Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
استاروارز واقعا بیخوده و دلیل اینهمه علاقه بهش رو متوجه نمیشم . ip های سای فای خیلی بهتری موجوده :D

پ ن : البته این سری Legends خیلی پتانسیل خوبی داره که الحمدالله Disney عزیز همه رو non-canon اعلام کرده عوضش اون زباله های last jedi و Rise of the skywalker الان canon حساب میشن :|
منم از استاروارز خوشم نمیاد ولی The Fallen Jedi بازی بدی نبود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
آقا بنظرم یک تاپیک به نام popular Opinion هم بسازی بد نیست :D

فکر می کنی الان همچین تاپیکی بزنم ملت نظرات فوق محبوب شون رو از این جا جمع می کنن میبرن میذارن اون جا :D
ذات آدمی رو نشناختی هنوز

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
یه دونه انپاپیولار هم من ول کنم وسط تاپیک.

مردی که دست به اچار نباشه نتونه یه پیچ رو ببنده، یه شیر اب رو عوض کنه و یا یه پریز رو تعویض کنه و بطور کلی تو خونه کار های فنی ساده رو از پسش بر نیاد بهتره بره تغییر جنسیت بده.

یه دوستی دارم برق کار هست. میگفت جدا از کار های برقی ساختمونی که انجام میده گاهی وقتا برای خرده کاری هم باهاش تماس میگیرن. میره مثلا لامپ یه خونه سوخته و خودشون نمیتونن عوض کنن.
فقط در حد تعویض یک لامپ.
بعد میگه میبینی سه تا نر خر هم تو خونه ساکن هستن ولی این دست از کار ها رو خودشون نمیتونن انجام بدن.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
یه دونه انپاپیولار هم من ول کنم وسط تاپیک.

مردی که دست به اچار نباشه نتونه یه پیچ رو ببنده، یه شیر اب رو عوض کنه و یا یه پریز رو تعویض کنه و بطور کلی تو خونه کار های فنی ساده رو از پسش بر نیاد بهتره بره تغییر جنسیت بده.

یه دوستی دارم برق کار هست. میگفت جدا از کار های برقی ساختمونی که انجام میده گاهی وقتا برای خرده کاری هم باهاش تماس میگیرن. میره مثلا لامپ یه خونه سوخته و خودشون نمیتونن عوض کنن.
فقط در حد تعویض یک لامپ.
بعد میگه میبینی سه تا نر خر هم تو خونه ساکن هستن ولی این دست از کار ها رو خودشون نمیتونن انجام بدن.
چرا؟ اتفاقا باید زنها هم باید اینکارها رو یاد بگیرن. نه ظرف شستن و غذا پختن کار زنونه هست نه شیر آب عوض کردن کار مردها. کار رو جنسیت زده نکنید

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
حالا که پای «تاکسیک مسکیلینیتی»(:D) به تاپیک باز شده، من هم آتیشش رو دامن بزنم:

84. کسی که نتونه توی یک ساعت حداقل 10 کیلومتر بدوئه و نتونه حداقل 20 تا شنا پشت‌سرهم بره، خیلی سخت بشه که اون رو مرد نامید.:D
حالا آنپاپیولار به کنار، اگه رقابت سر تاکسیک‌ترین نظر بود، یقین دارم که این نظر یکی از مدعیان اصلی بود.:D

85. اونایی که از سوسک میترسن، فازشون چیه؟:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

باو چندشه لعنتی
اصن وقتی حتی سم میخورن و یه جا شروع می کنن وول خوردن هم حال به هم زن اند. چه برسه در حال حرکت و در حال پروازشون

البته من کلا با حیوون ها سازگاری ندارم. پس خیلی نظرم رو تجمیع نمیدم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
من خودم نمیترسم و مثل مرد اقدام به کشتن میکنم ولی یک برادر کوچکتر دارم متولد 68 ، مثل چی ازش میترسه ، بقول محمد حسین از این بالدار بزرگ ها باشه که سکته میکنه.
بنده خدا یک بار از این 10 سانتی های بالدار که چند برابر شاخ دارن افتاد تو پیراهنش ، صحنه رو باید میدیدین :))

من خودم بیشتر از این بدم میاد که فکر میکنم این بی شرف قبلا کجاها بوده و چقدر آلودست.
اینکه اگه نکشمش میرن تو فاز تخم ریزی و...
ولی تجربه ثابت کرده وقتی که شما تو خونه سوسک میبینین دیگه از فاز تخم ریزی و... گذشته ، باید باهاشون کنار بیاین.
=========
در مورد شنا هم 20تا خدایی راحته و روزانه چندتا 20تا میتونم برم ولی ماتحت اون 10 کیلومتر رو اصلا ندارم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
همه از موش بدشون میاد، ولی من از موش پرنده یعنی کبوتر بدم میاد. اینا از لحاظ بهداشتی فرقی با موش ندارن. سوسک هم عملا نوعی موش پرنده است.

• Like
Reactions: Z-fan and m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
@Z-fan
آقا بنظرم یک تاپیک به نام popular Opinion هم بسازی بد نیست :D
درسته که ما اینجا داریم نظراتمون رو می‌نویسیم. ولی در واقع ایمان داریم که نظراتمون نه‌تنها Unpopular نیستن، بلکه بسیار Popular و صحیح هستن
اما به جهت تواضع و «درخت هرچه بارش بیش برفش بیشتر:>»، نظرات‌مون رو اینجا ول می‌دیم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من باب سوسک :-"
داداش کوچیکم ساعت ۱۲ شب منو از خواب ناز بیدر کرد و گفت "حسین پاشو سوسک بالدار اومده" بیدار شدم و نگاهش کردم فقط :|
منو برد به موقعیت سوسک و دیدم پدرسگ رو میل پرده ست. حشره کش رو گرفتم روش اینم صاف اومد تو صورت ما و ما هم یه نعره اساسی زدیم و زارپ سوسکه افتاد زمین. منم جوری لهش کردم که روغنش زد بیرون :D

هفته پیش هم داشتیم تو گوشیش کلیپ می دیدیم و اینم به شکم خوابیده بود. دیدم سوسکه خیلی شیک رو کمرش داره رژه میره. دیدم اگه بهش بگم سکته رو زده. با دستم سوسک رو برداشتم و داداشم گفت چی شده؟ گفتم هیچی سوسک بود برش داشتم. جوری تو همون حالت پرید که تا سقف رسید :lol: حالا بدیه ماجرا این بود که این پدر سگم تو دستم وول میخورد داشتم بالا می آوردم. فقط بردم انداختمش دستشویی سیفون رو زدم.

اووووووووووق :-&

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
من دکترا علوم اجتماعی - بررسی مسائل اجتماعی ایران از دانشگاه اصفهان دارم و شغلم بیمه هست

اما از جفتش حالم به هم میخوره!

من دلم میخواست رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین شوم.کلا عشق فوتبال آرژانتین کبیر هستم.آدم پیله و سمجی هم هستم و صبح تا شب برای فوتبالش زحمت میکشدیم

به خصوص وقتی خدای فوتبال برزیل را در جام جهانی 1990 نابود میکنه ;)) <:-P

View attachment CANIGGIA - against brazil 1990.mp4

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من دکترا علوم اجتماعی - بررسی مسائل اجتماعی ایران از دانشگاه اصفهان دارم و شغلم بیمه هست

اما از جفتش حالم به هم میخوره!

من دلم میخواست رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین شوم.کلا عشق فوتبال آرژانتین کبیر هستم.آدم پیله و سمجی هم هستم و صبح تا شب برای فوتبالش زحمت میکشدیم

به خصوص وقتی خدای فوتبال برزیل را در جام جهانی 1990 نابود میکنه ;)) <:-P

View attachment 262540
کشتی خودتو با آرژانتین و میکامی :lol: :D

منم ارژانتینی ام، بزن قدش :D

• Love
Reactions: ARTHUR WESKER

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
خب یک یک بریم سراغ بحث های اخیر :D

-ذبیح الله منصوری
انصافا کارش درسته، خودم خیلی از کتاب هاش رو خوندم (دوران راهنمایی و دبیرستان) و همین الان یک ارشیو عظیم از کتاب هاش رو دارم، اما به نظرم خودشم در این برداشت امروزی که ازش میشه، نقش بسیار پررنگی داره، اخه مگه مجبوری اسم نویسنده رو از خودت اختراع کنی ؟ :D (مثلا ژان گور، خواجه تاجدار :D)
یک داستان و روایت و نثر خوب شاید برای مخاطب عام قابل قبول و حتی عالی باشه(کمااینکه من در کودکی با امثال سرزمین جاوید و n عدد کتاب دیگر ازش زندگی کردم * البته سرزمین جاوید باز یک منابعی داره) اما وقتی صداقت نداشته باشی و با خالی بندی بخوای یک برداشت متفاوت از کتابت ارائه کنی، طبیعیه اهل فن نسبت بهش ایراد بگیرند و نقد داشته باشند و نابودت کنند :D خیلی مهمه که ادم خودش باشه، البته منصوری عزیز در زمان خودش شاهکار کرده و قطعا به فرهنگ این مملکت در حد خودش کمک،

-تحصیلات تکمیلی
به شدت به شرایط جامعه و موقعیت فرد بستگی داره، مثلا یک سری از رشته های علوم انسانی بدون دکترا عملا بی سواد به حساب میاد یا در بازار کار اشباع امروزی عملا نمیشه بدون یک موقعیت خاص، باهاشون کار تخصصی انجام داد، از اون ور قطعا اگه هدف به درستی برنامه ریزی نشه حالت انفعال پیدا میکنه و اضافی به نظر میرسه، هرچند همونم قطعا رو شخصیت و ذهن و اگاهی و عزت نفس فرد تاثیر داره و تاثیر این ها رو زندگی کم و ناچیز نیست، اما میفهمم تو ایران در اکثر موارد در نهایت حالت اضافی پیدا میکنه،

-فیلم هری پاتر
به تنهایی که واقعا کار خاصی نیست، هرچند موسیقی شاهکار جان ویلیامز و ادامه دهنده اش jeremy soule کبیر در بازی ها خودشون به تنهایی کافی هستند، اما به نظرم اصل طرفداری از این اثار رو میشه در هارمونیشون با کتاب پیدا کرد (تصویر سازی از همه نظر در بهترین حالت)، واقعا به نظرم زندگی رو کسی کرده که همزمان کتاب + فیلم + گیم هری پاتر هارو تجربه کرده باشه(مخصوصا در زمان خودشون)، فن های سرسخت به نظرم همچین تجربه ای داشته باشند،

-کار جنسیتی
همونطور که دوستان گفتند در این دوره زمونه وجود نداره (استثنا مثل معدن و کارهای صنعتی سنگین یا سلیقه ای مثل کاشت ناخن که همینم به تجربه زیستی ما ربط داره بماند) دیگه چهار تا پیچ و دریل و شیلنگ هم که امروزه اینقدر اسون شده و واقعا این حرفا رو نداره، گذشت زمانی که باید واشر و فولان و بیسار و جدا میشناختی و سایز درست میخریدی که بیای شیلنگ خونه رو تعمیر کنی:D الان دیگه همه چی سرهم بندی شده میخری میای خونه اسمبل میکنی و تمام :D دریل های خونگی و شارژی هم که پیش پا افتاده شده، الان به نظرم مهم اینه که کار نرم افزار و تا حدودی سخت افزار رو خودت انجام بدی، مثلا زشته سال 2022 و فراگیری اینترنت، لپ تاپ بخری و بدی برات ویندوز و نرم افزار بریزند، من که به شدت رو شخصی سازی اینا حساسم، یا مثلا خودم به شخصه تا باتری ویتا و هارد لپ تاپ هم فیکس میکنم، مثلا یه بار باتری ویتا نیمه جون شد، با اینکه پر بود ناگهان خالی میشد و خاموش، اقا سرچ کردم دیدم باید به باتری شوک داد یا عوض کرد، دوباره سرچ کردم دیدم با کشیدن کابل درونی باتری و دوباره وصل کردنش هم میشه شوک داد، خلاصه رفتم از این پیچ گوشتی ریز های مخصوص خریدم و ویتارو باز کردم و باتری رو پلاگ ان پلاگ کردم و درست شد و هنوزم بعد چند سال خراب نشده!! کاری که نکردم دراوردن مموری کارد ویتا در این حین بود که باعث شد بسوزه و 60$ ضرر کنم :D خلاصه که فیکسر متخصص همیشه >> از کار خودت، اما خودت درست کنی یک لذت دیگه داره :D (من از کودکی عادت داشتم برای فان، دل و روده اسباب بازی هام رو بریزم بیرون:-")

-حشرات گناه دارند :D
خودم از سوسک تا پشه رو "زنده" نجات میدم و از خونه بیرون میکنم :D پشه رو با دست مشت شده میگیرم و امثال سوسک رو با دستمال :D یعنی داستان ها داشتم مثلا برای اینکه سوسک پرنده (از این براق ها) رو نکشم و زنده گیری و نجات بدم :D اما میفهمم ملت از سوسک بدشون بیاد خودمم بچه بودم از سوسک بیشتر از هر چیزی در این دنیا وحشت داشتم :D مورچه هم استثناست و کلا در شرایطی که حشره مورد نظر لونه کرده باشه باید بی رحم بود و دست به کشتار جمعی و نسل کشی زد.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر