Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
منم چند تا مورد بگم که برید توبه کنید مثل من بد غذا نیستید :-" :D
فقط خودتون رو زحمت ندید که بگید پس تو از چی خوشت میاد یا اصلا چی میخوری :D خودم میدونم وضعیتم خرابه :D
  • از سیر بدم میاد , تو هر غذایی باشه امکان نداره بخورم :D از پیاز هم بدم میاد با غذا نمیخورم ( ولی خوب برای بعضی جاها مجبورم بخورم , مثلا داخل خورشت که تازه اون رو هم بیشتر جدا میکنم :-" ) از روی آش هم اول این دوتا رو برمیدارم بعد میخورم :D
  • کره , پنیر , خامه , سرشیر نمیخورم ,ماست و دوغ گوسفندی هم همینطور :D
  • گوجه هم نمیخورم /:) البته یکبار داخل ساندویچ خوردم و اصلا مزه گوجه رو حس نکردم :D توی غذا هم اگه یه تیکه کوچیک باشه سعی میکنم سخت نگیرم :D ولی خوب تا الان نشده برم گوجه رو بردارم و بخورم ( بعضی ها با نمک و این چیزا میخورن ). یک نکته دیگه این که املت میخورم مشکلی با بودن گوجه داخلش ندارم :D
  • از سبزیجات هم پیازچه و تره نمیخورم :-" از بوش متنفرم چه برسه بخوام بخورم ...!
  • با توجه به موارد بالا از سالاد شیرازی هم متنفرم :D
  • گوشت گوسفند اگه یکم بو بده احتمالا نمیخورم , مخصوصا اگه چربی هم داشته باشه :D
  • کله پاچه خیلی چیز بیخودیه :D
  • از دمی بدم میاد :D
  • آبگوشت هم الان چند سال میشه نخوردم :D یک مدت خیلی دوست داشتم ولی بعدش دیگه بدم اومد :D شاید برم سمتش باز :D
  • از خورشت الو و فسنجون هم خوشم نمیاد ولی به زور میخورم دیگه :D بین این دوتا فسنجون رو بیشتر میپسندم ...!
موارد دیگه ای هم هست اما الان یادم نمیاد :D
چند مورد از چیزهایی که خوشم میاد هم بگم :D
  • از غذاهای نونی خیلی خوشم میاد :-" مثل سالاد الویه و ... !
  • سیب زمینی سرخ کرده با مرغ دوست دارم شدید :D حتی اگه مرغ هم نباشه اشکال نداره :D
  • سالاد کاهو و کلم خیلی دوست دارم , ماست و خیار هم همین طور :D
  • خورشت قیمه , بادمجون و قورمه سبزی هم دوست دارم ( الان یکی میگه نه پس میخوای دوست نداشته باش :D )
  • ته چین و ته چین ماستی ( ماست و زعفرون میگن فکر کنم ) دوست دارم
  • کلا بقیه چیزها خوبه جز اون موارد بالا که گفتم :-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اینجا جنوبی نداریم؟ جنوب فارس یا بندرعباس اینا حداقل:-" چیزی داریم به نام مَهوِه یا مهیاوه
کلا دو حالت داره... یا عاشقش میشی
یا از 10کیلومتریشم رد نمیشی :-"
این رو من جزو عاشقاش هستم و نمیدونم چجوری میشه عاشقش نشد:p ( لعنت! دو قرنه نخوردم:( باید درخواست بدم بهم برسونند:( )
مهوه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
طبق توضیحات این که گفته مهوه لاری و جهرمی با هم فرق میکنند، و نوع لاری بوی زننده ای داره... منم چون گراشی هستم(نزدیک لار:-" ) پس احتمالا همین ورژن رو میخوریم ما هم....پس همینی که میگه ملت از کنارش رد نمیشن رو من عاشقشم:))
اون نان مهوه ای هم من نشنیدم، احتمالا منظورش لیتَک بوده:-" (رسما دیگه دارم تبلیغ غذای محلی میکنم:)) :-" )
من یه بار توی بندر مهوه دیدم و می‌تونم با اطمینان بگم کله پاچه در مقایسه با ایشون بوی عطر و مشک و عنبر و گلاب و ادکلن میده

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
سوپ شیر احتملا یه چیزی تو مایه های اش دوغه :))))
ایشون اش دوغ هستند : )))))
ash-doogh.jpg

ایشونم دوست ندارم :D کلا سوپ خور نیستم مگه اینکه یه سری که اسمشونم نمیدونم :D
اش های عادی هم خوبن :D
به املت هم اشاره کرده بودین... املت به نظرم بسته به شرایط میتونه بهترین غذای رو کره زمین باشه :D اچار فرانسه خوبیه :D راحت خوشمزه و مفید :D یه چی تو مایه های سیبزمینی سرخ کرده و مخلفاتش :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
سوپ شیر دیگه چه مخسره بازیه؟ :D
به عنوان غذا نه، ولی پیش غذا و یا همراه غذا بلغور شیر یکی از خوشمره ترین سوپ هاست. فک کنم البته همه جا باهاش اشنایی نداشته باشن. ولی سمت خراسان خیلی جا افتاده است.
بلغور گندم رو همراه با کره (روغن) ادویه مخصوصا زرد چوبه و زعفرون و شیر میذاری تا بپزه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
پاستا بخصوص آلفردو بدترین غذایی هست که تو عمرم خوردم:| چطور میشه شیر و مرغ و قارچ با هم مصرف میکنند یه عده و لذت میبرن؟
دقیقا همین یک ساعت پیش داشتم میخوردم میگم چطور ممکنه یکی بدش بیاد از این عشق =))
---
پیتزا سبک > این پیتزاهای که فست فودیا میزنن 50 کیلو روش مرغ و قارچ میریزن :D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بزار من دوباره این تاپیک رو بیارم بالا یکم از دردی که سالیان سال تو دلمه رو اینجا خالی کنم :D
1-اول از همه بگم که تلو بازی وحشتناک اورریتدیه و هر کی میگه داستان و شخصیت هاش خیلی خوبن با احترام ولی هیچی از داستان و شخصیت خوب نمی دونه این بازی و کلا بازی های ناتی داگ دارن نون گرافیک و فیزیک خوبشون رو می خورن و ناتی داگ آخرین گیم خوبی که ساخته آنچارتد 1 هست بقیه اش همه بیخودن :D

2- هیچ وقت طرفدار پر و پا قرص گاد اف وار ها نبودم و صرفا برام بازی های یه بار مصرفی بودن که یه بار تمومشون می کردم و دیگه نگاهشون هم نمی کردم ولی بین همه نسخه هاش این آخری که سال 2018 اومد از همه بدتر بود پیوند گودرز و شقایق توش به شدت موج می زد و کریتوس هم یهو از زیر بته یه بچه براش ساختن :D

3-این یکی برام خیلی سخته که بگم چون راجع به بازیساز مورد علاقمه ولی باید بگم بین همه کار هایی که میازاکی ساخته بلادبورن از همه ضعیف تره و از هیچ نظر حتی نزدیک دارک سولزم نیست و صرفا ساخته شده کسانی که با دارک سولز ارتباط برقرار نکردن رو به خودش جذب کنه

4-alien isolation بهترین گیم ترسناک یک دهه اخیره و شدیدا آندرریت هست هوش مصنوعی alien از هوش مصنوعی مستر ایکس تو اویل2 ریمیک هم بهتره خیلی هم بهتره

5-سری بایونتا خیلی خیلی بهتر از سری دویل می کرای هست و بایونتا شخصیت باحال تری از دانته است :D در ضمن دویل می کرای 5 لول دیزاینش گاربج بود و حالم داشت از لول دیزاین مضخرفش بهم می خورد

6-بازی black بهترین fps تاریخه و خیلی از کال اف دیوتی مدرن وار بهتره

7-zelda link's awakening بسیار بازی بهتری از Zelda: Skyward Sword هست

8-p.t اصلا ترسناک و نوآور نیست و یه کپی به روز از حالت اتاق 302 تو سایلنت هیل 4 هست و همه اتفاقاتش حداقل برای من قابل پیش بینی و معلوم بود

9-تمام سوپر هیرو ها مضخرفن و تنها فیلم سوپرهیرویی که خوب ساخته شده batman return هست:D

10-رزیدنت اویل 7 خیلی اویل بهتری از شماره 4 هست و رزیدنت اویل 4 بدترین اویلیه که تا به حال ساخته شده (بازی خیلی عالی هستا ولی اویل بدیه)

11-و آخرین و مهم ترین نکته که نسل 6 و 7 لول دیزاین بازی ها خیلی بهتر و جالب تر بود و نسل هشت و نه گند زد به دیزاین بازی ها .بتل رویال هم مضخرف ترین سبکیه که به زندگیم دیدم

آخیش یکم سبک شدم :D

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
بزار من دوباره این تاپیک رو بیارم بالا یکم از دردی که سالیان سال تو دلمه رو اینجا خالی کنم :D
1-اول از همه بگم که تلو بازی وحشتناک اورریتدیه و هر کی میگه داستان و شخصیت هاش خیلی خوبن با احترام ولی هیچی از داستان و شخصیت خوب نمی دونه این بازی و کلا بازی های ناتی داگ دارن نون گرافیک و فیزیک خوبشون رو می خورن و ناتی داگ آخرین گیم خوبی که ساخته آنچارتد 1 هست بقیه اش همه بیخودن :D

2- هیچ وقت طرفدار پر و پا قرص گاد اف وار ها نبودم و صرفا برام بازی های یه بار مصرفی بودن که یه بار تمومشون می کردم و دیگه نگاهشون هم نمی کردم ولی بین همه نسخه هاش این آخری که سال 2018 اومد از همه بدتر بود پیوند گودرز و شقایق توش به شدت موج می زد و کریتوس هم یهو از زیر بته یه بچه براش ساختن :D

3-این یکی برام خیلی سخته که بگم چون راجع به بازیساز مورد علاقمه ولی باید بگم بین همه کار هایی که میازاکی ساخته بلادبورن از همه ضعیف تره و از هیچ نظر حتی نزدیک دارک سولزم نیست و صرفا ساخته شده کسانی که با دارک سولز ارتباط برقرار نکردن رو به خودش جذب کنه

4-alien isolation بهترین گیم ترسناک یک دهه اخیره و شدیدا آندرریت هست هوش مصنوعی alien از هوش مصنوعی مستر ایکس تو اویل2 ریمیک هم بهتره خیلی هم بهتره

5-سری بایونتا خیلی خیلی بهتر از سری دویل می کرای هست و بایونتا شخصیت باحال تری از دانته است :D در ضمن دویل می کرای 5 لول دیزاینش گاربج بود و حالم داشت از لول دیزاین مضخرفش بهم می خورد

8-p.t اصلا ترسناک و نوآور نیست و یه کپی به روز از حالت اتاق 302 تو سایلنت هیل 4 هست و همه اتفاقاتش حداقل برای من قابل پیش بینی و معلوم بود

9-تمام سوپر هیرو ها مضخرفن و تنها فیلم سوپرهیرویی که خوب ساخته شده batman return هست:D

10-رزیدنت اویل 7 خیلی اویل بهتری از شماره 4 هست و رزیدنت اویل 4 بدترین اویلیه که تا به حال ساخته شده (بازی خیلی عالی هستا ولی اویل بدیه)

11-و آخرین و مهم ترین نکته که نسل 6 و 7 لول دیزاین بازی ها خیلی بهتر و جالب تر بود و نسل هشت و نه گند زد به دیزاین بازی ها .بتل رویال هم مضخرف ترین سبکیه که به زندگیم دیدم

1 و 2 حرف های فروخورده من بود که اشک رو تو چشام جمع کرد
ولی 10 خونتو حلال کرد و راحت میشه برات حکم اعدام صادر کرد :D

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر

006AB98D-91A6-4592-9014-09CBB7DB6218.gif

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377

داداش یه لحظه از تراکتور بیا پایین همه رو نابود کردی.
ایکاش هیچ وقت نمی اومدم تو این تاپیک، قلبم درد گرفت.
همین یه پست کافیه کل این تاپیک رو به اتش کشید

29xp-meme-mobileMasterAt3x-v3.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر