Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یک بنده خدایی تو این تاپیک گفت تجاوز امری کثیف مستهجن و صد البته "غیر طبیعی" هست که حتی در "حیوانات" هم دیده نمیشود و اصلا هیچ گونه "عادی سازی" حتی در لوای شوخی هم نباید باهاش انجام بشه. خب حالا من همه گزاره های این بنده خدا رو به همجنس بازی تعمیم میدم ...
---------------------------------
طبق قانون طبیعت و داروینسیم و هر چی که هست و نیست ، مردسالاری حق مسلم ما مردان مظلوم است.
---------------------------------
شاید باورتون نشه ولی گونه های جانوری خیلی زیادی رفتار های هوموسکشوال بینشون اتفاق میفته و این ماجرا ها تو شرایط الزام و اجبار نیست و خیلی وقتا انتخابشون همینه :D گوسفند ها ، بعضی نژاد های گاو ها ، اسب ها ، گربه ها و یه سری از نژاد های طوطی ها به همراه خیلی گونه های دیگه ی جانوری به میزان کمی بینشون حیوانات هومو وجود داره :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
اتفاقا در مورد تجاوز هم من تو یک مستند دیدم پنگوئن های بدبخت خیلی مورد علاقه شیرهای دریایی هستن و تو روز روشن میان و هر کی رو که گیر بیارن مورد عنایت قرار میدن.

از اون به بعد کلا نظرم نسبت به این حیوون عوض شد

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان برا آپدیت ویندوز ۱۰ باید ورژن به ورژن آپدیت کنم؟ یا آخرین نسخه ویندوز ۱۰ رو دانلود و نصب کنم بدون این که ویندوز فعلی به فنا بره میشه آخرین ورژن؟ همین نسخه AIO که تو سایتای ایرانی هست خوبه؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دوستان ممنون میشم اگه کسی طراحی وب کار میکنه کمکم کنه:
من بخاطر فیلترینگ در نصب لاراول به مشکل برخوردم,خطا میده
از cmdr هم واسه نصب استفاده میکنم
فیلتر شکن خودم هم که پولی بود از کار افتاده,نمیدونم چیکار کنم
* اگه تاپیکی در رابطه به طراحی وب وجود داره بگید که منتقلش کنم اونجا نوشتم رو*
این مشکل تمام برنامه نویس ها دان. وضعیت نت واقعا غیر تحمل شده.
فعلا تنها راه dns هست electro و shecan امتحان کن

• Like
Reactions: db07

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
الان که بحث آزادی بیان هست بیام اینم بگم آزادی بیان خیلی چیز خوب و زیباییه
اما در ادامش قرار نیست هرکی هر عقیده ای رو آزادانه بیان کرد بهش احترام گذاشته بشه
عقاید قابل احترام نیستن خیلیم قابل توهین و نقدن :D
مثلا میاید آزادانه میگید که فاشیست هستید
خیلی ساده میشه به شما و عقیدتون احترام نزاشت
همین در مورد حمایت از EA هم صدق میکنه
در مورد هوموفوبیا هم صدق میکنه
در مورد نژادپرستی هم صدق میکنه :D
کلا فاز اینو بر ندارید که اگه یکی بهتون انتقاد میکنه داره آزادی بیانتون رو ازتون میگیره :D

ویرایش: نمیدونم درست فهمیدم یا نه ولی حس میکنم بحث تجاوز با بحث همجنسگرایی مقایسه شده که خیلی احمقانست (با احترام)
تجاوز یک امر زورگویانه و بدون اجازه ی شخص دوم هست به همراه آسیب های روانی و فیزیکی
هوموسکشوالیتی یک امر توافقی و نهادینه شده در افکار طرفین و یک موضوع کاملا طبیعی هست که آسیبی به هیچ کس نمیرسه درش

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
الان که بحث آزادی بیان هست بیام اینم بگم آزادی بیان خیلی چیز خوب و زیباییه
اما در ادامش قرار نیست هرکی هر عقیده ای رو آزادانه بیان کرد بهش احترام گذاشته بشه
عقاید قابل احترام نیستن خیلیم قابل توهین و نقدن :D
مثلا میاید آزادانه میگید که فاشیست هستید
خیلی ساده میشه به شما و عقیدتون احترام نزاشت
همین در مورد حمایت از EA هم صدق میکنه
در مورد هوموفوبیا هم صدق میکنه
در مورد نژادپرستی هم صدق میکنه :D
کلا فاز اینو بر ندارید که اگه یکی بهتون انتقاد میکنه داره آزادی بیانتون رو ازتون میگیره :D
در مورد نژاد پرستی و فاشیستی و یا هوموفوب بودن و امثال اینا 3 لول داریم که یکی از یکی بدتر هست.
1. اونی که فاشیست هست و به این قضیه اقرار داره.
2. اونی که فاشیست هست که منکر این قضیه میشه.
3. اونی که فاشیست هست و حتی خودش نمیدونه.

طرف تمام عقاید زندگیش بر مبنای نژاد پرستی ساخته شده و وقتی در مورد نژادپرستی حرف میزنی از مارتین لوتر کینگ هم ازادی خواه تره.
بدتر از اون، اونیه که همون عقاید رو داره ولی اصلا نمیدونه مقوله نژاد پرستی چی هست و فکر میکنه نژاد خودش فقط تو دنیا وجود داره.

KMSF

کاربر سایت
Dec 20, 2022
47
تو این دنیا یکی خسرو گلسرخی آزادی خواه بود یکی هم مارتین لوتر کینگ lol

• Like
Reactions: Cait Sith

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
سلام

حدود 3 ماهه که به هر روشی که امکان داشت ازتون خواستیم که رعایت کنید اما خب توجهی نشد. هر پست غیر مرتبط متاسفانه بن دائمی خواهد شد.
لطفا به تاپیک مشکلات سایت یک سر بزن

• Like
Reactions: Tatsumaru

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
استاد قرصاتو خوردی؟ سریال دارک؟ ج ا ؟ خرزو خان؟
گفتم شاید من اشتباه میکنم رفتم دیدم من اصلا نه درباره دارک حرفی زدم نه اصلا تو رو ریپلی کردم
در راستای آزادی بیان: عزیز من اصلا به تو فکر نمیکنم که برام مهم باشه به چی فکر میکنی یا نمیکنی . خواهشا از توهم خارج شو از این نوشته ت برمیاد خیلی دوست داری حقارتتو پشت جملات ادبی قایم کنی و مدام به بقیه "لیبل" بزنی و بهشون حمله کنی. مورد تایید دیگران بودن ارزش این کارا رو نداره بیا خودمم برات لایک زدم شاد بشی
ببخشید این اکانت قبلی شماست؟

1675058969468.png

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
من یه مشکلی دارم که از هیچی بجز گیم خوشم نمیاد ینی انگیزه ندارم براش. کلا حالت افسرده ای دارم ولی جالبه که این وسط از گیم خوشم میاد.
بنظرتون چرا برای کارای دیگه هیچ انگیزه و علاقه ای ندارم و راه حلش چیه؟
البته گیم هم اینجوری نیست که فک کنید ذوق مرگ بشم ها ولی میان این افسردگی همیشگی و meh بودن همه چی اون جالبه برام.
والا راه حل که به نظرم تو بازیسنتر پیدا نمیشه،

اما یک نظر دوستانه بدم، شاید دلیلش اینه که گیم در یک محیط امن، بدون استرس، بدون مزاحمت (هر نوع مزاحمتی که میشه در این زندگی تصور کرد) بدون فشار، حتی بدون manipulation میتونه سرگرمت کنه (از انجایی که فکر کنم هوی انلاین پلیر نیستی میگم بدون manipulation)، یا بهتر بگم، مغزت رو stimulate میکنه، شبیه کاری که رقص و ورزش یا حتی هنر های رزمی با یک سری ادم دیگه میکنه،

حالا چرا تو (مثل من و فکر کنم خیلی از گیمر ها) به راحتی توسط ویدئوگیم مغزت stimulate میشه؟ به نظرم به ذهنیت به شدت انتزاعیت برمیگرده، معمولا ادمایی مثل گیمر ها شدیدا توسط فعالیت های ذهنی مغزشون کار میفته و خب، چه چیزی مهم تر از این برای اینکه تورو از کرختی روانی در بیاره؟

حالا فکر کنم، برای گسترش دادن عوامل تحریک، باید یک سری تغییر در ذهنیتت ایجاد کنی، که خیلی وقتا ممکنه مجبور باشی مدت زیادی روش کار کنی، مثلا باید رو ایده ال هات، جهان بینیت، رو محتوای ذهن ناهشیار فارغ از حافظه کوتاه و فعالت، کار کنی، مثلا فکر کنم سوییچ هم داشتی؟ مثلا شاید مجبور باشی بین لذت بردن از بازی و طبیعت، ارتباط برقرار کنی (با بازی کردن با هندهلد در طبیعت یا هر محیطی که میخوای به علائقت اضافه شه)، تا به مرور، طبیعت (یا هر محیطی) هم به موارد Stimulate کننده ذهنت اضافه شه، طوری که دیگه بعد از مدتی نیازمند هندهلد و بازی برای لذت بردن از ان محیط نباشی..

مثلا برای من، گربه به شدت تاثیر مثبت داشت (برای هر کسی متفاوته) طوری که من به عنوان کسی که حدودا 5-10سال، گاهی چند روز از خونه/سرکار خارج نمیشد و جای دیگه نمیرفت، الان مدت زیادی هست که اگه روزی چند ساعت تو طبیعت پیاده روی یا دوچرخه سواری نکنم، دیوونه میشم، تا روزی 6-10 کیلومتر هم گاهی میرم، در واقع برگشتم به ان حالت سلامت روانی تو بچگی،، یا مثلا بعد از بازنسشت کردن خودم از کار های قدیمیم (:-") مثل مغازه داری یا کار تو افیس طراحی وب، "ادامه تحصیل" به شدت بهم کمک کرد که به زندگی اجتماعی زنده و داینامیک برگردم، در واقع دوباره خودم شدم و به طبیعت اصلیم برگشتم... به نظرم هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه در نهایت راهش رو پیدا کنه... مخصوصا چون میدونم دانش و اگاهی خیلی خوبی تو این زمینه داری... این البته به این معنی نیست که "دوست" نمیتونه بهت کمک کنه، قطعا میتونه...

*من برای گیم و موسیقی، ذوق مرگ میشم :-"

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر