Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

KMSF

کاربر سایت
Dec 20, 2022
47
نه از The Last of Us خوشم میاد و نه LGPTQWERTY برام اهمیتی داره. اما این در مورد TLoU این گزاره درست نیست. توش LGBT هم داره اما اگر کلا LGBT رو هم از بازی حذف کنی، این طور نیست که بازی زمین بخوره.
از نظر گیم‌پلی و داستان هم خیلی به RE4 نزدیک نیست. اصولا همه بازی‌های سوم شخص مدرن یه ردی از RE4 دارن اما در مورد هیچ کدوم نمیشه گفت RE4 فلان مدلی.
مثلا نمیگیم Gears در واقع RE4 اره برقی ـه.
بزار یه مثال بزنم. تو یه کشوری میان مکان فرهنگی X رو با صدها نفر توش به آتش میکشن. آیا هدف اصلی, افراد داخل اون مکان بودن؟ مسلما نه, اما در رسیدن به هدف اصلیشون کمک زیادی میکرد.

اگر DLC زورکی Left Behind و چند سال بعد Part IIیی وجود نداشت میشد با چیزی که میگی کنار اومد, ولی داریم در مورد شخصی صحبت میکنیم که طی 10 سال گذشته هر نوع ترندی بوده چپونده تو بازیهای ناتی داگ. حتی به آنچارتدی که خودش خالقش نبود رحم نکرد و دیدیم توی U4 چه بلایی سر داستان بازی اورد. بعدشم که بروس استرلی حریف این باند نشد گذاشت رفت و سپس Part II - Uncharted: TLL و سریال لست رو ساختن که یکی از دیگری درب و داغونتر. الانم که شایعه شده U5 رو میخوان با اون دختر اسکل نیتن ریبوت کنن.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
باید خدارو شکر کرد که از بین میلیاردها انسان با هر نژاد و دین و عقیده و جنسیتی، یک نفر به مانند فرستاده‌ای از آسمان بر ما نازل شد که هدف حقیقی، پلید، خبیثانه و اهریمنی سونی و ناتی داگ رو در قبال ساخت IP منحوسی به اسم Tlou رو برای ما پرده برداشت تا متوجه شویم که در پس این دنیای پسا-آخرالزمانی چه ایده کثیفی پنهان بوده و میلیاردها انسان به جز یک فرستاده آسمانی از حقیقت آن در تاریکی به سر می‌بردند.
من که ایمان آوردم و فردا صبح با پلاکارد راهی فرودگاه خواهم شد تا با عزیمت به مرکز این فساد بتوانم گزیده‌ای از پیام‌های ایشون رو به روسای صهیونیست این کمپانی در ظاهر ژاپنی اعلام نمایم!

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
289
توی آثار انیمیشن: آهنگ شخصیت شرور > آهنگ قهرمان
In the dark of the night I was tossing and turning
And the nightmare I had was as bad as can be
It scared me out of my wits
!A corpse falling to bits
Then I opened my eyes
!And the nightmare was me

I was once the most mystical man in all Russia
When the royals betrayed me they made a mistake
My curse made each of them pay
But one little girl got away
Little Anya, beware
Rasputin's awake

In the dark of the night evil will find her
!In the dark of the night just before dawn​
Protect me, Maria
Don't let this siren cast her spell
Don't let her fire sear my flesh and bone
Destroy Esmeralda
And let her taste the fires of hell
Or else let her be mine and mine alone

Hellfire
Darkfire
Now gypsy, it's your turn
Choose me or your pyre
Be mine or you will burn​
So prepare for the coup of the century
Be prepared for the murkiest scam
Meticulous planning
Tenacity spanning
Decades of denial
Is simply why I'll
Be king undisputed
Respected, saluted
And seen for the wonder I am
Yes, my teeth and ambitions are bared
!Be prepared
Yes, our teeth and ambitions are bared
!Be prepared​

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,036
نام
محمد امین
شرمنده من وسط این بحث های خشن یه سوال خارج از تاپیکی دارم.آخه جای دیگه ای نیست بپرسم:D

پول برق زیاد میاد باید چی کار کنیم یا به کجا برم بگم که بیان بررسی کنیم(یه بار قبلا یه برقکار اومد چک کرد گفت فقط یخچالتون زیاد مصرف میکنه)
سری قبل 2 ماه شد 690 تومن که زده مصرف ماهانه 517 کیلووات،این ماه گفتم هرطور شده باید مصرف رو کم کنم.یعنی همه چراغ ها خاموش،سیستم تا کارم تموم میشد میذاشتم رو اسلیپ-تلوزیون شاید 1/3 ماه قبل روشن کردم و هال و سالن که اصلا کسی نمیره و 24 ساعته چراغاش خاموشه و کلی کار دیگه ولی باز الان اومده 1 ماه 316 تومن و 512 کیلووات مصرف :|

یعنی این همه خودمو جر دادم فقط 5 کیلو وات کمتر؟؟؟بعد زده الگو مصرف 200 کیلو وات :oچطور اخه برسونمش از 500 به 200 کیلووات؟؟!! :|
اول اینکه از رو معده پول میگیرن فکر کنم یک کنتور که قبلا زیاد مصرف کرده میگزارن تو لیست حتی اگر بعد کم مصرف کنه بازم ازش پول زیاد میگیرن

ما یک خانه سه طبقه داریم که کنتور برق هر سه طبقه به اسم پدرم هست و پیامک مصرفش براش میاد خیلی جالبه که میزان مصرف و اوج کم باری و پر باری و... تقریبا هر سه طبقه مثل هم هست اما یک طبقه همیشه 4 برابر بیشتر پول برق میاد! حتی شده مصرف اون طبقه از دو طبقه بالا کمتر بوده اما پول بیشتری گرفتن :|
شکایت هم کردین نفر هم فرستادن چک کردن ولی گفتن درسته به نظرم یک کاسه ای زیر نیم کاسه هست

حالا یک احتمال برای خانه شما هست شاید برق پمپ آب یا پارکینگ یا راه پله و... انداختن رو کنتور شما

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,786
اول اینکه از رو معده پول میگیرن فکر کنم یک کنتور که قبلا زیاد مصرف کرده میگزارن تو لیست حتی اگر بعد کم مصرف کنه بازم ازش پول زیاد میگیرن

ما یک خانه سه طبقه داریم که کنتور برق هر سه طبقه به اسم پدرم هست و پیامک مصرفش براش میاد خیلی جالبه که میزان مصرف و اوج کم باری و پر باری و... تقریبا هر سه طبقه مثل هم هست اما یک طبقه همیشه 4 برابر بیشتر پول برق میاد! حتی شده مصرف اون طبقه از دو طبقه بالا کمتر بوده اما پول بیشتری گرفتن :|
شکایت هم کردین نفر هم فرستادن چک کردن ولی گفتن درسته به نظرم یک کاسه ای زیر نیم کاسه هست

حالا یک احتمال برای خانه شما هست شاید برق پمپ آب یا پارکینگ یا راه پله و... انداختن رو کنتور شما
ممنون.لازم شد یه پیگیری بکنم پس :|

• Like
Reactions: pkarash

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
تصور کنید شخصی رو دیوونه و عاشق وصف ناپذیر کسی باشه، یعنی زندگی بدون اون براش غیر قابل تحمل باشه، براش دختری زیباتر و جذاب تر و دوست داشتنی تر از اون نباشه. نفسش به نفسای اون بند باشه. کلی با هم اتفاقای خوب ساختن و شب ها و روزهای فراموش نشدنی و کلی خاطره! تصور اینکه قسمت کسی دگ باشه براش غبر قابل تحمل باشه .
حالا اگه شرایط طوری باشه که امکان رسیدن و ازدواج نباشه آیا این پسر می‌تونه این دختر رو فراموش کنه یا داغش تا ابد تو دلش می مونه ؟
______
سوال دگ هم تقدیر از قبل نوشته شده چقدر درسته! یعنی میگن قسمت هم باشین به هم می‌رسین واقعا درسته ؟

• Like
Reactions: Mohsen GT

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
تصور کنید شخصی رو دیوونه و عاشق وصف ناپذیر کسی باشه، یعنی زندگی بدون اون براش غیر قابل تحمل باشه، براش دختری زیباتر و جذاب تر و دوست داشتنی تر از اون نباشه. نفسش به نفسای اون بند باشه. کلی با هم اتفاقای خوب ساختن و شب ها و روزهای فراموش نشدنی و کلی خاطره! تصور اینکه قسمت کسی دگ باشه براش غبر قابل تحمل باشه .
حالا اگه شرایط طوری باشه که امکان رسیدن و ازدواج نباشه آیا این پسر می‌تونه این دختر رو فراموش کنه یا داغش تا ابد تو دلش می مونه ؟
______
سوال دگ هم تقدیر از قبل نوشته شده چقدر درسته! یعنی میگن قسمت هم باشین به هم می‌رسین واقعا درسته ؟
کسی که زندگی براش بدون یه نفر دیگه غیر ممکنه همون بهتر که خشتکش پاره بشه :-" :D
- - - - -
سوال دومت هم ظاهرا فکر کردی ما تو این تاپیک خدایی، جبرئیلی چیزی داریم که بیاد جوابتو دقیق با جزییات بده :D :D

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
463
______
باید این رو قبول کنیم که منبا و منشا احساست و ادراکات ما مغز ما هست و مغز ما هم بسیار زیاد تحت تاثیر هورمون ها و ترکیباتی هست که اون احساسات رو برای ما (تحت شرایطی که تجربه میکنیم) بوجود میاره.
پس به نظرم کاملا این امکان وجود داره که (اگر شرایط مناسب رو برای مرکز احساسات و ادراکات مون بوجود بیاریم) کلا اون احساسی که باعث شده به این نتیجه برسیم که زندگی بدون وجود هر چیز دیگه ای چه انسان یا هر چیز دیگه ای برامون غیر ممکنه، از بین بره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
______

به طور خلاصه زمان خودش بهترین دکتر تو این موارده.
قطعا زندگی گزینه بهتر و سر راه ادم قرار میده 😁
و به مرور این عبارتها کم کم خودشون تبدیل به خاطره میشن.
پیشنهادم اینه چند سفر خارجی برین و کم کم از این فاز تنفس! و زندگی خارج میشید.
ادم وقتی از رابطه ای خارج بشه منطقی نگاه میکنه و کم کم متوجه میشه اون ادم به هیچ وجه خاص و متفاوت نبوده و فقط به چشم عاشق اون مدلی دیده میشه.

تقدیر و سرنوشت و این داستانها هم واسه گذشته ها بوده که توجیه خیلی موارد باشه🙂

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
______
چون خودم تجربشو داشتم و برام درس عبرت شد میگم، این تصور اشتباهه که کسی نفسش به نفس کسی دیگه بند باشه و دنبا بدون او بی معنی باشه. چون شما حتی اگه ازدواج هم بکنی هیج تضمینی نیست که تا ابد کنار هم باشین و هیچکس و هیچکس نباید از خودت برات مهمتر باشه.
خاطرات هیچوقت فراموش کردنی نیست ولی باید زمان داد و باهاشون کنار اومد.بیشتر برای خودت وقت بزار و دنبال علایقت باش.قاعدتا یه مدت طولانی با کسی تو رابطه باشی نمیشه ۲ روزه با نبودش کنار اومد ولی بالاخره بعد ۱ ماه۲ ماه ۳ ماه کم کم برات قابل پذیرش میشه نبودش.
یه چیزی هم اینکه حین رابطه ادم ممکنه متوجه نشه ولی حتما نباید کسی تو زندگیت باشه تا خوشبخت باشی و ازدواج حتی با اونی که دیوانه وار عاشقش باشی نمیتونه تضمین کننده حال خوبت و خوشبختیت در اینده باشه (مخصوصا تو شرایط فعلی کشورمون و توقعات گاها فضایی دخترها).شما ممکنه با همین شخص ازدواج کنی و به سال نکشه ببینی بدبخت عالم شدی، یا نه ازش الان جدا شی و فکر کنی دنیا به اخر رسیده ولی یسال دیگه یا خودت به تنهایی باعث حال خوب خودت شده باشی بدون نیاز به کسی یا اصلا کسی سر راهت قرار بگیره که نه تنها جبران همه ادمای گذشتت باشه، بلکه چون دیدت عوض شده و تجربه بیشتری داری، منطقی تر عاشق بشی و حتی منطقی تر به ازدواج فکر کنی.
بعدشم من شخصا به قسمت و سرنوشت میخندیدم.ولی برام تجربه شد که واقعا انگار دنیا یسری نشونه ها سر راهت میزاره که بفهمی اون شخص ادم زندگیت هست یا نه، اون میتونه تو زندگیت باشه یا نه.شاید واقعا به هم نمیخورین و ادامه دادن میتونه بدبختتون کنه.پس هرچقدر سخت ولی الان جدا شدن میتونه خیلی به نفع ۲ طرف باشه تا وقتی که ازدواج کرده باشین و زندگی مشترک زوری یا طلاق میتونه تا ابد باعث بدبختی بشه.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
فرضیه :

حیات روی زمین توسط موجودی خارج از سیاره به اون آورده شده :

می‌تونه یه شهاب سنگ باشه.

یا توسط کاوشگری های یه تمدن فضایی سهوا ایجاد شده باشه.

یا شاید ما فقط حاصل دستکاری ژنتیکی یا تحقیقات یه تمدن فضایی روی موجودات سیاره زمین باشیم. 🙆🏼

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
خارج تاپیک نداریم اینجا گفتم بپرسم
کسی شرایط استخدامی شغلای کارمندیو میدونه؟ همه کف حقوق اداره کار میدن؟ من شغلم ازاده گفتم اگه حقوق خوب بتونم کار اداری پیدا کنم ۸تا۲ رو برم کار اداری بقیشو مغازه باشم چون صبح ها عملا الکیه و یه ساله صبح ها کلا حوصله نمیکنم برم مغازه بیکارم ۴ تا ۱۰ میرم امروز یکی بهم گفت نیرو انتظامی نیرو میگیره برای همین این به ذهنم رسید یکی از اشنا ها قسمت اداری نیرو انتظامی هست ۸تا۲ راضیه البته ندیدمش ببینم چقدر حقوق میگیره و شرایط استخدامش چجوریه با این شرایط بقیه جاها که کار سبک و راحت با تایم کاری کم و حقوق خوب داشته باشن جایی هست؟ ترجیحا جایی که با پارتی بشه کار گیراورد
درمورد نیرو انتظامی هم برای مدارک بالاتر اگه کسی میدونه چقدر به حقوق اضافه میکنن بگه ممنون میشم درحال حاضر دیپلم دارم ولی هر رشته ای میتونم سریع مدرک رسمی قابل استعلام اوکی کنم تا الان چون استفاده ای نداشتم مدرکی نگرفتم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,807
نام
حامد
خارج تاپیک نداریم اینجا گفتم بپرسم
کسی شرایط استخدامی شغلای کارمندیو میدونه؟ همه کف حقوق اداره کار میدن؟ من شغلم ازاده گفتم اگه حقوق خوب بتونم کار اداری پیدا کنم ۸تا۲ رو برم کار اداری بقیشو مغازه باشم چون صبح ها عملا الکیه و یه ساله صبح ها کلا حوصله نمیکنم برم مغازه بیکارم ۴ تا ۱۰ میرم امروز یکی بهم گفت نیرو انتظامی نیرو میگیره برای همین این به ذهنم رسید یکی از اشنا ها قسمت اداری نیرو انتظامی هست ۸تا۲ راضیه البته ندیدمش ببینم چقدر حقوق میگیره و شرایط استخدامش چجوریه با این شرایط بقیه جاها که کار سبک و راحت با تایم کاری کم و حقوق خوب داشته باشن جایی هست؟ ترجیحا جایی که با پارتی بشه کار گیراورد
درمورد نیرو انتظامی هم برای مدارک بالاتر اگه کسی میدونه چقدر به حقوق اضافه میکنن بگه ممنون میشم درحال حاضر دیپلم دارم ولی هر رشته ای میتونم سریع مدرک رسمی قابل استعلام اوکی کنم تا الان چون استفاده ای نداشتم مدرکی نگرفتم
یه سری شغل ها ادم نره بهتره. چیزی اضافه نمیکنم بحث و جدل پیش نیاد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر