Uncharted 3: Drake’s Deception

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
بچه ها یه سوال راجع به داستان بازی ( نگران نباشین مال چپتر های 3 ، 4 ـه :D )
من اون قسمتی که از تونل رد میشیم و میریم دنبال ماشین Marlow و اون کله ی طلایی اسب رو پیدا میکنیم ، دوستم زنگ زد اصلا نفهمیدم چی به چی شد . الانم خیلی جلو رفتم واسم یه ابهامی پیش اومده . چی شد که یهو نیتن از کلویی جدا شد یکی رفت فرانسه اون یکی سوریه ؟! لورنس عربستان با Dee چیزی تو این دو جا قایم کردن ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اه لعنتی من فکر کردم اگه فقط چپتر آخرو بریم آخرش رو کراشینگ تروفی ها رو میده ، ولی نداد :d
خسته نباشی:d................این کروشینگ یه کم که بازی میکنی از سختیش برات کم میشه............ولی یه جا هایی ادم دوست داره با کله بره تو مانیتور ........

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
بچه ها یه سوال راجع به داستان بازی ( نگران نباشین مال چپتر های 3 ، 4 ـه :D )
من اون قسمتی که از تونل رد میشیم و میریم دنبال ماشین Marlow و اون کله ی طلایی اسب رو پیدا میکنیم ، دوستم زنگ زد اصلا نفهمیدم چی به چی شد . الانم خیلی جلو رفتم واسم یه ابهامی پیش اومده . چی شد که یهو نیتن از کلویی جدا شد یکی رفت فرانسه اون یکی سوریه ؟! لورنس عربستان با Dee چیزی تو این دو جا قایم کردن ؟
اونجا وقتی نیتان با کله آهوی طلایی(golden hind) که نشان کشتی فرانسیس دریک هست میخوره زمین،کله آهو میشکنه و معلوم میشه داخلش یه نقشه هست که امضای John Dee(مشاور مخصوص الیزابت اول،ملکه بریتانیا زمان فرانسیس دریک) پای نقشه به چشم میخوره.نیتان متوجه میشه که حدسش در مورد اینکه فرانسیس دریک برای پیدا کردن شهر گمشده Ubar از سوی ملکه مأموریت داشته درست بوده.از طرف دیگه نشان مخصوصی روی نقشه وجود داره که نیتان اون رو قبلاً یه جایی دیده.به این ترتیب رجوع می کنه به دفترچه فرانسیس دریک.در دفترچه دریک وجود این نشان مخصوص تنها در دو عمارت در دنیا ذکر شده:یکی در یک دژ مربوط به زمان جنگ های صلیبی در فرانسه و دیگری در قلعه ای نظامی در سوریه.به این ترتیب نیتان و سالی میرن فرانسه و Cutter و Chloe هم عازم سوریه میشن.نیتان در هر کدوم از این دو محل،یک تکه از یک amulet رو پیدا می کنه و با کنار هم قرار دادن این دو تکه مشخص میشه که نیتان و سالی برای فهمیدن محل دقیق Ubar در صحرای الربع الخالی باید به یمن برن.
نه لارنس و Dee با هم ارتباطی نداشتن.فعالیت های Dee مربوط به قرن 16 ام هست و فعالیت های لارنس مربوط به قرن 20 ام.

red dead space

کاربر سایت
Mar 4, 2011
93
نام
بهزاد
آقا یه جا نیست داستان بازی رو مفصل به فارسی نوشته باشه ؟؟؟

آخه یکی زبانش *خوب نیست باید چی کار کنه . الان تا مرحله 8 رفتم دیگه نمیتونم برم چون بدون داستان بهم حال نمیده .*
قبلا معمولا یکی داستان بازی رو مینوشت از اول .*

تروخدا یه لینکی یه جایی معرفی کنین که داستان بازی رو نوشته باشه به فارسی . مرسی

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
آقا یه جا نیست داستان بازی رو مفصل به فارسی نوشته باشه ؟؟؟

آخه یکی زبانش *خوب نیست باید چی کار کنه . الان تا مرحله 8 رفتم دیگه نمیتونم برم چون بدون داستان بهم حال نمیده .*
قبلا معمولا یکی داستان بازی رو مینوشت از اول .*

تروخدا یه لینکی یه جایی معرفی کنین که داستان بازی رو نوشته باشه به فارسی . مرسی
منم موافقم

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
واقعا نمیدونم جز شاهکار چی بگم ! الان چپتر 11 هستم البته :D
وقتی نسخه دوم اومد ، وقتی با Drake's fortune مقایسش میکردم خندم میگرفت ! الان دقیقا همین وضع برای نسخه دوم پیش اومده ! اصلا انتظار همچین پیشرفتی رو نداشتم .
معما ها واقعا عالی شدن . حرف نداره ...
اونجا وقتی نیتان با کله آهوی طلایی(golden hind) که نشان کشتی فرانسیس دریک هست میخوره زمین،کله آهو میشکنه و معلوم میشه داخلش یه نقشه هست که امضای John Dee(مشاور مخصوص الیزابت اول،ملکه بریتانیا زمان فرانسیس دریک) پای نقشه به چشم میخوره.نیتان متوجه میشه که حدسش در مورد اینکه فرانسیس دریک برای پیدا کردن شهر گمشده Ubar از سوی ملکه مأموریت داشته درست بوده.از طرف دیگه نشان مخصوصی روی نقشه وجود داره که نیتان اون رو قبلاً یه جایی دیده.به این ترتیب رجوع می کنه به دفترچه فرانسیس دریک.در دفترچه دریک وجود این نشان مخصوص تنها در دو عمارت در دنیا ذکر شده:یکی در یک دژ مربوط به زمان جنگ های صلیبی در فرانسه و دیگری در قلعه ای نظامی در سوریه.به این ترتیب نیتان و سالی میرن فرانسه و Cutter و Chloe هم عازم سوریه میشن.نیتان در هر کدوم از این دو محل،یک تکه از یک amulet رو پیدا می کنه و با کنار هم قرار دادن این دو تکه مشخص میشه که نیتان و سالی برای فهمیدن محل دقیق Ubar در صحرای الربع الخالی باید به یمن برن.
نه لارنس و Dee با هم ارتباطی نداشتن.فعالیت های Dee مربوط به قرن 16 ام هست و فعالیت های لارنس مربوط به قرن 20 ام.
ممنون رفیق ;)

پ.ن : راستی ! چرا انقد Elena زشت شده ؟!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
به نظر من زشت نشده پخته تر شده یا عامیانه بگیم جا افتاده شده .........ولی یه چیزی کاشکی به این کلویی تو داستان بیشتر پرداخت میکردن ...........تو 2 خیلی عالی بود مخصوصا چند جا که النا هم بود

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ربطی به پخته شدن نداره . کلا حالت چشاش رو خیلی داغون دراوردن . :|
والا به اینش زیاد دیگه دقت نکرده بودم فکر نمیکنم مهم باشه اصلا این جریان..........در کل من بیشتر دوست داشتم کلویی تو داستان بیشتر توجه میکردن .......البته همینشم خوبه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نه اتفاقا به نظر من قیافه ی جدید النا بهتر شده :d کلوئی نیز همچنین :d
البته جفتشون مثل اینکه سلیقه ای شدن! :d هر کی نظرش در مورد این 2 تا یک چیزیه :d

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
موافقم.مخصوصاً قیافش تو cut-scene های اولی که نیتان و سالی تازه اومده بودن یمن ضایع تر هم بود

والا به اینش زیاد دیگه دقت نکرده بودم فکر نمیکنم مهم باشه اصلا این جریان..........در کل من بیشتر دوست داشتم کلویی تو داستان بیشتر توجه میکردن .......البته همینشم خوبه
این رو هم هستم:d!Chloe شخصیت پردازی خیلی خوبی داره و شخصیت محبوب من تو Uncharted 2 بود.ای کاش تو Uncharted 3 حضور پررنگ تری می داشت:(

----------
راستی این Uncharted 3 یه خاصیت خوب دیگه ای هم داشت و اون اینکه باعث شد برم Lawrence of Arabia رو برای بار سوم ببینم!اگرچه ماجراهای فیلم مربوط به کارهای سیاسی Lawrence هست و نه کارهای باستان شناسیس ولی کلاً Uncharted 3 باعث شد دوباره سری به این شاهکار تاریخ سینما بزنم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه کیارش چشماش همونه ولی قبلاً :
بالای چشماش سایه داشت و درشت تر دیده میشد ولی الان اومدن فقط انتهای چشماش خط چشم اضافه کردن که کشیده تر به نظر بیاد :D بچه ها منحرف نشید به چشم طراحی به قضیه نگاه کنید :D
(
yahoo_9.gif
)
پ.ن: راستی مرسی نام کاربری جدید :D
نمیدونم والا
biggrin1.gif
ولی من احساس میکنم Chloe بهتر شده و النا زشت شده . شبیه وزغ شده اصلا
biggrin1.gif
دیگه دیگه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟