Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

پیرس برازنان>>>> سایر جیمزباند های که اومدن و خواهند اومد

بهترین فیلم جیمزباند: Tomorrow never Dies

فیلم های تام کروز بسیار مزخرف هست و در کل بازیگر مزخرفیه

رچت اند کلنک>>>>>> جک اند داکستر

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,624
گفتم برم BTS گوش بدم ببینم چیه نسل جدید گوش میده
نکنه چیز خفنین ما الکی قضاوتشون کردیم
رفتم پرسیدم میگن BLACK SWAN شون بد نیست
رفتم دیدم , واقعا این چیه؟

بیشتر حس میکنم یه بویز بندن که دخترها عاشق قیافشونند
بوزی بند و گرلز بندهای زمان ما کجا اینا کجا
Backstreet Boys/us5/o-town/Blue و.......... کجا این جغله بچه ها کجا

خدا شاهده black cats رو به اینا ترجیح میدم
و بازم میرسم به این نتیجه همه چیش قدیمیش قشنگه تره

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,738
GOW و HALO = بازی مضخرف
افتخارم اینه که به عمرم نتونستم حتی یک ثانیه اشون رو هم تحمل کنم
:Boxing::Boxing::Boxing:
منظور شما از gow
god of war
یا
gears of war

اگر گیرز هست که حقیقتا منم نفهمیدم این همه محبوبیت برای یه بازی بشدت تکراری و خسته کننده برای چیه؟

سنگر بگیر شلیک کن ، دوباره سنگر بگیر شلیک کن ، دوباره ........

پ.ن : نظرم بر اساس نسخه هایی هست که برای pc منتشر شده

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
ریش گذاشتن که استایل خیلی از جوونا شده رسما یکی از بدترین دوره های تیپ و استایل تاریخ رو رقم زده. هر جوونی رو میبینی یه من ریش گذاشته فکر میکنه خیلی خفنه. مختص ایران هم نیست دقت کردم خیلی جاها اینجوریه.
آدمی که مرتب صبحها سه تیغ کنه و تیپ رسمی بزنه دیگه کم پیدا میشه. ملت زدن تو کار ریش و شلوار شش جیب. گویا بانوان هم بیشتر با این تیپ حال میکنن :D

کجاست اون تیپ لاکچری مردای دهه ۶۰ میلادی. کت شلوار و کراوات و سیگار پشت لب و موهای روغن زده مرتب و و صورت سه تیغ و کفش های واکس زده (سریال مد من رو به یاد بیارید)
یا تیپ فاخر دهه های ۲۰ و ۳۰. پالتو و کلاه شاپو و جلیقه و بقیه موارد بالا:D (سریال های بوردواک و پیکی:D)

پ.ن. البته واقعا این نوع تیپ زدن کار هرکسی نیست. دیسیپلین خاصی میخواد. جوونای این دوره زمونه حال ندارن مرتب باشن و هر روز صبح سه تیغ کنن.

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,530
نام
علی
منظور شما از gow
god of war
یا
gears of war

اگر گیرز هست که حقیقتا منم نفهمیدم این همه محبوبیت برای یه بازی بشدت تکراری و خسته کننده برای چیه؟

سنگر بگیر شلیک کن بعد دوباره سنگر بگیر شلیک کن بعد دوباره ........

با سلام
والا منظورم خدای جنگ بود
گیرز رو هنوز خودم تست نکردم
فن بوی هاش میگن داستان خوبی داره
در مورد خدای جنگ هم عارضم خدمتتون که عاشق داستانش هستم ولی با بازی های این سبکی نمیتونم ارتباط برقرار کنم
هر دفعه خواستم برم سمتش نتونستم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
gears of war

سنگر بگیر شلیک کن بعد دوباره سنگر بگیر شلیک کن بعد دوباره ........

gears of war سال 2006 منتشر شد و اون زمان بازی شوتر سوم شخص دیگه ای به اون روونی + با قابلیت کاور گیری و ... وجود نداشت رسما :-" ( Kill switch خدابیامرز بود البته که کلا دیده نشد)
کلا قدم بزرگی توی بازی های اون سبک بود، داستان، گرافیک، اتمسفر و ... هم که عالی بودن.
نسخه 2 و 3 بازی هم که همینطور بهترش کردن (مخصوصا 2 ) و بعد از 3 گانه اصلی بود که افتاد روی تکرار، کلی بازی دیگه هم اومدن همین سبک بازی ساختن و بازار اشباع شد :-"

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,738
منظور شما از gow
god of war
یا
gears of war

سنگر بگیر شلیک کن ، دوباره سنگر بگیر شلیک کن ، دوباره ........

اینم اضافه کنم که البته god of war 2018 هم همچنین آش دهنسوزی نبود

گیمپلی جنریک داشت ، آرزو به دل گذاشت مارو برای یه نبرد حماسی( کاش والکریها جزو باسهای اصلی بودن)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,624
gears of war سال 2006 منتشر شد و اون زمان بازی شوتر سوم شخص دیگه ای به اون روونی + با قابلیت کاور گیری و ... وجود نداشت رسما :-" ( Kill switch خدابیامرز بود البته که کلا دیده نشد)
کلا قدم بزرگی توی بازی های اون سبک بود، داستان، گرافیک، اتمسفر و ... هم که عالی بودن.
نسخه 2 و 3 بازی هم که همینطور بهترش کردن (مخصوصا 2 ) و بعد از 3 گانه اصلی بود که افتاد روی تکرار، کلی بازی دیگه هم اومدن همین سبک بازی ساختن و بازار اشباع شد :-"
منم اون زمان میگفتم گیرز خیلی گیم پلی نابی ارائه داد ولی بعد ها فهمیدم از خیلی از بازی ها کپی کرده بود
البته من خودم یکی از طرفدارای پرو پا قرصش بودم تا نسخه 3
خیلی خوب درست شده بود هم دنیا هم دشمنا هم گیم پلی ولی بعد یه مدت تکراری شد , ای کاش ساخت gears دست ناتی داگ بود مطمئنن بازی جذابی میساخت مثله آنچارتد
با سلام
والا منظورم خدای جنگ بود
گیرز رو هنوز خودم تست نکردم
فن بوی هاش میگن داستان خوبی داره
در مورد خدای جنگ هم عارضم خدمتتون که عاشق داستانش هستم ولی با بازی های این سبکی نمیتونم ارتباط برقرار کنم
هر دفعه خواستم برم سمتش نتونستم
من کلا فنه gow و شمشیری و سبک h&s نیستم ولی برای اولین بار با gow 2018 ارتباط برقرار کردم با نسخه های قدیمی اصلا (علتش هم دوربین بازی بود و گرافیکش)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
سیگار پشت لب
همه رو عالی اومدی جز این قسمت :D کثافت پشت لب چیه که فقدانش ناراحت کننده باشه ؟ :D

اتفاقا ایکاش اگه ملت دسپلین و پرنسیپ و این چیزا رو بیخیال شدن، سیگار هم بیخیال میشدن :D کلا از لیستت فقط همین یکی همچنان پاپیولار باقی مونده... متاسفانه...
چقدر من حرص میخورم این جوونارو میبینم که از رو جوگیری میرن سمت سیگار... فکر میکنن با سیگار بزرگ و خفن و جنتلمن و فولان میشن، البته چون خودم یک روزی این مسیر رو رفتم و به کثافت بودنش مطمئنم انقدر حساس هستم، کلا چیزی که از رو "جو" باشه، مفید باشه پایدار نیست و مضر باشه باید ریختش دور... (من رسما دودکش بودم، با عمق وجودم این کثافت رو میشناسم)

---

یک دورانی تو همین فروم جنگ جهانی بود که RE4 رو باید پدر شوتر سوم شخص (خفن تر موثرتر) در نظر گرفت یا گرز :D خلاصه گرز خیلی هم الکی نیست :D

---

به انپاپیولاریتی نظر ملت هم گیر بیخود ندید :D اگه سخت بگیریم یا باید تاپیک هفته هفته به زور با یکی دو پست جلو بره و در نهایت بره پایین(مشابه فعالیت خودتون)، یا در صورت تحریک هم ملت انپاپیولر "تولید" کنند نه واقعیت فکر خودشون رو بیان، که خب اینطوری به درد نمیخوره و مصنوعی میشه. در مورد عشق هم برای من جذابیتش نسبت به 10 سال پیش، یک دهم شده، اما در موقعیت مناسب ازش استقبال میکنم، هرچند مدل علاقه مندیم به شدت با قبل تفاوت پیدا کرده، همون یک دهم، یعنی به شدت از اون حالت بر مبنای هورمون خارج شده و بیشتر منطقی شده تا احساسی...

انگیزه و لذت و غریزه جنسی هم خیلی خوب و خفنه و یکی از مهم ترین عوامل تکامل ما بوده (حالا از بقا بگذریم) و هرکی دوست نداره میتونه سمتش نیاد و سرکوب و راهبگی پیشه کنه :D یکی از مهم ترین فرایند های تنظیم هورمونی (و حس و حال عمومی فرد) همین غریزه جنسیه، کافیه دو ادم که زندگی جنسی سالم و توانمند دارند رو بدون سانسور با کسی که خارج از این فرایند زندگی میکنه مقایسه کنید، اون فاز هورمونی عشق (مهم ترین oxytocin) که خوشایندی زیادی داره و تصمیمات عقلی رو تا حدودی از کار میندازه مال 6-9 ماه اوله حدودا و لزوما نمیشه بهش گفت شهوت، کلا هم برای همین بیشتر جاهای دنیا رسمه که چند ماه از اشنایی بگذره تا عقل بیاد سر جاش و ازدواج کامل انجام شه.

* حس گناه یا پشیمانی بعد از رابطه جنسی بحث مفصل و جدایی داره که از حوصله تاپیک و سایت خارجه.... اگه اختلال هم نباشه، باز یک اتفاق معمول نیست که بر اساسش فکت ساخته بشه.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
همه رو عالی اومدی جز این قسمت :D کثافت پشت لب چیه که فقدانش ناراحت کننده باشه ؟ :D

اتفاقا ایکاش اگه ملت دسپلین و پرنسیپ و این چیزا رو بیخیال شدن، سیگار هم بیخیال میشدن :D کلا از لیستت فقط همین یکی همچنان پاپیولار باقی مونده... متاسفانه...
چقدر من حرص میخورم این جوونارو میبینم که از رو جوگیری میرن سمت سیگار... فکر میکنن با سیگار بزرگ و خفن و جنتلمن و فولان میشن، البته چون خودم یک روزی این مسیر رو رفتم و به کثافت بودنش مطمئنم انقدر حساس هستم، کلا چیزی که از رو "جو" باشه، مفید باشه پایدار نیست و مضر باشه باید ریختش دور... (من رسما دودکش بودم، با عمق وجودم این کثافت رو میشناسم)

---

یک دورانی تو همین فروم جنگ جهانی بود که RE4 رو باید پدر شوتر سوم شخص (خفن تر موثرتر) در نظر گرفت یا گرز :D خلاصه گرز خیلی هم الکی نیست :D

---

به انپاپیولاریتی نظر ملت هم گیر بیخود ندید :D اگه سخت بگیریم یا باید تاپیک هفته هفته به زور با یکی دو پست جلو بره و در نهایت بره پایین(مشابه فعالیت خودتون)، یا در صورت تحریک هم ملت انپاپیولر "تولید" کنند نه واقعیت فکر خودشون رو بیان، که خب اینطوری به درد نمیخوره و مصنوعی میشه. در مورد عشق هم برای من جذابیتش نسبت به 10 سال پیش، یک دهم شده، اما در موقعیت مناسب ازش استقبال میکنم، هرچند مدل علاقه مندیم به شدت با قبل تفاوت پیدا کرده، همون یک دهم، یعنی به شدت از اون حالت بر مبنای هورمون خارج شده و بیشتر منطقی شده تا احساسی...

انگیزه و لذت و غریزه جنسی هم خیلی خوب و خفنه و یکی از مهم ترین عوامل تکامل ما بوده (حالا از بقا بگذریم) و هرکی دوست نداره میتونه سمتش نیاد و سرکوب و راهبگی پیشه کنه :D یکی از مهم ترین فرایند های تنظیم هورمونی (و حس و حال عمومی فرد) همین غریزه جنسیه، کافیه دو ادم که زندگی جنسی سالم و توانمند دارند رو بدون سانسور با کسی که خارج از این فرایند زندگی میکنه مقایسه کنید، اون فاز هورمونی عشق (مهم ترین oxytocin) که خوشایندی زیادی داره و تصمیمات عقلی رو تا حدودی از کار میندازه مال 6-9 ماه اوله حدودا و لزوما نمیشه بهش گفت شهوت، کلا هم برای همین بیشتر جاهای دنیا رسمه که چند ماه از اشنایی بگذره تا عقل بیاد سر جاش و ازدواج کامل انجام شه.

* حس گناه یا پشیمانی بعد از رابطه جنسی بحث مفصل و جدایی داره که از حوصله تاپیک و سایت خارجه.... اگه اختلال هم نباشه، باز یک اتفاق معمول نیست که بر اساسش فکت ساخته بشه.
با اینکه چیز مزخرفیه ولی خب نمی شه انکار کرد تو بعضی استیل ها و تیپ ها هیبت خاصی به طرف می ده :D
البته سیگار بهمن نه ها :-" از این گولاخا که تو فیلما می کشن :D (تا حالا سیگار نکشیدم نمی دونم اسمشون چیه :D)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,424
با اینکه چیز مزخرفیه ولی خب نمی شه انکار کرد تو بعضی استیل ها و تیپ ها هیبت خاصی به طرف می ده :D
البته سیگار بهمن نه ها :-" از این گولاخا که تو فیلما می کشن :D (تا حالا سیگار نکشیدم نمی دونم اسمشون چیه :D)
منم خیلی دوست دارم ازونا تجربه کنم سیگار عادی یکی دوبار کشیدم خیلی چیز مضخرف و اوورریتد ی هست.

• Like
Reactions: m.a.t and XsmokeX

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
لفظ "اورریتد" از پایه بی معنیه.
اصلا معنا نداره.
این ینی نظر خودمون رو ملاک قطعی سنجش قرار دادیم. بر این اساس "هر" محصولی که ما خوشمون نمیاد ولی تحسین شده، میشه اورریتد از نظر ما. که مسخره است.

عادیه که یه بازی که خیلی تحسین شده رو ما خوشمون نیاد ولی اینکه بگیم اورریتده، یه کم مسخره است. ریت بازی هارو هم جمیع نظرات اشخاص مختلف مشخص میکنه و وقتی یه بازی رو جمعیت زیادی خوششون اومده، خب اومده دیگه. چرا نظر تو باید نظر اونارو بی اساس کنه که به بازی بگی اورریتد؟
البته منظورم بیشتر درباره اعتراض یه سری به توجه زیاد به یه سری بازی هاست. درباره نمره فلان سایت یا متاکریتیک و ... کاری ندارم. ینی میشه به نگران بازی ها اعتراض کرد به نظرم و زیاد یا کم دونستشون.
خودم هم قبلا استفاده می‌کردم که اشتباه میکردم.

البته لفظ "آندرریتد" کاملا قضیه اش فرق داره و بسیار هم مناسب و کاربردیه.

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
290
در مورد God of War (2018) دوستان صحبت کردن و اورریتد نامیدنش، حالا من به این بحث کاری ندارم، ولی به نظرم خیلی بازی‌های خوبی توی اون سال عرضه شدن که تا حدودی نادیده گرفته شدن؛ اگه سراغ این بازی‌ها تا‌به‌حال نرفتید، حتما برید سراغشون؛ فوق‌العاده هستن:​
  • Kingdom Come: Deliverance
  • Subnautica
  • RimWorld
  • Unavowed​
  • Thronebreaker​
  • Frostpunk​
  • The Council​
  • Batman: The Enemy Within که به نظرم بهترین بازی تلتیله.​
Vampyr و We Happy Few و Cultist Simulator و Kenshi و This is the Police 2 رو من بازی نکردم، ولی تمامشون بازی‌های کالتی هستن و اگه فرصت کنم تجربه‌شون میکنم.

در ادامه بحث بازی‌های نادیده‌گرفته‌شده، امثال بازی Expeditions: Rome عرضه شد که از هر نظر بازی خیلی خوبیه و برای خود من، تا‌به‌الان، گزینه اصلی بهترین بازی امساله؛ اگه تجربه‌ش نکردین و از این سبک بازی‌ها خوشتون میاد، حتما برید سراغش.​

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر