Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سعی کنید حرف هایی که میزنید بین بچه های همین انجمن منفور باشه
نه بین دوستدارهای کنسول های نسل 57 :D
اینا خیلی علاقه ای به بازی های رنگارنگ ندارند میزنن ریویو بمب می کنن همشون رو :D

بذارید این یه تاپیک برای من بمونه :D

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
512
نام
علی
نینتندو >>>> سایر کمپانی ها

چه بخوایم چه نخوایم بهترین کمپانی در جهان بازی ها نینتندو هست ! هرچند من بیشتر به بازی های پلی استیشن گرایش دارم و جالبه بدونید من اصلا طرفدار نینتندو نیستم و فکر هم نمی کنم یک روزی بشم از ماریو و خیلی از بازی ها نینتندو خوشم نمیاد (غیر از بعضی از بازی ها مثل زنوبلید 3 که شاهکار هست و زلدا و چند عنوان دیگه). علتی که این کمپانی رو بهترین می دونم این هست که خیلی از کمپانی ها اومدن در صنعت ساخت کنسول سگا و آتاری و ... که رفتن و خیلی های دیگه که هستن مایکروسافت و سونی و ... اما اونچه ماند و می ماند نینتندو هست اون هم تقریبا همیشه در اوج (غیر از چند مورد محدود).

بهترین jrpg جهان <<< زنوبلید 3 و TOA

جالبه که نه از زنوبلید 2 خوشم اومد و نه 1همون 2 ساعت اول ولشون کردم .... اما می خوام دوباره امتحانشون کنم. زنوبلید 3 یک اکسیر فوق العاه بود

• Like
Reactions: m.a.t

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
274
نظر شدیدا نامحبوب:
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. وقتی میایم توی فروم گیم، هدفمون بحث و گفتگو در مورد گیم و سرگرمی‌های مشابه‌ست. حالا اینکه توی تاپیک نظرات نامحبوب بیایم چنتا نظر سیاسی، اجتماعی و ... هم بدیم، باز هم اوکیه و اشکالی نداره، ولی نه چندین و چند صفحه به صورت مداوم و مکرر و نه این وضع کنونی.​

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
512
نام
علی
یکی از عجیب ترین صفحه بخش های تنظیم بازی ... نمی دونم برای شما هم همینطوره یا نه اما وقتی میگه تنظیمات تصویر رو تا جایی ببرید که به زور نماد رو ببینید من همیشه اگر به اون حد باشه تصویر برام خیلی تیره هست برای درست دیدن همیشه روی 5 یا 6 تنظیم می کنم

IMG_0274.jpg

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
یکی از عجیب ترین صفحه بخش های تنظیم بازی ... نمی دونم برای شما هم همینطوره یا نه اما وقتی میگه تنظیمات تصویر رو تا جایی ببرید که به زور نماد رو ببینید من همیشه اگر به اون حد باشه تصویر برام خیلی تیره هست برای درست دیدن همیشه روی 5 یا 6 تنظیم می کنم

View attachment 274269
من واقعا آی‌کیوم نمیکشه، دیگه نمیتونم تشخیص بدم این هم به همین بحث فعلی تاپیک مربوطه یا نه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اگر سران چهار تا استودیو گمنام ایندی رو از تو کوچه هم بیاریم بذاریم اون بالا، نتیجه خیلی بهتری خواهیم دید.

سران ایندی چیه، شما یه گونی کود انسانی رو هم بیاری بهتر از مدیریت فعلی EA ـه. یه گونی کود انسانی شاید نتونه هیچ گونه تصمیمی بگیره و کار خاصی از دستش بر نیاد، اما دستکم دزدی نمیکنه، پلیرها رو تو روز روشن و وسط سرور بن نمیکنه، علمه اکره Tencent و استدیوهای روسی نخواهد بود و .... من واقعا به کود رای میدم اما به اینا نه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
PSN رو هک کردن با عکس جیمبو و PS5 اتیش گرفته
این پست‌ها دیگه به نهایت گنگ بودن رسیده. نیم ساعت داشتم فکر می‌کردم این اشاره به چیه.
------
اجازه بدین من رییس EA بشم. همیشه دوست داشتم استدیوهای کوچیک دور و بر رو با استدیوی اصلی خودمون یکی کنم و یه ناشر بزرگ بسازم:>

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر