Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
461
بعضی از آدما دوست دختر و دوست پسر دارن...
بعضیا هم حیوون خونگی دارن...

منم مشکل منتال هیلث دارم 🙄🥺

--
نمیدونم زمستون چجوریه که من همینکه شروع میشه به پوچی و افسردگی میرسم

وقتی دقیقا به روز اول فروردین که میرسیم افسردگیم خوب میشه:|
یکی از مهم ترین دلایل افسردگی زمستانی آفتاب ضعیف و کم جون تو این فصله.نور آفتاب تاثیر بسیار مهمی توی وضعیت روحی و فیزیکی داره.

Delux666

کاربر سایت
Dec 15, 2022
16
نیمه اول سال >>>>>> نیمه دوم سال
اگر گیم و سریال و بازی رو در نظر بگیریم قطعا نیمه دوم....

سال های خیلی زیادی گذشته ولی هنوزم شیرین ترین ایام زندگیم اون سه ماه زمستون سال اخر دبیرستانم بود که عصرا میومدم کنار بخاری(اون سال ها واقعا سرما ،سرمای دیگری بود) و تو دنیای میدل ارث و ارباب حلقه ها با بیشترین لذت ممکن و بدون کوچکترین دغدغه غرق میشدم طوری که مهمترین مسئله زندگیم ، رسیدن فرودو به کوه نابودی بود. هنوزم اون حس وهم و خیال و فانتزی موقعی که برقا میرفت بارون هم میخورد پشت پنجره و زیر چراغ دستی کتابای فانتزی میخوندم، تازه و روحبخشه. درکنارش جمع بودن خونواده و شنیدن کلی داستان عجیب و غریب و خوردن خوراکی های زمستون پسند . گله ایی ندارم اگه تا اخر عمرم هم همینطور ادم تلخ و غمگینی باشم اون 18 سال اول زندگی ، به همه چی ارزید.

• Like
Reactions: mjmk and pkarash

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
این دوستانی که تابستون دوست دارن مطمئنا تو هوای شرجی و شهرایی که کل تابستون بالای 30-40 درجه هستن زندگی نمیکنن وگرنه نظرشون عوض میشد من به حدی از گرما متنفرم که حتی تو اوج زمستون و برف هم تیشرت میپوشم خیلی سردم بشه کاپشن میپوشم روش نه تنها با تابستون مشکل دارم حتی با لباس گرم هم مشکل دارم :D ترجیح میدم تو اوج سرما یخ بزنم از سرما بمیرم ولی گرمای تابستونو تحمل نکنم نمیتونم درک کنم چطور هوای گرم میتونه واسه کسی قابل تحمل باشه من حتی الانش که هوا سرده شوفاژ اتاقمو بستم پاهام یخه ولی به گرما ترجیح میدم بازم
اتفاقا جایی که من بودم با هوای 30~40 که نه، و 45~50 سر میکردیم:-"
برای همین الان شیراز برام به شدددددت سرده:)) و بعد نزدیک ده سال هنوز کنار نیمدم باهاش:-" و نمیام:-" (دیگه از شیراز برم بالاتد که مطمئنن زنده نمیمونم:-" )

تنها نکته مثبت زمستون اینه که به خاطر لباس گرم بیشتر، جیب بیستری در دسترس قرار میگیره:-" invertory capacity میره بالا:-" :))
---

اینکه بهار و پاییز به خاطر هوای بهترشون، بهترن که خوب شکی درش نیست:D
بین دو تا چیز رو اعصاب بحثه بیشتر:D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
زمستون سرد و برفی >>>>> تابستون گرم و شرجی
از شرجی متنفرم
روز بسیار سرد آفتابی > روز نه چندان سرد ولی پر از ابرسیاه
بهار و پاییز >>> زمستون و تابستون

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,541
عاقا اصن این فصلا تکراری شدن دلم یه فصل جدید میخواد 8-|
یک فصل جدید میاد که شبیه هیچکدوم از فصل های 44 سال پیش نیست، انقدر زیباست که تمام فصل ها پیش چشمامون رنگ می بازن، اسمش فصل زندگیه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
البته که همه فصلا زیبایی و حس و حال خاص خودشونو دارن ولی الان دلم لک زده برای یه غروب بدون مشغله و برفی زمستونی؛ بری تو گوشه دنج خونت و در حالی که بخار نوشیدنی گرم مورد علاقت میخوره به صورتت، فیلم یا سریال مورد علاقتو نگاه کنی.
دقیقا هر فصلی زیبایی خاص خودش رو داره، همین حسی که در مورد زمستون داری به اشکال دیگر در مورد 3 فصل دیگر هم وجود داره...

اصن فکر کنین، اگه قرار بود همه ی ادما بین فصل های گوناگون فرق بگذارند، هیچ وقت هنرمندی اسطوره ای مثل Antonio Vivaldi بین ادما پیدا میشد که همچین شاهکاری خلق کنه؟

Antonio Vivaldi - The FOUR SEASONS

شاهکاری که در ادای احترام به غزلواره (Sonnet) چهارفصل خلق شده، غزلواره ای که معلوم نیست از کجا اومده اما اکثرا معتقدند که توسط خود Vivaldi سروده شده...

Spring – Concerto in E Major

Allegro
Springtime is upon us.
The birds celebrate her return with festive song,
and murmuring streams are softly caressed by the breezes.
Thunderstorms, those heralds of Spring, roar, casting their dark mantle over heaven,
Then they die away to silence, and the birds take up their charming songs once more.

Largo
On the flower-strewn meadow, with leafy branches rustling overhead, the goat-herd sleeps, his faithful dog beside him.

Allegro
Led by the festive sound of rustic bagpipes, nymphs and shepherds lightly dance beneath the brilliant canopy of spring.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Summer – Concerto in g-minor

Allegro non molto
Beneath the blazing sun's relentless heat
men and flocks are sweltering,
pines are scorched.
We hear the cuckoo's voice; then sweet songs of the turtle dove and finch are heard.
Soft breezes stir the air….but threatening north wind sweeps them suddenly aside. The shepherd trembles, fearful of violent storm and what may lie ahead.

Adagio e piano - Presto e forte
His limbs are now awakened from their repose by fear of lightning's flash and thunder's roar, as gnats and flies buzz furiously around.

Presto
Alas, his worst fears were justified, as the heavens roar and great hailstones beat down upon the proudly standing corn.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autumn – Concerto in F Major

Allegro
The peasant celebrates with song and dance the harvest safely gathered in.
The cup of Bacchus flows freely, and many find their relief in deep slumber.

Adagio molto
The singing and the dancing die away
as cooling breezes fan the pleasant air,
inviting all to sleep
without a care.

Allegro
The hunters emerge at dawn,
ready for the chase,
with horns and dogs and cries.
Their quarry flees while they give chase.
Terrified and wounded, the prey struggles on,
but, harried, dies.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Winter – Concerto in f-minor

Allegro non molto
Shivering, frozen mid the frosty snow in biting, stinging winds;
running to and fro to stamp one's icy feet, teeth chattering in the bitter chill.

Largo
To rest contentedly beside the hearth, while those outside are drenched by pouring rain.

Allegro
We tread the icy path slowly and cautiously, for fear of tripping and falling.
Then turn abruptly, slip, crash on the ground and, rising, hasten on across the ice lest it cracks up.
We feel the chill north winds coarse through the home despite the locked and bolted doors…
this is winter, which nonetheless brings its own delights.

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
پاییز و زمستون>>>>>تابستون و بهار.
کلا اون سرما، یخبندان، مه و رنگ‌های سرد همیشه واسم جذاب بوده. من الان دلم لک زده واسه قطعی برق ناشی از بارون و برف.:D
رفقا گفتن، سرما رو با لباس تا حدی می‌شه جلوش ایستاد ولی گرما رو نه؛ دیگه تا یه جایی میشه لباس کم کرد.:D سمت ما هم که گرد خاک هم زیاده و کولر آبی تقریبا اکثر اوقات خونه رو تبدیل به لوکیشن dune می‌کنه.:D هوای اسپیلت رو هم نمی‌پسندم.
زمستون و پاییر رو فقط اون اوایلش کنار اومدن با زود شب شدنش یکم سخته.

یه مورد دیگه هم لباس هر فصله. من اون اوایل و دوران طفولیت واقعا از زدن پیرهن تو شلوار بدم میومد. ولی از یه جایی به بعد مجبور شدم. الان هم از زدن پیرهن تو شلوار بدم میاد هم بیرون گذاشتنش رو نمی‌تونم تحمل کنم.:)) تیشرت هم که نمیشه همه جا پوشید. اینه که راه فرار میشه فصول سرد؛ ژاکت، پلیور اینا.:D

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
286
دقیقا هر فصلی زیبایی خاص خودش رو داره، همین حسی که در مورد زمستون داری به اشکال دیگر در مورد 3 فصل دیگر هم وجود داره...

اصن فکر کنین، اگه قرار بود همه ی ادما بین فصل های گوناگون فرق بگذارند، هیچ وقت هنرمندی اسطوره ای مثل Antonio Vivaldi بین ادما پیدا میشد که همچین شاهکاری خلق کنه؟

Antonio Vivaldi - The FOUR SEASONS

شاهکاری که در ادای احترام به غزلواره (Sonnet) چهارفصل خلق شده، غزلواره ای که معلوم نیست از کجا اومده اما اکثرا معتقدند که توسط خود Vivaldi سروده شده...

Spring – Concerto in E Major

Allegro
Springtime is upon us.
The birds celebrate her return with festive song,
and murmuring streams are softly caressed by the breezes.
Thunderstorms, those heralds of Spring, roar, casting their dark mantle over heaven,
Then they die away to silence, and the birds take up their charming songs once more.

Largo
On the flower-strewn meadow, with leafy branches rustling overhead, the goat-herd sleeps, his faithful dog beside him.

Allegro
Led by the festive sound of rustic bagpipes, nymphs and shepherds lightly dance beneath the brilliant canopy of spring.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Summer – Concerto in g-minor

Allegro non molto
Beneath the blazing sun's relentless heat
men and flocks are sweltering,
pines are scorched.
We hear the cuckoo's voice; then sweet songs of the turtle dove and finch are heard.
Soft breezes stir the air….but threatening north wind sweeps them suddenly aside. The shepherd trembles, fearful of violent storm and what may lie ahead.

Adagio e piano - Presto e forte
His limbs are now awakened from their repose by fear of lightning's flash and thunder's roar, as gnats and flies buzz furiously around.

Presto
Alas, his worst fears were justified, as the heavens roar and great hailstones beat down upon the proudly standing corn.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Autumn – Concerto in F Major

Allegro
The peasant celebrates with song and dance the harvest safely gathered in.
The cup of Bacchus flows freely, and many find their relief in deep slumber.

Adagio molto
The singing and the dancing die away
as cooling breezes fan the pleasant air,
inviting all to sleep
without a care.

Allegro
The hunters emerge at dawn,
ready for the chase,
with horns and dogs and cries.
Their quarry flees while they give chase.
Terrified and wounded, the prey struggles on,
but, harried, dies.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Winter – Concerto in f-minor

Allegro non molto
Shivering, frozen mid the frosty snow in biting, stinging winds;
running to and fro to stamp one's icy feet, teeth chattering in the bitter chill.

Largo
To rest contentedly beside the hearth, while those outside are drenched by pouring rain.

Allegro
We tread the icy path slowly and cautiously, for fear of tripping and falling.
Then turn abruptly, slip, crash on the ground and, rising, hasten on across the ice lest it cracks up.
We feel the chill north winds coarse through the home despite the locked and bolted doors…
this is winter, which nonetheless brings its own delights.
درسته. پیام قبلی شما رو خونده بودم و شما به بهترین شکل ممکن در دو پیام خودتون حس و حال همه فصلا رو توصیف کردید و من هم تجربه های مشابه و نزدیکی به حس های شما داشتم و دارم و این غیر قابل انکاره. اگه چهارتا فصل نداشتیم قطعا دنیا خیلی تکراری تر از اینی میشد که الان هست. ما فقط تو گرمای شدید تابستون دلمون برای خنکی پاییز و زمستون تنگ میشه و تو این رویه به بعضی ماه ها بی مهری می کنیم! باید سرمای زیر صفر زمستون باشه تا قدر گرمای تابستون رو دونست و برعکس. مثل مدادرنگی های داخل جعبه میمونه شاید اکثر آدما فقط یه رنگ مورد علاقه داشته باشن، ولی هنرمند نقاش میدونه که با یدونه اش هیچ وقت کارش راه نمی افته و اونا مکمل همن.

حسی که بالاتر گفتم و بیشتر سوگیری زمستونی داشت به این خاطر نیست که زمستون رو بیشتر دوست دارم یا نه؛ بلکه بر گرفته از این مساله هست که ما مدت زیادی شاهد بارش برف سنگین نبودیم. خُب دلمون تنگ میشه دیگه ...

• Like
Reactions: MrElectricWizard

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اتفاقا جایی که من بودم با هوای 30~40 که نه، و 45~50 سر میکردیم:-"
برای همین الان شیراز برام به شدددددت سرده:)) و بعد نزدیک ده سال هنوز کنار نیمدم باهاش:-" و نمیام:-" (دیگه از شیراز برم بالاتد که مطمئنن زنده نمیمونم:-" )

تنها نکته مثبت زمستون اینه که به خاطر لباس گرم بیشتر، جیب بیستری در دسترس قرار میگیره:-" invertory capacity میره بالا:-" :))
---

اینکه بهار و پاییز به خاطر هوای بهترشون، بهترن که خوب شکی درش نیست:D
بین دو تا چیز رو اعصاب بحثه بیشتر:D
من نمیدونم شیراز هواش چطوره شاید شرجی نیست که همچین حرفی میزنی شهر ما همیشه رطوبت شدید داره تو شهرای شرجی دقیقا تابستونا حس یه قابلمه برنجو داری که روش دمی گذاشتن گرما تو رطوبت کم خیلی خیلی قابل تحمل تر هست همونطور که سرما هم تو سوز کم خیلی قابل تحمل تره (چتد سال پیش دم کریسمس استانبول بودم تا زانو برف اومده بود ولی سوز نداشت من با تیشرت میرفلتم بیرون تو برف :)) )
به شهری که توش بزرگ میشی هم بستگی داره من چند نفر از اهواز تو شهرمون دیدم تو هوای معمولی که من با تیشرت بودم داشتن یخ میزدن :D (البته بخاطر سوز سرما هم بود که عادت نداشتن چون اطرافمون کوه زیاده کوچکترین سردی هوا سوز زیادی ایجاد میکنه)
ولی درکل قبل ازدواج حتما با طرف مقابل سر این موضوع به توافق برس حتی سنتی هم خواستی ازدواج گمی قبل وارد شدن بپرس دخترتون گرمای تابستون دوس دارن یا سرمای زمستون :D من با خوندن همین پستت عصبی شدم چه برسه بخوام با کسی که تابستونو دوس داره زندگی کنم :D
اتفاقا من بین بهار پاییز هم باز زمستونو انتخاب میکنم حتی زود تاریک شدن هواشم بیشتر دوس دارم گلا همه چیز زمستون بهتره برای همین میگم ترجیح میدم تو سرمای زمستون یخ بزنم بمیرم ولی گرمای تابستونو تحمل نکنم :))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اصن یکی دیگه از قابلیت های زمستون اینه که میشه کچل بودن رو زیر کلاه زمستونی مخفی کرد:D
آنپاپیولار آپینین : کچل بودن و موی بلند >>>>>>>>> موی معمولی مردونه
کلا از هر چیزی که متا باشه بدم میاد :D خودمم موهام بلنده ولی یه بار که دو سال پیش رفتم موهامو کوتاه کنم کلا کچل کردم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر