Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
الان که بحث آزادی بیان هست بیام اینم بگم آزادی بیان خیلی چیز خوب و زیباییه
اما در ادامش قرار نیست هرکی هر عقیده ای رو آزادانه بیان کرد بهش احترام گذاشته بشه
عقاید قابل احترام نیستن خیلیم قابل توهین و نقدن :D
مثلا میاید آزادانه میگید که فاشیست هستید
خیلی ساده میشه به شما و عقیدتون احترام نزاشت
همین در مورد حمایت از EA هم صدق میکنه
در مورد هوموفوبیا هم صدق میکنه
در مورد نژادپرستی هم صدق میکنه :D
کلا فاز اینو بر ندارید که اگه یکی بهتون انتقاد میکنه داره آزادی بیانتون رو ازتون میگیره :D
توهین و نقد بله ولی در مراحل بالاتر به کنسل کردن و بالاتر از اون خفه کردن و حتی بالاتر زندانی کردن و اینا برسه کار بیخ پیدا می کنه...
البته شخصا طرفدار فحش نیستم ولی خب فحشم جزو آزادی بیانه...

• Like
Reactions: m.a.t

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
ازادی بیان، خیلی باهاش موافقم ولی تا زمانی که باعث آسیب به دیگران نشه. یک مثال ساده اینکه شما بیای جلوی یک بچه کم سن و سال اصطلاحات جنسی به کار ببری. یا شروع کنی به یک نفر توهین کنی بعد بگی من فقط نظر خودمو گفتم!!!
بفرمایید دقیقا فحش دادن به یه نفر چطور باعث آسیب به اون فرد می شه :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,786
شرمنده من وسط این بحث های خشن یه سوال خارج از تاپیکی دارم.آخه جای دیگه ای نیست بپرسم:D

پول برق زیاد میاد باید چی کار کنیم یا به کجا برم بگم که بیان بررسی کنیم(یه بار قبلا یه برقکار اومد چک کرد گفت فقط یخچالتون زیاد مصرف میکنه)
سری قبل 2 ماه شد 690 تومن که زده مصرف ماهانه 517 کیلووات،این ماه گفتم هرطور شده باید مصرف رو کم کنم.یعنی همه چراغ ها خاموش،سیستم تا کارم تموم میشد میذاشتم رو اسلیپ-تلوزیون شاید 1/3 ماه قبل روشن کردم و هال و سالن که اصلا کسی نمیره و 24 ساعته چراغاش خاموشه و کلی کار دیگه ولی باز الان اومده 1 ماه 316 تومن و 512 کیلووات مصرف :|

یعنی این همه خودمو جر دادم فقط 5 کیلو وات کمتر؟؟؟بعد زده الگو مصرف 200 کیلو وات :oچطور اخه برسونمش از 500 به 200 کیلووات؟؟!! :|

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
شرمنده من وسط این بحث های خشن یه سوال خارج از تاپیکی دارم.آخه جای دیگه ای نیست بپرسم:D

پول برق زیاد میاد باید چی کار کنیم یا به کجا برم بگم که بیان بررسی کنیم(یه بار قبلا یه برقکار اومد چک کرد گفت فقط یخچالتون زیاد مصرف میکنه)
سری قبل 2 ماه شد 690 تومن که زده مصرف ماهانه 517 کیلووات،این ماه گفتم هرطور شده باید مصرف رو کم کنم.یعنی همه چراغ ها خاموش،سیستم تا کارم تموم میشد میذاشتم رو اسلیپ-تلوزیون شاید 1/3 ماه قبل روشن کردم و هال و سالن که اصلا کسی نمیره و 24 ساعته چراغاش خاموشه و کلی کار دیگه ولی باز الان اومده 1 ماه 316 تومن و 512 کیلووات مصرف :|

یعنی این همه خودمو جر دادم فقط 5 کیلو وات کمتر؟؟؟بعد زده الگو مصرف 200 کیلو وات :oچطور اخه برسونمش از 500 به 200 کیلووات؟؟!! :|
لامپ و این چیزا زیاد مصرف نداره

موارد پر مصرف : کنسول ، تلویزیون اینچ بالا ، جاروبرقی ، اتو، سرخ کن و وسایل پخت و پز برقی ، لباسشویی، ظرف شویی،اتو،سشوار

و نکته دیگه این که توی اوج مصرف خیلی مهمه که کم مصرف کنی.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,786
لامپ و این چیزا زیاد مصرف نداره

موارد پر مصرف : کنسول ، تلویزیون اینچ بالا ، جاروبرقی ، اتو، سرخ کن و وسایل پخت و پز برقی ، لباسشویی، ظرف شویی،اتو،سشوار

و نکته دیگه این که توی اوج مصرف خیلی مهمه که کم مصرف کنی.
تا حدودی قبول دارم که مصرفمون بالان ولی آخه این ماه واقعا خودم و بقیه رو جر و واجر دادم که کم مصرف کنن و حداقل باید یه فرقی با ماه قبلش میکرد!!! :|ولی باز همون مقدار اومده.چه tv چه کامپیوتر و...همه رو کم مصرف کردیم
مثلا من یه عادت بدی دارم موقعی که با کامپیوتر کار میکنم باید تلویزیون هم روشن باشه و الکی یه صدا ازش بیاد.ولی این ماه کلا خاموش کردم.یعنی شاید 15 ساعت روشن بودن tv رو رسوندم به 5-6 ساعت در روز
اگه اینا تاثیری نداره خب حداقل خودمو الکی زجر ندم :D

• Like
Reactions: pkarash

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,955

الان که قبض ها اینترنتی شدن ولی قبلا رو قبض های کاغذی بصورت آمار میزد و فرمول محاسبه اش هم نوشته شده بود، خودت یه بررسی کن اعداد و ارقام بهم میان شاید هم کنتورتون قدیمیه یا مشکلی پیدا کرده
یکسری از وسایل خونه مخصوصا یخچال های چند سال پیش مصرف برق بالایی دارن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,167
نام
آریا

راستشو بگو
داری بیت کوین استخراج می‌کنی ;))

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
تا حدودی قبول دارم که مصرفمون بالان ولی آخه این ماه واقعا خودم و بقیه رو جر و واجر دادم که کم مصرف کنن و حداقل باید یه فرقی با ماه قبلش میکرد!!! :|ولی باز همون مقدار اومده.چه tv چه کامپیوتر و...همه رو کم مصرف کردیم
مثلا من یه عادت بدی دارم موقعی که با کامپیوتر کار میکنم باید تلویزیون هم روشن باشه و الکی یه صدا ازش بیاد.ولی این ماه کلا خاموش کردم.یعنی شاید 15 ساعت روشن بودن tv رو رسوندم به 5-6 ساعت در روز
اگه اینا تاثیری نداره خب حداقل خودمو الکی زجر ندم :D
چند نفرین؟؟

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,786
راستشو بگو
داری بیت کوین استخراج می‌کنی ;))
والا میترسم همین روزا بیان همین یدونه کارت گرافیکمم به جرم ماینینگ بگیرن :D
چند نفرین؟؟
3 نفریم.منو خواهرم و برادرم.خونه 180 متره ولی کلا هر کی تو اتاق خودشه و به جز لامپ آشپزخونه بقیه خونه معمولا نه کسی میره نه چیزی روشنه:|
کلا 3 تا تی وی و 2 تا کامپیوتر و آمپلی فایر داداشم که گیتار میزنه کل مصرف برق ما 3 تا هست(به جز یخچال فریزر اینا)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر