Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
624
نام
Ali
صحبت از میکامی شد نمیدونم چرا یاد Lollipop Chainsaw افتادم.
چقدر این بازی رو دوست داشتم ، بعد یادم افتاد دارن ریمیکش میکنن و لبخندی به لبهام نشست :D
============
کنسل کردن کارنامه 15 سال اخیر میکامی که جزوش Vanquish/TEW هم هست جدا نظر غیر رایجی هست.
این دو تا که واقعا خوبن ، من اون همکاریش با Suda51 رو هم دوست داشتم.
مشکل اینه اون دوتا هم کم ایراد نداشتن مخصوصا Vanquish،بازی در هر بخش ایرادات ریز و درشت داشت عملا داستان محکمی نداشت و ویژگی و امضا کرکتر اصلی سیگاری قهار بودنش بود😐 و چیزی دیگر برای ارائه نداشت.
ولی همکاری با سودا 51 حرکت خوبی بود اون Shadow of damned عجب بازی بود منم دوسش داشتم

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
310
با چندتا راننده صحبت کردم میگفتن خالص 700 تا 1 تومن دارن
یکی دیگه میگفت یه 50 دروردم ولی میگفت بین شهری میرفتم
به نظر چاخان میومد
ولی طرف میگفت پاهام داغون شده و شب میرم خونه دیگه میفتم
اونی که میگفت 1 تومن خالص دریافتیمه گفت 6 میام تا 4 عصر موقعه حساب کردن هم میگفت درصد بالای کمیسیون اسنپ برمیدار نقد بده
منم دیدم کنسل کرده نقد پرداخت کردم
کمیسیونش هم نمیدونم چقدره که حاضرند کنسل بزنند
از شیراز خبری ندارم چقدر در میارن
داداش دمت گرم
من فقط یه چیزی رو توضیح بدم همین ابتدا بعد ادامه بدم.ببین من حدود 25 سال سن دارم.احتمالا بخوام سال دیگه کنکور شرکت کنم.(دانشگاه نمیرم فعلا)الان تازه رانندگی ثبت نام کردم.فردا آخرین جلسه آنلاین برای 8 درس آیین نامه و فنی هستش.گفتن از هفته دیگه هم بیایم برای تعییر وقت 12 جلسه عملی.در ادامه هم بازم گفتن کاراتون اگه به موقع پیش بره تا قبل از عید کارت گواهینامه به دستتون میرسه. از اون ور اسنپ میگه حتما باید 3 ماه از صدور گواهینامتون گذشته باشه.بنابراین من از ابتدای تیر(حدودا) میتونم کارم رو شروع کنم.میخوام تمام تابستون رو کار کنم در حد توانم.

یه چندتا سوال در رابطه با اسنپ و سلامت ماشین داشتم.ماشین ما تیبا هستش(تولید سال 99 فکر کنم).میخواستم ببینم ماشین چقدر فرسوده میشه.مادرم میگه عمرا ماشینمو بدم دستت!حالا منم باید دلیل بیارم که طوریش نمیشه :D آیا واقعا طوریش نمیشه یا من خیلی خوش خیالم؟:D اینو ممنون میشم توضیح بدید گه ماشین به طور متوسط چقدر میتونه سالم کار کنه و از کجا به بعد میره سمت خرابی.
راجب درآمد هم من چند بار از راننده ها پرسیدم.یکیشون میگفت من تا ساعت 3 کار دیگه ای دارم و از 3 به بعد میام 4 ساعت کار میکنم و حدود 200 تومن درآمد دارم.(میگفت بعدش از شیراز باید شب بره نورآباد و صبح دوباره بیاد شیراز تا ساعت 3 کار کنه و بعدش هم 4 ساعت اسنپ).یکی دیگه میگفت حدود 400 تومن (فک کنم میگفت حدود 6 ساعت کار میکرد.گفت بهترین موقع اوایل صبح هستش و عصر ها هم از ساعت 6 به بعد).مادرم میگفت یکی رو توی یکی از گروه های تلگرام میشناسه که میگفت توی تهران تا روزی 1 ملیوم هم در میاره کسی که تو گروهشون هست!!!! دیگه راست یا دروغ این آخری رو نمیدونم:D)

من اسنپ رو به عنوان شغل اولم نمیخوام.میخوام پول درس و آزمونم جور بشه و از اونورم یکم دستم برای حدود 1 سال باز باشه برای خرید لباس و اینترنت و اینججور چیزها.البته یک بخشیش هم برای هزینه های کوچیک خونه مثل خوردنی هستش.دراصل بیشترش برای خودم هستش که کمی دستم بازتر بشه
اون حرفی که مامانم بهم زد منو وسوسه کرد که بیام با ماشین توی تهران کار کنم (و حتی شبا توی ماشین بخوام برای 3 ماه) اما حالا که فکرش رو میکنم میبینم من مال این حرفا نیستم که 3 ماه برم تو ماشین بخوابم و اصلا مادرم اجازه نمیده ماشین رو 3 ماه بردارم و برم:D

• Like
Reactions: Arash-S212

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
(احتمالا تو همه سبکای موسیقی همچین پدیده‌ای وجود داشته باشه:‌)

یه سریا هستن طرفدار موسیقی متالن، بعد میان میگن موسیقی پاپ آشغاله و مزخرفه و اینا. بعد میپرسی گروه‌های مورد علاقه‌شون چیه، میبینی میگن متالیکا، اسلیپنات، مرلین منسون، رمشتاین و five finger death punch.

کلا تناقض عجیبی تو این گروه از افراد وجود داره. از یه طرف خیال میکنن چون به خواننده‌های محبوبی مثل Ariana Grande و Billie Eilish گوش نمیدن خفنن و تافته جدا بافته هستن. ولی از اون طرف گروه‌هایی که دوست دارن عامه‌پسندترین گروه‌های سبک متالن (تازه درصد زیادی از این گروه‌ها به عقیده خیلیا حتی اصلا متال محسوب نمیشن).

مشکلی نیست کسی گروه مورد علاقه‌ش disturbed باشه، مشکل وقتی به وجود میاد که اون فرد فکر کنه چقدر از بقیه بهتره، در حالی که سلیقه موسیقیش از یه سری گروه Entry-level فراتر نمیره. (من خودم رو از این گروه برتر نمیبینم، صرفا تناقضشون رو اعصابه برام)

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
یه سریا هستن طرفدار موسیقی متالن، بعد میان میگن موسیقی پاپ آشغاله و مزخرفه و اینا. بعد میپرسی گروه‌های مورد علاقه‌شون چیه، میبینی میگن متالیکا، اسلیپنات، مرلین منسون، رمشتاین و five finger death punch.
به اینا میگیم Poser :D

پ ن :حالا مورد برعکسش هم وجود داره و اینه که هر چی بند ناشناخته تر و نیچ تر باشه یک سری دوستان احساس خود برتر بینی بهشون دست میده که از قضا به این دسته افراد هم میگیم Poser :D
کسی نیست بهشون بگه بشینید مثل آدم اهنگتون رو گوش بدید بابا مگه خودتون این ترانه ها رو نواختید این همه قیافه میگیرید با موزیک :| :D

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,639
داداش دمت گرم
من فقط یه چیزی رو توضیح بدم همین ابتدا بعد ادامه بدم.ببین من حدود 25 سال سن دارم.احتمالا بخوام سال دیگه کنکور شرکت کنم.(دانشگاه نمیرم فعلا)الان تازه رانندگی ثبت نام کردم.فردا آخرین جلسه آنلاین برای 8 درس آیین نامه و فنی هستش.گفتن از هفته دیگه هم بیایم برای تعییر وقت 12 جلسه عملی.در ادامه هم بازم گفتن کاراتون اگه به موقع پیش بره تا قبل از عید کارت گواهینامه به دستتون میرسه. از اون ور اسنپ میگه حتما باید 3 ماه از صدور گواهینامتون گذشته باشه.بنابراین من از ابتدای تیر(حدودا) میتونم کارم رو شروع کنم.میخوام تمام تابستون رو کار کنم در حد توانم.

یه چندتا سوال در رابطه با اسنپ و سلامت ماشین داشتم.ماشین ما تیبا هستش(تولید سال 99 فکر کنم).میخواستم ببینم ماشین چقدر فرسوده میشه.مادرم میگه عمرا ماشینمو بدم دستت!حالا منم باید دلیل بیارم که طوریش نمیشه :D آیا واقعا طوریش نمیشه یا من خیلی خوش خیالم؟:D اینو ممنون میشم توضیح بدید گه ماشین به طور متوسط چقدر میتونه سالم کار کنه و از کجا به بعد میره سمت خرابی.
راجب درآمد هم من چند بار از راننده ها پرسیدم.یکیشون میگفت من تا ساعت 3 کار دیگه ای دارم و از 3 به بعد میام 4 ساعت کار میکنم و حدود 200 تومن درآمد دارم.(میگفت بعدش از شیراز باید شب بره نورآباد و صبح دوباره بیاد شیراز تا ساعت 3 کار کنه و بعدش هم 4 ساعت اسنپ).یکی دیگه میگفت حدود 400 تومن (فک کنم میگفت حدود 6 ساعت کار میکرد.گفت بهترین موقع اوایل صبح هستش و عصر ها هم از ساعت 6 به بعد).مادرم میگفت یکی رو توی یکی از گروه های تلگرام میشناسه که میگفت توی تهران تا روزی 1 ملیوم هم در میاره کسی که تو گروهشون هست!!!! دیگه راست یا دروغ این آخری رو نمیدونم:D)

من اسنپ رو به عنوان شغل اولم نمیخوام.میخوام پول درس و آزمونم جور بشه و از اونورم یکم دستم برای حدود 1 سال باز باشه برای خرید لباس و اینترنت و اینججور چیزها.البته یک بخشیش هم برای هزینه های کوچیک خونه مثل خوردنی هستش.دراصل بیشترش برای خودم هستش که کمی دستم بازتر بشه
اون حرفی که مامانم بهم زد منو وسوسه کرد که بیام با ماشین توی تهران کار کنم (و حتی شبا توی ماشین بخوام برای 3 ماه) اما حالا که فکرش رو میکنم میبینم من مال این حرفا نیستم که 3 ماه برم تو ماشین بخوابم و اصلا مادرم اجازه نمیده ماشین رو 3 ماه بردارم و برم:D
باور کن اسنپ نیستم
اینم سر این از راننده ها پرسیدم چون یه نفر بهم بدهی داره گفت برم اسنپ ماهی تومن بدم رفتم تحقیق کردم
این سوالاتو از راننده اسنپا بپرس
من پرسیدم گفتن 30 تومن هم میشه درورد (تهران)
البته مثله اینکه باید طرح هم بخری که طرح ترافیک تهران 100 ت روزانه ولی خوب کرایه ها بالاتره

عجیبترین ماشین اسنپی که دیدم فکر کنم وانت kmc بود که مسیریاب زده بود یکی عقب نشسته بود

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
310
باور کن اسنپ نیستم
اینم سر این از راننده ها پرسیدم چون یه نفر بهم بدهی داره گفت برم اسنپ ماهی تومن بدم رفتم تحقیق کردم
این سوالاتو از راننده اسنپا بپرس
من پرسیدم گفتن 30 تومن هم میشه درورد (تهران)
البته مثله اینکه باید طرح هم بخری که طرح ترافیک تهران 100 ت روزانه ولی خوب کرایه ها بالاتره

عجیبترین ماشین اسنپی که دیدم فکر کنم وانت kmc بود که مسیریاب زده بود یکی عقب نشسته بود
دمت گرم داداش فقط یه سوال دیگه .ماشین برای این که سالم بمونه چقدر در روز میشه ازش کار کشید؟
روزی 6 ساعت اونم تو تابستون داغونش نمیکنه؟

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
کلا چیزی که من دیدم متال باز ها دنبال اینن هم دیگه رو بکوبن :D
شما هرچی گوش بدی طرف مقابل یه ایرادی از توش در میاره.
هر کامیونیتی رو که واردش میشی یه جور تاکسیسیتی توش پیدا میشه بالاخره. باید ایگنور کرد و لذت برد فقط .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,639
دمت گرم داداش فقط یه سوال دیگه .ماشین برای این که سالم بمونه چقدر در روز میشه ازش کار کشید؟
بعید بدونم
مگه تاکسیا کار نمیکنند 10-12 ساعت
ولی میتونی از اینجا بپرسی
https://forum.bazicenter.com/threads/دنیای-ماشین-قوانین-پست-اول-خوانده-شود.510/page-1052
قطعا اعصاب فولادی میخواد اسنپ

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,963
@pouria.sh
چیزی که میگی خیلی ارمانیه که بیای ۳ ماه کار کنی و سه ماه تو ماشین بخوابی، تو یک ماه اول بدنت از بین می‌ره(باز خونه ای بود میرفتی استراحت میکردی چرا وگرنه خوابیدن تو ماشین چه عقب بخوابی چه صندلی جلو بخوابونی کمرت به فنا می‌ره و شب ها تو ماشین هم سرد میشه در ضمن تهران مثل شیراز نیست و سختگیری و حساسیت بالاست تو نمیتونی سه ماه یک جا ماشین پارک کنی بخوابی بهت گیر میدن)

چندتا نکته متوجه شدم

فکر کنم چیز خاصی از ماشین نمیدونی که پرسیدی ماشین چقدر کار کنه سالم بمونه
تو الان جلسات تئوری آیین‌نامه هستی حتی عملیت هم شروع نشده، آیا سابقه رانندگی داری یا رانندگی بلدی؟ یا که صفره صفری
و فکر کنم تهران نیومدی تاحالا

اول بحث رانندگی،
اگه صفره صفری حداقل چند ماه تو شیراز که خلوت تر از تهران باید رانندگی کنی و تجربه کسب کنی رانندگی درون شهری تو ایران خیلی فرق داره با اون شرایط آرمانی تو کتاب آیین نامه یا چیزی که تصورته، بحث هوش و دانایی و... نیست بحث تجربه است خیلی از چیزها تو خود خیابون یادمیگیری مثلا تو فکر میکنی یک نفر برای سبقت یا گردش به چپ حتما راهنما میزنه و.. ولی میای تو خیابون میبینی طرف عین گاو میپیچه و تو اونجا پشمات می‌ریزه ولی به مرور زمان تجربه کسب میکنی و حتی یک نفر هم بخواد بدون راهنما بپیچه یا سبقت بگیر تو از حرکاتش میفهمی و پیش بینی میکنی
در ضمن تا جایی که میدونم تا یکسال اول باید تو شهر خودت رانندگی کنی یادمه سر کلاس آیین نامه یک پسره بود بعد یکی دو ماه از اومدن گواهینامه اش تصادف عادی کرده بود و گواهینامه اش ضبط کرده بودن نشونده بودنش سر کلاس آیین نامه

دوم بحث تهران
این های که گفتم برای یک آدم صفر تو شیرازه رانندگی تو تهران خیلی بدتر و مزخرف تره اگه تهران تاحالا یکبار اومده باشی متوجه حجم بالای موتور سیکلت شدی و این خودش یک چالش + ترافیک های که شاید بعضی اوقات تا یکی دو ساعت هم تو مسیر طول بکشه

سوم بحث ماشین
ماشین هرچقدر کیلومترش بالاتر بره استهلاکش بیشتر میشه
یک ماشین اگه تو یکسال ۱۵ هزار تا کار کنه استهلاکش خیلی کمتر از ماشینی که تو یکسال ۵۰ هزار تا کار کنه
ماشین شما هم برای ۹۹ و حدس میزنم زیاد نرفته باشه
ولی به هر حال برای اینکه ماشینت بیشتر عمر کنه و کمتر دچار استهلاک بشه، ۱ سرویس کردن به موقع ماشین مثل روغن فرمون، روغن گیربکس، لنت ها تسمه تایم، رادیات، فیلتر ها، باد لاستیک‌ها و... و دومی برای توئی که تازه داری راننده میشی درست رانندگی کردنه، اینکه دنده مرده نری،به دیسک و صفحه فشار نیاری تو ترافیک، مراقب دست انداز و چاله چوله ها باشی و...

اگر نیاز فوق ضروری نیست و بقول خودت که برای خرج های ریز درشت شخصی خودته بنظرم اگه تازه میخوای رانندگی یاد بگیری همون شیراز برات اوکی باشه چند ماه رانندگی کن اگه خرجش برات اوکی نبود برو تهران

آهان اینم یادم اومد چک کن ببین ماشینتون دوگانه است یا نه اکه دوگانه باشه خیلی به صرفه تر میشه برات

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
نه داغون نمیشه. اصلی ترین چیزی که ماشین رو داغون میکنه چیزی هست که براش طراحی نشده. تصادف.
استفاده تو تابستونم فوقش میخواد باطری رو زودتر عوض کنی. عمر کوئل هم خب هر چی بیشتر کولر بگیری کمتر میشه.
به نظرم یه چند وقت قشنگ رانندگی بکن با ماشینت قبل شروع اسنپ.
بعد برا مسافر هم متاسفم که باید اینو بگم. قششششنگ انتظار همه جور آدم داشته باش. از مودب که خداروشکر هنوز هست، تا دارای مشکلات اعصاب اساسی، و روانی و این طور داستانا که یه راه بیشتر نداره. بی محلی. که بدختانه اونم یه وقتایی به حرکات نه چندان مودبانه طرف اهمیتی نمیدی انگار اونم امکان ناراحت تر کردن طرفت رو میتونه داشته باشه😅

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر