Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
میخواستم تو تاپیک سونی یا مایکروسافت بگم دیدم دعوا میشه
کنفرانس مایکروسافت 2022 برا من بول شت ترین کنفرانسی بود که میتونستم ببینم
نه برای حجم دانلودم متاسفم نه برای وقتیکه گزاشتم و دیدمش
برای دادن فرصتی دیگه به مایکروسافت متاسفم
درسته سونی فنم منتها همیشه یه احترام خاصی برای مایکروسافت قائل بوده و هستم
این کنفرانس نشون داد مایکروسافت در حد و اندازه های سونی نیست
حتی نمیدونه گیمرهای جدید یا فنهای گروه رقیب چی میخوان
خوشحالم که سونی فنم منتها ناراحتم که سونی رقیب قدر نداره
این باعث میشه که سونی هم افت کنه
نتیجه اش میشه ریمیک و ریمستر که سونی زده تو این خط

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
میخواستم تو تاپیک سونی یا مایکروسافت بگم دیدم دعوا میشه
کنفرانس مایکروسافت 2022 برا من بول شت ترین کنفرانسی بود که میتونستم ببینم
نه برای حجم دانلودم متاسفم نه برای وقتیکه گزاشتم و دیدمش
برای دادن فرصتی دیگه به مایکروسافت متاسفم
درسته سونی فنم منتها همیشه یه احترام خاصی برای مایکروسافت قائل بوده و هستم
این کنفرانس نشون داد مایکروسافت در حد و اندازه های سونی نیست
حتی نمیدونه گیمرهای جدید یا فنهای گروه رقیب چی میخوان
خوشحالم که سونی فنم منتها ناراحتم که سونی رقیب قدر نداره
این باعث میشه که سونی هم افت کنه
نتیجه اش میشه ریمیک و ریمستر که سونی زده تو این خط

حرف شما كامل درست و قابل دركه

مثلا من خودم اكس باكس دارم و از عملكرد امسالش اصلا راضي نيستم
و واقعا دلم ميخواست يه تغيير اساسي تو روند چند سال اخير ميديدم

بهرحال ما تو هر نسل يا هر دو كنسول رو با هم يا با فاصله زماني ميگيريم

ولي اون چيزي كه برامون مهمه بازيه خوبه نه شركتي كه اون رو توليد كرده
از اين بابت هر نمايش ضعيفي چه از سمت سوني و چه ماكروسافت و هر ناشر ديگه ادم رو نااميد مي كنه

خصوصا سوني و ماكروسافت كه پلتفورم هولدر هست و ماكروسافت كه انقدر هزينه خريد ناشر و استوديو انجام داده

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
میری تاپیک شوکیس ایکس و بتسدا میبینی ملت دارن به ناسالم ترین شکل در مورد گرن توریسمو و هورایزن پلی استیشن بحث میکنن (یعنی بحث که چی بگم، همون مقایسه و کل کل و راه انداختن کنسول وار). بعدش برمیگردی اون طرف داخل خود تاپیک اخبار و شایعات پلی استیشن، میبینی اونجا بحث شوکیس ایکس باکس میاد وسط. :D

آقا Unpopular opinion امروز ما اینه که هر وقت پلتفرم هولدرها نزدیک به هم ایونت دارن، بجای اینکه فروم فضای فان و باحال به خودش بگیره، به سمی ترین حالت ممکنش تبدیل میشه. :| :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
میری تاپیک شوکیس ایکس و بتسدا میبینی ملت دارن به ناسالم ترین شکل در مورد گرن توریسمو و هورایزن پلی استیشن بحث میکنن (یعنی بحث که چی بگم، همون مقایسه و کل کل و راه انداختن کنسول وار). بعدش برمیگردی اون طرف داخل خود تاپیک اخبار و شایعات پلی استیشن، میبینی اونجا بحث شوکیس ایکس باکس میاد وسط. :D

آقا Unpopular opinion امروز ما اینه که هر وقت پلتفرم هولدرها نزدیک به هم ایونت دارن، بجای اینکه فروم فضای فان و باحال به خودش بگیره، به سمی ترین حالت ممکنش تبدیل میشه. :| :D
از شما دعوت میکنم بیای تاپیک استیم دور هم، دور از هیاهوی دنیا با گیمای ایندی خوش باشیم این ایام :D
پ.ن: ورودیش اینه که بازی chivalry 2 رو توی اکانتت داشته باشی :> 😎

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29

اخه واقعا عملكرد ديروز اكس باكس خيلي بد بود
من واقعا مقايسه فورزا با گرن رو قبول ندارم يا مثلا استارفيلد افتضاحه نظر من نيست

منتهي كليت نمايش ديشب بعد از چندين سال صبر براي خريد استوديو ها و بعد خريد بتسدا و اكتيويژن
واقعا ضعيف بود

يعني شما فن اكس باكس هم باشي قاعدتا بدلت نمي تونسته نشسته باشه اين نمايش

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
از شما دعوت میکنم بیای تاپیک استیم دور هم، دور از هیاهوی دنیا با گیمای ایندی خوش باشیم این ایام :D
پ.ن: ورودیش اینه که بازی chivalry 2 رو توی اکانتت داشته باشی :> 😎
با پیسی نمیسازم متاسفانه :D ولی کلا طرفای شما و همچنین نینتندو هرکی بدون جنگ و دعوا داره خوش میگذرونه و واقعا وقتی اون فضا رو میبینم حسودیم میشه. :D
اخه واقعا عملكرد ديروز اكس باكس خيلي بد بود
من واقعا مقايسه فورزا با گرن رو قبول ندارم يا مثلا استارفيلد افتضاحه نظر من نيست

منتهي كليت نمايش ديشب بعد از چندين سال صبر براي خريد استوديو ها و بعد خريد بتسدا و اكتيويژن
واقعا ضعيف بود

يعني شما فن اكس باكس هم باشي قاعدتا بدلت نمي تونسته نشسته باشه اين نمايش
شما هرچقدر دوست داری بیا به این شوکیس فحش بده و ازش انتقاد کن. من کاری به اون ندارم، اصلا خودم وقتی دیدم خبری از هلبلید نیست یه ضربه روحی بدی خوردم که نگو و نپرس! :D

من فقط دارم میگم جدا از بچه هایی که واقعا بعضی نمایشا رو دوست ندارن و نظرشون رو میگن، به طور کلی بعد از این ایونت ها یک سری پست هایی که ترول خالص هستن فضای غیرقابل تحملی رو به وجود میارن که بخش بزرگی از فان قضیه رو از بین میبرن. حالا شایدم فقط برای من اینطوریه که اصلا بخاطر همین دارم چنین پستی رو تو چنین تاپیکی مینویسم. :D

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
با پیسی نمیسازم متاسفانه :D ولی کلا طرفای شما و همچنین نینتندو هرکی بدون جنگ و دعوا داره خوش میگذرونه و واقعا وقتی اون فضا رو میبینم حسودیم میشه. :D

شما هرچقدر دوست داری بیا به این شوکیس فحش بده و ازش انتقاد کن. من کاری به اون ندارم، اصلا خودم وقتی دیدم خبری از هلبلید نیست یه ضربه روحی بدی خوردم که نگو و نپرس! :D

من فقط دارم میگم جدا از بچه هایی که واقعا بعضی نمایشا رو دوست ندارن و نظرشون رو میگن، به طور کلی بعد از این ایونت ها یک سری پست هایی که ترول خالص هستن فضای غیرقابل تحملی رو به وجود میارن که بخش بزرگی از فان قضیه رو از بین میبرن. حالا شایدم فقط برای من اینطوریه که اصلا بخاطر همین دارم چنین پستی رو تو چنین تاپیکی مینویسم. :D

اصلا ترول و توهين و مسخره كردن كه بي نتيجه است
و من خودم مخالفم شديد

منتهي مثلا با حركت ديشب ماكروسافت من گيم پسمو اگه پولشو بر ميگردوندن كنسل ميكردم
چون عملا تا نوامبر كه تموم ميشه فقط از گلد دارم استفاده ميكنم كلا بعد از عرضه فورزا ٥
فك كنم اخرين بازي كه بازي كردم با گيم پس اونجرز بود ...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سبک بازی های فضایی(اینکه ما بریم تو یه سیاره با یه سری موجود اجق وجق درگیر شیم) با اون شخصیت های تصنعی با اون شوتر بی روح حقیقتا حالمو بهم میزنه
اولش فک کردم از سایفای خوشت نمیاد بعد یکمی زیادی جزئی شد، خب مستقیم اسم بازی رو بگو دیگه :D

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
سبک بازی های فضایی(اینکه ما بریم تو یه سیاره با یه سری موجود اجق وجق درگیر شیم) با اون شخصیت های تصنعی با اون شوتر بی روح حقیقتا حالمو بهم میزنه
باشه :D
giphy.gif

Lastshinobi

کاربر سایت
Jun 13, 2022
29
يه افتضاحي كه رو كنسولا وجود داره پرداخت پول براي انلاين بازي كردنه
اولش به اسم گلد و پلاس اومد همراهشم هر ماه چند تا بازي ميدادن كه حس كني چيزي بدستت مياد !

اقا يكي مثلا فيفا ميخره كالاف ميخره چرا بايد واسه انلاينش پول بده اين پوله زوره ديگه
بعدشم اين سرويسهاي اشتراكي

سرويس اشتراكي بايد اختياري باشه يه ماه بازي بدرد بخور اومد بخري بازيتو بكني و تمام

منتهي بياي اون انلاين پولي زوري رو گره بزني به اين و تمام افرهات هم روي همين باشه خيلي نامرديه

گلد رو كه ميخواستن بر دارن كلا 🤦🏻‍♂️

اين حركت چه از طرف سوني باشه چه ماكروسافت براي من قابل قبول نيست

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
من اصن وارد این تاپیک که میشما، کلا از همه‌چی بدم میاد دیگه! قشنگ حکم دروازه‌ی نفرت رو داره برام:D یادتون باشه بعدا بهم بگین از چیه Last of us دقیقا خوشتون میاد. منظورم از بعدا، هیچوقته. اگه ریمیکش هم بازی کنم و وسطش دراپ کنم، میشه سومین بار که دارم سعی میکنم این عنوانو تجربه کنم ولی حوصله‌م سر رفته‌ و ولش کردم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر