Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
فاینال فانتزی اکشن از turn based بهتره :D
کامبت Tales of Phantasia بخاظر اکشن بودنش از فاینال فانتزی های SNES بهتره :>

Death Stranding به عنوان یک فیلم فوق العاده و به عنوان یک بازی زباله ای حوصله سر بر و خالی به همراه اسلوموشن های غیرضروری و باس های بشدت ضعیفه :D

سلام
آقا نزنید این حرف درباره فنتوم پین این تفلک بازیش ناقصه گناه داره از سه چپتر فقط یک چپتر و 6 مرحله یا بهتره بگم 3 مرحله تو بازی هست بقیش میشنای تکراری و اعصاب خورد کنه که حال آدم بهم میزنه در غیر صورت چپتر اول عالیه. :D

قبول بازی مشکلات خودشم داره همون چپتر 1 اکثر میشن هاش کات سین ندارن اما انصافا عالی طراحی شدن

فیزیک بازی افتضاخ

گرافیک و انیمیشن های بازی به خوبی و روانیه Ground Zeroes نیستن و یکسری از CQCها حذف شده به دلایلی

ساید آپس های بازی در مقایسه با ساید آپس های فوق العاده و سینمایی گراند زیروز بیشتر شبیه مینی ساید آپس و بعد چند وقت بشدت تکراری میشه

بشخصه ناامید شدم که بازی میشنی شبیه میشن نجات دادن کوجیما در گراند زیروز نداشت ساید آپس هاش قشنگ کیفیتشون در حد میشن های اصلیه فنتوم پین یا حتی بهتر بود :|

دنیای بازی هم برای دادن آزادیه عمل اتفاق جالبی توش نمی افته خیلی خوب میشد اگه هنگام انجام Free Roam مثل MGS4 درگیری بین ارتش ها رو میدیدم یا اینکه NPCهای فرندلی مثل روستایی های افغان و آفریقایی میدیدم و بهشون کمک میکردیم خیلی جالب میشد.

از کجا معلوم شاید این مشکلات حاصل همین درگیری های بین کوجیما و کونامی باشه چون ایده هایی که در گراند زیروز به نمایش گذاشته شد یک سر و گردن بالا تر از بازیه اصلیه.
آنپاپیولار آپینین : داستان بازی های خطی کوتاه بهتر از داستان بازی های اوپن ورلده
یعنی چی برای داستان مجبور باشیم 10 تا کانترکت بریم تا پول برای داستان اصلی جمع کنیم؟
یا مجبور شیم براش بریم 5 تا ماموریت فرعی رو زورکی انجام بدیم که لول کارکترمون به حد مورد نیاز برای استوری میشن برسه؟ یا آپگرید بخریم ؟ :|

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آنپاپیولار آپینین : داستان بازی های خطی کوتاه بهتر از داستان بازی های اوپن ورلده
یعنی چی برای داستان مجبور باشیم 10 تا کانترکت بریم تا پول برای داستان اصلی جمع کنیم؟
یا مجبور شیم براش بریم 5 تا ماموریت فرعی رو زورکی انجام بدیم که لول کارکترمون به حد مورد نیاز برای استوری میشن برسه؟ یا آپگرید بخریم ؟ :|
انصافا هیچ جوره نمیشه اینو Unpopular opinion در نظر گرفت. :D یعنی شما ندیدی چقدر ملت از کش دار شدن بازی های اپن ورلد مینالن؟:D

پ.ن: جهت اسپم نبودن و به بیراهه نکشیدن تاپیک، بنظرم Heavy Rain بدترین بازی دیوید کیج و کوانتیک دریمه.:D من با این مدل بازیای به قول معروف درام تعاملی مشکلی ندارم، ولی هوی رین برای من یه نمونه واضح از یه بازی داستانی بده. (دیدی؟ یه Unpopular opinion این شکلیه. :D)

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
دارک سولز 3
کراکترم نه زره داره نه شمشیر عین انسان های اولیه رفتم اون اولین باس که یه شوالیه اس رو با چماق کشتم :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
هری پاتر پاتر بجز ایده های جالب جادو و ایناش، بشدت فرانچایز بدیه و کرکترای مزخرفی داره، با اینکه تمامی فیلم ها رو دیدم هیچوقت نتونستم درک کنم چرا اینقدر طرفدار داره، داستان اش فرق چندانی با یک شونن مدرسه ایی متوسط برای من نداره!:D

بازیای MMO خیلی بورینگن:D

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
ازیای MMO خیلی بورینگن:D
خیلی موافقم . البته این که کسی رو هم ندارم باهاش بازی کنم فکر کنم تاثیر داشته باشه :D

برخلاف اکثر ایرانیا با نوستالژی زیاد حال نمیکنم :D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
گوگولی مگولی و فانتزی >> واقعی و ریل
Batman aa >> از هر بتمن دیگه ای
گاو اسنشن در حد بقیه گاوهاست و خیلی هم خوبه
کیلزون ۳ بازی خیلی خوبیه و هیچ شوتری به اندازه این و ۲ به من حال نداده
Gtaiv دفعه اول نصفه ول کردم و بعد چند سال بزور تمومش کردم ( همون اورریتد و این صحبتها)
بازی کوتاه و پرو پیمون >> بازی اوپن ورلد با ماموریتهای تکراری و خسته کننده تمام نشدنی، که متاسفانه دورشون خورد به دوره کار و زندگی ما که نهایتش تو روز یک ساعت بتونیم بازی کنیم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
منم یه نظر بدم
به جای اینکه بازی ها رو با گرافیک بالا و انواع و اقسام تکنولوژی های روز بسازن که هر کدوم ۵-۷ سال طول بکشن و بعد هم توی یه روز تموم بشن، یکمی گرافیک معمولی تر استفاده کنن و در عوض داستان و گیم پلی رو بیشتر بسط بدن:-" با استفاده از بازیگرها هم کاملا مخالف هستم، اون حس یونیک بودن شخصیت ها رو از بین میبرن:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
چه تاپیک خوبی :D فکر کنم محبوب ترین تاپیکم بشه تا چند وقت آینده
فعلا اینو از من داشته باشید که به نظرم مجموعه فرندز اصلا به جذابی بیگ بنگ تئوری نیست و کلا اینکه میگن بهترین سیتکام فرندزه اشتباهه و سیتکام های بهتری قطعا وجود دارن :D
ساینفیلد خیلی بهتره:D

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
والا من که بازی کردم بجز چپتر 2 که اصلا چپتر نبود همچین کشم نداشت و چنین چیزایی ندیدم شاید چون بعد هر مرحله چندتا ساید آپس میرفتم :D
اون کانترکت ها داشتان پیش میبرد و مشکلشون نداشتن کات سین بود :D
آپگریدا هیچ مشکلی برای من ایجاد نکرد هیچوقتم نشد که به بالا بردن لول احتیاجی داشته باشم :|

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
AC:Odyssey بدترین و غیر قابل تحمل ترین نسخه سریه . کوئست و میشن های تکراری , asset های کپی پیست شده توی کل مپ و داستان meh و...

اها گرایندشم به لطف سیستم مبارزات افتضاحش عذاب اور بود و من واقعا نتونستم تا اخر برم.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
به عنوان کسی که یدونه FF هم نزده حتی از این هم خوشم نیومد. FF15 هم که برای من یه اشغال به تمام به معنا بود و فقط چون پول دیسکش رو دادم به زور تا اخر تمومش کردم.

ایشالا FF16 :D

Last edited by a moderator:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر