Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
من حس و حالی که از لحظات فصلی تعریف میکنید رو درک میکنم چون مقطعی بودم و دیدم
ولی جایی که ما زندگی میکنیم 10 ماه تابستونه دو ماه بهار ( تا همین دو سال پیش 9 ماه تابستون بود دو ماه زمستون سخت و 1 ماه بهار)
اینایی که میگم جدیه ها از خودم در نمیارم 😁
همین الانم که اینو مینویسم تازه از کار برگشتم با یه پیراهن و استینای تا خورده که دقیقا تابستونم همین استایلو دارم
یکمی شبا سرد میشه که برای بچه های شهرای دیگه مثل شبای بهار میمونه ولی اینجا مثلا بخاطر زمستونه😁

ولی ولی ولی با اینحال من عاشق هوای گرم...شرجی و در نتیجه تابستونم
چون از لباس زیاد بدم میاد و زمستون تورو مجبور میکنه لباس گرم بخری ولی فکرش که میکنم میبینم بخاطر دو ماه ارزش نداره 😅 و نمیخرم

دوماه پیش تهران بودم با دمای هوای 17 درجه و منی که عاصی بودم
و وقتی برگشتم رفتم به استقبال دمای هوای 27 درجه و اون هاله ای از هوای گرم که دور بدنتو میگیره😍

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
277
آسمانش را گرفته تنگ در آغوش
ابر با آن پوستین سرد نمناکش
باغ بی برگی،
روز و شب تنهاست
با سکوت پاک غمناکش

ساز او باران، سرودش باد
جامه اش شولای عریانی ست.
ور جز اینش جامه ای باید،
بافته بس شعله زر تار پودش باد

گو بروید، یا نروید، هر چه در هر جا که خوهد
یا نمی خواهد
باغبان و رهگذاری نیست.
باغ نومیدان،
چشم در راه بهاری نیست

گر ز چشمش پرتو گرمی نمی تابد،
ور به رویش برگ لبخندی نمی روید،
باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست؟
داستان از میوه های سر به گردونسای اینک خفته در تابوت پست خاک می گوید.

باغ بی برگی
خنده اش خونی ست اشک آمیز
جاودان بر اسب یال افشان زردش می چمد در آن
پادشاه فصل ها، پاییز

دوستان که جای خود دارن، حتی اخوان ثالث هم به این معترف بوده که پاییز پادشاه فصلهاست. خود من هم با اینکه با آب و هوای بهار و تابستون سازگارترم و روز رو هم به مراتب بیشتر از شب دوست دارم، نمیتونم شکوه و عظمت پاییز و مناظر پاییزی و باغ بی‌برگی، باغ نومیدان، رو ببینم و اون رو به عنوان بهترین فصل انتخاب نکنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من نمیدونم شیراز هواش چطوره شاید شرجی نیست که همچین حرفی میزنی شهر ما همیشه رطوبت شدید داره تو شهرای شرجی دقیقا تابستونا حس یه قابلمه برنجو داری که روش دمی گذاشتن گرما تو رطوبت کم خیلی خیلی قابل تحمل تر هست همونطور که سرما هم تو سوز کم خیلی قابل تحمل تره (چتد سال پیش دم کریسمس استانبول بودم تا زانو برف اومده بود ولی سوز نداشت من با تیشرت میرفلتم بیرون تو برف :)) )
به شهری که توش بزرگ میشی هم بستگی داره من چند نفر از اهواز تو شهرمون دیدم تو هوای معمولی که من با تیشرت بودم داشتن یخ میزدن :D (البته بخاطر سوز سرما هم بود که عادت نداشتن چون اطرافمون کوه زیاده کوچکترین سردی هوا سوز زیادی ایجاد میکنه)
ولی درکل قبل ازدواج حتما با طرف مقابل سر این موضوع به توافق برس حتی سنتی هم خواستی ازدواج گمی قبل وارد شدن بپرس دخترتون گرمای تابستون دوس دارن یا سرمای زمستون :D من با خوندن همین پستت عصبی شدم چه برسه بخوام با کسی که تابستونو دوس داره زندگی کنم :D
اتفاقا من بین بهار پاییز هم باز زمستونو انتخاب میکنم حتی زود تاریک شدن هواشم بیشتر دوس دارم گلا همه چیز زمستون بهتره برای همین میگم ترجیح میدم تو سرمای زمستون یخ بزنم بمیرم ولی گرمای تابستونو تحمل نکنم :))
شرجی خیلی هوای گندی هست:-"
ولی خوب جاهایی که من بودم شرجی نبودن و گرم خشکِ خشک! بودن... نهایت شهریور شرجی میشد فقط:-"

کویت که اصلا از نشانه های اومدن تابستونش اینه که هر سال ویدیو میاد تخم مرغ رو کابوت ماشین میشکنند و سرخ میشه!!!!! :))

اصالتا هم مال یکی از شهرستان های جنوبی استان فارسم، اونم چنین هوایی داره:D

کلا جفتشون آفتاب مستقیم، همراه با تَش باد (باد آتشین:-" قشنگ فیتالایتی مورتال کامبتی میزنه و پوستت رو میسوزونه:-" )
اما خوب این هواهه واقعا تحمل کردنش خیلی راحت تر از سرماست:D
یعنی تو سرما شما کل بدنتون از سرما درد نمیگیره و نمیشکنید؟ :-"

لازم به ذکره که من کارمم کلا تو هوای آزاد و تقریبا بی در و پیکره(ساختمون سازی:-" )
و هم سرما رو خوب حس میکنیم، هم گرما رو:-"
و نه دسترسی چندان به وسایل گرمایشی هست، نه سرمایشی:-"

---

در مورد پاییز هم که فقط حال میده این فصل قمیسی گوش بدی:D، ترجیحا همراه با صدای با بارون:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
شرجی خیلی هوای گندی هست:-"
ولی خوب جاهایی که من بودم شرجی نبودن و گرم خشکِ خشک! بودن... نهایت شهریور شرجی میشد فقط:-"

کویت که اصلا از نشانه های اومدن تابستونش اینه که هر سال ویدیو میاد تخم مرغ رو کابوت ماشین میشکنند و سرخ میشه!!!!! :))

اصالتا هم مال یکی از شهرستان های جنوبی استان فارسم، اونم چنین هوایی داره:D

کلا جفتشون آفتاب مستقیم، همراه با تَش باد (باد آتشین:-" قشنگ فیتالایتی مورتال کامبتی میزنه و پوستت رو میسوزونه:-" )
اما خوب این هواهه واقعا تحمل کردنش خیلی راحت تر از سرماست:D
یعنی تو سرما شما کل بدنتون از سرما درد نمیگیره و نمیشکنید؟ :-"

لازم به ذکره که من کارمم کلا تو هوای آزاد و تقریبا بی در و پیکره(ساختمون سازی:-" )
و هم سرما رو خوب حس میکنیم، هم گرما رو:-"
و نه دسترسی چندان به وسایل گرمایشی هست، نه سرمایشی:-"

---

در مورد پاییز هم که فقط حال میده این فصل قمیسی گوش بدی:D، ترجیحا همراه با صدای با بارون:D
همونه پس. هوای خشک خیلی خیلی تحملش راحتتره ینی هرچقدرم گرم بشه افتاب میسوزونه ولی تو هوای شرجی نمیسوزونه، قشنگ زنده زنده دم میکنه ادمو من گرگان هستم به شدت رطوبت بالایی داره اینجا تو تابستون قشنگ میشه اینو حس کرد روزایی که رطوبت هوا بیشتره حتی اگه دمای هوا کمتر باشه ولی گرما خیلی بیشتر ادمو اذیت میکنه یه عده گرمارو دوست دارن یه عده سرمارو سلیقه ایه دیگه البته به دمای بدن هم بستگی داره من کلا بدنم گرمه

• Like
Reactions: Akiba

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
325
من از زمستان و پاییز خوشم نمیاد چون اکثرا سرما میخورم توی این دو فصل و از طرف دیگه خیلی زود شب میشه ولی این پاییز و زمستون فرق میکنه برام ، بعید میدونم هیچ ایرانی پیدا بشه که فراموشش کنه!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من از همه فصلا بدم میاد .
از روز شب بدم میاد.
از آدما بدم میاد .
دوست دارم همین الان همه ادما بمیرن.

و من الله توفیق:D

افسردگی ام ندارم8-}
دکتر هارلین فرانسیس کویینزل در تیمارستان آرکهام منتظر شماست =))

شوخی

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
928
نام
Ahmad
دکتر هارلین فرانسیس کویینزل در تیمارستان آرکهام منتظر شماست =))

شوخی
تیمارستان آرکهام بهتر از کلان شهر های ما نیست به نظرت؟
تازه راه در رو هم داره به شهر آرکهام.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
همونه پس. هوای خشک خیلی خیلی تحملش راحتتره ینی هرچقدرم گرم بشه افتاب میسوزونه ولی تو هوای شرجی نمیسوزونه، قشنگ زنده زنده دم میکنه ادمو من گرگان هستم به شدت رطوبت بالایی داره اینجا تو تابستون قشنگ میشه اینو حس کرد روزایی که رطوبت هوا بیشتره حتی اگه دمای هوا کمتر باشه ولی گرما خیلی بیشتر ادمو اذیت میکنه یه عده گرمارو دوست دارن یه عده سرمارو سلیقه ایه دیگه البته به دمای بدن هم بستگی داره من کلا بدنم گرمه
گرگان شرجی هست تا حدی، ولی چهار سال چالوس بودم برا دانشگاه اواخر بهار که هنوز تابستون هم نیومده بود شما به معنای واقعی احساس میکردی توی حمام هستی. البته ما تو خونه ای که گرفته بودیم کولر نداشتیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر