Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,700
نام
امیر
همونطور که دوستان هم اشاره کردند، بنظر من هم مهم ترین کارایی تروفی و اچیومنت انگیزه دادن برای بازی کردنه، یه طورایی Stats هم به حساب میاد، منم که عاشق Stats :-"
خیلی راحت هم میشه نحوه تعامل باهاش رو شخصی سازی کرد، مثلا من مدت هاست (شایدم از اول همین بودم) فقط و فقط بازی های مورد علاقه ام رو پلت میکنم، حتی همونم اگه تروفی انلاین داشته باشه ممکنه هیچ وقت پلت نکنم :-" (انلاین هدتوهد PvP و یک سری سبک های خاص مثل MMO هارو خیلی دوست دارم از قدیم و زیاد هم بازی کردم، اما مولتی پلیر سنتی که در ادامه سینگل پلیر میاد رو اصولا دوست ندارم، چی بشه تروفی هاش راحت باشه بگیرم که پلت شه)
در واقع حقیقتا حساسیت رو "پلت" ندارم... دوست دارم بازی پلت شه چرا که نه، اما به راحتی میتونم با پلت نکردن بازی کنار بیام،

چیزی که برام مهمه حالا نه حساسیت ولی عملا مهم ترین ملاکم محسوب میشه، تموم کردن بازی رو اخرین درجه سختیه،
باور کنین نه به خاطر پز دادن، اصلا همچین ادمی نیستم، حتی یادم نمیاد افتخار کرده باشم، ولی "دوست" دارم دروغ چرا... نمیدونم دقیق چطوری بیانش کنم ولی یه طور حس رضایت عجیبی بهم دست میده وقتی بازی رو سخت تموم میکنم، انگار خیالم راحت میشه که همه جوره حریف هستم... دیگه کاری نمونده که انجام ندادنش رو تجربم تاثیر زیادی داشته باشه، یطورایی حس واقعی بودن تجربه رو بهم میده، من حتی تو زندگی واقعی هم اینطوریم.. خیلی وقت ها حتی تو روابط یا مسائل خاص با یک هدف خاصی کار خودمو سخت میکنم.. مثال عینی و ساده مثلا تا 5 6 طبقه از اسانسور خیلی کم استفاده میکنم که بهش عادت نکنم واکثرا از پله میرم و میام یا سر امتحان تقلب نمیکنم (دانشگاه، وگرنه دوران مدرسه مخترع تقلب بودم :-" ) یا ماه قبل با بازی خریدن خودمو تقریبا خالی کردم که عادت کنم خرجم بیاد پایین :-" و بعدش پس انداز کنم :-"
یطورایی وقتی دیفیکالتی بالا بازی میکنم خیالم راحته که تسلطم همیشه حفظ میشه،

در واقع از وقتی جدی فاز تروفی گرفتم اینطوری بازی میکنم:
پلی ترو اول: - اگه بازی مهم باشه 100% بلایند شروع میکنم، حتی رودمپ هم نمیبینم برای میسیبل ها، تنها اولویت هم بالاترین درجه سختی
- اگه بازی مهم نباشه(مثلا سولزبورن یا بتزدا یا سانتا ناتی نباشه) به احتمال زیاد رودمپ چک میکنم که تا حد امکان میسیبل هارم بگیرم، همچنان مهم ترین اولویت بالاترین درجه سختی

پلی ترو دوم: بسته به شرایط، ممکنه خیلی با پلی ترو اول فاصله داشته باشه، مثلا چند سال، اصولا ماهیت این پلی ترو میشه تجدید خاطره + تروفی های باقی مانده + اگه حالشو داشتم کالکتیبل و پلت

پلی ترو سوم+ : تجدید خاطره.. تجدید خاطره... تجدید خاطره... تجدید خاطره... اگه حالشو داشتم تروفی های باقی مونده یا پلت

چیزی که خیلی وقت ها مشترکه.. درجه سختیه بالاست، حتی تو پلی ترو nام (ویچر 3 بهترین نمونه) یعنی اگه بازی خیلی خفن باشه و گیم پلی طوری باشه که درجه سختی بالا در واقع اسون باشه و درجه سختی پایین دیگه اب خوردن (مثل ویچر 3) تمام پلی ترو هارو بالاترین میرم، اصن مثلا ویچر یا فال اوت رو غیر بالاترین حال نمیده :-" حالا اگه بازی خاص نباشه یا رو مخ باشه (نه از جنس رو مخ بودن سولزبورن که در واقع جذابیته، از جنس مثلا zombie army 4) به احتمال زیاد پلی ترو دوم+ رو easy میرم،

ببخشید طولانی شد :D
نوشته های یک INTP که زیاد هم به MBTI اعتقاد نداره :D
———————/————-
برا آف تاپیک نبودن
UO:مولتی پلیر کرایسیس ۲ خیلی آندریتده تو زمان خودش یکی از بهترین مولتی پلیرهایی بود که تجربه کردم ولی کسی بازی نمیکرد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
ولی خب من اینجا یه نظر نامحبوب بدم و اینکه:

کرایسیس 2 > 1 و 3

از نظر محیطی و گیم پلی واقعا 2 خوب و دلچسبه و یه شوتر تر و تمیز.
+ ساندترك
منم عاشق 2 هستم، البته خدایی به نظرم 1 و وارهد و حتی فاركرای اورجینال و سندباكسشون خیلی خفنه...

اما آفرین منم 2 رو ازهمه بیشتر دوست دارم... و 3 رو هیچ وقت تمام نكردم..

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,251
مارتین لوتر کینگ هم جورج فلوید دیگه ای بوده, فقط چون اون زمان وسایل ارتباطی در دسترس همگان قرار نداشته خیلی کم لو رفته.

View attachment 241813
آره یه سری گزارشات از ریپیست بودن این دوستمون اومده که ظاهرا اون موقع ها کسی خبر نداشته:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اخرین بازی درست و حسابی کوجیما متال گیر چهار بود. دو تا بازی بعدیش اووریت کامل بودن.

هیچ وقت هم نتونست خودش را از دایره کلیشه ای متال گیر خارج کنه.دورانش به نظرم تموم شده

مصاحبه های اخیرش هم حرف های چرند و پرندی میزنه:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
به نظرم افتخار کردن به هر چیزی احمقانه‌ست. هر چیزی.
من این خیلی قبول دارم. اراده آزادی وجود نداره عزیزان من به چی افتخار میکنید:D به قول gnarls barkley میگه you really think you're in control? well I think you're crazy just like me

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
دنیا جای نسبتاً خوبیه. وضعیت دنیا بالا و پایین داره اما روند کلی اون رو به بهتر شدنه.
الان از ۱۰۰ سال پیش و ۵۰ سال پیش بهتره و ۵۰ سال دیگه و ۱۰۰ سال دیگه هم از الان بهتره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دنیا جای نسبتاً خوبیه. وضعیت دنیا بالا و پایین داره اما روند کلی اون رو به بهتر شدنه.
الان از ۱۰۰ سال پیش و ۵۰ سال پیش بهتره و ۵۰ سال دیگه و ۱۰۰ سال دیگه هم از الان بهتره.
به جرأت میتونم بگم نامحبوب ترین نظری بود که توی عمرم خوندم /:)
بر عکس من عقیده دارم با شتاب خارق العاده ای داریم به سمت نابودی پیش میریم و هیچوقت بدتر از این نبوده وضعیت جهان/:)

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
621

متاسفانه با وضعیت فاجعه بار تغییرات اقلیمی که برای کره زمین درست شده باید دید 100 سال دیگه اصلن موجودی به اسم انسان وجود داره یا نه .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
من این خیلی قبول دارم. اراده آزادی وجود نداره عزیزان من به چی افتخار میکنید:D به قول gnarls barkley میگه you really think you're in control? well I think you're crazy just like me
این قضیه اراده‌ آزاد زندگی و وجود منو رسما نمود! :D بخاطرش تا حد کمی سراغ فیزیک کوانتوم رفتم، تا حدی از ژیژک و فوکو و شوپنهاور و چنتا بنده‌ خدای دیگه سعی کردم کمک بگیرم، مدتی به Sapolsky پناه آوردم، ولی فرقی نمی‌کرد کی چی می‌گه. این مغز وامونده‌ من کلا دیدگاه غیر deterministic رو نمی‌تونه بپذیره. واقعا امیدوارم هیچکس به صورت فردی همچین چیزی رو تجربه نکنه - به صورت جمعی هم بعیده به همچین تجربه‌ای برسیم - چون واقعا تجربه‌ خوشایندی نیست. البته باز هم بستگی به آدمش داره. شاید همچین دیدگاهی برای یه نفر بتونه رهایی بخش باشه. برای من که نبود!‌ :D

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بنظرم به ازای هر یک قدمی که داره بهتر میشه، یک قدم هم بدتر میشه. اینه که محور وضع جهان داره درجا میزنه و همینطوری مستقیمه

دارو و درمان پیشرفت می‌کنه برای همین پاندمی کرونا به طاعون سیاه و Spanish Flu نمیرسه، ولی عن‌قریبه که تو بحث آنتی‌بیوتیک به مشکل بخوریم

ملت به‌طور کلی نسبت به وضع زمین آگاه‌تر و هوشیارتر و مسئولیت‌پذیرتر شدن، اینقدر طول کشیده و پروسه معکوس کردنش کنده که معلوم نیست جواب بده.

همین چند وقت پیش داشتم میخوندم که ذرات بسیار ریز پلاستیک از سد خونی مغزی رد میشن، و همه حیران‌ان که این مشکل رو چطوری میشه حل کرد.

جنگ مدل جنگ‌های جهانی و ویتنام نداریم، عوضش گوشه‌های مختلف دنیا یک بلایی داره سر یک گروهی میاد

الخ

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,834
نام
مهراد
این قضیه اراده‌ آزاد زندگی و وجود منو رسما نمود! :D بخاطرش تا حد کمی سراغ فیزیک کوانتوم رفتم، تا حدی از ژیژک و فوکو و شوپنهاور و چنتا بنده‌ خدای دیگه سعی کردم کمک بگیرم، مدتی به Sapolsky پناه آوردم، ولی فرقی نمی‌کرد کی چی می‌گه. این مغز وامونده‌ من کلا دیدگاه غیر deterministic رو نمی‌تونه بپذیره. واقعا امیدوارم هیچکس به صورت فردی همچین چیزی رو تجربه نکنه - به صورت جمعی هم بعیده به همچین تجربه‌ای برسیم - چون واقعا تجربه‌ خوشایندی نیست. البته باز هم بستگی به آدمش داره. شاید همچین دیدگاهی برای یه نفر بتونه رهایی بخش باشه. برای من که نبود!‌ :D
غیر deterministic؟ ینی از نظر شما چیزی به اسم random events وجود نداره و همه چی از قبل چیده شده و آماده س و 100% Sure هست؟

• Like
Reactions: Z-fan

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
غیر deterministic؟ ینی از نظر شما چیزی به اسم random events وجود نداره و همه چی از قبل چیده شده و آماده س و 100% Sure هست؟
متاسفانه بله. به نظر من تمام اتفاقاتی که ما به صورت رندوم ایونت تجربه می‌کنیم و یا حتی درک تجربه کردنشون رو نداریم اما احتمالا رخ می‌دن، می‌تونستن تحت شرایط دیگه‌ای رخ ندن و این ذاتشون رو برای ما رندوم می‌کنه، اما یک مسئله وجود داره که رندوم بودن این اتفاقات رو از دید من از پیش تعیین شده می‌کنه، و همین باعث می‌شه که دیگه رندوم نباشن. اونم اینه که چون این شرایط فعلی هست که وجود داره و شرایط‌های دیگه با وجود اینکه می‌تونستن وجود داشته باشن، ولی وجود ندارن (حداقل از دیدگاه انسانی و اونچه که ما به عنوان انسان تجربه می‌کنیم) پس دنیای موازی و احتمالاتی که ممکن بود تحت شرایط دیگه‌ای رخ بدن اهمیتی ندارن، و در نتیجه اتفاقاتی که می‌افتن همه از پیش تعیین شده‌ان؛ حتی اگه به ظاهر رندوم باشن.

با این وجود :D، می‌شه در نگاه اول باز هم رندوم حسابشون کرد! اما اگر شرایط به وجود اومده رو به صورت کلی بر اساس شانس و احتمال در نظر بگیریم، پس تمام اتفاقات بعدش رندوم محسوب می‌شن، نه فقط یه سری‌شون. پس با این دیدگاه رندوم ایونتی وجود نداره، هر چیزی که هست و نیست رندوم ایونته، و وقتی همه چیز رندوم باشه، دیگه مفهوم رندوم بودن از بین می‌ره. به نظر من همه چیز عین دومینو پیش می‌ره، تنها با این تفاوت که ما نمی‌تونیم منطق این ورژن از دومینو رو درک کنیم.

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
متاسفانه بله. به نظر من تمام اتفاقاتی که ما به صورت رندوم ایونت تجربه می‌کنیم و یا حتی درک تجربه کردنشون رو نداریم اما احتمالا رخ می‌دن، می‌تونستن تحت شرایط دیگه‌ای رخ ندن و این ذاتشون رو برای ما رندوم می‌کنه، اما یک مسئله وجود داره که رندوم بودن این اتفاقات رو از دید من از پیش تعیین شده می‌کنه، و همین باعث می‌شه که دیگه رندوم نباشن. اونم اینه که چون این شرایط فعلی هست که وجود داره و شرایط‌های دیگه با وجود اینکه می‌تونستن وجود داشته باشن، ولی وجود ندارن (حداقل از دیدگاه انسانی و اونچه که ما به عنوان انسان تجربه می‌کنیم) پس دنیای موازی و احتمالاتی که ممکن بود تحت شرایط دیگه‌ای رخ بدن اهمیتی ندارن، و در نتیجه اتفاقاتی که می‌افتن همه از پیش تعیین شده‌ان؛ حتی اگه به ظاهر رندوم باشن.

با این وجود :D، می‌شه در نگاه اول باز هم رندوم حسابشون کرد! اما اگر شرایط به وجود اومده رو به صورت کلی بر اساس شانس و احتمال در نظر بگیریم، پس تمام اتفاقات بعدش رندوم محسوب می‌شن، نه فقط یه سری‌شون. پس با این دیدگاه رندوم ایونتی وجود نداره، هر چیزی که هست و نیست رندوم ایونته، و وقتی همه چیز رندوم باشه، دیگه مفهوم رندوم بودن از بین می‌ره. به نظر من همه چیز عین دومینو پیش می‌ره، تنها با این تفاوت که ما نمی‌تونیم منطق این ورژن از دومینو رو درک کنیم.
داداش اصل آنتروپی رو دور ننداز :D

داشتن یک زرادخانه هسته ایی پر و پیمون حق مسلم و بدیهی ماست فارغ از اینکه حکومت چی باشه و کی باشه از توضیحات بیشتر به دلیل ترس از مدیران اسنایپر معذروم:D

• Poker Face
Reactions: XsmokeX
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر