Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یعنی با دلار 43 تومن آیفون 14 پرو مکس قیمتش چند شده؟8->
1099$ مدل پایه 128GB.
22.5% قیمت ریجیستری.
شما 7% هم بزار سود فروشنده اما روی آیفون بیشتره معمولا.
می شه حدودا 1432,20$ که با دلار 43 تومن می شه حدودا 61,584.
البته باید مدنظر گرفت که قیمت پایه آیفون با احتساب مالیات آمریکاست و در خاورمیانه هم قیمت ها فرق می کنه هم در زمانی که شما محصولی رو برای خروج از کشور خرید می کنی معمولا یا مقداری از مالیات ازش کم می شه یا کلا مالیات بهش تعلق نمی گیره.
قبل از گرونی قیمت iPhone 14 Pro Max 256GB رجیستر نشده حدود 49 تومن بود.
بر طبق آخرین اخبار هم تا به الان iPhone 14 هیچ مدلیش توی ایران رجیستر نمی شه و همشون از دید آقایون غیر قانونی ان.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,629
من بیشترین احتمال رو میدم به رفع کسری بودجه اونم از جیب خودمون
چون رسما شل کردن نشستن نگاه میکنند , رسما باید یه آبرو داری میکردن در حد 2-3 هزارتومن
بالاخره کسری بودجه رو باید از خودمون بگیرن
روشون نشده petrol رو گرون کنند گفتن از جای دیگه تامین کنیم

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
نه یک پست، نه دو پست، سومین پست متوالی ترور شخصیتی. اگه یکبار نظر مخالفمون رو به «حفره های احتمالی روانی» و «برتری‌های حقیرانه» ربط بدیم، شاید حق با ما باشه، ولی بار دوم چی؟ وقتی چندین و چند دفعه تکرار بشه چطور؟ یعنی واقعا احتمالش وجود نداره که مشکل از ما باشه و این ما باشیم که توانایی شنیدن نظر مخالف، شرکت توی یه بحث منطقی و یا ادامه دادن یک مکالمه مودبانه رو نداشته باشیم؟ آخه چرا گودرز رو به شقایق ربط میدیم؟ من میتونم بدترین آدم دنیا باشم و بگم روز روشنه؛ Ad hominem چه ربطی به آینه داره؟ کسی نباشیم که از پشت مانیتور برای بقیه نسخه تجویز میکنه و از «حفره های احتمالی روانی» و «برتری‌های حقیرانه» و «اختلال خودشیفتگی» دیگران صحبت میکنه، و بعد همین عمل نسخه تجویز کردن رو به بقیه نسبت میده؛ آخه فرافکنی تا کجا؟ یه بحث جامع و جهان‌شمول رو سیاسی نکنیم تا بتونیم کسی که همنظر ما نیست رو به برخی جریانهای سیاسی معلوم‌الحال بچسبونیم و مخالفینمون رو «پیچ و مهره ادامه یافتن EA» بنامیم؛ یه بحث منطقی رو با بازی دادن احساسات دیگران به گروگان نگیریم. مگه ملی‌گرایی تنها مربوط به ایرانه که از مثال مرد تک‌چشم توی سرزمین کورها استفاده میکنیم؟ توی مرفه‌ترین مناطق جهان هم افراد بسیاری هستن که به چیز کاملا رندوم و تصادفی‌ که خودشون هیچ نقشی توش نداشتن، مثل رنگ پوست و یا جایی که توش به دنیا اومدن افتخار میکنن و بله وقتی فردی بزرگترین دستاورد زندگیش جاییه که توش به دنیا اومده و بزرگترین افتخارش رنگ پوستشه، به طور قطع و یقین دچار خلا هویتیه.
با این همه من دلخور نیستم و اگه جوابی دادم برای این بوده که این سیگنال فرستاده نشه که میشه با توهین و ترور شخصیتی صدای مخالف رو برید.​

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
نه یک پست، نه دو پست، سومین پست متوالی ترور شخصیتی. اگه یکبار نظر مخالفمون رو به «حفره های احتمالی روانی» و «برتری‌های حقیرانه» ربط بدیم، شاید حق با ما باشه، ولی بار دوم چی؟ وقتی چندین و چند دفعه تکرار بشه چطور؟ یعنی واقعا احتمالش وجود نداره که مشکل از ما باشه و این ما باشیم که توانایی شنیدن نظر مخالف، شرکت توی یه بحث منطقی و یا ادامه دادن یک مکالمه مودبانه رو نداشته باشیم؟ آخه چرا گودرز رو به شقایق ربط میدیم؟ من میتونم بدترین آدم دنیا باشم و بگم روز روشنه؛ Ad hominem چه ربطی به آینه داره؟ کسی نباشیم که از پشت مانیتور برای بقیه نسخه تجویز میکنه و از «حفره های احتمالی روانی» و «برتری‌های حقیرانه» و «اختلال خودشیفتگی» دیگران صحبت میکنه، و بعد همین عمل نسخه تجویز کردن رو به بقیه نسبت میده؛ آخه فرافکنی تا کجا؟ یه بحث جامع و جهان‌شمول رو سیاسی نکنیم تا بتونیم کسی که همنظر ما نیست رو به برخی جریانهای سیاسی معلوم‌الحال بچسبونیم و مخالفینمون رو «پیچ و مهره ادامه یافتن EA» بنامیم؛ یه بحث منطقی رو با بازی دادن احساسات دیگران به گروگان نگیریم. مگه ملی‌گرایی تنها مربوط به ایرانه که از مثال مرد تک‌چشم توی سرزمین کورها استفاده میکنیم؟ توی مرفه‌ترین مناطق جهان هم افراد بسیاری هستن که به چیز کاملا رندوم و تصادفی‌ که خودشون هیچ نقشی توش نداشتن، مثل رنگ پوست و یا جایی که توش به دنیا اومدن افتخار میکنن و بله وقتی فردی بزرگترین دستاورد زندگیش جاییه که توش به دنیا اومده و بزرگترین افتخارش رنگ پوستشه، به طور قطع و یقین دچار خلا هویتیه.
با این همه من دلخور نیستم و اگه جوابی دادم برای این بوده که این سیگنال فرستاده نشه که میشه با توهین و ترور شخصیتی صدای مخالف رو برید.​
من شخصا توی ریپلای قبلی که از پستتون داشتم به هیچ وجه با کلیت نظرتون مخالف نبودم. فقط عرض کردم دلیلی نمیبینم برای کمرنگ و کم ارزش کردن حس ملیت گرایی "توی این برهه زمانی خاص".
حق بدید وقتی "الان" به طور مشخصی ملیت خواهی نقد میشه آدم حس بدی بهش دست بده...

Delux666

کاربر سایت
Dec 15, 2022
16

دقیقا ایرانی جماعت تخصصش همینه مخصوصا که الان براحتی میشه میشه مخالف رو به یک جریان منفور چسبوند و از بقیه یارگیری کرد.

• Like
Reactions: Muhammadreza

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
ادامه یک مکالمه مودبانه :D

اره، من وقتی یکی غیر مستقیم، در بحثش به حرفام اشاره کرد، رفتم بحث یک سری تو ردیت و یک دستی فیلم دیدن اینارو وسط کشیدم :D اره، فرافکنی تا کجا :D (البته من مشکلی با این مدل حرفا ندارما، فقط چون متهم به بی ادبی شدم خدمتتون بیان کردم)

البته انصافا فرافکنی رو انوشیروان عادل مورد جالب و خاص و جدیدی بود :D

خیلی خوبه که مسئولیت حرفمونو بپذیریم، اندکی انتقاد پذیر باشیم، در عمل دموکرات باشیم نه در حرف، مثلا من کاملا قبول دارم که گاهی جوش میارم و تند میرم و در نهایت گند میزنم و اون مفهومی که میخوام برسونم رو خیلی وقت ها نمیرسونم، این یکی از نقطه ضعف های اصلیمه،

در طرف مقابل، حرف ها قطره قطره جمع میشوند و وانگهی 20 میلیون انگشت بنفش در امتداد "دفاع از حق رای" پدید میارند، خیلی هم خوبه که دلخوری نباشه و بشه ازادانه نظراتمونو بیان کنیم، بسیار موافقم، همین که یکی مثل من با سواد به مراتب کمتر در همچین بحثی چهارتا چیز یاد میگیره، به نظرم کافیه... حقیقتا دلیل اصلی که من وارد این بحث ها میشم همینه، شبیه دلیلی که برای بازی کردن دارم.. حالا بازی بیشتر سرگرمی و مشغول شدن مغزه، این بحث ها هم اگاهی و شناخت...

حفره روانی داشتن عیب نیست، همه داریم، مهم اینه که چطوری باهاش برخورد میکنیم، این میتونه عیب داشته باشه یا مفید باشه

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
دلار 44 تومن :D
میدونی کجاش دردناکه، این که خاطرات من از دلار 900 تومنی و خریدهایی که باهاش انجام دادم اینقدر روشن و واضحه که نمیتونم بگم مثلا اون قیمت برای 60 سال پیش بوده :D تو 10 سال اندازه 60-70 سال ما رو پیر کردن رسما... :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
دلار 44 تومن :D
میدونی کجاش دردناکه، این که خاطرات من از دلار 900 تومنی و خریدهایی که باهاش انجام دادم اینقدر روشن و واضحه که نمیتونم بگم مثلا اون قیمت برای 60 سال پیش بوده :D تو 10 سال اندازه 60-70 سال ما رو پیر کردن رسما... :D
ما با عیدیهامون یه زمانی کارت گرافیک و کنسول میخریدیم. الان اگر همون عیدی‌ها رو نقد نگه داشته باشی پیتزا میتونی بخری اونم از نوع بیخودش.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,559
ما با عیدیهامون یه زمانی کارت گرافیک و کنسول میخریدیم. الان اگر همون عیدی‌ها رو نقد نگه داشته باشی پیتزا میتونی بخری اونم از نوع بیخودش.
با فرض اینکه همون عیدیت پول پیتزا بشه و دقیقا روز بعدش برای خرید پیتزا اقدام کنی، نمی تونی به قیمت دیروز پیتزا بخری. البته این جریان روز برای یک سال پیش بود! الان دقیقه و ثانیه می زنه نرخ همه چی

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
یکی از چندش ترین کارهای دنیا جشن تعیین جنسیت بچه هست.نه فقط ایران،همه جای دنیا هم مد شده.
باور نمیکنم تو قرن 21 آدمها هنوز پسر یا دختر بودن بچه براشون فرق داشته باشه که بخوان براش جشن بگیرن [-(

هر چند که 99 درصدشون نمیدونن دارن چی کار میکنن و فقط مثل گوسفند از هم تقلید میکنن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,629
دوستا شرمنده چیزی که میگم ربط چندانی به نظرات نامحبوب نداره ولی متاسقانه خارج از موضوع هنوز بسته هستش و منم چاره ای بجز اینجا ندارم:D
سوالم راجب دوستانی هست که در شیراز و تهران هستند .عزیزان من تیرماه میخواستم بیام اسنپ.حدود 3ماه هم وقت مطلقا آزاد دارم.میخواستم بدونم میانگین درآمد اسنپ(با ساعت کار نسبتا بالا)چقدر هستش در شیراز و تهران؟ من خودم شیراز هستم و تاحالا هم تجربه مسافرکشی(چه با اسنپ و چه بدون اون رو ندارم.میخواستم دستم بیاد که در یک روز چقدر درآمد خواهم داشت به طور متوسط.مرسی
با چندتا راننده صحبت کردم میگفتن خالص 700 تا 1 تومن دارن
یکی دیگه میگفت یه 50 دروردم ولی میگفت بین شهری میرفتم
به نظر چاخان میومد
ولی طرف میگفت پاهام داغون شده و شب میرم خونه دیگه میفتم
اونی که میگفت 1 تومن خالص دریافتیمه گفت 6 میام تا 4 عصر موقعه حساب کردن هم میگفت درصد بالای کمیسیون اسنپ برمیدار نقد بده
منم دیدم کنسل کرده نقد پرداخت کردم
کمیسیونش هم نمیدونم چقدره که حاضرند کنسل بزنند
از شیراز خبری ندارم چقدر در میارن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر