Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوربین رو شونه سینماتیک اسکریپت شده با درون‌مایه Sad dad که ففط با تکیه بر جزئیات بصری بالا بیان، جنریک ترین نوع بازی هان.
کسایی که با سال ها تجربه این عناوین، سلیقه گیمیشون شکل گرفته طبیعیه بازی های بتزدا بهشون نسازه. یه کم سنگینه براشون :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان یه جوری به نظرات هم واکنش نشون میدن انگار وحی منزله :D
مقوا لقب خوردن اسکایریم و فال اوت تو مخصوصا این تاپیک به قرآن چیزی از ارزش های بازی کم نمی کنه که سریع گارد میگیرید
خود من هفته پیش بعد ده سال دوباره به دلم زد اسکایریم رو شروع کردم یهو دیدم 20 ساعته تو بازی ام :D بعد اومدم این تاپیک نظر دوستان رو دیدم درجا زد به سرم که Yep, That's a certified Unpopular Opinion :>
به بد سلیقگی و بدنظری همدیگه نپرید
به جاش از بدسلیقگی و بدنظری خودتون مایه بذارید :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
دوربین رو شونه سینماتیک اسکریپت شده با درون‌مایه Sad dad که ففط با تکیه بر جزئیات بصری بالا بیان، جنریک ترین نوع بازی هان.
کسایی که با سال ها تجربه این عناوین، سلیقه گیمیشون شکل گرفته طبیعیه بازی های بتزدا بهشون نسازه. یه کم سنگینه براشون :D
که فیلمهای تعاملی هستند که به عنوان بازی عرضه می‌شوند

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این چیزی که گفتی اولیش TLOU بود، نهایت دومیش GOW :))
اونی که بازی های بتسدا بهش نمیسازه خیلی قبل تر از این ها در مورد بتسدا نظرش این بوده:D

و انقدر جنریکه که کلا 2تا بازی اینجوری وجود داره:))
اگر به اینه که مشابه بازی های بتسدا احتمالا بیشتر میشه پیدا کرد! کم کمش مشابه الدر اسکرول یه عالمه RPG فانتزی وجود داره:D ولی حتما یه تفاوتی هست که یه RPG فانتزی میسازه و یکیش نمیسازه!
و مطمئنا اون فرقه ربطی به MS نداره:)) چون هنوز تقریبا هیچ بازیی اینا با MS عرضه نکردن که این نظر شکل گرفته باشه:D

جای vs درست کردن و درگیری الکی، بیا unpopular opinion بده :D حداقل در قابلش بده :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
این چیزی که گفتی اولیش TLOU بود، نهایت دومیش GOW :))
اونی که بازی های بتسدا بهش نمیسازه خیلی قبل تر از این ها در مورد بتسدا نظرش این بوده:D

و انقدر جنریکه که کلا 2تا بازی اینجوری وجود داره:))
اگر به اینه که مشابه بازی های بتسدا احتمالا بیشتر میشه پیدا کرد! کم کمش مشابه الدر اسکرول یه عالمه RPG فانتزی وجود داره:D ولی حتما یه تفاوتی هست که یه RPG فانتزی میسازه و یکیش نمیسازه!
و مطمئنا اون فرقه ربطی به MS نداره:)) چون هنوز تقریبا هیچ بازیی اینا با MS عرضه نکردن که این نظر شکل گرفته باشه:D

جای vs درست کردن و درگیری الکی، بیا unpopular opinion بده :D حداقل در قابلش بده :D

از کجا رسیدی به کجا ، واقعا مغزم سوت کشید :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
از کجا رسیدی به کجا ، واقعا مغزم سوت کشید :D
از اونجایی که ملت رسیده بودن به اون پست :D
اینکه در مورد بتسدا میگی، و قبلا (سال ها قبل) هم گفته بودی و قشنگ اون پست رو میدن و بحث رو vs میکنند
و نه تنها vs کنسولی، که دیگه دارن در مورد بقیه فتوا میدن (با داده های اشتباه:D )

بهتره اون دوستمون رو نقل قول کنی و ازش بپرسی چجوری رسیدی به اینجا :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
از اونجایی که ملت رسیده بودن به اون پست :D
اینکه در مورد بتسدا میگی، و قبلا (سال ها قبل) هم گفته بودی و قشنگ اون پست رو میدن و بحث رو vs میکنند
و نه تنها vs کنسولی، که دیگه دارن در مورد بقیه فتوا میدن (با داده های اشتباه:D )

بهتره اون دوستمون رو نقل قول کنی و ازش بپرسی چجوری رسیدی به اینجا :D

والا تاپیک اسمش روشنه ، نظرش رو بتسدا دوستمون اینه ، این یکی دستمونم نظرشون روی بازی های خطی اینه ! حالا شما چطوری VS رفتی رسیدی بهش :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
والا تاپیک اسمش روشنه ، نظرش رو بتسدا دوستمون اینه ، این یکی دستمونم نظرشون روی بازی های خطی اینه ! حالا شما چطوری VS رفتی رسیدی بهش :D
یکم پست رو بهتر بخونی میبینی نظر چیز دیگه ایه:D به جمله آخرشم دقت کن:D (گرچه اونی که vsش کرد مشخصه چی سنگینه این وسط:-" )

من که هیچ، اون سید بی طرف هم فهمید چه خبره:D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
یکم پست رو بهتر بخونی میبینی نظر چیز دیگه ایه:D به جمله آخرشم دقت کن:D (گرچه اونی که vsش کرد مشخصه چی سنگینه این وسط:-" )

من که هیچ، اون سید بی طرف هم فهمید چه خبره:D
میدونم کلیات بحثتون چیز دیگه ایه ولی سید "بی طرف" رو خوب اومدی. :D

پ.ن. این پستم رو جزو همون unpopular opinion حساب کنید. :-"

we love you seyed

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,404
نام
محمد

we love you seyed
تیکه ننداخت ها، به معنای واقعی کلمه منظورش این بود.:))

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین

we love you seyed
سید طرف داره البته...
ولی برای خودش تو یه غاری پست میده، انقدر تک و تنهاست بی طرفه:D

ولی ولش کنیم:-"
از آشپزی دیگه چیزی نداریم جدید؟ :(

---

آها در مورد سوپ و آش گفتن...
دوست عزیز @Rohshen
شما زندگی مجردی تجربه کردی؟ :-" اگر تجربه کرده باشی خدایی اینا خیلی جوابن:D(مگر اینکه آدمی باشی که خیلی حس آشپزیت میاد >:) ) من که یه مدت یکی دو شب در میون با آش زندگی میکردم:-"
هم ارزونه، هم خوشمزه ست...هم سیر میکنه:-"

الان جایی که هستم آش فروشی نیست نزدیکا بسی غمگینم:(

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,679
سید طرف داره البته...
ولی برای خودش تو یه غاری پست میده، انقدر تک و تنهاست بی طرفه:D

ولی ولش کنیم:-"
از آشپزی دیگه چیزی نداریم جدید؟ :(

---

آها در مورد سوپ و آش گفتن...
دوست عزیز @Rohshen
شما زندگی مجردی تجربه کردی؟ :-" اگر تجربه کرده باشی خدایی اینا خیلی جوابن:D(مگر اینکه آدمی باشی که خیلی حس آشپزیت میاد >:) ) من که یه مدت یکی دو شب در میون با آش زندگی میکردم:-"
هم ارزونه، هم خوشمزه ست...هم سیر میکنه:-"

الان جایی که هستم آش فروشی نیست نزدیکا بسی غمگینم:(
قبول دارم مجردی سوپ خیلی جوابه.مخصوصا این سوپ آماده ها جو خالی. جو با قارچ هم بد نیست ولی جو خالی باحالتره.ولی انصافا مجردی با آش میشه؟ :D خیلی مراحل داره.رشته و حبوبات خیس کردن و پیاز داغ درست کردن.مشکل من اینه که مادر گرامی این هارو شام میده و واقعا نمیتونم باهاشون سیر بشم.سوخت و ساز بدنم هم بالاس باید غذای حجیم بخورم آروم بگیرم.
پ.ن : این سوپ جو آماده ها شده ۹ هزارتومن.جهت اطلاع بی دلیل :|

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
قبول دارم مجردی سوپ خیلی جوابه.مخصوصا این سوپ آماده ها جو خالی. جو با قارچ هم بد نیست ولی جو خالی باحالتره.ولی انصافا مجردی با آش میشه؟ :D خیلی مراحل داره.رشته و حبوبات خیس کردن و پیاز داغ درست کردن.مشکل من اینه که مادر گرامی این هارو شام میده و واقعا نمیتونم باهاشون سیر بشم.سوخت و ساز بدنم هم بالاس باید غذای حجیم بخورم آروم بگیرم.
پ.ن : این سوپ جو آماده ها شده ۹ هزارتومن.جهت اطلاع بی دلیل :|
مجردی نمیشینی آش درست کنی که:D
میری یه کاسه آش به مقدار مورد نیاز میخری:-"
الان این ظرف یک کیلویی ها حدود 15تومنه، که برای یک نفر زیاده! :-"
حالا شام به عنوان یه مجرد(که در کنار خانواده هم زندگی نمیکنه:-") ...که حس آشپزی هم نداره هر شب:-" ، آش بگیری بهتره یا بخوای هر چندشب یکبار فست فود بگیری بین 60~100 تومن حداقل:-" (قیمت ها بر اساس شیرازه...تهران نمیدونم وضع چقدر متفاوته:-" )

نگاه..مجبوری با آش و سوپ سیر بشی اون موقع:-" :)) ولی خدایی آش غذای سنگینیه، راحت سیر میکنه!
سوپ حالا بستگی داره چی باشه:-"

---

در مورد غذا ... کلا هر غذایی که خوردنش انرژی زیادی بطلبه دوست نمیدارم:-"
مثل آب گوشت...
مثل ماهی ...
مثل... نمیدونم خیلی چیزای دیگه...البته میخورم اگر حق انتخاب دیگه ای نداشته باشم، ولی واقعا حس صرف انرژی برای خوردن غذا ندارم:))

پ.ن: قبلا بحث کرده بودیم... کله پاچه بحثش جداست و پایه ی این هستم:-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر