Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
Overwhelm آخه باید زیاد بازی کنی در یک بازه مشخص تا بشی. من تقریبا از 2018 به اینور واقعا در مجموع کم بازی کردم. تعدد ساعات بازی کردن اذیتم نکرده، بیشتر خود بازی ها دیگه اون حس قبلی را ایجاد نمیکنه.

مثلا یک زمانی من عاشق پلتفرمینگ به سبک توم ریدر و آنچارتد بودم.اینکه صخره اینا بری بالا. برا همین هرکدوم از این بازی ها را بارها تموم کردم. اون روز GOW R را داشتم میرفتم باید یک صخره را میرفتم بالا و همش حینش داشتم فحش میدادم که پدر سگ زود باش برو بالا خستم کردی:D

الان دوتا چیز بهم حال میده : 1- باشگاه و ورزش 2- مثل اسب کار کردن و پول درآوردن و اندوختن:))
اورولم منظورم کلا در مورد محتواهای مربوط به گیمینگ بود، نه لزوما خود بازی،

یعنی منظورم کل سایت ها فروم ها سوشال نتورک ها df اخبار گرافیک امار فروش و و و... بود، یعنی میگم شاید، شاید اگه این چیزای "خارج از بازی" رو از برنامه ات حذف کنی، جا برای برگشت حست به بازی (یعنی اصل کاری) باز شه :-" البته واقعا همه اینطوری نیستند....

دوستان هم به نظرم نکته خوبی رو اشاره کردند، بازی های "قدیمی" شاید بتونه بهت کمک کنه اون ارتباط سابق رو دوباره با گیم برقرار کنی، مثلا من همین الان یک کمپین جدید تو وارکرفت 3 دارم که 2-3 ماه پیش استارتشو زدم و هر چند وقت یکم جلو میبرمش، باورت نمیشه چقدر بهم حال میده، هر اکت رو مثل قدیما به معنای واقعی میترکونم، مثلا کوئست هام تکمیل شده و میتونم تو یک ثانیه برم اکت بعدی، ولی همچنان تو مرحله میمونم فقط برای اینکه دهکده و بیس هامو تا خرتناق اپگرید کنم :D در همین راستای بازی های قدیمی، سوییچ هم در مجموع فکر کنم گزینه خیلی خوبی برای ریکاوری حس به بازی باشه،

کلا هم سخت نگیر، مثلا من خودم شده دوره های چند ماهه خود به خود کمتر سمت بازی رفتم یا خیییلییی کم رفتم، اما بعدش یهو دوباره حسم برگشته و مثلا تو یک ماه 100 200 ساعت بازی کردم،

*همین پریشب یک کمپین جدید RE3 کلاسیک هم رو سیستم جدیدم شروع کردم :-" همینطوری تو درایو بازی ها میگشتم که یهو دیدم عه رو این سیستم سیو گیم RE رو ندارم، دیگه شروع کردم که اینجا هم تکمیل شه :-" همون پریشبم تا رکون سیتی پلیس دپارتمنت بردمش جلو :-" یعنی نشد من برم تو این بازی و دوباره باهاش کانکت نشم، وارکرفت هم همینطوری شروع کردم، کلی بازی دیگه هم هست که دیگه گفتن نداره :-"

**باشگاه عالیه، دمت گرم، پول دراوردن هم بهتر، اینارو میشه شبیه passive ability در نظر گرفت که در هر حالتی مفیده و باعث پیشرفت در تمام زمینه ها و شرایط میشه :-"

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
یک زمانی دوران نوجوانی طرفدار متعصب یک خواننده بودم پیش همه ازش تعریف می کردم و اون با بقیه خواننده هایی که اطرافیانم دوست داشتم مقایسه می کردم و دلیل برای بهتر بودن خواننده مورد علاقم میاوردم و خواننده مورد علاقه اونها رو پایین میاوردم. میخواستم بقیه هم تایید کنند .خوب کم کم فهمیدم اینکارم نه تنها اونها رو از خواننده مورد علاقم زده کرد بلکه تا حدودی از من فاصله گرفتن.اون موقع بود فهمیدم کارم اشتباه بوده خوب اون موقع بچه بودم و این موضوع برای اون زمانه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
یک زمانی دوران نوجوانی طرفدار متعصب یک خواننده بودم پیش همه ازش تعریف می کردم و اون با بقیه خواننده هایی که اطرافیانم دوست داشتم مقایسه می کردم و دلیل برای بهتر بودن خواننده مورد علاقم میاوردم و خواننده مورد علاقه اونها رو پایین میاوردم. میخواستم بقیه هم تایید کنند .خوب کم کم فهمیدم اینکارم نه تنها اونها رو از خواننده مورد علاقم زده کرد بلکه تا حدودی از من فاصله گرفتن.اون موقع بود فهمیدم کارم اشتباه بوده خوب اون موقع بچه بودم و این موضوع برای اون زمانه.
میکامی سان :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
واقعا سن فقط یه عدده، دیدی بعضیا baby face هستن؟ بعضیام baby brain هستن، یکیش خودم، با 30 و اندی سال، کلا رشد مغزم از 2 سالگی قفل شد، اون دو سالم اومد جلو که راه رفتن و حرف زدنو این فانکشنایه اولیرو یاد بگیرم که به عنوان فلج مغزی شناخته نشم که باید بگم خیلیم تلاشاش جواب نداد

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
دم دستی ترین جواب اینه که تفریحتو عوض کن :D و خب به نظرم بهترین جواب هم همینه. احتمالا الان میگید تفریح دیگه‌ای وجود نداره که خب کاملا درسته، واقعا چیزی مثل گیم وجود نداره ولی همین که یوتیوب میبینید خودش یه تفریحه دیگه
منم الان تقریبا کل تایم روزم یا توی توییتر میگردم یا یوتیوب و اسپاتیفای در حال گوش کردن موزیک و پادکست، و خب در حال حاضر خیلی از گیم بیشتر بهم حال میده. خودم پارسال روزی راحت بالای 10 ساعت گیم میزدم ولی الان روزی 1-2 ساعت اونم کنارش ویدیو یوتیوب مینیمایز شده یا پادکست توی بکگراند پلیه :D خلاصه سخت نگیر به خودت، یه مدت دیگه کم کم شاید برگرده حست... شایدم برنگرده:D
-----------
دارم tunic بازی میکنم، عجب چیزیه لامصب :D همه نشستن پای هاگوارتز لگسی، من تازه رفتم سراغ این:>
Tunic قطعاً GOTY دلی پارساله.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
عدالت علی مجددا شبکه خبر رو هک کرد و فراخوان پخش کرد :)

22 ممد بدجوری به لعنتی رفت :))
الان رفتم قضیه ۲۰ تومن ممد رو دیدم. از یه طرف دلم به حال اون طفلک سوخت. از طرف دیگه یه جورایی پوکیدم...
۲۰ تومن ممد تا نشده ۴۰تومن تسلیت😂

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
ما هم یک آنپاپیولر اوپنیون بدیم :D
همیشه نسخه اصلی یک فیلم از بازسازیش بهتر نیست. به طور مثال Ring گور وربینسکی تو سال 2002 از نسخه ژاپنیش تو همه زمینه ها بهتره. ولی چون ملت بعضا فتیش دارن روی کارهای ژاپنی تو این یک مورد نمی پذیرن که بازسازی Ring بهتر از نسخه اصلی بود.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
چند آنپاپیولار سینمایی:
۱. فیلم رو حتما باید تو سینما دید. فیلم دیدن تو خونه یک دهم حس فیلم و immerse شدن رو بهت نمیده. بدبختی ماهاست که فیلمهای درجه یک تاریخ سینمای جهان رو باید تو محیط خونه و از مانیتور تلویزیون ببینیم. و چه لذت نابی رو از دست میدیم.
۲. تارانتینو تنها کارگردان بزرگ زنده سینماست که فیلم بد نداره. البته به این معنی نیست که بهترینه. مثلا اسکورسیزی کارگردان بزرگتریه ولی فیلم بد هم داره.
۳. تو این سالها فیلمها و سریالهای ایرانی روز به روز دارن بهتر میشن و فیلمسازهای با استعدادی خودشونو نشون دادن.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
ما هم یک آنپاپیولر اوپنیون بدیم :D
همیشه نسخه اصلی یک فیلم از بازسازیش بهتر نیست. به طور مثال Ring گور وربینسکی تو سال 2002 از نسخه ژاپنیش تو همه زمینه ها بهتره. ولی چون ملت بعضا فتیش دارن روی کارهای ژاپنی تو این یک مورد نمی پذیرن که بازسازی Ring بهتر از نسخه اصلی بود.
حلقه وربینسکی پارودی نسخه ژاپنی اون بود:D
من نسخه ژاپنی رو که دیدم، چند روز از همه چیزهایی که شبیه چاه بودن وحشت داشتم و بهشون پشت نمی‌کردم. حتی سوراخ کاسه توالت رو هم باهاش چشم توش چشم بودم.
اما نسخه آمریکایی یه چیزی مثل بقیه بود.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
حلقه وربینسکی پارودی نسخه ژاپنی اون بود:D
من نسخه ژاپنی رو که دیدم، چند روز از همه چیزهایی که شبیه چاه بودن وحشت داشتم و بهشون پشت نمی‌کردم. حتی سوراخ کاسه توالت رو هم باهاش چشم توش چشم بودم.
اما نسخه آمریکایی یه چیزی مثل بقیه بود.
پارودی ؟ :D
اون نسخه خنده دار ژاپنی چی بود کی اونو میبینه وحشت میکنه. نسخه وربینسکی تو بازیگری تو فیلمبرداری موسیقی لوکیشن ها همه چی رعب آور بود فقط نکته منفیش این بود که سامارا تو آخر فیلم خوب در نیامده بود .
گفتم همون فتیش رو فیلم های ژاپنی هست:D

• Poker Face
Reactions: MrElectricWizard

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
پارودی ؟ :D
اون نسخه خنده دار ژاپنی چی بود کی اونو میبینه وحشت میکنه. نسخه وربینسکی تو بازیگری تو فیلمبرداری موسیقی لوکیشن ها همه چی رعب آور بود فقط نکته منفیش این بود که سامارا تو آخر فیلم خوب در نیامده بود .
گفتم همون فتیش رو فیلم های ژاپنی هست:D
حقیقتا نسخه آمریکایی در برابر ژاپنیش یه شوخی مضحک بود:D این واقعا ربطی به فن ژاپن بودن و این حرفا نداره. نسخه ژاپنی یه ترس عجیب غریبی درش نهفته بود که هیچ رقمه نمیشد ترنسلیتش کرد به ورژن دیگه ای، یعنی با ماهیت ژاپنیش گره خورده بود.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
حقیقتا نسخه آمریکایی در برابر ژاپنیش یه شوخی مضحک بود:D این واقعا ربطی به فن ژاپن بودن و این حرفا نداره. نسخه ژاپنی یه ترس عجیب غریبی درش نهفته بود که هیچ رقمه نمیشد ترنسلیتش کرد به ورژن دیگه ای، یعنی با ماهیت ژاپنیش گره خورده بود.
باز میگین شوخی :D خوب چجوری شوخی بود ؟
فیلمبرداری نسخه ژاپنی که تو دیوار بود لوکشین هاش هم که نماهایی که تو فیلم بود یکیش تو ذهن آدم نمیمونه. موسیقیش هم همینطور .
نسخه آمریکایی اومد ایده داستان رو برد تو آمریکا . بماند که وربینسکی تو همه فیلم هاش کلاس کاریش رو نشون میده.
اگر بحث ترس هست که باز هم به نظرم نسخه غربی بهتر عمل کرد چون اون جو وحشت و سرد بودن فضا رو بخوبی منتقل کرد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر