Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
در مورد Pathologic شما چطوری دووم آوردین باقی کمپین هارو نرین؟
من اول با ریمیک شروع کردم ، چند ساعت که بازی کردم جایی خوندم که 2تا کمپین نداره و برگشتم نسخه اول رو بازی کردم و برام به یکی از به یادموندنی ترین بازیها تبدیل شد.
جدا شما خیلی صبورین :D
دلایل متعدد و متنوعی داره :D
اول اینکه با اینکه توی نسخه فعلی پاتولوژیک 2 برخی از زوایای داستان اسرارآمیز باقی میمونه اما به طور کلی تجربه کاملیه و آنچنان هم نیازی به اون دوتا کمپین دیگه نیست. دوم اینکه پاتولوژیک 2 بازگوییه و نه ریمیک؛ یعنی اگه کسی بخواد داستان پاتولوژیک 2 رو صددرصد بفهمه، باید برای سایر کمپین‌های بازی صبر کنه و نسخه اول چندان بهش کمک نمیکنه؛ چون داستان دو بازی توی جزئیات با هم فرق دارن. و مسئله سوم: So many games, so little time.​

OtonashikuOtonashi

کاربر سایت
Jul 18, 2022
36
نام
مهراد
در مورد Pathologic شما چطوری دووم آوردین باقی کمپین هارو نرین؟
من اول با ریمیک شروع کردم ، چند ساعت که بازی کردم جایی خوندم که 2تا کمپین نداره و برگشتم نسخه اول رو بازی کردم و برام به یکی از به یادموندنی ترین بازیها تبدیل شد.
جدا شما خیلی صبورین :D
واسه من کل همون یه کمپین اندازه یه بازی کامل بود. هم کلی طول کشید هم کلی از مخم کار کشید، هم کلی بدبختم کرد. :D
از یه سری لحاظا آخه 2 واقعاً بازی بهتریه و ورژن خیلی realized شده‌تر دنیای پتولوژیکه. هم ستینگ. هم داستان. هم شخصیتا که کمتر شبیه شاعرا و بیشتر شبیه شخصیت‌های یه رمان روسی واقعی حرف می‌زنن، هم مکانیک‌های گیم‌پلی که سخت‌تر ولی عادلانه‌تر و منطقی‌تر شدن. و از خیلی لحاظ‌ها، تمام مکانیک‌های گیم‌پلی داستان و اتمسفر بازی رو reinforce می‌کنن. دیالوگ‌ها خیلی اشاره‌های خفنی به این مکانیکا و جوری که پلیر باهاشون اینترکت می‌کنه می‌کنن... هر چی تعریف کنم که چقدر بازی پیشرفت کرده و mature شده کمه. :D
بعد کمپینای پتولوژیک 1 جداً بعد دنکاوسکی خیلی خودشون رو کش آوردن که وجودشون رو justify کنن. و از یه سری لحاظایی کانتنت کم می‌آوردن.
به نظر من جداً به فکر کمپینای دیگه نباش و 2 رو بازی کن. خیلی تجربه grandتریه و خیلی گیم‌پلی بهتری داره. جداً بازی کردن 2 فقط واسه شنیدن فلسفه Yulia Lyuricheva موقع ساختن شهر و خیابونای بازی ارزشش رو داره. :D بازی انقدر انقدر پر و پیمونه که حسابی سیر نگهت می‌داره تا عرضه کمپینای بعدی.
تنها مشکلی که من با 2 داشتم اینه که پایانش به شدت comatose بود نسبت به یک. همه چیز تا لحظه قبل پایان به شدت اوج می‌گیره، ولی بعد یه دفعه خاموش می‌شه. و خب... ناامیدکننده‌ست چون تا قبل اون لیترالی کاملاً پرفکته.

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
347
نظر پاپیولاریه حقیقتا و خب فرنچایز شاید ولی.....
Destiny 2 بهترین لوتر شوتریه که ساخته شده و اینو کسی میگه که بردرلندز دو رو شاید 5 بار تموم کرده.
دستینی دو رو هم بازی کردم و واقعا از بردرلندز بیشتر خوشم اومد. واسه همین فکر میکنم نظرم انپاپیولاره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
واسه من کل همون یه کمپین اندازه یه بازی کامل بود. هم کلی طول کشید هم کلی از مخم کار کشید، هم کلی بدبختم کرد. :D
از یه سری لحاظا آخه 2 واقعاً بازی بهتریه و ورژن خیلی realized شده‌تر دنیای پتولوژیکه. هم ستینگ. هم داستان. هم شخصیتا که کمتر شبیه شاعرا و بیشتر شبیه شخصیت‌های یه رمان روسی واقعی حرف می‌زنن، هم مکانیک‌های گیم‌پلی که سخت‌تر ولی عادلانه‌تر و منطقی‌تر شدن. و از خیلی لحاظ‌ها، تمام مکانیک‌های گیم‌پلی داستان و اتمسفر بازی رو reinforce می‌کنن. دیالوگ‌ها خیلی اشاره‌های خفنی به این مکانیکا و جوری که پلیر باهاشون اینترکت می‌کنه می‌کنن... هر چی تعریف کنم که چقدر بازی پیشرفت کرده و mature شده کمه. :D
بعد کمپینای پتولوژیک 1 جداً بعد دنکاوسکی خیلی خودشون رو کش آوردن که وجودشون رو justify کنن. و از یه سری لحاظایی کانتنت کم می‌آوردن.
به نظر من جداً به فکر کمپینای دیگه نباش و 2 رو بازی کن. خیلی تجربه grandتریه و خیلی گیم‌پلی بهتری داره. جداً بازی کردن 2 فقط واسه شنیدن فلسفه Yulia Lyuricheva موقع ساختن شهر و خیابونای بازی ارزشش رو داره. :D بازی انقدر انقدر پر و پیمونه که حسابی سیر نگهت می‌داره تا عرضه کمپینای بعدی.
تنها مشکلی که من با 2 داشتم اینه که پایانش به شدت comatose بود نسبت به یک. همه چیز تا لحظه قبل پایان به شدت اوج می‌گیره، ولی بعد یه دفعه خاموش می‌شه. و خب... ناامیدکننده‌ست چون تا قبل اون لیترالی کاملاً پرفکته.
خب اگه تونسته باشم خوب ترجمه کرده باشم:D شما با نسخه دوم واقعا ارتباطه بهتری گرفتی ، خب فلسفه وجود این نسخه هم همین بوده.
جدا اگه نقل قول نمیکردی بیشتر از خط دوم دیگه نمیخوندم :Dکلمات فارسی به این خوبی چه اصراری به استفاده از کلمات انگلیسی هست واقعا؟
با احترام :x

===========
آره نسخه دوم باید برم سمتش ، ولی میزارم باقی کمپینهاش هم بیاد و بعد استارت میکنم ، جدیدا یک خبرهایی هم در موردش شده.
جدا اون 2تا سناریوی دیگه ساعتها گیم پلی دارن (بیش از 20 ساعت هر کدوم).
من اصلا مشکلی با گیم پلی ناقص، گرافیک پایین ، ترجمه بد و کلی نقص دیگه ندارم اگر بدونم بازی داستان و شخصیت های خیلی خوبی داشته باشه.
در مقابل وقتی متوجه شدم P2 ناقص هست و هنوز کامل نشده گذاشتمش کنار تا باقی سناریوها کامل بشه.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
البته بازیای یوبیسافت از نظر طراحی محیط و asset های 3D واقعا یه لول دیگن
بزرگترین مشکلشون آب بستن و تکراری بودن گیمپلیه وگرنه شما یه نگاه به مپ دیویژن 2 و dlc نیویورکش بندازین فَک آدم زمین میفته :D
در نتیجه : 3D آرتیست های یوبیسافت >>> کل صنعت :> آنپاپ حساب میشه یا نه رو دیگه میذارم به عهده خودتون:-"

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یک unpopular حق :D

کمپانی های بازی سازی ژاپن بهترین بازی سازها هستند ... کونامی که یکی از بهترین هاشون بود اما کپکام بهترین بازی ساز بوده، هست و خواهد بود !
مومن از اسم و آواتار ات خجالت بکش :D

بهترین بازی سازی که بوده و هست و خواهد بود Atlus اه :-"

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
مدل بازی سازی یوبیسافت : یک درخت مهارت که اصلا شبیه درخت نیست! و مپی پر از ویژگی های مثلا پنهان شده که با گرفتنشون یک لول میتونید این درخت مهارت رو افزایش بدید تا اینکه دیگه هیچی تو مپ باقی نمونه و لوتی که دقیقا زمانی به شما بهترین سلاح ها رو میده که دیگه تمام مراحل اصلی و فرعی بازی تموم شده و حالا بالاترین لول Armor و Ability رو دارین و فقط به درد FreeRoam میخورن! و صد البته Cash ـی که از فروش ده ها Gear گیر شما میاد و داشتن و نداشتش هیچ فرقی نداره چون سلاح و آرمور شما تا خرخره آپگرید شده! خب میمردی مثل آدم همونا رو تو مراحل اصلی بدی؟؟

این قضیه برای هر سه عنوان بزرگ یوبیسافت صادقه (صادقِ؟!)

اساسینز کرید - دویژن - واچ داگز

برای اینکه یک آنپاپیولار هم ول داده باشم:

تریلر CG بازی The Crew 1 و موزیک پس زمینه ش >>> کل فرانچایز نید فور اسپید

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
مومن از اسم و آواتار ات خجالت بکش :D

بهترین بازی سازی که بوده و هست و خواهد بود Atlus اه :-"

دارک سولز رو می تونم به عنوان یکی از بهترین بازی های عمرم ازش یاد کنم اما کمپانی سازنده شو نه ... مجموعه هایی که کپکام و کونامی عرضه کردند هنوز که هنوزه بعد 20 سال نظیر نداره و واقعا دود از کنده بلند میشه !!!

از سری سایلنت هیل بگیر تا رزیدنت اویل، متال گیر، ونکوییش، دویل می کرای، مانستر هانتر، اونیموشا، گاد هند، کسلوانیا، و .... کلی بازی دیگه ! اتلوس اون زمان که داشت تازه کار رو یاد می گرفت کپکام و کونامی به فوت کوزه گری رسیده بودند !! بگذریم که واقعا اتلوس هم کمپانی معرکه ای هست با بازی های ناب !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر