درصد احتمال بدین بازی در نوع خودش بترکونه ؛ سازنده میگیره همینجا ترتیب همتون رو یکی یکی میده یعنی :D لول

TCNdr.jpg

تسلیت میگم به تک تکتون :D بچه های خوبی بودین :D لول

بازی واقعاٌ در نوع خودش نقد های فوق العاده ای داشته تا الان ...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
من خودم از بازی نه خوب گفتم نه بد:d
ولی به کسی ام که بد گفته گیر ندین،چون واقعا کمتر کسی فکر میکرد این نمرات رو بگیره;;)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
بد ندیدم اینجا هم قرار بدم این پست رو ...

Until Dawn is an incredibly strong exclusive, and given its history of delays, pushing the release date a few more months wouldn't have hurt; the game is perfect for Halloween frights. That Until Dawn isn't getting any corporate love is almost as scary as the game itself.

اکثریت به اتفاق قبول دارن که بازی در نوع خودش بسیار بیشتر از انتظارات عمل کرده و بیشتر از این ها باید بهش توجه میشده ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر