Uncharted 3: Drake’s Deception

dr.ice

کاربر سایت
والا ما هم بخدا هر وقت میایم تو این تایپیک خبری و چیزی بخونیم یا بحث شیرین مقایسه هست یا ایراد های بنی اسرایلی که جرا نیت تو شلوارش سوراخ داره و..............................

Dinosaur

Loyal Member
یک عدد هایپ :
نویسنده Eurogamer توی Twitterـش گفته بازی رو 10 ساعت پیش روی درجه نورمال تموم کرده (البته اون موقع که این رو نوشته بوده میشده 10 ساعت پیش :D)
بعد یکی پرسیده بازی خیلی کوتاه بوده یا تو نتونستی دسته رو زمین بذاری و دل بکنی ؟
اونم گفته گزینه دوم ! :D

نویسنده Gamesradar هم توی Twitterـش گفته بازی رو تموم کرده و یه بازی نفس گیر از ابتدا تا انتها بوده. 8 تا 9 ساعت هم طول کشیده تموم کردنش روی حالت نورمال. همچنین گفته بعضی از Set Piece های بازی فک برانداز (Jaw Dropping) هستن !

حالا یک عدد ضد هایپ ! :D
بازی دیروز توسط چند تا از نویسنده های سایت ها تموم شده و احتمالآ دیگه همشون امروز فردا بازی رو تموم میکنن ! مولتی پلیر هم که توی بتا ساعتها انجام دادن و مولتی پلیر نهایی هم یکی دو هفته ای هست اومده ! حدود 20 روز هم تا اومدن نقدها مونده ! معلوم نیست توی این 20 روز میخوان چیکار بکنن ! فکر کنم انقدر بازی رو انجام میدن که دیگه از اون جو اولیه بیرون میان و اشکالات بازی رو میبینن ! :D البته اگه بازی مشکل خاصی نداشته باشه ، فرقی نمیکنه بین بازی کردن و انتشار نقدش یه روز فاصله باشه یا ده سال ! :D
البته شایدم محدودیت زودتر برداشته میشه ولی یه جایی خوندم 30 یا 31 اکتبر برداشته میشه.

u.s.a

کاربر سایت
من فکر میکنم اشکال خاصی از بازی نمیگیرن مگر بخش چند نفره که ممکنه سایتها یه گیری بهش بدن.فکر میکنم فارغ از بخش مولتی 94 بگیره و در غیر این صورت 88 به بالا

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
بقول دوستمون بازی Triple Buffering داره که درصد ST رو به صفر میرسونه. در مورد جای پای نیت روی جاهایی که شن کم هست و زیر پاش سفت تره توی ویدئو چون دوربین بسرعت رد میشه به کمی دقت نیاز داره تا بفهمید, نیازی هم به جبهه گرفتن نیست که یکسری معلوم الحال از همه جا بیخبر بریزن اینجا و برای برخورد ما سر ایراد های صد تا یک غاز سینه سپر کنن : ))))) :

این تکون خوردن و چروک شدن لباس نیت (سوای از چفیه ش که خارق العادست) در اثر حرکت و عکس العمل هاش واقعاً عالی کار شده !

پ.ن: اریا لینک تویتر این ادیتور هارو مرحمت میکنی :D ؟​

hosein me

کاربر سایت
یک عدد هایپ :
نویسنده Eurogamer توی Twitterـش گفته بازی رو 10 ساعت پیش روی درجه نورمال تموم کرده (البته اون موقع که این رو نوشته بوده میشده 10 ساعت پیش :D)
بعد یکی پرسیده بازی خیلی کوتاه بوده یا تو نتونستی دسته رو زمین بذاری و دل بکنی ؟
اونم گفته گزینه دوم ! :D

نویسنده Gamesradar هم توی Twitterـش گفته بازی رو تموم کرده و یه بازی نفس گیر از ابتدا تا انتها بوده. 8 تا 9 ساعت هم طول کشیده تموم کردنش روی حالت نورمال. همچنین گفته بعضی از Set Piece های بازی فک برانداز (Jaw Dropping) هستن !

حالا یک عدد ضد هایپ ! :D
بازی دیروز توسط چند تا از نویسنده های سایت ها تموم شده و احتمالآ دیگه همشون امروز فردا بازی رو تموم میکنن ! مولتی پلیر هم که توی بتا ساعتها انجام دادن و مولتی پلیر نهایی هم یکی دو هفته ای هست اومده ! حدود 20 روز هم تا اومدن نقدها مونده ! معلوم نیست توی این 20 روز میخوان چیکار بکنن ! فکر کنم انقدر بازی رو انجام میدن که دیگه از اون جو اولیه بیرون میان و اشکالات بازی رو میبینن ! :D البته اگه بازی مشکل خاصی نداشته باشه ، فرقی نمیکنه بین بازی کردن و انتشار نقدش یه روز فاصله باشه یا ده سال ! :D
البته شایدم محدودیت زودتر برداشته میشه ولی یه جایی خوندم 30 یا 31 اکتبر برداشته میشه.

اونم گفته گزینه دوم ! :biggrin1:

عجب سوالی کرده این طرف
10 ساع که فکر کنم زمان خوبی باشه
هنوز لیست مراحل مشخص نشده !

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
سلام

بعد از مدتها دوباره من به این بخش اومدم یه پست بدم!

این تریلر که رضا عکساش رو گذاشته دیدم! خدا وکیلی کف بر شدم! خیلی توپ بود. هم بافت ها و هم اون شن های زمین (فیزیک اسکریپت هم باشه ما قبول داریم، اشاره به ستون ها) خیلی خوب کار شده. اون تریلر کشتی خیلی باب تبع من نبود اما این عالی بود. گرمای بیابون تو تریلر از تو مانیتور داشت میومد بیرون!

Nima

مدیر انجمن
جدی اینا که نسخه Review رو دارن تا 20 روز دیگه میخوان چیکار کنن ؟!! بشینن Frame به Frame بررسی کنن ایراد در بیارن ! وقتی Embargo رو میذارن 1 روز قبل از عرضه بازی خب حداقل Review Copy رو هم 1 هفته قبلش بفرستن نه 1 ماه قبل !! مغز ندارن انگار :d

Nima

مدیر انجمن
راستی این آخرین باری بود که دیدم کسی داره از این جنگولک بازیای آنتی هایپ و ... در میاره ، قرار نیست که شور هر چیزی رو در بیاریم x to the z هم باید بن میشدی ولی حالا ایندفعه گذشتم ...

چیزی که جالبه Fan های بازی میان ایراد میگیرن بعد Hater ها میان تعریف میکنن که سر امتیازا کسی نتونه یقه اون یکی رو بگیره !

.:Pouria:.

کاربر سایت
یه ذره زود بازی رو برای منتقد ها نفرستادن ؟ :d

چیزی که جالبه Fan های بازی میان ایراد میگیرن بعد Hater ها میان تعریف میکنن که سر امتیازا کسی نتونه یقه اون یکی رو بگیره !

اره :d حالا تاپیک امتیازای بازی دیدن داره :d

Kiami

کاربر سایت
اقا چرا پست من رو در مورد آبرنگی بودن رنگ ها در نسخه دوم که توسط یه شخص معلوم الحالی مطرح شده بود رو پاک کردید ؟ :d چرا نمی ذارید دست اینجور افراد معلوم الحال بیش از پیش رو بشه !؟ :d
برای اینکه Hater نمی میرد !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند