Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,735
سوییچ Tactile از Linear برای بازی بهتره، اون یکی دوتا میلی ثانیه که سر actuation point بالاتر مصرف میشه هیچ تاثیری نداره، در عوض تکتایل یه فیدبک خیلی خوب داره که مطمئن میشی دکمه ای که زدی رجیستر شده :D

ملس > شیرین/ترش :-"
1630670284335.png
:D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
کی میاد بگه میوه مورد علاقم بادمجونه مثلا :D
بنده! :D میوه‌ی مورد علاقه‌ی من بادمجونه. زندگی منو وادار به بادمجون دوست بودن کرد. 🍆

پ.ن: گفتم پستم رو پاک کنم و فضای مهربون تاپیک رو با بادمجون دوست بودنم آلوده نکنم، که @Holy Diver با نقل قول کردنش مچم رو گرفت و در نتیجه تصمیم گرفتم دوباره پستم رو ارسال کنم. :D شما ادامه بدید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
این unpopular opinion رو وارد یه مرحله کاملا جدید کرد:))

این اینقدر Unpopular بود که قبل پست اصلی اش نقل قول شد :D

نمیدونم Unpopular ـه یا نه :-? ... صبر کن... مطمئنم Unpopular ـه :D
گوجه بدون نمک بهتر و خوشمزه تر از گوجه با نمک ـه :>

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,735
بنده! :D میوه‌ی مورد علاقه‌ی من بادمجونه. زندگی منو وادار به بادمجون دوست بودن کرد. 🍆

پ.ن: گفتم پستم رو پاک کنم و فضای مهربون تاپیک رو با بادمجون دوست بودنم آلوده نکنم، که @Holy Diver با نقل قول کردنش مچم رو گرفت و در نتیجه تصمیم گرفتم دوباره پستم رو ارسال کنم. :D شما ادامه بدید.
این unpopular opinion رو وارد یه مرحله کاملا جدید کرد:))

این اینقدر Unpopular بود که قبل پست اصلی اش نقل قول شد :D

نمیدونم Unpopular ـه یا نه :-? ... صبر کن... مطمئنم Unpopular ـه :D
گوجه بدون نمک بهتر و خوشمزه تر از گوجه با نمک ـه :>

1630678716842.png

نمک گوجه رو کامل میکنه :> البته بستگی به کیفیت گوجه داره، میتونه بدون نمک هم خوب باشه

ولی قطعا با نمک بهتره :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,651
تو چند روز چی به سر این تاپیک اومد؟!!! انقدر آف تاپیک نشید دوستان...

حلیم با نمک و شکر؟؟؟؟؟؟

عَ‌یــــــــــــــــی​

حلیمتون خوب نیست. :-"

• Like
Reactions: Z-fan

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,004
نام
احمد

حلیم با نمک و شکر؟؟؟؟؟؟

عَ‌یــــــــــــــــی​

بالاخره حلیم یا با نمکه یا با شکر دیگه؟ شما نکنه جا شکر و نمک فلفل می پاشی رو حلیم؟ :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,735
نظراتمون راجع به بازی تموم شده خو :D

حلیم با نمک و شکر؟؟؟؟؟؟

عَ‌یــــــــــــــــی​

براح
اون کسی که حلیم رو درست کرده جفتشو استفاده کرده و یکیشو بیشتر از اون یکی ریخته :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,651
بالاخره حلیم یا با نمکه یا با شکر دیگه؟ شما نکنه جا شکر و نمک فلفل می پاشی رو حلیم؟ :D
من سال به سال اگه بخوام حلیم بخورم اولا حلیم عدس رو ترجیح میدم، اگرم حلیم خالی باشه، بدون شکر یا نمک.
شکر رو میتونم باهاش تحمل کنم، و نمک کلا خرابش میکنه.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,735
بحث گوجه و املت شد یادم رفت بگم، هیچ مشکلی با گوجه و رب ندارم اما نیمرو ساده 100 برابر از املت بهتره(فکر کنم Unpopular ترین نظرم درباره خوراکی باشه، تو دوست و آشنا همه املت رو ترجیح میدن :-s)

نمیدونم چرا ولی اینجا بیشتر از "خارج از تاپیک" حس پاتوق BR رو میده :x
@Z-fan تاپیک حقی زدی سید :>

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر