Uncharted 3: Drake’s Deception

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek

بابا اگه میبینی اولش یه جوری راه میره به خاطر خستگی بیش از حده ناتان هست بیچاره از هواپیما سقوط کرده کولی تو بیابان را رفته مگه نمی بینی وقتی به آب میرسه چه جوری آب میخوره
نکنه می خوای رکورد 100 متر برات بزنه شما هم یه چیزای میگید که آدم میمونه
متوجه منظورم نشدی مگه من گفتم چرا 100 مترو تو 9 ثانیه نمیره.میگم حالت راه رفتن,دویدن,پریدنش غیر طبیعیه.همیشه در حال سر خوردن هستش.وقتی میاد یه بلندی رو بره یه لحظه پاش گیر میکنه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,383
نام
رامین
متوجه منظورم نشدی مگه من گفتم چرا 100 مترو تو 9 ثانیه نمیره.میگم حالت راه رفتن,دویدن,پریدنش غیر طبیعیه.همیشه در حال سر خوردن هستش.وقتی میاد یه بلندی رو بره یه لحظه پاش گیر میکنه

خوب منم همینو میگم تنها دلیلش به خاطر خستگی است وگرنه تو تریلرهای دیگه راه رفتنش طبیعی است

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
واقعا فكر ميكني با اين برخوردي كه دوستان كردن ميام ديگه حرف بزنم؟ تو دهكوره ما به اين ميگن Screen tearing حالا نميدونم شماها بهش چي مگين ايراد هاي ديگه هم بود كه ميخواستم بگم ولي ميدونم اگه مطرح بشه چوبه دار برام مهيا ميشه پس ديگه چيزي نميگم

الان مخاطب حرفت كيه؟ منم؟:-/

الان ايراد هاي من اين مدلي بود؟ واقعا ادم حرفايي ميشنوه من نمي دونم فلسفه اين تاپيك چيه خب برين چندتا جان نثار استخدام كنين صبح تا شب در مدح انچارتد 3 بگن اي گرافيك اي گيم پلي اي انميشن شماها بشينين اون بالا كيف كنيد
ولی تو آبادی ما وقتی بریدگی یکپارچه اتفاق بیوفته اینو بهش میگن نه یه تیکه که اصلا معلوم نیست چیه!
ببین برادر من شما انتقاد کن برا خودت کسی که نمیتونه اینجا قانون تصویب کنه که انتقاد ممنوعه :D انتقاد الکی هم هنوز ممنوع نشده خو :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
کسی نگفت ایراد نگیرید حداقل درست درمون باشه ! مثل اینکه من بیام تو تاپیک گیرز بگم چرا ...... تو بازی عضله اش یک مقدار کاغذیه ! ( اسم نبردم بحث نشه ) اینی که من گفتم ایراد درست درمونی نیست !
والا من الان ویدئو بیابان و دیدم نیتن یبار لیز میخوره جای دستش می ماند ! به موهای نیت توجه کنید خیلی زیبا طراحی شده خود شخصیت بازی , داستان وووو و خدا نکنه یکی معنی از گوگل بگیره :d یا تسکچر و همون معنی تسکچر پتینه کاری بدونه یا بخواد معانی مختلف و بدونه مثلا میگه : جاپای طرف چرا نرم کار نشده ! :))

بقول معروف : نرود میخ آهنی در سنگ !

یه ساعت استدلال کردید که درست درمون انتقاد کنید بعدشم که جمله معروف بقول معروف رو بکار میبرین. انتقاد ایراد نداره(اونم از طرف کسایی که به خاطر احترام به تلاش سازندگان بازیهایی مثل آنچارتد کنسولشون رو کپی خور نکردن) ولی این طور حرف زدن بده دوست من

دوست عزیز یک ساعت چیه فقط نرم صحبت میکنم با مثال همه متوجه بشن ! چه شما چه اونی که حتی نمیدونه باگ چیه !

مثال معروفم نه برای شما بود نه برای کسی که نقد بکنه ! بالاخره هیچ چیزی بدون ایراد نیست ! برای کسانی گفتم که دنبال بهونه و ایراد الکی هستن !

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
کسی نگفت ایراد نگیرید حداقل درست درمون باشه ! مثل اینکه من بیام تو تاپیک گیرز بگم چرا ...... تو بازی عضله اش یک مقدار کاغذیه ! ( اسم نبردم بحث نشه ) اینی که من گفتم ایراد درست درمونی نیست !
والا من الان ویدئو بیابان و دیدم نیتن یبار لیز میخوره جای دستش می ماند ! به موهای نیت توجه کنید خیلی زیبا طراحی شده خود شخصیت بازی , داستان وووو و خدا نکنه یکی معنی از گوگل بگیره :d یا تسکچر و همون معنی تسکچر پتینه کاری بدونه یا بخواد معانی مختلف و بدونه مثلا میگه : جاپای طرف چرا نرم کار نشده ! :))

بقول معروف : نرود میخ آهنی در سنگ !

یه ساعت استدلال کردید که درست درمون انتقاد کنید بعدشم که جمله معروف بقول معروف رو بکار میبرین. انتقاد ایراد نداره(اونم از طرف کسایی که به خاطر احترام به تلاش سازندگان بازیهایی مثل آنچارتد کنسولشون رو کپی خور نکردن) ولی این طور حرف زدن بده دوست من

• Like
Reactions: x to the z

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
به نظرم دوستان نیما و کیوان و رضا و...... انتقادو خوب توجیه کردن. این ایراد های به اصطلاح ایراد تو هر بازی اجتناب نا پذیره ولی خوب تو یه سری بازیها خیلی زیاده بازی رو فاجعه میکنه تو یه سری در حد اپسیلونه;)

خب حالا من میخوام یه ایراد کیریتیکی بگیرم :d اولش اعلام میدارم بنده خرفن ps3 ایم پست هام موجوده:d

ولی جدای ازشوخی به نظرتون چرا خون در مقایسه با همه چیز واقعا تاپ این بازی انقدر بد طراحی شده؟ مثلا اگر مثل red ded رو زمین میریخت (حالا ایجا شن) چقدر زیبا میشد

ممکنه از درجه سنی بازی هم باشه ولی بازم زیاد جالب نیست اگر دموی desert رو ببینین متوجه میشین!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
در مورد خون چند صفحه پیش بحث کردن ملت روش :d
موافقن با همین مقدار خون گفتند که خون بیشتر باعث میشه این حالت باحال آنچارتد به فنا بره :d و یکم خشن تر به نظر بیاد بازی و کلا رو همه چی تاثیر میزاره دیگه :d مخالفان که خون بیشتری هم میخواستن میگفتن خون که هست حالا 2 قطره بیشتر :d
و آخرشم نتیجه این شد که بستگی به سلیقه داره این خون :d یکی دوست داره تو همه ی بازی های گالون گالون خون بریزه :d یکی هم به نظرش بیشتر از این مقدار تو بازیی مثل این جو رو خراب میکنه :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
در مورد خون چند صفحه پیش بحث کردن ملت روش :d
موافقن با همین مقدار خون گفتند که خون بیشتر باعث میشه این حالت باحال آنچارتد به فنا بره :d و یکم خشن تر به نظر بیاد بازی و کلا رو همه چی تاثیر میزاره دیگه :d مخالفان که خون بیشتری هم میخواستن میگفتن خون که هست حالا 2 قطره بیشتر :d
و آخرشم نتیجه این شد که بستگی به سلیقه داره این خون :d یکی دوست داره تو همه ی بازی های گالون گالون خون بریزه :d یکی هم به نظرش بیشتر از این مقدار تو بازیی مثل این جو رو خراب میکنه :d
به نظرم میتونستن مثل کمبت سگا کنن:dکه قابلیت on - off بزارن.جدی میگم.اگر اینجوری بود خیلی خوب میشد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نظرم میتونستن مثل کمبت سگا کنن:dکه قابلیت on - off بزارن.جدی میگم.اگر اینجوری بود خیلی خوب میشد.
اونوخ باز یه بچه 9 ساله که انگلیسی بلده میره تو option میبینه اااااه گزینه blood هست بعد on میکنه میره بازی میکنه اعصابش خراب میشه :D

در مورد 3 صفحه ی اخیر هم بگم که ایرادایی که گرفته میشه عادلانه نیست . ایرادی که کله دنیا متوجهش بشن و تو انواع تاپیکای خارجی و داخلی در موردش بحث بشه و... تو این بازی وجود نداره . و اگرنه از ایرادایی که تو این فروم از بازیها گرفته میشه به فیلما هم که دغدغه ی گرافیک اینا ندارن میشه گرفت مثلا اون فیلم اونجاش یقه ی طرف چرا کج بود ؟ ینی ایرادای این تاپیک در این سطحن . الان از این ایرادایی که بعضیا میگیرن به همه ی بازیا و فیلمایی که تا 400 ساله آینده درست خواهند شد میشه گرفت :D در کل بازی هست بازیییییییییی . درسته یکم شبیه فیلمه ولی باز بازیهه !!

mamadbird

کاربر سایت
Jun 16, 2010
266
آقايون به نظر من انقدر تخصخصي (شوخي) به بازي ها نگاه نكنيد چون لذت نمي بريد.
مثلا مي بينيد يه ستون تو بازي ريخته ، خيلي كلي ، به انفجارش نگاه كنيد بذاريد بازي شما رو ببره جلو نه اينكه
شما از اول تا آخر بازي كلي فسفر مصرف كنيد كه واي تكسچر قسمت منتها اليه سمت چپ قاب رو ديوار 5 متر عقب تر از كاركتر
كم رنگه .
اين طوري ديگه جلوه هاي خوب بازي هم از ديدتون پنهان ميشه.
چيزي كه الان هست اينه كه بازيهايي مثلbattle3 , u3 ,gow3, b arkham city جلوه هاي گرافيكيشون بالائه
وليكن اينها وقتي نمود پيدا ميكنه كه شما هر چيزي كه مدلينگ و تكسچر و افكت هاي بازي ميدونيد بذاريد كنار و فقط از بازي كردن لذت ببريد.

• Like
Reactions: Dysphoria

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی اگه یکی بیاد یه چند تا ایراد از بازی رو (هر چند کوچک و جزیی) بیان کنه باید لهش کرد ! یا من که اون چند مورد رو گفتم یعنی آنتی هایپ میکردم و خبر نداشتم !

بابا اگه میبینی اولش یه جوری راه میره به خاطر خستگی بیش از حده ناتان هست بیچاره از هواپیما سقوط کرده کولی تو بیابان را رفته مگه نمی بینی وقتی به آب میرسه چه جوری آب میخوره
نکنه می خوای رکورد 100 متر برات بزنه شما هم یه چیزای میگید که آدم میمونه
آقا عکس میزارید چیزی نیست آدم چیزی نمی فهمه ولی دیگه اینجوری اسپویل کردن نوبره والا :| اگه ممکنه یه کنترلی چیزی هم روی این پست ها بشه !
جالبه بعضی ایرادا له میشن ولی پا فشاری بیش از حد برای خون اونم توی همچین بازی ای با این رده ی سنی اصلاً مشکلی به حساب نمیاد !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بابا بس کنید دیگه نمی دونید چطوری ایراد بگیرید !!!!!!!!!
کجای راه رفتن این بنده خدا ایراد داره !!!!!!!!!!!!!!
کسانی هم که فیزیک بازی را مسخره می کنند می تونند بروند شماره 2 را یک بار دیگه بازی کنند همون هلکوپتر که به ساختمان شلیک می کنه فکر کنم تا الان رو هیچ بازی نمونه اش را ندیده باشیم
ایراد هم می خواهید بگیرید ایراد منطقی بگیرید

نمی دونم این چه رسمی هست تو تاپیک همسایه یکی از گریز ایراد می گیره فن هاش باید بیایند اینجا تلافی کننند و بر عکس .

• Like
Reactions: only sony

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
والا رفیق من Screan Tearing ـی ندیدم ، بر فرض حرف شما هم درست باشه بنظرم باید تا اومدن نسخه نهایی صبرکنیم ... چون اصولاً تو تاپیکای بازیای دیگه همه روی نکات ضعف و قوتی که از روی تریلرها دیدن بحث میکنن ولی دیگه انقدر جدی نمیگیرن :D یعنی این ایرادها رو دیگه باید بزاری برای وقتی که بازی اومد و خودت کنترل نیت رو دستت گرفتی . بازی هم که حدودا 20 روز یا یکم اینور اونورتر منتشر میشه و از اونجایی که این دزد بازار به اون دزد بازار ( دبی ) وصله زودتر میتونی به ایرادهاش پی ببری . یا چرا اصلاً اینکار رو بکنی ...

چند روز دیگه محدودیت انتشار نقدها برداشته میشه و بالاخره بالا و پایین عناصر گرافیکی و غیره معلوم میشه .

پ.ن : خطاب به دوستانی که این چند وقته حالمون رو بهم زدن ... هی دو نفر عکس میزاشتن و Oh Sh!t راه مینداختن ، باز دو نفر سر یه ایراد جزیی صحرای کربلا . ماشالله کم هم که نیاوردید قشنگ این چند وقته انقدر بازی رو از عرش به فرش و بالعکس برید که الان واقعاً من موندم با چه پیش زمینه ای باید برم سراغ بازی . دست گلتون در نکنه .

پ.ن 2 : خطاب به بعضی ها : اینجا خونه باباتون نیست که تعیین تکلیف میکنین . هر موقع بازی بیاد من دلم میخواد در مورد عناصر منفی و مثبتش پست بدم و اگه بهتون فشار میاره خیلی راحت میتونید نخونید ، فکر میکنم انجمن ناظم و مدیر داره و اونا هم به خوبی کار خودشون رو میدونند کادر مدیریتی محسوس لازم نیست .

• Like
Reactions: .:Melkor:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر