Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
البته بعضی بازی ها عملا خودشون سر زیاد بازی کردن پلات میشن :-"

View attachment 270635

من تو زندگیم 2 تا بازی بوده که بشینم برای پلات کردنش تلاش کنم، FFXV و NieR Automata، اولی ارزشش رو نداشت مخصوصا سر تروفی "دویدن" :-"، دومی 100% ارزش داشت and I'll fucking do it again :D

MHW هم بدم نمیاد پلات کنم، ولی میرسیم به UO این پست:

RNG مرتبط به اچیومنت خر است! :D
اولی رو من بیخیال شدم تلف کردن وقت و زباله بودن رو به یک مرحله دیگه رسونده بود، حیف پولی که بدی.
باو سر 1370 ساعت یک زبان رو میشه یاد گرفت.:D
حوصله داریا.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
Minesweeper > Dota 2 :>

قبول، ولی انتظار نداشتم از یه One Piece Enjoyer اینو بشنوم :-" :D
7 سال از انگویینگ شدن انیمه وانپیس گذشته، الان مثلا انیمه بین شدم آرک های گذشته انیمه رو ندیدم.:D(مانگا رو میخوندم)
---
بازی های پیسی به شکل ناجوانمردانه ایی حجیم هستند.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اولی رو من بیخیال شدم تلف کردن وقت و زباله بودن رو به یک مرحله دیگه رسونده بود، حیف پولی که بدی.
باو سر 1370 ساعت یک زبان رو میشه یاد گرفت.:D
حوصله داریا.:D
شما بیا ببین ملت پلی تایم 7-8 هزار ساعته تو دوتا و کانتر دارن تو استیم 1400 ساعت ایشون که چیزی نیست.:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
البته بعضی بازی ها عملا خودشون سر زیاد بازی کردن پلات میشن :-"

View attachment 270635

من تو زندگیم 2 تا بازی بوده که بشینم برای پلات کردنش تلاش کنم، FFXV و NieR Automata، اولی ارزشش رو نداشت مخصوصا سر تروفی "دویدن" :-"، دومی 100% ارزش داشت and I'll fucking do it again :D

MHW هم بدم نمیاد پلات کنم، ولی میرسیم به UO این پست:

RNG مرتبط به اچیومنت خر است! :D
مشخصه برای تروفی اولی بی تجربه بودی، ما برای اینگونه تروفی ها از کش استفاده می کنیم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
شما بیا ببین ملت پلی تایم 7-8 هزار ساعته تو دوتا و کانتر دارن تو استیم 1400 ساعت ایشون که چیزی نیست.:D
بحث بیشتر اینکه همون وقت رو سر درسی یا هرچیزی بزاری توش استاد میشی.:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بحث بیشتر اینکه همون وقت رو سر درسی یا هرچیزی بزاری توش استاد میشی.:D
باور کن ملت خیلی بیشتر از این پلی تایمها وقت سر چیزهای دیگه تلف میکنن ولی چون ابزاری نیست تایم ثبت کنه مثل بازیها کسی متوجه اینها نمیشه.:D

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
زندگی همش وقت تلف کردنه راستش، شما هر کاری کنید آخرش زیر خاکید. حالا میخواید شونصدتا PHD داشته باشید یا 10000 ساعت فلان بازی رو بازی کرده باشید. به نظرم کسی که از زندگیش راضی هست وقتش رو تلف نکرده یعنی طرف روزی 8 ساعت بازی میکنه ولی کاملا راضی هست از زندگیش وقتش رو تلف نکرده بنظرم. کسی هم که بهترین بوده تو کاری کرده PHD داره کلی مقاله بین المللی داره تو بهترین دانشگاهای دنیا تدریس میکنه و کلی با شرکتها کار میکنه کلی هم پول پارو میکنه اگر زندگیش رضایت داشته باشه، وقتش تلف نشده. آدم باید ببینه از زندگیش راضی هست یا اگر راضی نیست در راستای ایجاد رضایت تغییر ایجاد کنه وگرنه تلف کردن وقت یه مفهومی هست هر کسی میتونه برداشت خودش رو ازش ارائه بده.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
باور کن ملت خیلی بیشتر از این پلی تایمها وقت سر چیزهای دیگه تلف میکنن ولی چون ابزاری نیست تایم ثبت کنه مثل بازیها کسی متوجه اینها نمیشه.:D
من 110 روز فقط یکی از کارکتر های wow ام دارم روم نمیشه همشو بگم ، 3 سال اخیر فقط 2-3 ماه مشغول بودم تازه فعالیتم کم شده دقیقا حرف شما درست توی mmo ها 2000 ساعت rookie حساب میشه. :D
زندگی همش وقت تلف کردنه راستش، شما هر کاری کنید آخرش زیر خاکید. حالا میخواید شونصدتا PHD داشته باشید یا 10000 ساعت فلان بازی رو بازی کرده باشید. به نظرم کسی که از زندگیش راضی هست وقتش رو تلف نکرده یعنی طرف روزی 8 ساعت بازی میکنه ولی کاملا راضی هست از زندگیش وقتش رو تلف نکرده بنظرم. کسی هم که بهترین بوده تو کاری کرده PHD داره کلی مقاله بین المللی داره تو بهترین دانشگاهای دنیا تدریس میکنه و کلی با شرکتها کار میکنه کلی هم پول پارو میکنه اگر زندگیش رضایت داشته باشه، وقتش تلف نشده. آدم باید ببینه از زندگیش راضی هست یا اگر راضی نیست در راستای ایجاد رضایت تغییر ایجاد کنه وگرنه تلف کردن وقت یه مفهومی هست هر کسی میتونه برداشت خودش رو ازش ارائه بده.
بحران میان سالی سلام داره خدمت شما :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اومدم فقط مخالفت خود را با تمام پست های صفحات اخیر اعلام کنم:D

کامل کردن ، جمع کردن همه خرت و پرت ها ، زدن باس آپشنال ها ، رفتن ماموریت های فرعی ، پرفکت کردن چلنج ها و ...
همشون بس کار درستیست :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
پست سال بازیسنتر :D مرسی از منطق، من به احترام سخن شما خم میشم :D
bloodborne-ps4.gif

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اومدم فقط مخالفت خود را با تمام پست های صفحات اخیر اعلام کنم:D

کامل کردن ، جمع کردن همه خرت و پرت ها ، زدن باس آپشنال ها ، رفتن ماموریت های فرعی ، پرفکت کردن چلنج ها و ...
همشون بس کار درستیست :D

همه ما یه بخشی از زندگی مون رو تو مرحله انکاریم :>

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
به نظرم نتیجه‌گیری بهتر از این بحث اینه که اگه از پلات کردن بازی و فرآیندش لذت میبری، خیلی هم خوب به سلامت. ولی اگه صرفا پلات کردن بازی از سر رفتار وسواس‌طوره، داری عمرت رو هدر میدی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر