PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
دوستان من فردا میخوام بازی رو بگیرم
چند تا سوال داشتم
اون تیکه که با حوله هست اول بازیه؟
اول بازی مشکلات...داره؟
از چه مرحله ای شروع میشه این مشکلات؟
گرافیکش خوبه؟
در حد چه بازی هست؟
گیم پلیش از بیوند و هوی رین هیجان تر هست؟
جایی هست که حوصله رو سر ببره؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امید عزیز و بقیه دوستانی که بازی کردن للطفا میشه بگن ترس بازی از چجوریه؟ چقدر حالت "Shock Horror" یا همون یهویی ترسوندن داره؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
امید عزیز و بقیه دوستانی که بازی کردن للطفا میشه بگن ترس بازی از چجوریه؟ چقدر حالت "Shock Horror" یا همون یهویی ترسوندن داره؟
من یه تریلر از بازی دیدم که این یهویی ترسوندن رو داشت.جوریم ترسیدم انگار خودم داشتم بازی میکردم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
اسم تاپیک رو باید به "حماسه حوله" تغییر بدیم! سازنده های بازی اگه یدونه Towel Edition هم براش منتشر میکردن توی ایران میترکوند! :D
این قضیه حوله رو که می بینم، یاد Swat 3 می افتم. یکی از مراحلش بود (شاید همون مرحله اول) که وارد یه خونه ای میشدی و یه بنده خدایی خودش رو توی حوله پیچونده بود! :D
جدا از این بحث ها، مثل اینکه بازی خیلی بهتر از چیزی هست که فکرش رو میکردم. اون هم به عنوان اثری که استودیوی سازنده ـش فقط دو تا دونه بازی Move ساخته بوده و این بازی هم اول قرار بوده اول شخص باشه و روی PS3 برای Move بیاد، ولی در نهایت این طوری شده. تا چند روز پیش تمایل زیادی به خریدنش نداشتم، ولی الآن کم کم داره وارد لیست خریدهای آینده میشه. :D طبق دیده ها و شنیده ها به نظر میرسه بازی ای هست که طرفدارهای این سبک خیلی باهاش حال میکنن و باید امتحانش کرد.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
در همون ابتدا که بازی رو اجرا میکنیدو شادو شنگول :d منتظر اجراشید موزیکی مثل اینسایدیوس در تمش پخش میشه بعد مثل پُتک آرم UD بر اندام و جوارحتون طنین انداز میشه ، همون جامپ اسکیرو دم حجله نثارتون میکنه تا حساب کار دستتون بیاد ، مورد دوم صداگذاریو عمقشه که من با هدست گلد یه تجربه متفاوتو حس کردم ، فوق العادست موزیکو صداگذاری ، گرافیک که از اسپویلم معلومه در بالا :d قشنگ حسش میکنید :d ، داستان هم که فعلا در کفم اسپویلم نمیکنم ، در کل به همه چی دقت بالایی شده مخصوصا هم ذات پنداری ، باور کنید یه صحنه به خودم اومدم دیدم این منم نه اون :d جدی میگم . در کل زودتر تهیش کنید چون بازی پر از تنوع حولست :d فقط اشکالش فرق میکنه وگرنه همونه .

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
اوایل که تریلر های بازی رو دیدم زیاد به دلم نشست و حتی فکر کردم این هم نهایتا میشه مثل the order که فقط نمایش گرافیکی بود ولی الان میبینم هم متاش مناسبه و هم داستان و هم گیم پلیش ولی با تمام این حرف ها چون برای استاد کوجیما ارزش بیشتری قایلم اول MGS V رو میگیرم و چند هفته بعد میام سراغ این بازی قیمتش متاسفانه یه مقدار زیادی نجومیه و فعلا ارزش خریدو نداره

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
دوستان من فردا میخوام بازی رو بگیرم
چند تا سوال داشتم
اون تیکه که با حوله هست اول بازیه؟
اول بازی مشکلات...داره؟
از چه مرحله ای شروع میشه این مشکلات؟
گرافیکش خوبه؟
در حد چه بازی هست؟
گیم پلیش از بیوند و هوی رین هیجان تر هست؟
جایی هست که حوصله رو سر ببره؟

1-اول بازیه ولی تا یه 10 دقیقه حوله هه هستش :D
2-ویچر 3 نمیشه ولی اول بازی توی دیالوگاش پره یه دو سه جا هم به مقدار کمی هست
3-اول بازی
4-عالیه
5-مث همین هوی رین،بیاند و لایف ایز اسنرنج ه!
6-برای من ک بوده
7-خیر

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,615

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
به به با اين تفاسير منم برم واسه خريد، دوستان منتقد هم هنوز ميتونن كال اف ديوتي بازي كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
به به با اين تفاسير منم برم واسه خريد، دوستان منتقد هم هنوز ميتونن كال اف ديوتي بازي كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

منتقد به معنای ایرادگیر نیستا!
بطور عجیبی یه بازییه که شدید منو بخودش جذب کرده! حیف ک کوتاهه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر