Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
:))آره راست میگی:d2 باره دیدم.

ولی نمیدونم چرا اینجوریه؟؟منظورم به انیمیشن نیستا.اون که فوق العادس.یعنی اولش که بهش تیر میزنه صورت دشمن به سمت راست هست(از دید ما)بعد انگار تصویر یه دفعه ادیت شده،صورتش به سمت چپ متمایل میشه!!!چون موقعی که میکوبه تو صورتش انگار با اون صحنه که دار تیر میزنه 2 صحنه جدا هست و انگار بهم با video cuter وصل شدن:d

اونجا به طرف تیر میزنه برای همین بدنش کلا تکون میخوره و سرش به سمت چپ میره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اونجا به طرف تیر میزنه برای همین بدنش کلا تکون میخوره و سرش به سمت چپ میره.
کیوان فک کنم داره عربه رو میگه توی اونجایی که با تفنگ می خواد تنه بزنه به نیت گویا اونجا جناب u.s.a فک کرده تصویر تکه تکه شدس :D
نه آقا جون.چه ربطی داره؟من این gif رو تو محل کارم داشتم میدیدم.پیش خودم گفتم نکنه من چشم مورد داره
yahoo_4.gif
به همکارام گفتم.که اتفاقا کارشون ادیت صدا و تصویر هست.اونام گفتن آره.انگار 2 تصویر جدا هست که بهم وصل شدن.
چه ربطی داره چیه :D من به همکاراتون کار ندارم ولی اون لحظه ای که فک می کنی تصویر شقه شدس فقط کافیه به دست و کتف اون عربه نگاه کنی همه چی حله :D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
کیوان فک کنم داره عربه رو میگه :D اونجایی که با تفنگ می خواد تنه بزنه به نیت گویا اونجا جناب u.s.a فک کرده تصویر تکه تکه شدس :D
نه آقا جون.چه ربطی داره؟من این gif رو تو محل کارم داشتم میدیدم.پیش خودم گفتم نکنه من چشم مورد داره:dبه همکارام گفتم.که اتفاقا کارشون ادیت صدا و تصویر هست.اونام گفتن آره.انگار 2 تصویر جدا هست که بهم وصل شدن.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نه آقا جون.چه ربطی داره؟من این gif رو تو محل کارم داشتم میدیدم.پیش خودم گفتم نکنه من چشم مورد داره:dبه همکارام گفتم.که اتفاقا کارشون ادیت صدا و تصویر هست.اونام گفتن آره.انگار 2 تصویر جدا هست که بهم وصل شدن.

همکارتون باید میفهمید که این gif مستقیم از روی ویدیو گرفته شده ولی چون fps پایینه اینطور به نظر میاد. ویدیو رو ببین.

• Like
Reactions: Tommy Fisher

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
همکارتون باید میفهمید که این gif مستقیم از روی ویدیو گرفته شده ولی چون fps پایینه اینطور به نظر میاد. ویدیو رو ببین.
قربون دهنت.این شد جواب:dمنم چون خودم وارد نبودم برای همین از بچه ها پرسیدم که دلیلش رو بفهمم دیگه.چون ویدیو رو هم به طور کامل هنوز ندیدم.ایشااله فردا میتونم ببینم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
بابا اینا Fake همش ... کلا هرچی تو Uncharted میبینید Fake ... مثل بازیهای دیگه Real نیست ... Naughty Dog خیلی 7 خطه ، با استفاده از حقه های خاصی یه کاری میکنه بازی خوب بنظر بیاد ... وگرنه در اصل همش Fake ....

• Like
Reactions: x to the z

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
بابا اینا Fake همش ... کلا هرچی تو Uncharted میبینید Fake ... مثل بازیهای دیگه Real نیست ... Naughty Dog خیلی 7 خطه ، با استفاده از حقه های خاصی یه کاری میکنه بازی خوب بنظر بیاد ... وگرنه در اصل همش Fake ....
پس بخاطر همين شماره قبلي از دست منتقدا در رفت و Overrated شد حيف شد فك كنم ايندفعه منتقدا دسته ND رو خوندن ديگه U3 نمي تونه قسر در بره :(

• Like
Reactions: Kainé

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
چه خبره تو فروم هاي اونوري همه ملت كف و خون قاطي كردن ... :d البته اين ويديو ها و gif ها قاطي كردن هم داره ... رسما هر دفعه با هر آنچارتد دارن بهترين گرافيك كنسولي رو ارائه ميدن !

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
دقیقا همش هنری هست قضیه و fake و صحنه ارائی کلا از لحاظ تکنیکی خیلی ضعیف هست این بازی البته حالا شاید یک ذره انیمیشن هاش بد نباشه ولی اونم خیلی خوب نیست ها

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
49488611564585878016.gif

اینم از فیزیک بازی، تاثیرات انفجار رو روی لوستر و اون دو نفر درمونده ببینید :D
OMG ! عجب چیز گرخشیه ! :D اون تریلر اول که نشون دادن من فک میکردم به اون یارو قرمز ها شلیک کنی اتفاقی نمی افته :D البته تصاویر دستکاری شدس و توی بازی نهایی همچین کیفیتی رو نخواهیم دید .
کیا بودن میگفتن فیزیکش آبکی و تنها چیزی که نداره فیزیکه ؟ :D
هر چی در رابطه با ترولینگ این بازی بیان شد ، خودت سرانه فتنش بودی که :d:d:d
نه قبلاً یه سری دوستان فیزیک بازی رو شستن گذاشتن کنار :D یکیشون از دوستای خودمه که از گفتن اسم معذورم :D

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
کیا بودن میگفتن فیزیکش آبکی و تنها چیزی که نداره فیزیکه ؟ :biggrin1:

:d:d:d:d

هر چی در رابطه با ترولینگ این بازی بیان شد ، خودت سرانه فتنش بودی که :d:d:d

چه خبره تو فروم هاي اونوري همه ملت كف و خون قاطي كردن ... :d البته اين ويديو ها و gif ها قاطي كردن هم داره ... رسما هر دفعه با هر آنچارتد دارن بهترين گرافيك كنسولي رو ارائه ميدن !

حرف من هم همینه :d ترکونده گرافیکش :d
95% بهترین گرافیک کنسولی شناخته می شه :d

• Like
Reactions: Kainé and SHePArd

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
باو احسان فیزیکش کجا بود همش تقلبیه، اصلاً از نظر تکنیکی U3 هیچی نداره فقط یکذره بُعد هنریش خوبه. به هیچ وجه انتظار نداشته باش بتونه با غول های گرافیکی امسال رقابت کنه !
LMAO =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر