Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,383
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
همه ما یه بخشی از زندگی مون رو تو مرحله انکاریم :>
که شامل افرادی که پست های صفحات قبل رو دادن میشه دیگه؟ :-"

من الان انقدر غمگینم دوتا باس آپشنال FF12 رو نزدم:D
و یه وقفه ای هم افتاد کامل گیم پلی از دستم در ربته و عمرا دیگه توانش رو ندارم:(
بسی ناراحتم این چالش رو نتونستم انجام بدم و الان عذاب وجدان دارم:p

در کل هرچیزی که تو بازی هست، در بازی های خوب ، ارزش وقت گذاشتن رو داره حتما:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
منم راجب پلت کردن یه موردی اضافه کنم:D
ببینید پلت کردن در 90 درصد (نه همیشه!) مواقع شما رو به پایان های مخفی/باس های مخفی/تکمیل داستان های ناتمام باقی مانده/سلاح ها و آرمورهای ریر/رازهای نهفته و.... میرسونه

سوا از اون در اکثر مواقع هم مهارت گیمر رو به چالش میکشونه و گاها باعث رشد پلیر میشه:D
حالا چرا باعث رشد میشه؟
درجات سختی در اکثر مواقع دسترسی به یه سری از ابلیتی ها و اپگریدها و آیتم ها و... رو از شما سلب میکنه و به قولی تحت شرایط سخت قرارتون میده
اونجاس که مهارت شما شکوفا میشه:D
گاهی کمک به بالابردن هنر مخفی کاری در شما میشه،گاهی مدیریت منابع و گاهی نیز سبک بازی کردنتون رو بسته به شرایط تغییر میره و یکنواختی در بازی هاتون رو از بین میبره
واسه ی تک تک جملات بالا چندین و چند مثال میتونم بیارم:D
در کل از دید من، پلتِ اون بازی که بهش علاقه دارین واقعا لذت بخش خواهد بود، چرا که کُنه و بُنه اون بازی رو در مسیر گاها دشوار پلت کردن متوجه میشین

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,112
نام
محمد علی
همه ما یه بخشی از زندگی مون رو تو مرحله انکاریم :>
درسته اما برخی افراد توی این مرحله از زندگی گیر می‌کنن.
مثلاً یه نفری که حالا اشاره نمی‌کنم کی و شاید شما هم نفهمید چه شخصی رو میگم و یه‌کمی قبل از این پست من، پست‌هایی رو ارسال کرده و البته نمی‌خوام اشاره کنم منظورم کیه
توی این مدت بیش از ۱۰ سالی که من می‌شناسمش توی همین مرحله بوده:>
ببینید پلت کردن در 90 درصد (نه همیشه!) مواقع شما رو به پایان های مخفی/باس های مخفی/تکمیل داستان های ناتمام باقی مانده/سلاح ها و آرمورهای ریر/رازهای نهفته و.... میرسونه

سوا از اون در اکثر مواقع هم مهارت گیمر رو به چالش میکشونه و گاها باعث رشد پلیر میشه:D
حالا چرا باعث رشد میشه؟
درجات سختی در اکثر مواقع دسترسی به یه سری از ابلیتی ها و اپگریدها و آیتم ها و... رو از شما سلب میکنه و به قولی تحت شرایط سخت قرارتون میده
گاهی کمک به بالابردن هنر مخفی کاری در شما میشه،گاهی مدیریت منابع و گاهی نیز سبک بازی کردنتون رو بسته به شرایط تغییر میره و یکنواختی در بازی هاتون رو از بین میبره
در کل از دید من، پلتِ اون بازی که بهش علاقه دارین واقعا لذت بخش خواهد بود، چرا که کُنه و بُنه اون بازی رو در مسیر گاها دشوار پلت کردن متوجه میشین
نه:>
سعی کردم مفصل و منطقی دلایلم رو در مخالفت با گزاره‌هات بگم. امیدوارم زیاده‌گویی نکرده باشم.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
هری پاتر چرا پرفروشترین؟
world building و جزییات به شدت بالا وقتی یه دنیا با جزییات بالا توصیف میشه آدم حس میکنه اونجا قرار داره و این موضوع واقعا برای من به شخصه جذاب بود موقعی که نوجوان بودم.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor

حالا چرا باعث رشد میشه؟
به نظر من پلاتی که باعث میشه کل محتوای بازی رو تجربه کنی خیلی هم خوبه ولی اینکه بشینی الکی شونصد ساعت گرایند کنی نه:D

پ ن : تروفی انلاین هم کلا خره :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
و تروفی اسپید ران :D
این رو شدید موافقم:-"

آنلاینم بستگی به بازیش داره:-" یه بازی که تمرکز اصلیش رو مولتیه، طبیعیه!
ولی خوب یک سری تروفی های آنلاین خیلی نفله میباشند:-"

بسی غمگینم که از سری AC فقط برادرهود رو پلات نکروم اونم سر تروفی نفله ی آنلاینش:| (مسلما اونایی که جزو AC حساب میشن:p نه اونایی که یوبی در تلاشه به عنوان AC غالب کنه:-" )

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,479
نام
علی
world building و جزییات به شدت بالا وقتی یه دنیا با جزییات بالا توصیف میشه آدم حس میکنه اونجا قرار داره و این موضوع واقعا برای من به شخصه جذاب بود موقعی که نوجوان بودم.
چطوری میتونی خودتو بزاری جای کسی که با جارو دنبال یه توپ بالدار کرده؟!:D

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,532
نام
محمدقاسم
دوست عزیز ، بعضی ها مثلاً رمان های جنایی میخونن،میتونن خودشون رو بزارن جای یه قاتل مثلا؟
هری پاتر مهمترین دلیل موفقیتش جزییات زیادش بود(درسته بعضی جاها حفره داشت ولی داستان کاملی بود) که همین میتونست باعث بشه شما وقتی کتاب رو بخونین بتونین اونو تصور کنید و مثه یه فیلم تو ذهنتون پخشش کنید.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
به راحتی :D

---
هری پاتر(و خیلی آثار فانتزیه دیگه که معروف شدن... کتاب،بازی،انیمه و ... ) ، بزرگترین کاری که کردن World Buildingشون هست!
تو وقتی یک دنیایی بسازی با قوانین مخصوص خودش، آداب و رسومش، و یواش یواش هم هی این قضیه رو بسط بدی...

مخاطب کارهات بیشتر درگیر میشن، بیشتر توی دنیات فرو میرن و یواش یواش دایره ی مخاطب هاتم بیشتر میشن!

مخصوصا هری پاتر که تو سن نوجوانی خیلی راحت میتونه مخاطب رو جذب کنه

این اتفاق مثلا برای LOTR هم هست، یک دنیای خوب توصیف شده، که جدا از متریال اصلی میشه از هر گوشه و کنارش یک داستان گفت!

یک نمونه ش تو دنیای بازی AC بود، که با یک سری قوانین و توضیحاتی که برای دنیای بازی داشتن، میتونستن هر زمان و مکانی رو پوشش بدن
و مخاطب ها جدا از همون چندتا بازی اصلی، همیشه فن آرت از AC تو زمان و مکان های متفاوت میکشیدن و تو دوران محبوبیتش اگر نظرسنجی میزاشتن که دوست دارید کدوم دوره رو ببینید همیشه بحث دورش بود و ...

با این وضع آره یکی میتونه تصور کنه با جارو تو مسابقات کوییدیچ شرکت کنه ، یکی تصور کنه در حال پارکور و اساسینیت کردن ملته و تا یه هودی پوشیده حس اساسینی گرفته(برگرفته از داستان واقعی:-" :)) ) ، یکی میتونه خودشو بزاره جای یک قهرمان تو دنیای LOTR ، یکی هم با سفینه تو سیارات مختلف بره و با شمشیر لیزری با فضایی ها بجنگه :D

یکی هم کلا علاقه ای به فانتزی نداره و از شاهنامه گرفته تا هری پاتر رو با لفظ فلان تخیلی خطاب میکنه.... :-"

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,863
نام
نریمان
پ ن : تروفی انلاین هم کلا خره :D
کاملا موافقم.
بازی آنلاین دیر یا زود سرور هاش بسته میشه و تروفی ها برای همیشه غیر قابل گرفتن میشن.

بهترین کار رو چندوقت پیش سازنده های Gears کردن که با حذف یکی از مودها، تمام اچیومنت هاش رو به همه دادن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر